Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Smart remote.

Έχει για OTE IP SAT ,ΟΤΕ TV και ΝOVA . Δεν έχει DBT της DIGEA (ψηφίακη ).

 

Και εγώ τώρα το έκανα ασχολούμαι με αυτό...και εγώ δεν έχω τίποτα από όλα αυτά διάλεξα nova και πάτησα την μάρκα της τηλεόρασης που έχω κωδικό μετά πάτησα τον ίδιο και δουλεύει κανονικά χαχαχα πλάκα έχει να κλείνεις την τηλεόραση και να αλλάζεις τα κανάλια και να ψάχνονται πιος το κάνει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά,

 

Αγόρασα και εγώ το Note 4 N910C Gold και έχω μια απορία. Στο Galaxy S5 που είχα στις επιλογές του δακτυλικού αποτυπώματος είχε επιλογή για το paypal. Στο Note 4 δεν έχει, αλλα και στις ρυθμίσεις του Paypal έχει μονο login option το email. Στο site τις samsung αναφέρει ότι το υποστηρίζει . Τι πρέπει να κάνω?

“Flash is disabled” warning, saying that “The iPhone needs to cool down before you can use the flash.” :lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Αγόρασα και εγώ το Note 4 N910C Gold και έχω μια απορία. Στο Galaxy S5 που είχα στις επιλογές του δακτυλικού αποτυπώματος είχε επιλογή για το paypal. Στο Note 4 δεν έχει, αλλα και στις ρυθμίσεις του Paypal έχει μονο login option το email. Στο site τις samsung αναφέρει ότι το υποστηρίζει . Τι πρέπει να κάνω?

αν βοηθάει αυτο που βρήκα

 

You'll first of course need the PayPal app on your phone. This bit is important, since you need to get the PayPal app from Samsung Apps, not the Google Play Store. The version in the Play Store doesn't have the necessary bits built in to use fingerprint authentication

Edited by themis999445
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Αγόρασα και εγώ το Note 4 N910C Gold και έχω μια απορία. Στο Galaxy S5 που είχα στις επιλογές του δακτυλικού αποτυπώματος είχε επιλογή για το paypal. Στο Note 4 δεν έχει, αλλα και στις ρυθμίσεις του Paypal έχει μονο login option το email. Στο site τις samsung αναφέρει ότι το υποστηρίζει . Τι πρέπει να κάνω?

 

αν βοηθάει αυτο που βρήκα

 

You'll first of course need the PayPal app on your phone. This bit is important, since you need to get the PayPal app from Samsung Apps, not the Google Play Store. The version in the Play Store doesn't have the necessary bits built in to use fingerprint authentication

 

Καλημέρα.Από Ελλάδα το αγόρασες;Γιατί N910C και χρυσό μου φαίνεται λίγο χλωμό.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Αγόρασα και εγώ το Note 4 N910C Gold και έχω μια απορία. Στο Galaxy S5 που είχα στις επιλογές του δακτυλικού αποτυπώματος είχε επιλογή για το paypal. Στο Note 4 δεν έχει, αλλα και στις ρυθμίσεις του Paypal έχει μονο login option το email. Στο site τις samsung αναφέρει ότι το υποστηρίζει . Τι πρέπει να κάνω?

 

Καλημέρα,

Δοκίμασε να εγκαταστήσεις την εφαρμογή nnl fingerprint passport απο το samsung app store. Μετά αν τρέξεις το Paypal θα σου εμφανίσει το δακτυλικό αποτύπωμα...

http://routerutilities.blogspot.com/ - Εργαλεία για routers

http://earthquakesgr.blogspot.com/ - Σεισμοί Ελλάδος

http://sendtogps.blogspot.com/ - google maps -> ανοίξτε με το gps πρόγραμμά σας.

talexop Kernel for Note4 910C

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!η αδερφη μου θελει να παρει το νοτε 4(και θα μου μεινει σε μενα το 3 !!!)και της εχω πει να περιμενει να δουμε πως παει και το ν910 c και μετα να αποφασισει.Τελικα μετα απο τοσες μερες χρησης που εχετε κανει αξιζει?Τα θετικα ή τα αρνητικα σε σχεση με το ν910f?Οι εφαρμογες λειτουργουν κανονικα και ολες οι λειτουργειες σε σχεση με το f?Ακουσατε κατι νεοτερο για μελλοντικη υποστηριξη σε 64 απο τη σαμσουνγκ?
Ζητείται προίκα χωρίς νύφη για σοβαρό σκοπό…:wink:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Από Ελλάδα το αγόρασες;Γιατί N910C και χρυσό μου φαίνεται λίγο χλωμό.

