Jump to content

Doogee TITANS2 DG700


kwnana
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ευχαριστω φιλε!!Καπου το πηρε το ματι μου και αυτο το κολπο που λες αλλα ματαια αρνειται να κανει scan και να βρει port!!!Αυτο που πιστευω ειναι κατι πρεπει να παιζει με τον driver.Πως να βρει port αν δε το βλεπει!!!Θα ξαναπροσπαθησω παλι και θα ενημερωσω!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 167
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα!!!

 

Γραφτηκα και παρήγγειλα το DG700 TITANS2 από εδώ: http://www.doogeephoneshop.com/

 

πρέπει να είναι Doogee Official Store site, ή μας κοροϊδεύει...

παρήγγειλα στις 9/3/2015. να δουμε... ακόμα .. proccesing ... λέει...!!!

 

Τουλάχιστον είναι μέσω paypall... θα δείξει..

Πάντως προλαβα τιμή site 93 ευρώ , συν μεταφορικά μέσω hong kong, συν τα του paypall, τελική τιμή ... 103 ευρώ!!!

Μετά από 2 μερες, το είχε τιμή (και το εχει ακόμη) 103 ευρώ!!! (τιμή site). (ισοτιμία $ με ευρώ στο 1,07)

 

Θα ενημερώσω για την εξελιξη της παραγγελίας...

Link to comment
Share on other sites

Απορω πως το πηρες!!!Δεν διαβασες οτι ζυγιζει 468gr!!!Κοιτα τι εγραψαν.Το κινητο το εχει το βαρος του σε σχεση με αλλα κινητα και ειναι γυρω στα 225gr.
Link to comment
Share on other sites

Απορω πως το πηρες!!!Δεν διαβασες οτι ζυγιζει 468gr!!!Κοιτα τι εγραψαν.Το κινητο το εχει το βαρος του σε σχεση με αλλα κινητα και ειναι γυρω στα 225gr.

 

εγω την θεωρω απιστευτη συσκευη , ενταξει το οτι ειναι πολυ χονδρο ειναι ενα θεμα και η πισω προσοψη δεν μου αρεσει αλλα εχει τεραστια μπαταρια και αυτο με εντυπωσιαζει και επισης γρηγορη φορτιση , δεν το εχω παρει αλλα μου αρεσε παρα πολυ και ειανι ανθεκτικο στα χτυπηματα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Απορω πως το πηρες!!!Δεν διαβασες οτι ζυγιζει 468gr!!!Κοιτα τι εγραψαν.Το κινητο το εχει το βαρος του σε σχεση με αλλα κινητα και ειναι γυρω στα 225gr.

............

 

Gravity Sensor: Yes

Multi-Touch: Yes, 5 points touch

Dimensions: 141.7x72.4x13mm/5.58 x 2.85 x 0.51 inch

Net Weight(Including battery): 228g

Standby Time: About 2~3 days

.........................

 

........................

 

Package:

Size: 160 x 89 x 54mm/6.3 x 3.5 x 2.1 inch

Weight: 468g

Accessories: 1 x 4000mAh Battery

1 x USB Cable

1 x Charger

1 x Earphone................

 

======================

 

δεν μπορω να σε καταλάβω....

 

468gr ειναι το πακετο συσκευασμένο,

228γρ ειναι το κινητο...

 

...που να δεις και τα αλλα κινητά .... αδιαβροχα και ανθεκτικά... (για android μιλάμε και με οθόνη να βλέπεις... για να μην θελεις ... κυαλια!!!)

 

ειχα παρει και αυτο για ενα φιλο...

http://www.androidauthority.com/mann-zug-3-review-529528/

 

 

μπροστα του το DG700 ειναι ... κοσμημα...!!!

 

για το site ξέρει κανείς .... ?

Link to comment
Share on other sites

............

 

Gravity Sensor: Yes

Multi-Touch: Yes, 5 points touch

Dimensions: 141.7x72.4x13mm/5.58 x 2.85 x 0.51 inch

Net Weight(Including battery): 228g

Standby Time: About 2~3 days

.........................

 

........................

 

Package:

Size: 160 x 89 x 54mm/6.3 x 3.5 x 2.1 inch

Weight: 468g

Accessories: 1 x 4000mAh Battery

1 x USB Cable

1 x Charger

1 x Earphone................

 

======================

 

δεν μπορω να σε καταλάβω....

 

468gr ειναι το πακετο συσκευασμένο,

228γρ ειναι το κινητο...

 

...που να δεις και τα αλλα κινητά .... αδιαβροχα και ανθεκτικά... (για android μιλάμε και με οθόνη να βλέπεις... για να μην θελεις ... κυαλια!!!)

