Jump to content

Cubot S200 (παραγγελίες)


valanths
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σ' εμένα βγάζει με το κουπόνι 96,59$, δηλαδή 11,40 $ έκπτωση. ******ά

 

Ναι, έχεις δίκιο...μάλλον το διορθώσανε ύστερα από το το δικό μου περιστατικό

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 988
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το διορθώσανε, λένε. Η τιμή με το κουπόνι είναι πλέον 96.59$.

Γι' αυτούς που το προλάβανε 87,01$, μου απάντησαν οτι αναλαμβάνουν αυτοί την ευθύνη και θα το στείλουν το κινητό κανονικά.

Ευτυχώς πρόλαβα...:p:p

Link to comment
Share on other sites

Το διορθώσανε, λένε. Η τιμή με το κουπόνι είναι πλέον 96.59$.

Γι' αυτούς που το προλάβανε 87,01$, μου απάντησαν οτι αναλαμβάνουν αυτοί την ευθύνη και θα το στείλουν το κινητό κανονικά.

Ευτυχώς πρόλαβα...:p:p

 

Καλα θυμήσου, και αυριο το πρωι να τους ζητησει κανει καλυτερη τιμη θα την δωσουν . Ρε μακαρι να ερθουν και βλεπουμε.

Μια μπαταρια και μια θηκη για το leagoo απο τις 12/11 και ειναι Processing .

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Πρόλαβα και το παρήγγειλα και εγώ απο gearbest στα $86,41 με singapore. Εφ οσον το γράψει το paypal δεν νομίζω να έχουμε θέμα.

Στο Gearbest στη συσκευασία δέν αναφέρει οτι περιλαμβάνει προστατευτική μεμβράνη και θήκη. Σε άλλα site το αναφέρει. Τα βάζει η Cubot πακέτο αυτά;

Περιμένω πως θα τα σπάει το κινητό και θα πουλήσει πολύ. Οπότε θα έχει και την ανάλογη υποστήριξη και σε παρελκόμενα, όπως θήκες, tempered glass και άλλα.

Link to comment
Share on other sites

96.59$ το παραγγειλε φιλος ,πριν μιση ωρα,οτι και να προσπαθησαμε δεν εβγαζε μεγαλυτερη εκπτωση!

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πρόλαβα και το παρήγγειλα και εγώ απο gearbest στα $86,41 με singapore. Εφ οσον το γράψει το paypal δεν νομίζω να έχουμε θέμα.

Στο Gearbest στη συσκευασία δέν αναφέρει οτι περιλαμβάνει προστατευτική μεμβράνη και θήκη. Σε άλλα site το αναφέρει. Τα βάζει η Cubot πακέτο αυτά;

Περιμένω πως θα τα σπάει το κινητό και θα πουλήσει πολύ. Οπότε θα έχει και την ανάλογη υποστήριξη και σε παρελκόμενα, όπως θήκες, tempered glass και άλλα.

Μην εισαι σιγουρος για τα παρελκομενα ,και το T6s τα σπαει σε πωλησεις αλλα απο παρελκομενα τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

96.59$ το παραγγειλε φιλος ,πριν μιση ωρα,οτι και να προσπαθησαμε δεν εβγαζε μεγαλυτερη εκπτωση!

Ακόμα και σε αυτή την τιμή, αν το τηλέφωνο ανταποκριθεί στις προδιαγραφές (5" IPS, MTK6582, 1280x720, 13Mp camera, 3300mAh) και εφόσον WiFi, GPS, κλήσεις λειτουργούν απροβλημάτιστα, εμένα μου θυμίζει προδιαγραφές Honor 3C (χωρίς το "όνομα" φυσικά), σε -$100 τιμή...!!!

τωρα στα 107,16 $ με κουπονι

Φίλε μου, κάτι κάνεις λάθος - μόλις το δοκίμασα, $96.59 (Login, έκανες?)

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και σε αυτή την τιμή, αν το τηλέφωνο ανταποκριθεί στις προδιαγραφές (5" IPS, MTK6582, 1280x720, 13Mp camera, 3300mAh) και εφόσον WiFi, GPS, κλήσεις λειτουργούν απροβλημάτιστα, εμένα μου θυμίζει προδιαγραφές Honor 3C (χωρίς το "όνομα" φυσικά), σε -$100 τιμή...!!!

 

 

Σε ολα ανωτερο asot εκτος απο το ονομα βεβαια και με μονη διαφορα τα 2G ram. Η μπαταρια ειναι τα λεφτα.

