Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Duos


ASTERIOS11416
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες καλησπέρα. Παρουσιάστηκε ανάγκη 2ης κάρτας, και από το 3άρι είπα να περάσω στο 4άρι το Duos λοιπόν. Πολύ καλή η τιμή του στο merimobiles, αλλά θα ήθελα να ρωτήσω τους κατόχους από το εν λόγω site, αν τα χαρακτηριστικά είναι αυτά που γράφει στο site όντως, ή τα έχουν λάθος.

Για παράδειγμα, στην αρχή γράφει για οθόνη IPS, και όχι Super AMOLED, όπως επίσης και Snapdragon 800, ενώ μετά στην λίστα για 805. Τι από όλα ισχύει; Ισχύουν τα specs από gsmarena για παράδειγμα που βλέπω, ή είναι κάποια άλλη έκδοση πιο χαμηλή, αυτή του merimobiles;

Ο τύπος είναι εγγύηση; Να παραγγείλω άφοβα; Πρέπει να διαλέξω Euroline Tax free μέθοδο πληρωμής για να αποφύγω τελωνείο; Με Singapure Post, σίγουρα γλιτώνω τελωνείο;

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 377
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παίδες καλησπέρα. Παρουσιάστηκε ανάγκη 2ης κάρτας, και από το 3άρι είπα να περάσω στο 4άρι το Duos λοιπόν. Πολύ καλή η τιμή του στο merimobiles, αλλά θα ήθελα να ρωτήσω τους κατόχους από το εν λόγω site, αν τα χαρακτηριστικά είναι αυτά που γράφει στο site όντως, ή τα έχουν λάθος.

Για παράδειγμα, στην αρχή γράφει για οθόνη IPS, και όχι Super AMOLED, όπως επίσης και Snapdragon 800, ενώ μετά στην λίστα για 805. Τι από όλα ισχύει; Ισχύουν τα specs από gsmarena για παράδειγμα που βλέπω, ή είναι κάποια άλλη έκδοση πιο χαμηλή, αυτή του merimobiles;

Ο τύπος είναι εγγύηση; Να παραγγείλω άφοβα; Πρέπει να διαλέξω Euroline Tax free μέθοδο πληρωμής για να αποφύγω τελωνείο; Με Singapure Post, σίγουρα γλιτώνω τελωνείο;

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

 

Θα μιλήσεις στο chat μαζί τους και θα πεις ότι θέλεις την Hong Kong version SM N9100 Και όχι την N9106......Τα χαρακτηριστικά του είναι ίδια με όλα το NOTE 4 snapdragon....

Εγγύηση δεν είναι κανένα κινέζικο κατάστημα και κανένα eBay κτλ....είναι να μη σου κάτσει....εγώ έχω πάρει 4 τηλέφωνα από merimobile Και πήγαν όλα καλά αλλά ξέρω και άλλους που δεν έμειναν ευχαριστημένοι....η αποστολή να γίνει μόνο με Singapore post Και κατά 95% Δεν θα περάσει τελωνείο...αλλά κανείς δεν θα σου πει 100%.....Πάντως δεν έχω ακούσει ποτέ με Singapore post να πει κάποιος ότι πλήρωσε τελωνείο.....

Ίσως σου ζητήσει να πληρώσεις και 5 δολάρια ασφάλεια δεματος....εμένα μου είχε ζητήσει...βέβαια είχε και 700$ Όταν το πήρα....

Τώρα αν δεν σε ενδιαφέρει καθόλου το S-pen θα σου έλεγα να δεις και το LG G4 DUAL SIM H818P....Από Ευρωπαϊκό σάιτ με εγγύηση LG Hellas....Είναι ένα κλικ καλύτερο από το NOTE 4 σε όλα......εκτος ισως το touch....

