Jump to content

iNew V7


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Oπως σου τύχει και τωρα με τις γιορτες καλη υπομονη,δεν νομιζω να παραλαβει κανεις σε 20 μερες,το θεμα δεν ειναι να μπει στο αεροπλανο και να φτασει Ελλαδα,το θεμα ειναι οταν φτασει Ελλαδα ποτε θα ανοιχτει ο σακος για να παει ταχυδρομειο!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 246
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ φίλε πέρση από mini deal πήρα το thl t100s και έκανε 26 ημέρες για να έρθει, μετα παράγγειλα για τον ανεψιό μου το ίδιο κινητό από το ίδιο μαγαζί και έκανε 14 ημερες.οπως σου τύχει.:wacko::wacko:

Ακριβως οπως τα λες τυχη. Αλλη παραγγελια που ειχα κανει απο κινα κατι ρολογια εκανε 70 μερες να ερθει.

Link to comment
Share on other sites

Για root ξέρουμε κάτι;

 

Ναι

Οτι ακόμα δε μπορεί να γίνει (ετσι απαντησαν απο το κατάστημα)

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα το παραγκειλω απτο εφοξ να ρθει απο Γερμανια και να τελειωνω θα ρθει και πιο γρηγορα λογικα. Τωρα ειναι δεν ειναι ρουτιντ δεν με πειραζει αρκει να δουλευουν ολα σωστα

 

To εχει το EU Warehouse το iNew v7?

Ποσο το εχει?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να αγοράσω το συγκεκριμένο από το efox. Μήπως ξέρει κανείς αν θα πληρώσω επιπλέον έξοδα αποστολής,τελωνεία κτλ, και αν ναι πόσα;;;
Link to comment
Share on other sites

Δεν ρωτας για σιγουρια σ αυτους κατ ευθειαν να παρεις συγκεκριμενες απαντησεις? Μπες στο νημα τους εδω και ρωτα..

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Κανενα νεοτερο εδω, μαλλον κανεις δεν παρελαβε ακομη..

 

Το παράγγειλα στις 3 του μήνα στον δρόμο είναι ίσως μετά τα Χριστούγεννα να το πάρω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να αγοράσω το συγκεκριμένο από το efox. Μήπως ξέρει κανείς αν θα πληρώσω επιπλέον έξοδα αποστολής,τελωνεία κτλ, και αν ναι πόσα;;;

 

ΝΑΙ θα πληρώσεις , και πρόσεχε λίγο γιατί από προσωπική εμπειρία και μετά από πολλές αποτυχημένες προσπάθειες να βγάλω άκρη που είναι η παραγγελία μου (3 inew v7) την οποία την έκανα στις 10 Δεκ από την αποθήκη της Ευρώπης με dhl για να έρθει πιο γρήγορα (με δική μου χρέωση 45 ευρώ) κατάφερα να πάρω αριθμό αποστολής στις 19 Δεκ και η αποστολή τελικά θα γίνει από Κίνα (βέβαια αν ισχύει ο αριθμός αποστολής γιατί μέχρι σήμερα δεν αναγνωρίζεται)

Οι τρανοί άντρες είναι σφυρηλατημένοι στη φωτιά.

Προνόμιο των κατωτέρων είναι το άναμμα της φωτιάς.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες θέλω να το αγοράσω δώρο στην γυναίκα μου.3 ερωτησούλες μόνο:

1) Πόσο έχει σαν εσωτερικό χώρο αποθήκευσης και πόσο σαν sd card. Δηλαδή πως χωρίζει τα 16gb που έχει επάνω?

2) Μήπως υπάρχει κάπου κάποια rom για να την έχουμε στο αρχείο μας μπας και χρειαστεί να κάνουμε κανένα flash κάποια στιγμή? Έστω και το official.

3) Υπάρχει κάποιος δοκιμασμένος τρόπος για root και cwm??

Link to comment
Share on other sites

1. Ειναι καινουριο και μαλλον δεν εχει παραλαβει κανεις ακομη. Μονο σε Κινεζικα φορουμ μπορει να βρεις κατι. Φυσικα υποθετω θα ξερεις Κινεζικα :lol::lol::lol:

2. Ιδιο.