Edited by chalk
O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το κουπονάκι (S200MK)λειτουργεί και τελική τιμή $96.59 .

Προσοχή μόνο , πατάμε Proceed to checkout και όχι Check out with paypal.

Edited by metalergr

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Καλά περιμεντε πρωτα να ερθη και μετα βλέπουμε.προσωρινά ας βολευτω εγώ με την παραγγελεια του s168 που ξέρουμε οτι είναι τσιτσι και μετα το αλλο
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι ΟΛΟΙ όσοι το παραγγείλανε, κρατάνε "μικρο καλάθι" (εχουν δει τα μάτια μας....) οπότε κανείς λόγος ανησυχίας...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και σε αυτή την τιμή, αν το τηλέφωνο ανταποκριθεί στις προδιαγραφές (5" IPS, MTK6582, 1280x720, 13Mp camera, 3300mAh) και εφόσον WiFi, GPS, κλήσεις λειτουργούν απροβλημάτιστα, εμένα μου θυμίζει προδιαγραφές Honor 3C (χωρίς το "όνομα" φυσικά), σε -$100 τιμή...!!!

 

Φίλε μου, κάτι κάνεις λάθος - μόλις το δοκίμασα, $96.59 (Login, έκανες?)

 

Mα και φυσικα και σε αυτη την τιμη ειναι ευκαιρια το τηλ.,το προτεινα ανεπιφυλαχτα στον φιλο,ενω για το s168 ειχα και εχω ακομη τις αμφιβολιες μου για το ποσο κελεπουρι ειναι το τηλ. σε σχεση με κατι T6s και doogee dg 310 γιατι εκει οταν λεει 5MP back camera + 8MP front camera και ειναι στην πραγματικοτητα 5 και 2 και η οθονη αν δεν ειναι καλη παρολου τα 960 540 pixels σε συγκριση με τα 854 x 480 pixels των T6s και doogee dg 310 υπαρχει θεμα συγκρισης δηλ., εδω για το Cubot S200μιλαμε για καμερες 13 MP Rear and 5 MP on Front που στην χειροτερη ειναι 8 και 2 και για τεραστια μπαταρια και για αναλυση οθονης αρα δεν τιθετε θεμα συγκρισης με κατι T6s και doogee dg 310 που ειναι 5-10$ πιο φθηνα απο το Cubot S200!

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω και εγώ οτι σε αυτα τα χρήματα ειναι best VFM . Μακάρι να μας βγει καλό γιατί θα είμαστε οι πρώτοι που θα το δοκιμάσουμε.

 

Edited by metalergr

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Mα και φυσικα και σε αυτη την τιμη ειναι ευκαιρια το τηλ.,το προτεινα ανεπιφυλαχτα στον φιλο,ενω για το s168 ειχα και εχω ακομη τις αμφιβολιες μου για το ποσο κελεπουρι ειναι το τηλ. σε σχεση με κατι T6s και doogee dg 310 γιατι εκει οταν λεει 5MP back camera + 8MP front camera και ειναι στην πραγματικοτητα 5 και 2 και η οθονη αν δεν ειναι καλη παρολου τα 960 540 pixels σε συγκριση με τα 854 x 480 pixels των T6s και doogee dg 310 υπαρχει θεμα συγκρισης δηλ., εδω για το Cubot S200μιλαμε για καμερες 13 MP Rear and 5 MP on Front που στην χειροτερη ειναι 8 και 2 και για τεραστια μπαταρια και για αναλυση οθονης αρα δεν τιθετε θεμα συγκρισης με κατι T6s και doogee dg 310 που ειναι 5-10$ πιο φθηνα απο το Cubot S200!

 

Δεν ξέρω εάν έχουν διαφορά οι κάμερες . Στο cubot.net ( θεωρώ ότι είναι το επίσημο site) φαίνεται μόνο η πίσω διαφορετική

 

S168

 

http://s8.postimg.org/hcmf9gkx1/s168c04.jpg

 

S200

 

http://s15.postimg.org/7vroyo2bf/s200c04.jpg

Edited by frelas
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω...

Στην "κύρια" κάμερα, στο S168 λέει 5Mp (4p, δλδ 4 στοιχεία) και στο S200 λεει 13Mp (5 στοιχεία) ... DW9714 ειναι ο "controller", κοινός και στις δύο.

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω...

Στην "κύρια" κάμερα, στο S168 λέει 5Mp (4p, δλδ 4 στοιχεία) και στο S200 λεει 13Mp (5 στοιχεία) ... DW9714 ειναι ο "controller", κοινός και στις δύο.