 

Από το http://www.phonegallery.gr . Το είχε και τα 3 χρώματα την Παρασκευή που το αγόρασα (μαύρο,λευκό και χρυσό):D

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα,

Δοκίμασε να εγκαταστήσεις την εφαρμογή nnl fingerprint passport απο το samsung app store. Μετά αν τρέξεις το Paypal θα σου εμφανίσει το δακτυλικό αποτύπωμα...

 

Είσαι πολύ ωραίος τύπος! Σε ευχαριστώ . Δουλεύει πλέον κανονικά!

 

Χρονια πολλά σε όλους με υγεία (και χρήμα δεν είναι κακό! ) :D

“Flash is disabled” warning, saying that “The iPhone needs to cool down before you can use the flash.” :lol:
Link to comment
Share on other sites

Από το http://www.phonegallery.gr . Το είχε και τα 3 χρώματα την Παρασκευή που το αγόρασα (μαύρο,λευκό και χρυσό):D

 

Το περίεργο είναι ότι ενώ στο site υπάρχει το τηλέφωνο η αναζήτηση σε skroutz & bestprice δε το φέρνει :(.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Το περίεργο είναι ότι ενώ στο site υπάρχει το τηλέφωνο η αναζήτηση σε skroutz & bestprice δε το φέρνει :(.

 

Δεν έχουν όλα τα καταστήματα συνεργασία με το skroutz και bestprice.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Το περίεργο είναι ότι ενώ στο site υπάρχει το τηλέφωνο η αναζήτηση σε skroutz & bestprice δε το φέρνει :(.

 

Σήμερα δε το έχει στο site. Παρασκευή το είχε πάντως και πλέον το έχω στα χερια μου :)

 

[ATTACH]54455[/ATTACH]

“Flash is disabled” warning, saying that “The iPhone needs to cool down before you can use the flash.” :lol:
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν όλα τα καταστήματα συνεργασία με το skroutz και bestprice.

Αυτό πρέπει να είναι, άρα μπορεί να υπάρχουν μαγαζιά που θα το έχουν και λιγότερο από 599€ :rolleyes:;

 

Σήμερα δε το έχει στο site. Παρασκευή το είχε πάντως ...

To έχει και σήμερα διαθέσιμο στα 623€ αλλά δε φαίνεται για το λόγο που είπε ο Γιώργος παραπάνω.

 

... και πλέον το έχω στα χερια μου :)

[ATTACH]54455[/ATTACH]

 

Να το ευχαριστηθείς και να μας γράψεις τις εντυπώσεις σου :).

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δε το έχει στο site. Παρασκευή το είχε πάντως και πλέον το έχω στα χερια μου :)

 

[ATTACH]54455[/ATTACH]

 

καλοριζικο φιλε μ να το λιωσεις! εγω κλεινω τωρα 5 μερες και δεν εχω λογια πραγματικα αριστο σε ολα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και καλές γιορτές!

 

Εδώ και μερικές μέρες επιτέλους έγινα και εγώ κάτοχος αυτού του πολυπόθητου κινητού και μπήκα και εγώ στο club! :lol: Οι πρώτες εντυπώσεις είναι ΑΡΙΣΤΕΣ!Η μετάβαση μου από το S2 στο note 4 με έχει εντυπωσιάσει πραγματικά...είναι κάτι αντίστοιχο με το συναίσθημα πού ένιωσα όταν πήρα το πρώτο μου android κινητό! :X :blink: :p Η οθόνη είναι πραγματικά το κάτι άλλο...το s-pen δίνει επίσης ρέστα!Από θέμα λειτουργικότητας όλα καλά...ούτε ένα πρόβλημα μέχρι στιγμής,η μπαταρία επίσης αποδίδει εξίσου καλά αν κ δεν του έχω κάνει τρελή χρήση ακόμα ενώ και η camera είναι εξαιρετική...Αξίζει τα λεφτά του και με το παραπάνω! :D

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και καλές γιορτές!