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ για την απάντηση. Μίλησα και μου είπαν ότι έχουν μόνο το 9106w. Το root το κάνω και μόνος μου, αρκεί να υπάρχουν τουλάχιστον αγγλικά στο μενού, που νομίζω έχει, έτσι δεν είναι;

Για το G4, δεν είμαι καθόλου αρνητικός, ο κολλητός έχει το G3 και μου έχει αφήσει εξαιρετικές εντυπώσεις. Αλλά μετά από 4 χρόνια συμβίωσης με S2 & Note 3, έχω μάθει στα capacitive & το Home button, και μου αρέσουν. Όπως επίσης και στην 5.7", όπου στα LG, λόγω των ενσωματωμένων πλήκτρων στην οθόνη, δεν είναι πραγματική η διάσταση. Και είναι και λίγο πιο ακριβό. Τώρα για τα specs, ναι είναι ελάχιστα καλύτερο, αλλά ας μην κοροϊδευόμαστε. Σε ποιον δεν φτάνουν τα specs του Note 3 ας πούμε, πόσο μάλλον του 4, που να θέλει και κάτι παραπάνω. Ο 800άρης snap μαζί με τα 3GB RAM είναι υπέρ-υπεραρκετός για τα πάντα. Καλυμμένος θα είμαι και με τον 805.

Το έχω βάλει αγγελία μπας και προλάβω την προθεσμία της τιμής του 4, αν και χλωμό το κόβω, λήγει σε 35 ώρες, και μου είπε ότι μετά θα ανέβει η τιμή του.

Link to comment
Share on other sites

Με το που θα το πάρεις θα περάσεις την TGY Rom που είναι η πολυγλωσσική με Ελληνικά παντού...την κατεβάζεις από sammobile και την περνάς με Odin χωρίς ροοτ.....
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια θελω να παρω το note 4 duos απο εδω http://merimobiles.com/samsung-galaxy-note-4-n9106w-dual-sim-4g-5-7-inch-qhd-1440x2560-android-4-4.htm και εχω τις εξης δυο αποριες : 1ον Τι πρεπει να επιλεξω για να μην πληρωσω εκτελωνισμο σιγουρα και 2ον εχω cosmote και vodafone θα πιανω εστω σε μια απο τις δυο 4g? λειτουργει δλδη στην ελλαδα ή να κοιταξω για αλλα κινητο? παρακαλω ας απαντησει καποιος που να το εχει αγορασει :) ευχαριστω εκ των προτερων
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια θελω να παρω το note 4 duos απο εδω http://merimobiles.com/samsung-galaxy-note-4-n9106w-dual-sim-4g-5-7-inch-qhd-1440x2560-android-4-4.htm και εχω τις εξης δυο αποριες : 1ον Τι πρεπει να επιλεξω για να μην πληρωσω εκτελωνισμο σιγουρα και 2ον εχω cosmote και vodafone θα πιανω εστω σε μια απο τις δυο 4g? λειτουργει δλδη στην ελλαδα ή να κοιταξω για αλλα κινητο? παρακαλω ας απαντησει καποιος που να το εχει αγορασει :) ευχαριστω εκ των προτερων

 

Η 1 Sim ειναι και 4g kai η 2 2g οποτε ειναι οκ !!!

Θελω να ρωτησω σε καποιον που το εχη root το kies backup περνη κανονικα μολις το πηρα αλλα την αναβαθμιση την κανη κανονικα η θα πικραθω ? Λεη οτι αν ειναι root μπωρη να εχη προβλημμα το εκανε καποιος με root αναβαθμιση μεσα απο kies3 ? kai εγινε ok ?

ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Η 1 Sim ειναι και 4g kai η 2 2g οποτε ειναι οκ !!!

Θελω να ρωτησω σε καποιον που το εχη root το kies backup περνη κανονικα μολις το πηρα αλλα την αναβαθμιση την κανη κανονικα η θα πικραθω ? Λεη οτι αν ειναι root μπωρη να εχη προβλημμα το εκανε καποιος με root αναβαθμιση μεσα απο kies3 ? kai εγινε ok ?

 

Από ότι γνωρίζω δεν θα πρέπει να αναβαθμίσεις με Kies η OTA αν είσαι ρουτ...αλλά μόνο με Odin....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά ψάχνω για το Note 4 Duos.. Στο merimobiles έχουν μόνο το n9106w μοντέλο στα 430 δολάρια. Νομίζω καλή τιμή! Τώρα που μίλησα με το chat μου είπε καλύτερος τρόπος αποστολής είναι ο " Euroline shipping for guaranteed tax free shipment " να της πω να βάλει τον απλό τρόπο;

 

Και κάτι ποιο δύσκολο, πως μπορούμε να πληρώσουμε μιας και το paypal είναι down στην χώρα Wester Union / Skrill είναι κομπλέ τρόποι;

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ πληρωμή με western union γιατί δεν υπάρχει καμία εξασφάλιση των χρημάτων σου.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Με το που θα το πάρεις θα περάσεις την TGY Rom που είναι η πολυγλωσσική με Ελληνικά παντού...την κατεβάζεις από sammobile και την περνάς με Odin χωρίς ροοτ.....

