Jump to content

Redmi Note 2


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει τίποτα νεοτερ ο με το κολημα στις ρυθμίσεις?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει τίποτα νεοτερ ο με το κολημα στις ρυθμίσεις?

 

Και εμένα το ίδιο μου κάνει. Μόλις το πατήσω με πετάει πίσω στο "dsktop" του κινητού (αρχικό μενού που είναι όλες οι εφαρμογές μου).

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα το ίδιο μου κάνει. Μόλις το πατήσω με πετάει πίσω στο "dsktop" του κινητού (αρχικό μενού που είναι όλες οι εφαρμογές μου).

 

Οπότε είναι κάποιο bug της ρομ λογικά έτσι?

Edited by venividivici
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα ρε παιδιά. Πιστεύω, αν τα παιδιά ήταν λίγο πιο προσεκτικά, θα το είχαν εντοπίσει το πρόβλημα. Μακάρι να βγει ένα update σύντομα και να μην περιμένετε μια εβδομάδα για τη νέα έκδοση!
Link to comment
Share on other sites

Οπότε είναι κάποιο bug της ρομ λογικά έτσι?

 

 

 

Δυστυχώς επιστρεψαμε στα άσχημα της 5.9.2...πέρασα πάλι την 5.9.24 en τι να κάνουμε.:confused:

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις την έβαλα.... Η εφαρμογή της μουσικής πάλι κρασάρει.... :(

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Γιατι θελουμε ελληνικη ντε και καλα ρε αλανια?

 

 

 

Απ ότι φαίνεται για να φλασαρουμε Rom κάθε μισή ώρα;:lol:

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Mολις ανεβηκε ξανα παιδια κ απο οτι λενε ειναι οκ.Ειχε γινει λαθος στο ανβασμα απ οτι καταλαβα.Τωρα κατεβαζω κ σας δινω update./
Link to comment
Share on other sites

Γιατι θελουμε ελληνικη ντε και καλα ρε αλανια?

Την ίδια απορία έχω και εγώ βασικά... Ίσως βγάζουν τις κινέζικες εφαρμογές και την βελτιώνουν κιόλας?

Αν απλά βάζουν την Ελληνική γλώσσα και η International version δεν έχει κινέζικες εφαρμογές τότε για μένα δεν υπάρχει λόγος μιας και έχω τα αγγλικά στο κινητό μου.

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε π@#€%@#€%@ πάω για τριτη φλασια τώρα; Στις πόσες καίγομαι;:p

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Περαστικε ξανα με το τελευταιο χωρις wipes(δεν ξερω αν θα επρεπε)τα additional settings λειτουργουν κανονικα αλλα η μουσικη κρασαρει κ στις δυο γλωσσες
Link to comment
Share on other sites

Την ίδια απορία έχω και εγώ βασικά... Ίσως βγάζουν τις κινέζικες εφαρμογές και την βελτιώνουν κιόλας?

Αν απλά βάζουν την Ελληνική γλώσσα και η International version δεν έχει κινέζικες εφαρμογές τότε για μένα δεν υπάρχει λόγος μιας και έχω τα αγγλικά στο κινητό μου.

 

 

 

Εε τότε φιλέ μου δε νομίζω πως χρειάζεται να περνάς την Ελληνική.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Περαστικε ξανα με το τελευταιο χωρις wipes(δεν ξερω αν θα επρεπε)τα additional settings λειτουργουν κανονικα αλλα η μουσικη κρασαρει κ στις δυο γλωσσες

 

 

 

Ε τότε τι διορθώθηκε; Επανέρχομαι σε 30'

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια απορία έχω και εγώ βασικά... Ίσως βγάζουν τις κινέζικες εφαρμογές και την βελτιώνουν κιόλας?

Αν απλά βάζουν την Ελληνική γλώσσα και η International version δεν έχει κινέζικες εφαρμογές τότε για μένα δεν υπάρχει λόγος μιας και έχω τα αγγλικά στο κινητό μου.

Άρα λοιπόν Ελληνική περνάς ΜΟΝΟ αν θες Ελληνική γλώσσα τηλεφώνου. Αν δεν θες βάζεις international που έχει γραφή σε Ελληνικά όμως ε?

Le Max 2 X829 4/64

Le Max 2 Pro X820 6/64

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις την έβαλα.... Η εφαρμογή της μουσικής πάλι κρασάρει.... :(

Νέο κατέβασμα και πέρασμα της ΡΟΜ ξανά, από το recovery με τα wipes και πάλι κρασάρει συνεχώς η εφαρμογή της μουσικής.....

 

Καληνύχτα....

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Άρα λοιπόν Ελληνική περνάς ΜΟΝΟ αν θες Ελληνική γλώσσα τηλεφώνου. Αν δεν θες βάζεις international που έχει γραφή σε Ελληνικά όμως ε?

 

 

 

 

 

 

Εννοείται φιλέ μου αρκεί να κατεβάσεις την Ελληνική γλώσσα σε όποιο πληκτρολόγιο χρησιμοποιείς.

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γυρισα στην προηγουμενη ελληνική αρκετά πειράματα
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Είχα το ίδιο θέμα και για κάποιο περίεργο λόγο το είδε μόνο όταν απενεργοποίησα το USB debugging. Επίσης δοκίμασε το reboot και του Pc Και του κινητού που λέει ο φιλος
ειναι η τριτη μερα που προσπαθω οποτε και το κινητο εκλεισε και το pc

οταν το συνδεω μου εμφανιζει πανω στη μπαρα Συσκευη πολυμεσων ΜΤΡ

 

ατσεκαριστο το usb deb δε δειχνει κατι μολις το τσεκαρω εμφανιζεται ο οδηγος για εκγατασταση αλλα δεν το κανει :(

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια απορία έχω και εγώ βασικά... Ίσως βγάζουν τις κινέζικες εφαρμογές και την βελτιώνουν κιόλας?

Αν απλά βάζουν την Ελληνική γλώσσα και η International version δεν έχει κινέζικες εφαρμογές τότε για μένα δεν υπάρχει λόγος μιας και έχω τα αγγλικά στο κινητό μου.

Το δικό μου με την 5.9.18 που πήρε ΟΤΑ είναι εξαιρετικά σταθερό, εφαρμογές κινέΖικες δεν έχει ούτε μια, στα αγγλικά το έχω αλλά έβαλα και ελληνικό πληκτρολόγιο. Η συγκεκριμένη νομίζω δε θέλει αντικατάΣταση.

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου με την 5.9.18 που πήρε ΟΤΑ είναι εξαιρετικά σταθερό, εφαρμογές κινέΖικες δεν έχει ούτε μια, στα αγγλικά το έχω αλλά έβαλα και ελληνικό πληκτρολόγιο. Η συγκεκριμένη νομίζω δε θέλει αντικατάΣταση.

 

Εσύ την έβαλες από το αγγλικό σαιτ;

:D
Link to comment
Share on other sites

Τελικα μετα απο ξανακατεβασμα της τελευταιας ελληνικης δεν εχει θεμα με τις προσθετες ρυθμισεις...ομως στην μουσικη εχει ακομα το θεμα του..
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...