Jump to content

Microsoft Lumia 535


nikosxeng3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρέπει να γυρίσεις την συσκευή σε Αγγλικά , μενού , τα πάντα , δεν έχω το τηλέφωνο να δω και να σου πω πως ακριβώς γίνεται . Το πληκτρολόγιο φυσικά θα έχει την Ελληνική γλώσσα .
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πρέπει να γυρίσεις την συσκευή σε Αγγλικά , μενού , τα πάντα , δεν έχω το τηλέφωνο να δω και να σου πω πως ακριβώς γίνεται . Το πληκτρολόγιο φυσικά θα έχει την Ελληνική γλώσσα .

 

Αυτό ακριβώς έχω κάνει ΑΛΛΑ εξακολουθώ να μην μπορώ να βρω που και πως θα ενεργοποιησω την Corana αφου όταν παταω παρατεταμενα το πληκτρο της αναζητησης αντι νε με παει σε Cortana με παει σε φωνητικες εντολές αναζητησης

 

update1.

Ηθελε reset για να λειτουργησει ΟΚ ευχαριστω για τη βοήθεια

Edited by Rookie1
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οι "γνωστές" @λητείες του Πλαισίου! Και τα παιδιά που δουλεύουν εκεί δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το κάνουν , λές και θα το πληρώσουν απο την τσέπη τους. Με κάτι τέτοια έχουν χάσει το 30% της πελατείας τους. Σημασία έχει οτι στο άλλαξαν τελικά.

Καλοδούλευτο!!!

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου . Δεν έχω να πω τίποτα κακό για τα παιδιά στο service που είναι άψογα και γνωστες του αντικειμένου. Άλλα τα παιδιά στις πωλήσεις είναι ανόητο φαιρονται λες και είναι αφεντικά και είναι με το μέρος του μαγαζιού κ όχι του πελάτη και επίσης όταν είναι μη γνωστες του αντικειμένου και το παίζουν ότι τα ξέρουν όλα,του έδειχνα κ του έλεγα για το light bleed κ με κοιτούσε λες κ το έλεγα υπάρχει ζωή στον Άρη και εσύ θα πληρώσεις τα ναβλα για να πάμε εκει. Οποτε μη παρεξηγηθώ τα παιδιά στο service έχω φιλότιμο και τις απαραίτητες γνώσεις. Το κινητό φυσάει παιδιά ,για δεύτερο το πήρα και έβγαλα και τι βασική κάρτα μου κ την έβαλα από το nexus 5 σε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο! Μηπως μπορεις να κοιταξεις τι hardware revision number εχεις και εσυ? Εχεις καταλαβει το θεμα με την αφη?
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρά...

το κινητό το έχω 3 μέρες...από nok-shop και ειλικρινά με έχει απογοητεύσει η απόκριση της οθόνης.

το προηγούμενο κινητό μου ήταν το 620 το οποίο ήταν άπαιχτο σε σχέση με το 535 dual που πήρα τώρα στο θέμα της οθόνης.

έχω κάνει updates κτλ και reset ..το πρόβλημα εστιάζεται κυρίως στο κάτω μέρος της οθόνης σε μένα καθώς επίσης και στο διπλό χτύπημα για να "ξυπνήσει" το κινητό...εκεί δεν καταλαβαίνει τίποτα..κρίμα

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρά...

το κινητό το έχω 3 μέρες...από nok-shop και ειλικρινά με έχει απογοητεύσει η απόκριση της οθόνης.

το προηγούμενο κινητό μου ήταν το 620 το οποίο ήταν άπαιχτο σε σχέση με το 535 dual που πήρα τώρα στο θέμα της οθόνης.