 

ειχα παρει και αυτο για ενα φιλο...

http://www.androidauthority.com/mann-zug-3-review-529528/

 

 

μπροστα του το DG700 ειναι ... κοσμημα...!!!

 

για το site ξέρει κανείς .... ?

 

οντως η συσκευή είναι τέλεια μόνο 4000μπαταρία είναι φοβερό κινητό και φόρτιζει και γρήγορα το κακό είναι το δέρμα πίσω το χαλάει εμφανισιακα , μπορούμε να βάλουμε κάτι άλλο ; υπάρχει κάποιο καπάκι άλλο ; ή αναγκάστηκα θα πρέπει να πάρουμε πλάτη θήκη για το κινητό ;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

οντως η συσκευή είναι τέλεια μόνο 4000μπαταρία είναι φοβερό κινητό και φόρτιζει και γρήγορα το κακό είναι το δέρμα πίσω το χαλάει εμφανισιακα , μπορούμε να βάλουμε κάτι άλλο ; υπάρχει κάποιο καπάκι άλλο ; ή αναγκάστηκα θα πρέπει να πάρουμε πλάτη θήκη για το κινητό ;

Καλησπέρα...

 

Η αλήθεια είναι οτι το πισω καπάκι ειναι ... κουμπωτό.

Στα περισότερα ανθεκτικά κινητά , ... όπως και στο MAN ZUG 3 το πίσω καπάκι ειναι ... βιδωτό. σίγουρα καλύτερο από το καπάκι του dg700.

 

Δεν υπάρχει επιλογή για άλλο καπάκι - μή κουμπωτό - , παρα μόνο για καπάκι - κουμπωτό μεν - Μη φoληδωτό δε.

"NO Crocodile" version in the back.

Με χαλάει λίγο αυτό αλλά .. λίγο.

Η μπαταρία είναι μεγάλο θέμα στα κινητά πάντως!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...

 

Η αλήθεια είναι οτι το πισω καπάκι ειναι ... κουμπωτό.

Στα περισότερα ανθεκτικά κινητά , ... όπως και στο MAN ZUG 3 το πίσω καπάκι ειναι ... βιδωτό. σίγουρα καλύτερο από το καπάκι του dg700.

 

Δεν υπάρχει επιλογή για άλλο καπάκι - μή κουμπωτό - , παρα μόνο για καπάκι - κουμπωτό μεν - Μη φoληδωτό δε.

"NO Crocodile" version in the back.

Με χαλάει λίγο αυτό αλλά .. λίγο.

Η μπαταρία είναι μεγάλο θέμα στα κινητά πάντως!!!

 

τέλειο είναι αυτο από το δέρμα από πίσω. Όσο για την μπαταρία είναι ο λογος που με έκανε να βάλω στην λίστα να το πάρω κάποια στιγμή. Πάντως εχει διάφορα στην τιμή το κανονικό και το άλλο που εχει κανονική πλάτη ;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

τέλειο είναι αυτο από το δέρμα από πίσω. Όσο για την μπαταρία είναι ο λογος που με έκανε να βάλω στην λίστα να το πάρω κάποια στιγμή. Πάντως εχει διάφορα στην τιμή το κανονικό και το άλλο που εχει κανονική πλάτη ;

Δεν νομίζω ότι έχει διαφορά στην τιμή σε σχέση με το πίσω καπάκι που φοράει. (φολιδωτό η μη). Αλλά δύσκολα θα βρείς να σου στείλουν αυτό με το ίσιο καπάκι.

 

καλησπερα!!!

 

Γραφτηκα και παρήγγειλα το DG700 TITANS2 από εδώ: http://www.doogeephoneshop.com/

 

πρέπει να είναι Doogee Official Store site, ή μας κοροϊδεύει...

παρήγγειλα στις 9/3/2015. να δουμε... ακόμα .. proccesing ... λέει...!!!

 

Τουλάχιστον είναι μέσω paypall... θα δείξει..

Πάντως προλαβα τιμή site 93 ευρώ , συν μεταφορικά μέσω hong kong, συν τα του paypall, τελική τιμή ... 103 ευρώ!!!

Μετά από 2 μερες, το είχε τιμή (και το εχει ακόμη) 103 ευρώ!!! (τιμή site). (ισοτιμία $ με ευρώ στο 1,07)

 

Θα ενημερώσω για την εξελιξη της παραγγελίας...

Θα τρελλαθώ με αυτό το site...