3. Προφανως θα ισχυουν και γι αυτο οι γνωστοι τροποι για mediatek. Δεν νομιζω πως θα υπαρξει προβλημα.

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

1. Ειναι καινουριο και μαλλον δεν εχει παραλαβει κανεις ακομη. Μονο σε Κινεζικα φορουμ μπορει να βρεις κατι. Φυσικα υποθετω θα ξερεις Κινεζικα :lol::lol::lol:

2. Ιδιο.

3. Προφανως θα ισχυουν και γι αυτο οι γνωστοι τροποι για mediatek. Δεν νομιζω πως θα υπαρξει προβλημα.

3. Για cwm καταλαβαίνω πως γίνεται μέσω uncletools αλλά για root? Εννοείς kingoroot,rootgenius και κάτι τέτοιες εφαρμογές?

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως, καποια θθα ταιριαξει. Εδω βρισκουν για το F1 που ειναι απο τα πλεον δυστροπα..

Μηπως να δεις το V3 PLUS που ειναι λιγο πιο παλιο και καπωςς δοκιμασμενο?

Με αναιμιικη μπαταρια βεβαια..

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Το inew v3plus ξεφεύγει του μπάτζετ μου.Εκτός αυτού στο to2c αν πάρω τώρα (στις γιορτές) το v7 μου δίνουν δώρο μια 2η μπαταρία,μία δερμάτινη θήκη και μία σκληρού τύπου θήκη. Στα 110 ευρώ πιστεύω είναι τέλεια.
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω. Εμενα η μπαταρια του plus ειναι η αιτια που το απρριπτω. Θα περιμενω ομως το 7 να κυκλοφορησει..

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το δικο μου έφτασε αεροδρόμιο.

 

Αντε, "πεταξου" να το παρεις..:rolleyes:

 

Σημερα παραλαμβανω ελπίζω να ειναι καλο.

 

Θα παρακαλέσω να μη γεμίζουμε το θέμα με ανούσια post. Μετά εσείς οι ίδιοι είστε που παραπονιέστε για ξεχειλωμένα thread χωρίς ουσιώδη πληροφορία.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τα ανουσια ποστ ειναι σιγουρα κατι που πρεπει να αποφευγουμε, για το συγκεκριμενο κινητο ομως που δεν εχει παραλαβει κανενας ακομη δεν εχουμε και πολλα να συζητησουμε, (πανω απο μηνα και βρισκομαστε στην 4η σελιδα), οποτε μια που δεν "τσουλαει" και κανενα αστειακι καπου καπου δεν βλαπτει. Εκτος αυτου ενημερωνομαστε για τις ενδεχομενες παραλαβες αλλα βοηθαμε και τον χρονο να κυλαει γρηγοροτερα μεχρι τοτε.

Φιλικα

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Όπως εγραψα και πιο πανω το παρέλαβα το κινητό. Το κουτι μέσα είχε το κινητο τον φορτιστη μια θηκη σκληρη που καλύπτει μονο το πίσω μέρος η όποια είναι παρα Πόλυ καλη και ακουστικα. Σε πρωτη φαση κατα τον ελέγχο του κινητού όλα λειτουργουν τέλεια. Απο ηχείο συνομιλία σήμα φωτογραφικη χωρίς κολλήματα χωρίς τίποτα. Απο μενου είναι το κλασσικό 4.4.2 όπως ολά τα κινεζικα κινητα. Τώρα η πορεια θα δείξει στο μέλλον ποσο Κάλο είναι .απο θέμα μπαταριας ακόμα δεν έχω άποψη μιας και δεν το έχω φόρτιση ακόμα.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δοκιμασεις το gps;Να μας πεις αν κλειδώνει και το βασικότερο να μη σε χάνει το gps και σε δείχνει 500μετρα πιο κάτω....(απαράδεκτες οι κεραίες που βαζανε ως τώρα οι κινέζοι για gps).
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...