έχω κάνει updates κτλ και reset ..το πρόβλημα εστιάζεται κυρίως στο κάτω μέρος της οθόνης σε μένα καθώς επίσης και στο διπλό χτύπημα για να "ξυπνήσει" το κινητό...εκεί δεν καταλαβαίνει τίποτα..κρίμα

Καλο θα ηταν τοτε να το πας εκει που το πηρες μηπως και εχει προβλημα η οθονη σου! Για καντο Δευτερα γιατι μπορει να επεσες σε προβληματικη συσκευη και να στην αλλαξουν

Xiaomi Mi 13 Pro 🆒

Link to comment
Share on other sites

Καλο θα ηταν τοτε να το πας εκει που το πηρες μηπως και εχει προβλημα η οθονη σου! Για καντο Δευτερα γιατι μπορει να επεσες σε προβληματικη συσκευη και να στην αλλαξουν

 

:( Χλωμό... αν δεν είναι off η οθόνη, όπως ήταν στο δικό μου, ή αν δεν έχει κάποιο προφανές πρόβλημα, δύσκολα μάλλον να την αλλάξουν τη συσκευή, αλλά μια προσπάθεια δεν βλάπτει και ας μας ενημερώσετε κι εμας γιατί έχω μπερδευτεί αν τελικά οι συσκευές 535 αγορασμένες απο Ελλάδα ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ κάποια αναβάθμιση στο λογισμικό τους για το πρόβλημα της οθόνης αφής. Σκέφτομαι να στείλω ένα emailστο support της MS και της Nokia να ρωτήσω παραθέτοντας τους τις εκδόσεις software που φοράειη συσκευή μου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

Με ενδιαφέρει και μένα αυτό το κινητό.

Πώς μπορεί κάποιος να τσεκάρει τη hardware version στο κατάστημα πριν αγοράσει το κινητό? Αναγράφεται πουθενά πάνω στην όλη συσκευασία?

Link to comment
Share on other sites

το προηγούμενο κινητό μου ήταν το 620 το οποίο ήταν άπαιχτο σε σχέση με το 535 dual που πήρα τώρα στο θέμα της οθόνης.

 

Χρησιμοποιησα την ακολουθη εφαρμογη:

 

http://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/multitouch-test/9fd32b5a-2f82-e011-986b-78e7d1fa76f8

 

και τσεκαρα το κινητο μου αρχικα. Η αποκριση πραγματικα δεν ειναι καθολου αξιοπιστη. Αλλαζει συμφωνα με την πιεση που θα ασκησεις στην οθονη, ποσα δακτυλα θα χρησιμοποιησεις και σε ποιο σημειο θα πατησεις. Μαλιστα εβαλα την εφαρμογη και στο κινητο του αδερφου μου, ενα Lumia 620 και πραγματικα η αποκριση ειναι αριστη και το καταλαβαινεις απο την πρωτη στιγμη. Επομενως η οθονη εχει θεμα.

 

Σημερα ειδα ενα ποστ απο εναν διαχειριστη της Microsoft που ελεγε οτι πρεπει να κανουμε την αναβαθμιση σε Lumia Denim (που την εχουμε κανει) και αν δεν λυθει το προβλημα να κανουμε αρχικα soft reset και επειτα hard reset. Αν και παλι υπαρχει θεμα τοτε να παμε το κινητο στο service. Εκανα soft reset αλλα δεν εκανα ακομα hard reset αν και μαλλον το θεωρω αχρειαστο. Τη δευτερα θα παω στο service και θα τους δειξω το προβλημα και βλεπουμε. Παντως ειναι πραγματι προβλημα και κριμα γιατι το κινητο ειναι απιαστο. Ελπιζω να βρουμε μια λυση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γεια σας.

Με ενδιαφέρει και μένα αυτό το κινητό.

Πώς μπορεί κάποιος να τσεκάρει τη hardware version στο κατάστημα πριν αγοράσει το κινητό? Αναγράφεται πουθενά πάνω στην όλη συσκευασία?

 

Στην συκευασια μολις το κοιταξα και δεν αναγραφει κατι, τουλαχιστον απο οσο ειδα. Το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι να εχουν ηδη καποιο κινητο να λειτουργει στην βιτρινα και να το δεις απο αυτο στις ρυθμισεις του. Φανταζομαι οτι ισχυει για αυτο θα ισχυει και για τα υπολοιπα του μαγαζιου.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

Με ενδιαφέρει και μένα αυτό το κινητό.