€126.07 ευρώ λέει ότι πήγε τώρα...

http://www.doogeephoneshop.com/doogee-titans2-dg700-4-5-inch-android-4-4-mtk6582-4000mah-battery-ip67-smartphone.html

 

και η δική μου παραγγελία στα ... 103 ευρώ με τα μεταφορικά, από hong kong,

 

Order # Date Ship To Order Total Status

1000003** 3/9/15 ****************** €101.04 Processing View Order | Reorder

 

ακόμη να ξεκινήσει...

 

Τελικά λόγω ισοτιμιας € με $ στα 1.04 πήγε η τιμή στα 126 ευρώ. $139.99 παραμένει σταθερή.....

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι έχει διαφορά στην τιμή σε σχέση με το πίσω καπάκι που φοράει. (φολιδωτό η μη). Αλλά δύσκολα θα βρείς να σου στείλουν αυτό με το ίσιο καπάκι.

 

καλησπέρα γιατί δύσκολο ; δεν υπάρχουν κομμάτια εξαντληθηκαν ή παίζει ρολό κάτι άλλο ;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,εχει καποιος τη συσκευη σε wind στην επαρχια ?Ο λογος που ρωταω ειναι γιατι η δικια μου συσκευη δεν εχει το GSM 900 που ειναι η συχνοτητα της wind.Το αποτελεσμα ειναι να μην μπορω να κανω κλησεις χωρις τρελες διακοπες.Παει το μυαλο σας τι μπορει να φταιει ?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!!

 

Γραφτηκα και παρήγγειλα το DG700 TITANS2 από εδώ: http://www.doogeephoneshop.com/

 

πρέπει να είναι Doogee Official Store site, ή μας κοροϊδεύει...

παρήγγειλα στις 9/3/2015. να δουμε... ακόμα .. proccesing ... λέει...!!!

 

Τουλάχιστον είναι μέσω paypall... θα δείξει..

Πάντως προλαβα τιμή site 93 ευρώ , συν μεταφορικά μέσω hong kong, συν τα του paypall, τελική τιμή ... 103 ευρώ!!!

Μετά από 2 μερες, το είχε τιμή (και το εχει ακόμη) 103 ευρώ!!! (τιμή site). (ισοτιμία $ με ευρώ στο 1,07)

 

Θα ενημερώσω για την εξελιξη της παραγγελίας...

Τελικά σήμερα μπήκα στο paypall για να .... κάνω καταγγελία, γιατί στο site λέει ακκόμη .... Order #1000****3 - Processing...

και δεν απαντησε στο email που έστειλα για διευκρίνηση της αποστολής, - και ειδα 'οτι έχει tracking num από τις 16-3-2015 και είναι στην σιγκαπούρη...

 

Αντε να δούμε... γιατι με έπιασε ... κρύος ιδρώτας!!!!

 

* τπ παράξενο είναι ότι δεν ... δουλεύουν κάποια - βασικά - λινκ στο site, όπως

 

Track My Order

 

Doogee Blog

 

Find us on Vimeo

 

Watch Us on Youtube ...

 

καθώς και τα εικονίδια του Payment accept - paypal κτλ!!!

 

....Θα δείξει....

Link to comment
Share on other sites

μετα απο 15 περιπου μερες που το εφερα σε ενα φιλο το doogee εκλεισε και δεν ανοιγει με τιποτα :mad: το βαζω στη φορτιση και δεν κανει τιποτα ουτε led αναβει ουτε τιποτα. το συνδεω στο λαπτοπ και καθε 1 λεπτο το βλεπει-δεν το βλεπει

καμια ιδεα κανενας τι να το κανω? ειναι αγορασμενο απο vickmall

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου κάτι έχει φάει σκάλωμα με το λογισμικό. Δοκίμασε να κάνεις την διαδικασία αναβάθμισης και πιθανόν θα δουλέψει ξανα
Link to comment
Share on other sites

Σημερα μετρισα στις ακιδες του τηλεφωνου να δω τη ταση βγαζει και με διχνει περιεργα πραματα. Η ταση παιζει συνεχος απο 0.5v μεχρι 3.6v ουτε δευτερολεπτο δεν ειναι σταθερη σε ενα νουμερο. Ετσι πρεπει να ειναι? Ειναι φυσιολογικο ή τα εχει παιξει και δεν φορτιζει την μπαταρια και δεν αναβει
Link to comment
Share on other sites

Σημερα μετρισα στις ακιδες του τηλεφωνου να δω τη ταση βγαζει και με διχνει περιεργα πραματα. Η ταση παιζει συνεχος απο 0.5v μεχρι 3.6v ουτε δευτερολεπτο δεν ειναι σταθερη σε ενα νουμερο. Ετσι πρεπει να ειναι? Ειναι φυσιολογικο ή τα εχει παιξει και δεν φορτιζει την μπαταρια και δεν αναβει

 

Ειμαι σχεδον σιγουρος οτι δεν πρεπει να παιζει ετσι η ταση ... Εισαι σιγουρος οτι δεν κανεις καποιο λαθος στην μετρηση ??