 

Ποιας χώρας και ποια έκδοση είναι αυτή; Παίζει link της; Το δίκαρτο μοντέλο δεν το βρίσκω στο sammobile. Τελικά παράγγειλα το Ν106w, δεν έχουν πλέον Ν9100.

EDIT: Τελικά δεν το κατεβάζεις από sammobiles, το βρήκα εδώ http://live.samsung-updates.com/index.php?device=SM-N9100

 

Καλημέρα παιδιά ψάχνω για το Note 4 Duos.. Στο merimobiles έχουν μόνο το n9106w μοντέλο στα 430 δολάρια. Νομίζω καλή τιμή! Τώρα που μίλησα με το chat μου είπε καλύτερος τρόπος αποστολής είναι ο " Euroline shipping for guaranteed tax free shipment " να της πω να βάλει τον απλό τρόπο;

 

Και κάτι ποιο δύσκολο, πως μπορούμε να πληρώσουμε μιας και το paypal είναι down στην χώρα Wester Union / Skrill είναι κομπλέ τρόποι;

 

Κυριακή βράδυ παράγγειλα, μέσω paypal κανονικά. Έχουν ανοίξει εδώ και 1 μήνα οι πληρωμές μας. Οι προηγούμενοι είπαν ότι με Singapure Post είσαι ΟΚ, οπότε επέλεξα αυτή.

Edited by Stavros_595
Link to comment
Share on other sites

Ποιας χώρας και ποια έκδοση είναι αυτή; Παίζει link της; Το δίκαρτο μοντέλο δεν το βρίσκω στο sammobile. Τελικά παράγγειλα το Ν106w, δεν έχουν πλέον Ν9100.

EDIT: Τελικά δεν το κατεβάζεις από sammobiles, το βρήκα εδώ http://live.samsung-updates.com/index.php?device=SM-N9100

 

Φίλε μου δεν θέλω να σε ξενερωσο αλλά η παραπάνω Ρομ είναι για το N9100 Που σου έλεγα και εγώ είχα....η οποία βγαίνει σε 2 εκδόσεις chiana (ch) & Hong Kong (TGY)....η Hong Kong ειναι international Rom με playstore Και Ελληνικά παντού....η China Δεν έχει ούτε playstore Και μόνο κινέζικα Αγγλικά....αλλά μπορείς να βάλεις πάνω την Hong Kong.....πραγμα πού δεν γνωρίζω αν γίνεται σε εσένα....

Νομίζω ότι η έκδοση N9106w Είναι περίπου ίδια με την N9100 με μόνες διαφορές κάποιες λειγοτερες μπάντες στο 4g LTE (Ελλάδα παίζει κανονικα) και χωρίς playstore Και Ελληνικά....χωρίς να είμαι 10Ο% σίγουρος....ψαχτο καλά για να είσαι ενημερωμένος τι θα κάνεις όταν με το καλό σου έρθει....Γιατί το Νοτε s pen χωρίς Ελληνικά δεν γίνεται....

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν θέλω να σε ξενερωσο αλλά η παραπάνω Ρομ είναι για το N9100 Που σου έλεγα και εγώ είχα....η οποία βγαίνει σε 2 εκδόσεις chiana (ch) & Hong Kong (TGY)....η Hong Kong ειναι international Rom με playstore Και Ελληνικά παντού....η China Δεν έχει ούτε playstore Και μόνο κινέζικα Αγγλικά....αλλά μπορείς να βάλεις πάνω την Hong Kong.....πραγμα πού δεν γνωρίζω αν γίνεται σε εσένα....

Νομίζω ότι η έκδοση N9106w Είναι περίπου ίδια με την N9100 με μόνες διαφορές κάποιες λειγοτερες μπάντες στο 4g LTE (Ελλάδα παίζει κανονικα) και χωρίς playstore Και Ελληνικά....χωρίς να είμαι 10Ο% σίγουρος....ψαχτο καλά για να είσαι ενημερωμένος τι θα κάνεις όταν με το καλό σου έρθει....Γιατί το Νοτε s pen χωρίς Ελληνικά δεν γίνεται....