Πώς μπορεί κάποιος να τσεκάρει τη hardware version στο κατάστημα πριν αγοράσει το κινητό? Αναγράφεται πουθενά πάνω στην όλη συσκευασία?

 

Δεν μπορείς αφού η συσκευή είναι σε σφραγισμένο κουτί και τίποτα δεν σου εξασφαλίζει οτι η οποιαδήποτε συσκευή demo του καταστήματος θα "φοράει" το ίδια software με αυτή που θα αγοράσεις.

 

ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ

 

Γνωρίζετε αν υπάρχει κάποιος τρόπος να απαντάς απ ευθείας σε εισερχόμενη κλήση χωρίς να χρειάζετε πρώτα να "ξεκλειδώσεις" την lock screen και μετά να πατήσεις την αποδοχή ή την απόρριψη?

 

Απ όσο είδα και σε άλλα forum το πρόβλημα είναι χρόνιο και μάλλον άλυτο επι του παρόντος αλλά ρωτάω μήπως έχετε ανακαλύψει κάποιο tip...

Edited by Rookie1
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιησα την ακολουθη εφαρμογη:

 

http://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/multitouch-test/9fd32b5a-2f82-e011-986b-78e7d1fa76f8

 

και τσεκαρα το κινητο μου αρχικα. Η αποκριση πραγματικα δεν ειναι καθολου αξιοπιστη. Αλλαζει συμφωνα με την πιεση που θα ασκησεις στην οθονη, ποσα δακτυλα θα χρησιμοποιησεις και σε ποιο σημειο θα πατησεις. Μαλιστα εβαλα την εφαρμογη και στο κινητο του αδερφου μου, ενα Lumia 620 και πραγματικα η αποκριση ειναι αριστη και το καταλαβαινεις απο την πρωτη στιγμη. Επομενως η οθονη εχει θεμα.

 

Σημερα ειδα ενα ποστ απο εναν διαχειριστη της Microsoft που ελεγε οτι πρεπει να κανουμε την αναβαθμιση σε Lumia Denim (που την εχουμε κανει) και αν δεν λυθει το προβλημα να κανουμε αρχικα soft reset και επειτα hard reset. Αν και παλι υπαρχει θεμα τοτε να παμε το κινητο στο service. Εκανα soft reset αλλα δεν εκανα ακομα hard reset αν και μαλλον το θεωρω αχρειαστο. Τη δευτερα θα παω στο service και θα τους δειξω το προβλημα και βλεπουμε. Παντως ειναι πραγματι προβλημα και κριμα γιατι το κινητο ειναι απιαστο. Ελπιζω να βρουμε μια λυση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Στην συκευασια μολις το κοιταξα και δεν αναγραφει κατι, τουλαχιστον απο οσο ειδα. Το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι να εχουν ηδη καποιο κινητο να λειτουργει στην βιτρινα και να το δεις απο αυτο στις ρυθμισεις του. Φανταζομαι οτι ισχυει για αυτο θα ισχυει και για τα υπολοιπα του μαγαζιου.

 

 

Λογικά θα ισχύει και για τα υπόλοιπα. Επειδή όμως ζούμε στην Ελλάδα, ποιος μου λέει ότι αυτό στη βιτρίνα θα είναι από καινούρια παρτίδα ενώ αυτό που τελικά θα καταλήξει να αγοράσω θα είναι από την παλιά? Προκειμένου να τα ξεφορτωθούν?

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν μπορείς αφού η συσκευή είναι σε σφραγισμένο κουτί και τίποτα δεν σου εξασφαλίζει οτι η οποιαδήποτε συσκευή demo του καταστήματος θα "φοράει" το ίδια software με αυτή που θα αγοράσεις.

 

Κατάλαβα..... την ίδια απορία εξέφρασα και σε έναν αλλο φίλο που μου απάντησε....

