Jump to content

The O.C. (Fox)


menelia
 Κοινοποίηση

Πως σας φαίνεται η σειρά;  

288 members have voted

  1. 1. Πως σας φαίνεται η σειρά;

    • Τέλεια
      104
    • Καλή
      70
    • Βαρετή/Δε βλέπεται
      59
    • Δεν την έχω παρακολουθήσει ποτέ
      55


Recommended Posts

To elege sto preview, sigekrimena leei: '...But the biggest moment of their lives will be ruined by tragity, one of these people may not survive the night...'

 

Katevaste na deite to preview(video):!: :cry: :X

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπόν η θα πρέπει να στεναχωρηθώ και να συμβιβαστώ η να παραμείνω στην άποψη μου οτι θα πεθάνει κάποιος οχι και τόσο αγαπητός και το λένε για λόγους ακροαματικότητας.... θα δούμε μαθάυριο ή μαλλον θα το δείτε και θα μας πείτε αν πέθανε κάποιος απο τους 6 χωρίς ομως να αναφέρεται ονόματα...:O :O :( :O :( :confused: :confused: :O :( :confused:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν η θα πρέπει να στεναχωρηθώ και να συμβιβαστώ η να παραμείνω στην άποψη μου οτι θα πεθάνει κάποιος οχι και τόσο αγαπητός και το λένε για λόγους ακροαματικότητας.... θα δούμε μαθάυριο ή μαλλον θα το δείτε και θα μας πείτε αν πέθανε κάποιος απο τους 6 χωρίς ομως να αναφέρεται ονόματα...:O :O :( :O :( :confused: :confused: :O :( :confused:

 

Sto keimeno pou edwse o billy leei : ..someone u have come to know and love..

Link to comment
Share on other sites

ola shetika einai ;) alla afoy theleis kapious apo tous protagonistes tote epilego tin mitera tis marisas. Oute pou mu pernaei apo to mialo na figei allos... :)

 

H Julie ειναι comic relief δε νομιζω να φυγει. ;)

 

 

Αυτο που λεει παραπανω ομως οτι ο Σαντι θα παει καρδιακο δεν μου αρεσει καθολου...Sandy RULEZ!! Ετσι και μου τον φανε θα συγχιστω τα μαλα :mad:

 

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα σήμερα την 3 σεσον και εμαι στο 2 επεισόδιο και περιμένω να κατέβουν τα 3 & 4. Δεν ξέρω για μετα αλλα η σειρά άρχησε πολύ καλα και μακάρι να συνεχίσει σε αυτούς τους ρυθμούς.

Να σας ρωτήσω κάτι σχετικό ασχετο, με την Αμερική τι διαφορά ωρας έχουμε δηλαδή σήμερα στην δικιά μας ώρα τι ώρα παίζει το THE O.C. ?????

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα σήμερα την 3 σεσον και εμαι στο 2 επεισόδιο και περιμένω να κατέβουν τα 3 & 4. Δεν ξέρω για μετα αλλα η σειρά άρχησε πολύ καλα και μακάρι να συνεχίσει σε αυτούς τους ρυθμούς.

Να σας ρωτήσω κάτι σχετικό ασχετο, με την Αμερική τι διαφορά ωρας έχουμε δηλαδή σήμερα στην δικιά μας ώρα τι ώρα παίζει το THE O.C. ?????

Mε California έχουμε 10 ώρες διαφορά(10 ώρες μπροστά εμείς).Ρε παιδιά επειδή είμαι άσχετος...Πως τα κατεβάζετε τα επεισόδια...???Έχω τρελαθεί...!!!:blink: Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο site και να μου εξηγήσετε βήμα-βήμα τι πρέπει να κάνω...???

Please...

Link to comment
Share on other sites

lerris sweety thnx gia to pm!!Kala ta trailer pou exw dei apo 325 einai apisteuta..liges wres emeinan..

''At this moment,there are 6 billion,people in the world.Some are running scared.Some are coming home.Some tell lies to make it through the day.Other are just not facing the truth.Some are evil man,at war with good.And some are good,struggling with evil.Six billion people in the world.6 billion souls..And sometimes...

all you need is ONE...''

Link to comment
Share on other sites

Loipon tha paiksoume tin kolokithia kalitera giati den thelo na patho kanena kardiako.Arhika min anafereis pote amesa pios pethainei giati mazi me auton tha pethanoume kai emeis ;) Einai enas apo tous 6???????

Gia na olokliroso tin *******i tin season prepei na vro ta epeisodia 3,4,8,11,12,13,14,18,20,21,22 ola ta alla ta eho kai sto limewire opou vrika arketa mou katevikan ta 2 prota kai meta ta ipoloipa den borei na ta katevasei kai mou leei anamoni gia piges tou leo na psaksei alla pali ta idia gamoto...