 

Εδώ και μερικές μέρες επιτέλους έγινα και εγώ κάτοχος αυτού του πολυπόθητου κινητού και μπήκα και εγώ στο club! :lol: Οι πρώτες εντυπώσεις είναι ΑΡΙΣΤΕΣ!Η μετάβαση μου από το S2 στο note 4 με έχει εντυπωσιάσει πραγματικά...είναι κάτι αντίστοιχο με το συναίσθημα πού ένιωσα όταν πήρα το πρώτο μου android κινητό! :X :blink: :p Η οθόνη είναι πραγματικά το κάτι άλλο...το s-pen δίνει επίσης ρέστα!Από θέμα λειτουργικότητας όλα καλά...ούτε ένα πρόβλημα μέχρι στιγμής,η μπαταρία επίσης αποδίδει εξίσου καλά αν κ δεν του έχω κάνει τρελή χρήση ακόμα ενώ και η camera είναι εξαιρετική...Αξίζει τα λεφτά του και με το παραπάνω! :D

 

καλως ηρθες στο κλαμπ! καλοριζικο φιλε μ! και εσυ σε C κατεληξες τελικα! :P

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες στο κλαμπ! καλοριζικο φιλε μ! και εσυ σε C κατεληξες τελικα! :P

 

Σε ευχαριστώ φίλε!Ναι τελικά το C και εγώ! ;) Έχω πάθει πλάκα πραγματικά...Δεν είχα τον χρόνο να γράψω για να σας πω τις εντυπώσεις μου λόγω φόρτου εργασίας!Μία μέρα δεν άνοιξα καν το laptop μου να φανταστείς και ασχολιόμουν με το note 4! :lol:

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους,

 

Δύο video με preview από android lollilop 5.0 και 5.0.1 για το note 4...Στο πρώτο φαίνεται ότι είναι για το F βέβαια αλλά όπως και να έχει παίρνουμε μία γεύση. :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=G2DW6YKhLxY

 

https://www.youtube.com/watch?v=i7f2N_Dj2mg

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά σε όλους.

Νέος και πανευτυχής κάτοχος του note 4 n910c και εγώ.

Θέλω να ρωτήσω: όταν ανοίγουμε τα δεδομένα κινητού, εμφανίζεται το 4G ή μόνο H+??? (Έχω ήδη ενεργοποιήσει το 4G από την εταιρεία κινητής μου)

Note 4 Baby.........
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά σε όλους.

Νέος και πανευτυχής κάτοχος του note 4 n910c και εγώ.

Θέλω να ρωτήσω: όταν ανοίγουμε τα δεδομένα κινητού, εμφανίζεται το 4G ή μόνο H+??? (Έχω ήδη ενεργοποιήσει το 4G από την εταιρεία κινητής μου)

 

αμα εχει η περιοχη σου 4G θα πρεπει να λεει 4G αλλιως παει μεχρι H++

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Χρονιά Πολλά!!!

Πλατεία Μπουρνάζι ένα speedtest με Full σήμα 4G!!!

http://tinypic.com/view.php?pic=2hd1mdw&s=8#.VJ0sWdcxAA

Edited by Rospy7
Link to comment
Share on other sites

Πώς το γυρνάς για πιο ευκολία;

Δυστυχως,δεν ξερω αλλο τροπο ,παρα μονον τον κλασσικο.

Ρυθμισεις-συνδεσεις-περισσοτερα δικτυα-δικτυα κινητης τηλεφωνιας-λειτουργια δικτυου.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

αμα εχει η περιοχη σου 4G θα πρεπει να λεει 4G αλλιως παει μεχρι H++

 

Ευχαριστώ για την απάντηση. Εδώ Κοζάνη η vodafone μεχρι H+ :mad::mad:

Note 4 Baby.........
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως,δεν ξερω αλλο τροπο ,παρα μονον τον κλασσικο.

Ρυθμισεις-συνδεσεις-περισσοτερα δικτυα-δικτυα κινητης τηλεφωνιας-λειτουργια δικτυου.

Θόδωρε αν πατήσεις παρατεταμένα στα δεδομένα που είναι πάνω στη notification bar θα σε πάει κατευθείαν εκεί που θες χωρίς να μπεις στα settings

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Θόδωρε αν πατήσεις παρατεταμένα στα δεδομένα που είναι πάνω στη notification bar θα σε πάει κατευθείαν εκεί που θες χωρίς να μπεις στα settings

Α ωραία,δουλευει.Νασαι καλα.Γλυτωνεις τοση φασαρια!

Ευχαριστω πολυ και χρονια πολλά.:)

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Καινούρια αναβάθμιση!!!

Για lollipop ούτε λόγος ακόμα!!!

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...