Link to comment
Share on other sites

Τελικά σήμερα μπήκα στο paypall για να .... κάνω καταγγελία, γιατί στο site λέει ακκόμη .... Order #1000****3 - Processing...

και δεν απαντησε στο email που έστειλα για διευκρίνηση της αποστολής, - και ειδα 'οτι έχει tracking num από τις 16-3-2015 και είναι στην σιγκαπούρη...

 

Αντε να δούμε... γιατι με έπιασε ... κρύος ιδρώτας!!!!

 

* τπ παράξενο είναι ότι δεν ... δουλεύουν κάποια - βασικά - λινκ στο site, όπως

 

Track My Order

 

Doogee Blog

 

Find us on Vimeo

 

Watch Us on Youtube ...

 

καθώς και τα εικονίδια του Payment accept - paypal κτλ!!!

 

....Θα δείξει....

 

Τελικά ... σήμερα αρχίζει και ξαναέρχεται η ψυχή από την ... κούλουρη...

 

εντοπίστηκε το κινητο....

 

==============================

Κατάσταση Ημερομηνια Ωρα Περιοχη

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 16-03-2015 16:03 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 25-03-2015 09:20 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ) 01-04-2015 16:13 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ)

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 01-04-2015 21:01 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

=============================

 

:D αντε γιατί με την fedex σε παλαιότερη παραγγελία τους έκανα δώρο την παραγγελία που μου ζητούσαν εκτελωνισμό -μέσω taxisnet- 112 ευρώ (για εκτιμηθείσα αξία εμπορεύματος 65 ευρώ)...

 

ελπίζω μεθαύριο να το παραλάβω....:D

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ... σήμερα αρχίζει και ξαναέρχεται η ψυχή από την ... κούλουρη...

 

εντοπίστηκε το κινητο....

 

==============================

Κατάσταση Ημερομηνια Ωρα Περιοχη

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 16-03-2015 16:03 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 25-03-2015 09:20 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ) 01-04-2015 16:13 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ)

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 01-04-2015 21:01 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

=============================

 

:D αντε γιατί με την fedex σε παλαιότερη παραγγελία τους έκανα δώρο την παραγγελία που μου ζητούσαν εκτελωνισμό -μέσω taxisnet- 112 ευρώ (για εκτιμηθείσα αξία εμπορεύματος 65 ευρώ)...

 

ελπίζω μεθαύριο να το παραλάβω....:D

 

Τι ; 112ευρω ;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Τι ; 112ευρω ;

ναι .... 112 ευρώ μόνο!!! (τα 15+15 ήταν εξοδα αεροδρομίου και κατι άλλα καραγκιοζηλίκια....)....

.... ασε που μου ζητησαν την pay pall πληρωμή (να τους στείλω με email), ώστε να ... δουν πόσο το πήρα, γιατί ο κινέζος έγραφε 35$ (ο μ......ς)!!!

το 65 ευρώ ήταν δική τους εκτίμηση....

 

καλημέρα σε ολους σας!!!

 

Ηρθε τελικά ο τιτάνας !!!

Με εκδοση android 5!!!

 

Δεν μπορεσα να το κανω root..

 

ούτε με το RootGenius_1.8.7

 

ουτε με το Kingo ROOT... (μου ζητησε το email μου για να με ενημερώσουν όταν θα υποστηρίζεται..)

 

το έχει κανει κανείς root? σε λολιποπ?

 

Για το θέμα του root σας ενημερώνω ότι μόλις το ρούταρα πανεύκολα με vroot

 

Διστυχώς .... απέτυχε το root....(μέσω pc) !!!! (ευχαριστώ για το exe!!!):)

 

(δεν βρισκω και το apk - στο play store - όπως στο παρακάτω video...

 

καμιά ιδέα?:confused:

 

ΕΡΩΤΗΣΗ...

-ΕΧΕΙ παρατηρήσει κανείς, ότι ο ήχος κλήσης του κινητού με lolipop είναι πιό αδύναμος σε σχέση με αυτού με κιτ κατ?

 

το συγκρινα με ίδιο με κιτ κατ , με τις ιδιες ρυθμίσεις (εξωτερικο περιβαλον), ιδιο ήχο κλήσης, (αγορασμένο τον ιανουάριο από φίλο)..