Link to comment
Share on other sites

sygekrimena 14 ores:) Makari na ehoume ena anatreptiko epeisodio...

 

 

Makari??

Egw den thelw na einai kai polu..

Xaker sto lime an px psaxeis gia to deutero episodio ths triths sezon grafe sto search: the oc 3 2 h the oc season 3 episode 2 h ton titlo tou episodiou pou tha vreis edw: http://www.fox.com/oc/

Link to comment
Share on other sites

Ποιο είναι το αγαπημένο σας επεισόδιο μετα το 214 απο όλες τις σεσον του The O.C.??????

 

109 , 321

 

ama thimithw alla tha kanw post

 

edit:to episodio me to mathima yiogolates ths kirsten(edit: 112)

Link to comment
Share on other sites

http://www.fox.com/programming/

 

πατήστε στο returning series και μετά στο OC... λέει για την 4η season ;)

 

και για όσους βαριούνται να ανοίγουν λινκ...

 

The O.C.

 

Welcome to THE O.C. – Orange County, California. Where the lives of a Newport Beach community have been altered forever by the arrival of an outsider who shakes up their world.

 

When the series returns for season four, high school seems like a distant memory to the young graduates, who have been thrust into adulthood after the life-changing events of graduation night.

 

Who heads to college to try to put the past behind them? Who stays in town because they can₼t let the past go? Will the person responsible for the tragedy go free? Or will someone decide that the way to heal is through revenge?

 

It₼s a battle for RYAN₼s (Ben McKenzie) soul as the Cohens struggle to keep him focused on the future, fighting the forces that threaten to pull him back into his old life. SANDY (Peter Gallagher) returns to the Public Defender₼s office, and he and KIRSTEN (Kelly Rowan) find themselves reaching out to another troubled teen, but this one is not a stranger. It₼s KAITLIN COOPER (Willa Holland), the number-one troublemaker at The Harbor School, and too much to handle for her mother JULIE (Melinda Clarke), who₼s off making some trouble of her own. The person most excited about leaving high school finds himself back there – as a teacher. And new cast member TAYLOR TOWNSEND (Autumn Reeser) finds herself with some unlikely new roommates – and family members.

 

As much as the arrival of Ryan has changed the lives of this community, so too has the departure of Marissa. The season hits the ground running with just the right mix of heart, humor, action and romance as our characters embrace their futures together. It₼s a new day on THE O.C. …

Link to comment
Share on other sites

Ποιο είναι το αγαπημένο σας επεισόδιο μετα το 214 απο όλες τις σεσον του The O.C.??????

Αυτά είναθ τα αγαπημένα μου απο τις δύο πρώτες σεζόν

107 The Escape

112 The Secret

114 The Countdown

123 The Nana

127 The Ties That Bind

206 The Chrismukah Tha Almost Wasn't

214 The Rainy Day Women

215 The Mallpisode (απο τα καλύτερα επισόδεια ever μαζί με το 214)

218 The Risky Business

220 The O.C Confidential

224 The Dearly Beloved

 

Απο τη 3η δε μπορώ ακόμα να ξεχωρίσω ποια επισόδεια μου αρέσουν... ως τώρα όλα μου αρεσαν εως αυτά εκεί που έχω δει(318) εκτός απο ενα-δύο...

Link to comment
Share on other sites

Αφαιρέθηκαν αρκετά μηνύματα για διάφορους λόγους.2-3 πραγματάκια λοιπόν γιατί βλέπω ότι έχουμε νέα μέλη στην παρέα και στο θέμα.

 

Chat and Fun: Διαβάστε αυτό - Σας αφορά!

 

Αντιγράφω κάποια που είδα να μη γνωρίζετε και θα σας φανούν χρήσιμα:

 

  • Φροντίστε ώστε τα μηνύματά σας να μην είναι μονολεκτικά, ανούσια ή μη ολοκληρωμένα. Καλό θα ήταν επίσης να χρησιμοποιείτε... ελληνικά και όχι greeklish - θα βοηθήσετε με αυτόν τον τρόπο άλλους χρήστες του Διαδικτύου να εντοπίσουν με ευκολία το μήνυμά σας, να το διαβάσουν και γιατί όχι, να απαντήσουν σε αυτό.