 

Το είδα και εγώ η μπροστά όμως είναι ολόιδια

Link to comment
Share on other sites

Με πείσατε :) Το πήρα για δωράκι, ελπίζω να μην γίνω ρόμπα...

 

Αν ερθει δεν θα γινεις. Μπορει να το παρεις και για εσενα.:D

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Εδω εχει μερικες καλες φωτογραφιες του κινητου,φαινετε ποιοτικο,ωραιο και το μεταλαλικο το γυρο γυρο ,ωραια και η πισω πλατη σε στυλ δερματος http://www.aliexpress.com/item/Presell-CUBOT-S200-5-0-IPS-HD-MTK6582-Quad-Core-Android-4-4-2-3G-Unlocked/32229948794.html

Οσο για την καμερα δεν νομιζω να εχουν το s168 και το 200 τις ιδιες γιατι για το s200 σε 2 που κοιταξα στο ali λενε:

Back Camera Megapixel: Back 13.0 MP, Back 8.0 MP

Front Camera Megapixel: Front 5.0 MP, Interpolated 8MP

Για το s168 λενε:

Front Camera 2.0MP (interpolated 5.0MP)

Back Camera 5.0MP (interpolated 8.0MP)

Link to comment
Share on other sites

Από χθες έχει να εμφανιστεί το GB εδώ και να μας απαντήσει για την πατάτα που κάνανε με το κουπόνι. Πάντως το κινητό το βρίσκεις και αλλού σ' αυτή την τιμή, το GB πλέον για μένα είναι αναξιόπιστο. Δεν καταλαβαίνω πως αγοράζουν ακόμα εκεί.
Link to comment
Share on other sites

Από χθες έχει να εμφανιστεί το GB εδώ και να μας απαντήσει για την πατάτα που κάνανε με το κουπόνι. Πάντως το κινητό το βρίσκεις και αλλού σ' αυτή την τιμή, το GB πλέον για μένα είναι αναξιόπιστο. Δεν καταλαβαίνω πως αγοράζουν ακόμα εκεί.

 

Για πες μας ρε φιλε που το βρηκες το τηλ. με ιδια τιμη που λες,γιατι εγω κατω απο $107.99 δεν το εχω βρει πουθενα!

Αλλο 87$ που το πηραν μερικοι αλλο 97$ που το πηρα εγω και αλλο τα 107$ που το εχουν οι αλλοι ολοι!

Link to comment
Share on other sites

Από χθες έχει να εμφανιστεί το GB εδώ και να μας απαντήσει για την πατάτα που κάνανε με το κουπόνι. Πάντως το κινητό το βρίσκεις και αλλού σ' αυτή την τιμή, το GB πλέον για μένα είναι αναξιόπιστο. Δεν καταλαβαίνω πως αγοράζουν ακόμα εκεί.

 

Για το μαγαζί τείνω να συμφωνήσω. Ας ερθει ομως και βλεπουμε αν ξαναψωνισουμε. Οντως η τιμη που εκαναν ''λαθος'' δεν νομιζω να παίξει πουθενα αλλου, και αυτο θα το καλύψουμε εμείς μου ακούγεται και καλο αλλα δεν ξερω αν θα ειναι πραγματικο εφοσον ειναι presale.

Είναι λίγο ερασιτέχνες, και θέλουν προσοχή. Υπαρχει και Paypal και αυτο σώνει λιγο την κατασταση.

Σε δυο πραγματακια μου εδωσε κωδικο NL κατι το οποιο δεν βγαινει πουθενα. Μαλλον μη συστημενο ενω ειχα πληρωσει για αυτο.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Από χθες έχει να εμφανιστεί το GB εδώ και να μας απαντήσει για την πατάτα που κάνανε με το κουπόνι.

Δεν βρίσκω λόγο να εμφανιστεί ένα "κατάστημα" στο νήμα ενός τηλεφώνου για σχολιασμό... εξάλλου, αρκετοί απ' ότι είδα, τους την "πεσανε" ζητώντας την "χαμηλή" τιμή στο νήμα τους...

Σε δυο πραγματακια μου εδωσε κωδικο NL κατι το οποιο δεν βγαινει πουθενα. Μαλλον μη συστημενο ενω ειχα πληρωσει για αυτο.

Οι κωδικοί NL λειτουργούν όταν τα δέματα φθάσουν στην Ολλανδία και είναι ετοιμα για προώθηση στην Ελλάδα (δλδ περίπου 10-20 μέρες από το αρχικό shipping)

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...