Jump to content

Redmi Note 2


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην cm που εβαλα, δε χρειάστηκε η παραπανω διαδικασία. Επαιξε αμεσως ;)

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει δοκιμάσει κάποιος αυτές τις ασύρματες βάσεις για φορτιση που πουλάνε στο ebay και αν υποστηρίζει το κινητό μας

 

----- προσθήκη μηνύματος 91 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κάνεις τα παρακάτω απλά βήματα:

  1. Απενεργοποιείς το κινητό
  2. Βγάζεις τη δεύτερη κάρτα SIM (αυτή που δεν είναι Cosmote)
  3. Ενεργοποιείς το κινητό
  4. Μπαίνεις στην εφαρμογή του WhatsUp και κάνεις τη διαδικασία ενεργοποίησης
  5. Κλείνεις κινητό
  6. Ξαναβάζεις τη δεύτερη κάρτα
  7. Ανοίγεις κινητό και πλέον όλα θα λειτουργούν κανονικά

Δεν ξέρω ρε παιδιά. Το έχω κάνει και αυτό αλλά τα ίδια. Θα τα ξανακάνω πάλι όλα από μια να δω.

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

Κανονικα πρεπει να παιξει....

Μπορει να στειλει σμσ η σιμ1?

 

Για δωσε λινκ για την βαση

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κανονικα πρεπει να παιξει....

Μπορει να στειλει σμσ η σιμ1?

 

Για δωσε λινκ για την βαση

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

http://m.ebay.com/itm/Universal-Qi-Wireless-Power-Charging-Charger-Pad-For-Mobile-Phone-Smart-Phone-OP-/122269294275?var=&hash=item1c77d15ec3%3Am%3AmOh9Gc2UItYbjtgF891Bh7A&_trkparms=pageci%253A541cb34b-f06c-11e6-9134-74dbd18079bf%257Cparentrq%253A2dba620415a0a357d64b5cc2fff9cbb2%257Ciid%253A12

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

Δε πρεπει να φοραμε και το αναλογο καπακι ομως???

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

Δεν ξέρω γιαυτό είπα να ρωτήσω.

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

υπάρχει κάποιος εδώ που να είχε το εν λόγω κινητό και να το έδωσε για να πάρει άλλο, με το οποίο να είναι εξίσου ή περισσότερο ικανοποιημένος; Ποιο είναι αυτό;

 

Ρωτάω για να παίρνω ιδέες αν το αλλάξω, τι να κοιτάω.... Βασικά δεν θέλω να αλλάξω την Xiaomi αλλά σίγουρα ίδιες ίντσες και μεγαλύτερη αυτονομία οπωσδήποτε!

 

From my Redmi Note 2 via Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Βασικά παιδιά από τα Xiaomi είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος! Μόνο στην κάμερα με χαλάει , και νομίζω οτι υπαρχεί το πρόβλημα σε όλα τα μοντέλα της.
Link to comment
Share on other sites

νομίζω ότι το πρόβλημα της κάμερας είναι θέμα λογισμικού και όχι hardware....χρησιμοποιεί πολύ καλούς φακούς και αισθητήρες αλλά δεν έχει λύσει το θέμα software της κάμερας.... τουλάχιστον όχι ακόμα....
Link to comment
Share on other sites

Για το Redmi Pro ή το RN4 προσανατολίζομαι.....

 

From my Redmi Note 2 via Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Χιαομι θελει ο συμφορουμιτης ομως :)

Απ οσο βλεπω, με cm εχω πολυ καλύτερη συμπεριφορά τηλεφωνου.

Τελικα το ρν2 γεννηθηκε για να παιζει με cm....

Εχει πολυ καλά χρωματα οθονης, δυσκολα θα σκαλωσει καπου, αυτονομια λιγο καλύτερη απο μιυι.

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι βλέπω τα παιδιά από το forum έβγαλαν τη νέα ROM XTRV-7.2.9_Beta1 . Έχει κάποιος δοκιμάσει τη συγκεκριμένη ROM να μας πει εάν τα γνωστά προβλήματα ή κάποια από αυτά έχουν διορθωθεί;
Xiaomi Redmi Note 2 Prime, SAR: Head: 0.342 W/kg, Body: 0.452 W/kg - Xiaomi Mi Band 2 - Cube Talk 9x U65GT - Hubsan H501S - HP DV6-6B20SV - Mac Mini MGEN2DA
Link to comment
Share on other sites

SOS θέλω να κάνω reset το τηλέφωνο και βρίσκει το MI Account και δε με αφήνει τι κάνω;
εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Επανερχομαι στα της nohon.πάρα πολύ καλύτερη αποφόρτιση ειδικά στα παιχνίδια.για όποιον θελει να δώσει νέα πνοή σε ένα πάρα πολύ καλό κινητό όπως το δικό μας την συστηνω ανεπιφύλακτα.
Link to comment
Share on other sites

Επανερχομαι στα της nohon.πάρα πολύ καλύτερη αποφόρτιση ειδικά στα παιχνίδια.για όποιον θελει να δώσει νέα πνοή σε ένα πάρα πολύ καλό κινητό όπως το δικό μας την συστηνω ανεπιφύλακτα.

 

Το επιβεβαιώνω και εγώ. Πολύ καλή.

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

Πιθανότατα θα την τσιμπήσω κι εγώ σε λίγες μέρες, μιας και το κινητό μάλλον θα πάει στον αδερφό μου. Τελικά απέρριψα το Redmi Pro και πιθανότατα θα πάω σε Note 4 64αρι!
Link to comment
Share on other sites

καμια σελιδα εγκυρη να την στειλει υπαρχει;εγω εκανα παραγγελια τον Σεμπτέμβριο απκ ebay απο πωλητη με 99%feedback και δεν ηρθε ποτε η μπαταρια ,μολις εφτασε Ολλανδία μεσω flytpost εξαφανιστηκε,μου επεστρεψε τα χρηματα αμεσως,παιζει να απαγορεύεται η διακινηση μπαταριων;η μαμισια απο περυσι τον Σεμπτέμβριο που το εχω τα εφτυσε ουτε 2 ωρες οθονη δεν κραταει ,μου εφερε ενας φιλος ναυπηγος μια απο Κινα ,αλλα θελω μια δευτερη γιατι το τηλεφωνο εχει ακομα ζωη εστω και σαν δευτερη συσκευη

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καμια σελιδα εγκυρη να την στειλει υπαρχει;εγω εκανα παραγγελια τον Σεμπτέμβριο απκ ebay απο πωλητη με 99%feedback και δεν ηρθε ποτε η μπαταρια ,μολις εφτασε Ολλανδία μεσω flytpost εξαφανιστηκε,μου επεστρεψε τα χρηματα αμεσως,παιζει να απαγορεύεται η διακινηση μπαταριων;η μαμισια απο περυσι τον Σεμπτέμβριο που το εχω τα εφτυσε ουτε 2 ωρες οθονη δεν κραταει ,μου εφερε ενας φιλος ναυπηγος μια απο Κινα ,αλλα θελω μια δευτερη γιατι το τηλεφωνο εχει ακομα ζωη εστω και σαν δευτερη συσκευη

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Από EBAY δεν ξέρω τι γίνεται. Παράγγειλα δύο φορές μπαταρία από διαφορετικό σέλερ και τις δύο δεν ήρθαν. Από banggood την πήρα. όλα καλά.

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...