 

  • Λόγω της ιδιαίτερης φύσης του My Movies and TV, είναι πολύ πιθανό τα μέλη να επιθυμούν να παραθέσουν στοιχεία, τα οποία αποκαλύπτουν την εξέλιξη ενός έργου (spoilers). Μια τέτοια παράθεση προκαλεί στις περισσότερες περιπτώσεις τη εύλογη δυσαρέσκεια των επισκεπτών/μελών του myphone.gr, που δεν έχουν παρακολουθήσει το συγκεκριμένο έργο και σκοπεύουν να το παρακολουθήσουν στο μέλλον. Τα μέλη που συμμετέχουν στο συγκεκριμένο forum δεν θα πρέπει να παραθέτουν τέτοιου είδους πληροφορίες στα θέματα που δημιουργούν, ενώ τα μέρη των δημοσιεύσεών τους που περιέχουν spoilers θα πρέπει να περικλείονται με τον κώδικα «spoiler», ο οποίος κρύβει το κείμενο σε μαύρο φόντο, ώστε να μην αποκαλύπτεται, παρά μόνο εφόσον το επιλέξει ο αναγνώστης.

 

  • Τα θέματα συζήτησης που φιλοξενούνται στο My Movies & TV, δημιουργήθηκαν για να φιλοξενούν τις απόψεις των μελών του myphone.gr για τις εκπομπές και τις σειρές που προβάλλονται στην τηλεόραση, καθώς και τις ταινίες. Σε καμία περίπτωση δεν θα πρέπει να αποτελούν μέσο ανταλλαγής αρχείων με χρήση e-mail, προσωπικών μηνυμάτων ή/και άλλων μεθόδων. Μηνύματα τα οποία περιέχουν requests για αρχεία βίντεο (π.χ. «στείλτε μου αυτό με PM»), links για download (π.χ. «κατεβάστε το αυτό από εκεί») και όχι απλά σχόλια, θα διαγράφονται άμεσα.

 

Και συνοπτικά για όσους βαρέθηκαν και δεν τα διάβασαν ή δεν κατάλαβαν:

 

Μην αποκαλύπτετε στοιχεία για την υπόθεση που μπορεί άλλοι να μην ξέρουν,κάντε το ΜΟΝΟ με χρήση του spoiler tag:

[spoiler=] κείμενο

χωρίς το ίσον.

 

Μη ζητάτε κάθε λίγο να σας στείλουν/πουν που να βρείτε επεισόδια ή υπότιτλους. Υπάρχουν sites που έχουν αναφερθεί άπειρες φορές και εδώ και αλλού π.χ. The «Ultimate» File Sharing thread .

 

Κάντε αναζήτηση πρώτα πάντα. Κάντε ουσιώδη μηνύματα και όχι chatting. Οταν και αν γνωρίζει/θέλει κάποιος να απαντήσει,θα το κάνει. Συνεχόμενα μηνύματα και άσχετα με το θέμα δεν επιτρέπονται και τροποποιούνται ανάλογα.

 

Αυτά!:)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

http://www.fox.com/oc/recaps/325.htm

 

Τελικά έγινε !... φτου ρε γμτ !

αλλα είχε γίνει λίγο σπαστική προς το τέλος... αλλα δεν της άξιζε

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω βλεπω την 3 σεσον μονο και μονο για να στεναχωρηθώ στο τέλος για κανέναν αλλον λογο. Δεν θα συνεχίσω στην 4 σεσον. Παιδια αν και είχαμε προετοιμαστει κάπως ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ :blink: τι να πω μεγάλη η πίκρα... Το επεισόδιο δεν το είδα ακόμη αλλα πήγα στο σιτε της νεάς σεσον και είχε τη φωτογραφία ολων εκτός απο την Μαρίσα ΕΜΕΙΝΑ:blink: :cry: :eek: :shock: :sorry: :down:
Link to comment
Share on other sites

Εγω το ψιλοευχαριστηθηκα παντως γιατι ειχε γινει πολυ κουραστικη. Ολο πηγαινε να επανελθει και ολο ξανακυλουσε.

 

Αυτο που με προβληματιζει ειναι η σχεση Σεθ-Σαμερ για την επομενη σαιζον...τελικα τι εκανε ο Σεθουλης με το πανεπιστημιο; Πειτε μου καποιος (μεχρι το 3.21 εχω δει).

 

 

Να της βαλω ενα Χ στην υπογραφη μου;;; :devil:

 

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Tha paei se

mia allh sxolh konta sthn Brown..

Sugekrimena h anna eixe mazi ths to comic pou eftiaxe me ton zak sthn 2h season kai ton phgan sthn sxolh pou sou lew opote mallon tha ton dextoun ekei

 

P.S H fotografia xwris thn marissa pou lete einai akrivws h idia me thn persinh pou htan mesa h marissa, Dhladh san na thn vgalan me to photoshop

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...