 

τις ήξερα τις διαφορές τους, αλλά θεώρησα αυτονόητο να μπορείς να περάσεις την ROM της 100 στην 106. Μου είπαν από το live chat ότι δεν γίνεται. Έστειλα mail τώρα να ρωτήσω για ακύρωση της παραγγελίας. Δεν έχουν και δεν θα ξαναφέρουν την Ν9100, οπότε άκυρο το Merimobiles για Note 4 DUOS.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ήξερα και εγώ αυτό παιδιά. Άκυρο και για μένα το κινητό. . Δεν το διακινδυνεύω

 

Εγώ πάντως το επερνα άνετα από εδώ

m.aliexpress.com/item/32404560069.html

Έχει καλές κριτικές και PayPal....στέλνει και με Singapore post...Και μάλιστα σε μια κριτική γραφή ότι δεν έχει μέσα φορτιστή quick charge αλλά τον απλό όπως και τις ανταλλακτικες μύτες του s pen...Δηλαδή έτσι ακριβώς όπως μου είχε έρθει και εμένα...άσε που το alixpres ειναι πολύ πιο άμεσο και υπέρ του αγοραστή στις αποζημιώσεις....Καλή περίπτωση....αλλά μηννπατε σε πιο φτηνά...τα είδα δεν έχουν καλές κριτικές και βαθμολογία....ούτος συ άλλος από όπου και να το πάρεις είναι και λίγο joker....

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το επερνα άνετα από εδώ

m.aliexpress.com/item/32404560069.html

Έχει καλές κριτικές και PayPal....στέλνει και με Singapore post...Και μάλιστα σε μια κριτική γραφή ότι δεν έχει μέσα φορτιστή quick charge αλλά τον απλό όπως και τις ανταλλακτικες μύτες του s pen...Δηλαδή έτσι ακριβώς όπως μου είχε έρθει και εμένα...άσε που το alixpres ειναι πολύ πιο άμεσο και υπέρ του αγοραστή στις αποζημιώσεις....Καλή περίπτωση....αλλά μηννπατε σε πιο φτηνά...τα είδα δεν έχουν καλές κριτικές και βαθμολογία....ούτος συ άλλος από όπου και να το πάρεις είναι και λίγο joker....

 

Πάλι στις πρίζες μας βάζεις . . . :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι σωστά, παίζει και το aliexpress. Σε πρόχειρη αναζήτηση, το βρήκα στα 344€ με δωρεάν μεταφορικά από Singapure Post. Μόλις επιστραφούν τα χρήματα από Meri, θα παραγγείλω από εκεί.
Link to comment
Share on other sites

Ναι σωστά, παίζει και το aliexpress. Σε πρόχειρη αναζήτηση, το βρήκα στα 344€ με δωρεάν μεταφορικά από Singapure Post. Μόλις επιστραφούν τα χρήματα από Meri, θα παραγγείλω από εκεί.

 

Ναι μη βιάζεσαι.....κοίτα να έχει ο πωλητής αρκετές θετικές κριτικές και το προϊόν ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΑ σχόλια από παιδιά που το παρέλαβαν....δεν ήταν τυχαίο που έγραψα για τα πιο φτηνά που είδα και εγω....Γιατί εκεί έγραφαν ότι δεν παρέλαβαν ποτέ τα τηλέφωνα...ενώ αυτός που σας πρότεινα είναι κομπλέ....προσοχή παιδιά.......:p

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Κάτι άσχετο αξίζει σε αυτά τα χρήματα να πάμε σε Note 4 / Duos η είναι προτιμότερο αγορά Note 5 / Duos βέβαια με αρκετά χρήματα παραπάνω;

 

Αξίζουν οι διάφορες;

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άσχετο αξίζει σε αυτά τα χρήματα να πάμε σε Note 4 / Duos η είναι προτιμότερο αγορά Note 5 / Duos βέβαια με αρκετά χρήματα παραπάνω;

 

Αξίζουν οι διάφορες;