 

.............? όταν επιλέγω το κομματι να παίξει, παίζει δυνατά.

οταν το καλώ - από αλλο κινητό - ακούγεται λιγότερο δυνατό σε σχεση με το play...

 

???

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Το ιδιο προβλημα εχω κ εγω αγορασμενο τον Ιανουαριο απο το 1949deal.com μετα απο μια μικρη πτωση εκλεισε κ δεν κανει απολυτως τιποτα...Το μονο προβλημα που ειχα πριν μου σβησει τελειως ηταν οτι εκανε μερικες φορες reset μονο του κ επανερχοταν το video background που ειχα εγω στο εργοστασιακο κινουμενο δικο του...Τι κανω τωρα ? Υπαρχει καποια λυση ???HELP :(:(:(:(:(:(
Link to comment
Share on other sites

Εγω το εστηλα πισω στο vickmall και περιμενω. Σημερα αυριο φτανει εκει ειναι αλλα δεν το εχουν παρει στα χερια τους
Link to comment
Share on other sites

τελικα ειναι η μπαταρια... παραγγειλα μια καινουρια......Παντως απο την πτωση που εφαγε δεν πιστευω να ειναι κ τοσο σκληροτραχηλο κινητο...Πιστευα οτι ειναι αρκετα ανθεκτικο κ για αυτο κ αφηνα να το πιανει ο 1 ετος γιος μου...που απλα καποια στιγμη ενω το ειχε στα χερια του το πεταξε μακρια...Το ιδιο κανει κ με το lg της γυναικας μου κ αυτο δε λεει να παθει τιποτα... αφορμη θελει να παρει καινουριο...για αυτο κ το δεινει να το πεταει συνεχως...:lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Χαιρετω τη παρεα των...τιτανων...εδω και καποιους μηνες ειμαι κι εγω ενας κατοχος του τιτανα απο τη κινα...ειμαι αρκετα εως πολυ ευχαριστημενος απο αυτο...παντα επαιρνα κινητα που να αντεχουν σε...ταλαιπωριες και σε ...παιδικα χερια :)...το προηγουμενο σμαρτ που ειχα το moto Defy με γλυτωσε απο αγορα(ες) καινουργιων κινητων ...πτωσεις...καφεδες...+ παιδια με περιεργεια :lol: Το 700 ηρθε απο κινα με κιτ κατ και το ...γλειφιτζουρωσα με πολλη προσπαθεια με την επισημη αναβαθμιση της εταιρειας και πολυ ψαξιμο στο you tube...στις απειρες προσπαθειες μου να το ρουταρω απετυχα παταγωδως...επισης ενα προβλημα που εχω και δεν θυμαμαι να το ειχα με το κιτ κατ ειναι οτι οταν προσπαθω να κατεβασω νεα εφαρμογη μου λεει οτι δεν υπαρχει επαρκης χωρος...η καρτα μου ειναι 32αρα και τσεκαρισμενη ,οι ρυθμισεις ειναι για εγγραφη στην sd , ολα δυστυχως γραφονται στο 1,42GB του εσ.αποθ.χωρου ,ενω τα 4,6GB του αποθ.χωρου τηλεφωνου (κι οχι 8GB οπως επισημα λενε) ειναι σχεδον αδεια. Αν εχετε καποιες ιδεες και για ρουτ η/και για το θεμα μου με τον "ανεπαρκη χωρο" καλοδεχουμενες...Ευχαριστω :) ...οσον αφορα το vroot που διαβασα πιο πανω με το δικο μου (που το εκανα με update lolipop) απετυχε το root... Για τελος σας προτεινω το τελευταιο βιντεακι που μουστειλε το καναλι της DOOGEE στο youtube... Ειναι...καυτο...doogee dg 700 hot water boiling test...
Edited by georgegpzx
ορθογραφικο λαθος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.. εχω το συγκεκριμενο κινητο 3 ημερες και εκανα αμεσως αναβαθμιση.Γενικα ωραιο, λιγο βαρυ αλλα τα σημαντικα αρνητικα είναι 2

1. ο ηχος του ακουστικου είναι χαμηλος και περίεργος..δεν ακούγεται πολύ καλα δλδ

2. μου κανει 15 reboot την ημερα.. ναι 15! :wacko:ειδικα αν το ζορισω λιγο..

Ξερει κανεις τιποτα η να το στειλω πισω? (το πηρα από το to2c)

 

Ps. Factory reset πως γινεται?

 

Κι εμενα εκανε 15+ ριμπουτ τη μερα...με την αναβαθμιση σε λολιποπ δεν κανει κανενα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...