Μα ούτε κάτι απέξω στο κουτί της συσκευασίας????

Link to comment
Share on other sites

[/color]

Δεν μπορείς αφού η συσκευή είναι σε σφραγισμένο κουτί και τίποτα δεν σου εξασφαλίζει οτι η οποιαδήποτε συσκευή demo του καταστήματος θα "φοράει" το ίδια software με αυτή που θα αγοράσεις.

 

Κατάλαβα..... την ίδια απορία εξέφρασα και σε έναν αλλο φίλο που μου απάντησε....

Μα ούτε κάτι απέξω στο κουτί της συσκευασίας????

 

ΣΤΟ κουτι μονο το ΙΜΕΙ με βαση το οποίο ΊΣΩΣ να μπορείς να προσδιορίσεις απο καποιο σαιτ τησ MS το λογισμικο της συσκευης

Edited by Rookie1
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

[/color]

 

ΣΤΟ κουτι μονο το ΙΜΕΙ με βαση το οποίο ΊΣΩΣ να μπορείς να προσδιορίσεις απο καποιο σαιτ τησ MS το λογισμικο της συσκευης

 

Ευχαριστώ πολύ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε αν υπάρχει κάποιος τρόπος να απαντάς απ ευθείας σε εισερχόμενη κλήση χωρίς να χρειάζετε πρώτα να "ξεκλειδώσεις" την lock screen και μετά να πατήσεις την αποδοχή ή την απόρριψη?

 

Απ όσο είδα και σε άλλα forum το πρόβλημα είναι χρόνιο και μάλλον άλυτο επι του παρόντος αλλά ρωτάω μήπως έχετε ανακαλύψει κάποιο tip...

 

Με την εφαρμογή gestures beta, απλά φέρνεις το κινητό δίπλα στο αυτί και απαντάει. Στο lumia 820 δούλευε χωρίς πρόβλημα, για το 535 δε μπορώ να γνωρίζω. http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/gestures-beta/38384829-0b39-4f21-a954-d2d4f8a4ac96

Μερικές φορές καλύτερα να μιλάς, παρά να τα μασάς ;)
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς αφού η συσκευή είναι σε σφραγισμένο κουτί και τίποτα δεν σου εξασφαλίζει οτι η οποιαδήποτε συσκευή demo του καταστήματος θα "φοράει" το ίδια software με αυτή που θα αγοράσεις.

 

ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ

 

Γνωρίζετε αν υπάρχει κάποιος τρόπος να απαντάς απ ευθείας σε εισερχόμενη κλήση χωρίς να χρειάζετε πρώτα να "ξεκλειδώσεις" την lock screen και μετά να πατήσεις την αποδοχή ή την απόρριψη?

 

Απ όσο είδα και σε άλλα forum το πρόβλημα είναι χρόνιο και μάλλον άλυτο επι του παρόντος αλλά ρωτάω μήπως έχετε ανακαλύψει κάποιο tip...

 

Και στο 620 και στο 630 οταν ερχεται εισερχομενη απανταω απευθειας χωρις να ξεκλειδωνω κατι..παταω απευθειας αποδοχη και δουλευει. Σε σενα ξεκλειδωνεις πρωτα την οθονη και μετα απαντας;;;

Link to comment
Share on other sites

:( Χλωμό... αν δεν είναι off η οθόνη, όπως ήταν στο δικό μου, ή αν δεν έχει κάποιο προφανές πρόβλημα, δύσκολα μάλλον να την αλλάξουν τη συσκευή, αλλά μια προσπάθεια δεν βλάπτει και ας μας ενημερώσετε κι εμας γιατί έχω μπερδευτεί αν τελικά οι συσκευές 535 αγορασμένες απο Ελλάδα ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ κάποια αναβάθμιση στο λογισμικό τους για το πρόβλημα της οθόνης αφής. Σκέφτομαι να στείλω ένα emailστο support της MS και της Nokia να ρωτήσω παραθέτοντας τους τις εκδόσεις software που φοράειη συσκευή μου.