Αν δεν σε ενδιαφερει να εχεις παντα μαζι σου μια δευτερη μπαταρια (όπως εμενα που για ασφαλεια θελω να εχω) μιας και το Νοτε 5 εχει ενσωματομενη, δεν σε ενδιαφερουν οι υπερηθρες (για να λειτουργεις το τηλεφωνο σαν τηλεκοντρόλ) και βρεις την σωστη εκδοση για Ελλαδα(γιατι ολες οι εκδοσεις το Νοτε 5 εχουν ελληνικη γλωσσα αλλα όχι και αναγνωριση Ελληνικης γραφης στο s pen) με 64gb (γιατι τα 32gb χωρις sdcard στο Νοτε 5 ουτε να το σκαιφτεσαι) τοτε σιγουρα αξιζει να πας στο Note 5 dual sim 920CD....το οποιο εκτος των καλυτερων χαρακτηριστικων εχει και dual 4g δηλαδή Lte 4g και στις 2 καρτες σιμ (εναλαξ ποτε και στις 2 ταυτοχρωνα) πραγμα που ελειπε από το Νοτε 4

 

Σιγουρα το Νοτε 5 είναι καλυτερο σε όλα τα σημεια αλλα το Νοτε 4 είναι πιο ολοκληρωμενο γιατι παρεχει αυτά τα εξτρα πραγματάκια που για εμενα κανουν το Νοτε 5 μη καταλληλο....

 

(Off topic) Αλλα σαν το Lg g4 dual H818P δεν είναι κανενα από τα Note 4,5 μιας και εκει εχει τα παντα και ισως το καλυτερο μενου-λειτουργικοτητα dual sim που εχω συναντηση....Σας τρελενω τωρα το ξερω....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι το Note 5 Dual για να έρθει Ελλάδα θα περάσει τελωνείο λογικά. . Η τιμή του είναι σχεδόν διπλάσια από το Note 4, χωρίς έξοδα εκτελωνισμού που εδώ λογικά τα αποφεύγουμε στην περίπτωση του ali. Και έχω και την 128GB Micro SD Card που είναι κρίμα να κάθεται
Link to comment
Share on other sites

τι πρεπει να κανω για να κανω install play store youtube κλπ + ελληνικα για το spen στο note 4 n9100?:p

 

Θα πρέπει λογικά να έχεις την κινέζικη ρομ (CHC) που έχει μόνο Κινέζικα & Αγγλικά χωρίς playstore....αν είναι έτσι τότε θα πρέπει να βγάλεις την Hong Kong version (TGY) ,που είναι international με Ελληνικά παντού και playstore....οπότε πας στο sammobile

http://www.sammobile.com/firmwares/download/49159/N9100ZHU1BOF2_N9100ZZH1BOF2_TGY και κανείς μια απλή εγραφη όπως σε όλα τα Φόρουμ(την εγραφη την κάνεις για να κατέβει πιο γρήγορα η ρομ)....Πατάς πάνω πάνω που λέει FIRMWARE και βάζεις "NOTE 4 DUAL" Και θα σου βγάλει το μοντέλο σου θα πατήσεις εκεί και θα σε πάει σε ένα νέο παράθυρο που εκεί θα υπάρχουν όλες οι επισημες ρομ και από China και από Hong Kong.Πάνω πάνω είναι η πιο καινούρια εσύ θα πατήσεις δεξιά για να κατεβάσεις την τελευταία TGY( regular download) την οποία θα την περάσεις μέσο ODIN...(στο λινκ πιο πάνω σου έχω έτοιμη την ρομ που πρέπει να κατεβάσεις)αν προσέξεις πιο κάτω λέει "instractions" εκεί σου δείχνει να κατεβάσεις το Odin και οδηγίες περάσματος....

Για μένα πριν την περάσεις να κανείς μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και όταν την περάσεις δεν θα πειράξεις τίποτα αν το τηλέφωνο δεν ανοίξει τελείως σε κατάσταση αναμονής...όταν ανοίξει ξανά άλλη μια επαναφορά εργοστασιακών και είσαι έτοιμος για στήσιμο

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η εφαρμογή

 

http://nextradioapp.com/supported-devices/

 

Παίζει στο τηλέφωνο; Μπορεί να το δοκιμάσει κάποιος;

Link to comment
Share on other sites

Μολις προσπαθησα!δεν ειναι συμβατη με την συσκευη λεει..

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Μολις προσπαθησα!δεν ειναι συμβατη με την συσκευη λεει..

 

Ευχαριστώ για την ενημέρωση φίλε. .

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Duos

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...