Jump to content

Επιλογη Συσκευης


Karoulias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολα τα παιδια του φορουμ μιας και ερχονται γιορτες ειπα να παρω μια νεα συσκευη, Μιας και τα μετρητα θα ειναι στα 330 με 350 εχω καταλιξει σε 2 συσκευες lg g3 και galaxy s5 mini βεβαια κλεινω ποιο πολυ στο πρωτο.Ποια ειναι η αποψη σας;
Link to comment
Share on other sites

Καμιά σχέση μεταξύ τους τα 2 κινητά που αναφέρεις, το g3 άλλη κατηγορία και άλλο επίπεδο κινητού από όλες τις απόψεις. Ίσως το απόλυτο vfm σε αυτά τα χρήματα.
Link to comment
Share on other sites

Καμιά σχέση μεταξύ τους τα 2 κινητά που αναφέρεις, το g3 άλλη κατηγορία και άλλο επίπεδο κινητού από όλες τις απόψεις. Ίσως το απόλυτο vfm σε αυτά τα χρήματα.
Να σου πω και εγω εκει στρεφομαι παντου ακουω καλα λογια απλα ηθελα την γνωμη σας γιατι θα μεινω αρκετο καιρο με την ιδια συσκευη και θελω να παρω κατι καλο σε αυτα τα λεφτα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολα τα παιδια του φορουμ μιας και ερχονται γιορτες ειπα να παρω μια νεα συσκευη, Μιας και τα μετρητα θα ειναι στα 330 με 350 εχω καταλιξει σε 2 συσκευες lg g3 και galaxy s5 mini βεβαια κλεινω ποιο πολυ στο πρωτο.Ποια ειναι η αποψη σας;

 

Μήπως ήθελες να γράψεις s5 αντί για s5 mini?Anyway κοίτα και το z2,αν και θα προτείνω και εγώ το g3.Καλύτερα να έβαζες λίγα ακόμα να έπαιρνες το 32gb.

Link to comment
Share on other sites

το G3 έχει χαμηλή φωτεινότητα, αλλά είναι συνολικά καλύτερο από το S5 mini. Δες και το Sony που λένε τα παιδιά.
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

το G3 έχει χαμηλή φωτεινότητα, αλλά είναι συνολικά καλύτερο από το S5 mini. Δες και το Sony που λένε τα παιδιά.

s5 δεν ειναι καθολου ασχιμο........ το θευει πολυ το λογισμικο του.... αν του βαλεις καμια aosp/aokp πραγματικα γινεται άψογη συσκευη αλλα με μαμα λογισμικό χάνει σε αρκετά σημεία

Link to comment
Share on other sites

Για τον φιλο που ρωτησε αν εννοουσα το σ5 η το μινι εννοουσα για το μινι. Ωραιο το ζ2 της σονυ αλλα ηθελα κατι που να μπορει να παρει καποιες αναβαθμισεις ακομα και την σονυ δεν την πολυ εμπιστευομαι σε αυτο το θεμα. Αν και ακομα εχω καιρο για να διαλεξω περασα απο ενα καταστημα και ειδα το τζι3 και με κερδιζει ολο και περισσοτερο.
Link to comment
Share on other sites

Το s5 mini είναι ένα πολύ καλό τηλέφωνο όμως δεν μπορείς να το συγκρίνεις με το g3. Aυτά τα δύο τηλέφωνα τυχαίνει να τα ξέρω αρκετά καλά. Με το s5 mini δεν υπάρχει δουλειά που δεν μπορείς να κάνεις, πχ τις προάλες ήμουνα σε μία τράπεζα και μου ζήτησε ο υπάλληλος εκαθαριστικό. Με το g3 μπήκα στο taxis net έκανα download το εκαθαριστηκό και μετά το έστειλα με mail στον υπάλληλο ο οποίος στη συνέχεια το εκτύπωσε και το ερώτημα τώρα είναι αν με το s5 mini μπορείς να το κάνεις αυτό πχ; Βεβαίως όμως το lg g3 είναι ναυαρχίδα και η άνεση που σου προσφέρει είναι κορυφαία. Μην το σκέφτεσαι. lg g3
Link to comment
Share on other sites

Το s5 mini είναι ένα πολύ καλό τηλέφωνο όμως δεν μπορείς να το συγκρίνεις με το g3. Aυτά τα δύο τηλέφωνα τυχαίνει να τα ξέρω αρκετά καλά. Με το s5 mini δεν υπάρχει δουλειά που δεν μπορείς να κάνεις, πχ τις προάλες ήμουνα σε μία τράπεζα και μου ζήτησε ο υπάλληλος εκαθαριστικό. Με το g3 μπήκα στο taxis net έκανα download το εκαθαριστηκό και μετά το έστειλα με mail στον υπάλληλο ο οποίος στη συνέχεια το εκτύπωσε και το ερώτημα τώρα είναι αν με το s5 mini μπορείς να το κάνεις αυτό πχ; Βεβαίως όμως το lg g3 είναι ναυαρχίδα και η άνεση που σου προσφέρει είναι κορυφαία. Μην το σκέφτεσαι. lg g3
Σε ευχαριστω για την απαντηση σου φιλε μου αν ομως λες για ποιο πανω που ειπα αν το budget ειταν ποιο μεγαλο εννοουσα για το κανονικο σ5
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θέλω να αγοράσω κινητό, μετά απο έρευνα που πραγματοποίησα μου κέντρισαν το ενδιαφέρον τα εξής & θα ήθελα τη γνώμη σας εάν έχετε δοκιμάσει κάποια από αυτά ή να με κατευθύνεται γτ σίγουρα θα γνωρίζετε κάτι παραπάνω από εμένα. Τα κινητά που αναφέρομαι είναι τα εξής:

1-Doogee DG330

2-Doogee DG310

3-iocean X1 (8GB)

4-THL T6S (8GB)

5-Leagoo Lead 3s (8GB)

6-Leagoo Lead 5 (8GB)

Θα με βοηθούσε πολύ η γνώμη σας για να βγω από το δίλημμα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θέλω να αγοράσω κινητό, μετά απο έρευνα που πραγματοποίησα μου κέντρισαν το ενδιαφέρον τα εξής & θα ήθελα τη γνώμη σας εάν έχετε δοκιμάσει κάποια από αυτά ή να με κατευθύνεται γτ σίγουρα θα γνωρίζετε κάτι παραπάνω από εμένα. Τα κινητά που αναφέρομαι είναι τα εξής:

1-Doogee DG330

2-Doogee DG310

3-iocean X1 (8GB)

4-THL T6S (8GB)

5-Leagoo Lead 3s (8GB)

6-Leagoo Lead 5 (8GB)

Θα με βοηθούσε πολύ η γνώμη σας για να βγω από το δίλημμα!!!!!!!

αναμενε reviews για cubot s200 και thl 4000.

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Θα ηθελα να μαθω την γνώμη σας για το ποιο κινητο απο τα δυο να αγοράσω DOOGEE DG800 ή LENOVO A328. Μονος μου εχω καταλαβει οτι το doogee ειναι λιγο καλυτερο αλλα θα ηθελα και την γνωμη καποιου χρηστη του κινητου αυτου για να σιγουρευτω οτι δεν θα μου χαλασει γρηγορα. Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση αν ανεβαινε τo budget το s5 αξιζει σαν αγορα?

 

Εννοείται ότι αξίζει. Το έχει συνάδελφος, και είναι πολύ ευχαριστημένος.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση αν ανεβαινε τo budget το s5 αξιζει σαν αγορα?

 

 

 

 

 

Βεβαίως και αξίζει είναι πιο μαζεμένο ίσως πιο γρήγορο και ακριβότερο. Πάρε όποιο γουστάρει η καρδιά σου αν αντέχεις το κατοστάρικο πιο πάνω και sory για την καθηστέρηση

Link to comment
Share on other sites

Παιρνεις σονυ ζ2 κ εισαι κομπλε. Ουτε τζι 3 (μπαταρια χαλια) ουτε πλαστικα σαμσουνγκ

Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 8/256

Link to comment
Share on other sites

παιδια τελικα πηρα το s5 οταν το ανοιξα ομως ειχε μεσα εφαρμογες για κοσμοτε ρουμανιας αυτο σημαινει οτι ειναι branded? αν και εγω που εβαλα την καρτα της γουιντ δουλευει μια χαρα
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά καλορίζικο

 

Νασε καλα φιλε μου.Μονο αν μπορει κανεις να μου παραθεσει ενα λινκ να δω καποιον αδηγο αν τελικα ετσι οπως λεω στο ποιο πανω μηνυμα μου ειναι branded να το σενιαρο

Link to comment
Share on other sites

Γενικά τα samsung που κάνουν παραεισαγωγες τα σκρουτζομαγαζα τα παίρνουν από Ρουμανία. Μην ανησυχείς καθόλου δεν είναι κλειδωμένο 100%
Link to comment
Share on other sites

Γενικά τα samsung που κάνουν παραεισαγωγες τα σκρουτζομαγαζα τα παίρνουν από Ρουμανία. Μην ανησυχείς καθόλου δεν είναι κλειδωμένο 100%

Οχι εβαλα μια καρτα της γουιντ και δουλευει μια χαρα απλα εχει κατι εφαρμογες για κοσμοτε ρουμανιασ οι οποιοες βγαινουν εκτος απο μια που μπορει να απενεργοπιοιθει μονο. Οποτε unbrand κανουμε μονο οταν ειναι κλειδωμενο για αλλες σιμ?

Link to comment
Share on other sites

Οχι εβαλα μια καρτα της γουιντ και δουλευει μια χαρα απλα εχει κατι εφαρμογες για κοσμοτε ρουμανιασ οι οποιοες βγαινουν εκτος απο μια που μπορει να απενεργοπιοιθει μονο. Οποτε unbrand κανουμε μονο οταν ειναι κλειδωμενο για αλλες σιμ?

 

Ακριβώς. Το δικό σου δεν είναι branded. Και την εφαρμογή την βγάζεις αν το ρουτάρεις. Αλλά κρίμα είναι μπορείς να την κρύψεις να μη φαίνεται στο launcher ;)

“I think therefore I am – don’t bet on it!” What’s his point? :O
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...