 

το θέμα είναι ότι δεν μένω Αθήνα και θα είναι δύσκολο να αποδείξω το πρόβλημα αν δεν είμαι παρών....οπότε έχεις δίκιο αν δεν έχει προφανές ή εαν δεν είναι εντελώς άχρηστη η οθόνη δύσκολα θα μου το αντικαταστήσουν..εξάλλου δεν έχω μόνο εγώ το πρόβλημα,είναι γενικό.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Με την εφαρμογή gestures beta, απλά φέρνεις το κινητό δίπλα στο αυτί και απαντάει. Στο lumia 820 δούλευε χωρίς πρόβλημα, για το 535 δε μπορώ να γνωρίζω. http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/gestures-beta/38384829-0b39-4f21-a954-d2d4f8a4ac96

 

Ευχαριστώ πολύ , την εγκατέστησα αλλά δεν λειτουργεί στο 535.

 

----- προσθήκη μηνύματος 60 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και στο 620 και στο 630 οταν ερχεται εισερχομενη απανταω απευθειας χωρις να ξεκλειδωνω κατι..παταω απευθειας αποδοχη και δουλευει. Σε σενα ξεκλειδωνεις πρωτα την οθονη και μετα απαντας;;;

 

Ναι ίσως επειδή έχω ενεργοποιησει το lock screen

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οριστε και ενα video με την δοκιμη. Εχω την εκδοση που τελειωνει σε .359 και hardware revision num 3.0.0

 

Το κινητο το χρησιμοποιω αρκετα καθημερινα, το προβλημα δεν σε αποτρεπει να εκτελεσεις διαφορες λειτουργιες του αλλα ειναι ενοχλητικο :wacko:

 

 

----- προσθήκη μηνύματος 90 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευχαριστώ πολύ , την εγκατέστησα αλλά δεν λειτουργεί στο 535.

Ναι ίσως επειδή έχω ενεργοποιησει το lock screen

 

Εμενα παλι η εφαρμοφη Gestures λειτουργει τελεια στο κινητο μου και την εχω μονιμα ανοικτη.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το θέμα διορθώνεται σίγουρα με software update ή μιλάμε για faulty hardware?

 

Ήμουν έτοιμος να προβώ σε αγορά αλλά με έχει βάλει σε σκέψεις... :(

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου, δεν πρόσεξα ότι το είχες αναφέρει ήδη. Άρα το πρόβλημα αν και μικρό υπάρχει. Το θέμα είναι τί γίνεται αν δεν είναι software και είναι hardware όπως λένε σε ξένα forum. Πάντως η ίδια η microsoft λέει μετά το update αν συνεχίζει το πρόβλημα reset κι αν δεν φτιάξει επικοινωνία με support (http://answers.microsoft.com/en-us/winphone/forum/wp8-wpupdate/lumia-535-touch-error/ee3e5104-d338-4efc-9bb2-cfc77fcb0fd0).

Κρίμα πάντως, τέτοιο value for money τηλέφωνο να έχει πρόβλημα με το σημαντικότερο μέρος του την οθόνη. Μάλλον γι'αυτό πήγαν σε καινούρια hardware version. Αν κάποιος άλλος έχει αγοράσει από πλαίσιο (προσοχή πουλάει και το single sim που πήρε και ο φίλος στην ίδια τιμή με το dual sim) ή από οπουδήποτε αλλού ας ποστάρει hardware version και αν έχει πρόβλημα με την οθόνη (υπάρχει και test app για την οθόνη όπου φαίνεται ότι στο multitouch η οθόνη τρελαίνεται-δείτε video μετά το update

).

Για να δούμε ποιός θα φέρει κομμάτια από την καινούρια παρτίδα κι αν όντως δεν θα έχουν πρόβλημα.

 

Απ'ότι φαίνεται κανένας από όσους αγόρασαν δεν είναι από την καινούρια παρτίδα, συστήνω αναμονή μέχρι να έρθουν ή να βρεθεί ο πρώτος που παρέλαβε με hardware 5.0.0. Επίσης, όσοι έχετε 3.0.0 και μετά το update και reset σας κάνει ότι στον bojito (

) με την εφαρμογή Multi-touch test, να απαιτήσετε αλλαγή γιατί είναι απαράδεκτη η συμπεριφορά της οθόνης στο multitouch απ'οτι βλέπω.
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν αντιμετωπίζω ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα με την λειτουργικότητα της οθόνης και την αφή και φοράει την version 3.0, επίσης δεν υπάρχει καμία αναβάθμιση διαθέσιμη γιατί το έχω βάλει να κάνει έλεγχο καθημερινά για τυχόν αναβαθμίσεις, επίσης στο GSM Arena αναφέρουν οτι το πρόβλημα αφης υπήρξε στα δίκαρτα και γι αυτα εβγαλαν update. Edited by Rookie1
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν σου ειναι ευκολο να κατεβασεις την εφαρμογη και να δεις πως σου συμπεριφερεται και εσενα στο multi touch. Σε καθημερινη χρηση δεν γινεται ευκολα αντιληπτη καθως δεν χρησιμοποιεις συχνα δυο δαχτυλα για τις λειτουργιες, ισως και να θεωρεις οτι πατησες εσυ λαθος στην οθονη.

 

Δεν μπορω να βρω αλλη εξηγηση! Παντως το θεμα ειναι αισθητο και οταν πληκτρολογεις κειμενο σε εμενα, τα εχω αναφερει και πιο πριν.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν αντιμετωπίζω ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα με την λειτουργικότητα της οθόνης και την αφή και φοράει την version 3.0, επίσης δεν υπάρχει καμία αναβάθμιση διαθέσιμη γιατί το έχω βάλει να κάνει έλεγχο καθημερινά για τυχός αναβαθμίσεις, επίσης στο GSM Arena αναφέρουν οτι το πρόβλημα αφης υπήρξε στα δίκαρτα και γι αυτα εβγαλαν update.

 

Όπως θα δεις εδώ (http://www.gsmarena.com/newscomm-10678.php) πρόβλημα υπήρχε και στο singlesim, όμως το update έχει βγει νωρίτερα και το δικό σου μάλλον το έχει ήδη περασμένο, στα δίκαρτα το update βγήκε αργότερα. Κάνε τον έλεγχο με το multi touch test.

Link to comment
Share on other sites

Αν σου ειναι ευκολο να κατεβασεις την εφαρμογη και να δεις πως σου συμπεριφερεται και εσενα στο multi touch. Σε καθημερινη χρηση δεν γινεται ευκολα αντιληπτη καθως δεν χρησιμοποιεις συχνα δυο δαχτυλα για τις λειτουργιες, ισως και να θεωρεις οτι πατησες εσυ λαθος στην οθονη.

 

Δεν μπορω να βρω αλλη εξηγηση! Παντως το θεμα ειναι αισθητο και οταν πληκτρολογεις κειμενο σε εμενα, τα εχω αναφερει και πιο πριν.

 

Για ποιό λόγο να μπω σε αυτή τη διαδικασία, αφού το τηλέφωνο στην καθημερινή λειτουργία του είναι 100% σωστό και δεν παρουσιάζει κάποιο πρόβλημα? Στην τελική δεν είμαι επιστήμονας εργαστηρίου για να υποβάλλω το τηλέφωνο σε εξαντλητικά τεστ προκειμένου να καταγράψω τυχόν αδυναμίες του. Αυτό είναι δουλειά των επιστημόνων είτε της MS είτε όποιων άλλων εργαστηρίων. Εμένα μου αρκεί το γεγονός οτι δουλεύει κανονικά δεν έχει κανένα πρόβλημα η οθόνη αφής και υπενθυμίζω οτι το πήρα απο Ελλάδα όχι απο εξωτερικο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 535

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...