Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για τις θήκες s view και led cover ποια προτείνεται και υπάρχει κάποια καλύτερη. Ποιο πολύ από θέμα ποιότητας γιατί η s view μου φάνηκε κάπως.

 

Ακριβώς το ίδιο ειναι απλός η μία έχει το παραθυράκι και έχει ευκολίες σε σχέση με την άλλη που είναι απλός για εφέ! Θα σε παρακαλούσα να γράφει σε ένα θέμα όμως και όχι σε όλα την ίδια ερώτηση

Edited by kostashark
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Αντε επιτέλους! ! Ας ελπίσουμε ότι θα μας δώσει και το νέο tw...

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Αντε επιτέλους! ! Ας ελπίσουμε ότι θα μας δώσει και το νέο tw...

 

και εγω αυτο ελπιχω να παρουε τον νεο TWZ αλλα επισης ελπιζω να τον ξεκλειδωσαν κιολας στα 64 bit μιας και δοκιμαζαν και τετοιες ρομ θα δειξει πολυ συντομα αντε να δουμε

Link to comment
Share on other sites

και εγω αυτο ελπιχω να παρουε τον νεο TWZ αλλα επισης ελπιζω να τον ξεκλειδωσαν κιολας στα 64 bit μιας και δοκιμαζαν και τετοιες ρομ θα δειξει πολυ συντομα αντε να δουμε

Αυτό περί ξεκλειδωματος των 64bit επειδή το διαβάζω απο αρκετους, κατά πόσο συγκεντρώνει πιθανότητες να πραγματοποιηθεί;

Για εμένα φαντάζει δύσκολο πάντως να γίνει κάτι τετοιο.

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Αυτό περί ξεκλειδωματος των 64bit επειδή το διαβάζω απο αρκετους, κατά πόσο συγκεντρώνει πιθανότητες να πραγματοποιηθεί;

Για εμένα φαντάζει δύσκολο πάντως να γίνει κάτι τετοιο.

 

Αν ξεκλειδώσουν τα 64-bit σίγουρα θα είναι μια ευχάριστη έκπληξη αν και προσωπικά και εγώ πιστεύω ότι είναι δύσκολο να μας κάνει τέτοια χάρη η samsung!Ο κύριος λόγος που έρχεται στο μυαλό μου είναι ότι εκεί θα έχανε από ένα υποψήφιο αγοραστικό κοινό που είχε το note 4 και σκόπευε να μεταβεί στο note 5 για το κάτι παραπάνω...Άλλωστε δεν αργεί και η έλευση του 5...Δύο 64-bita note πιθανότατα να «κόβανε» τις πωλήσεις του 5 και ακόμα και νέοι υποψήφιοι αγοραστές της σειράς να επέλεγαν το ποιο φτηνό note 4...Anyway...Ότι extra μας έρθει είναι ευπρόσδεκτο! :)

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Διέρρευσε ένα test firm από κάποιον Ρώσο στο xda,έχει βάλει screenshot κτλ, κι από ότι λέει ούτε νέο touchwiz παίρνουμε, ούτε 64bit,ούτε καν τα θέματα... δε ξέρω αλλά προσωπικά κρατάω μικρό καλάθι...

Edit: εδώ και βίντεο από τη 5.1.1 στο c

Edited by tzin1
Link to comment
Share on other sites

Ίσως με το Android 6.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Καλά όχι ότι περίμενα νέο tw πριν το note 5. Αλλά κατάντησαν κουραστικοί οι Κορεάτες με το λογισμικό τους. Τέτοιο κινητό κι ακόμα περιμένουν μην κόψει πωλήσεις από το note 5. Να κόψει δεν το κατάλαβα. Ας κοιτάξουν να μείνουν ευχαριστημένοι οι ήδη πελάτες τους κι ας αφήσουν τα ψόφια. Τόσο δύσκολο ήταν να κάτσουν να δώσου το νέο tw; Κι ας μην έχει τα θέματα. Αλλά να αποκτήσει τις νέες εφαρμογές του, τα νέα animations και γενικά το smooth του. Μέχρι και το galaxy tab A έχει το νέο tw.

 

Edit: Έίδα βιντεάκι στο youtube που ανέβηκε από ρώσο, έχει πάρει άλλον αέρα το λογισμικό. Μέχρι και το multitasking. Τουλάχιστον μέχρι να δώσουν ολοκληρωμένο το νέο tw κάτι είναι κι αυτό.

Edited by Theo_Pech
Link to comment
Share on other sites

 

Edit: Έίδα βιντεάκι στο youtube που ανέβηκε από ρώσο, έχει πάρει άλλον αέρα το λογισμικό. Μέχρι και το multitasking. Τουλάχιστον μέχρι να δώσουν ολοκληρωμένο το νέο tw κάτι είναι κι αυτό.

Φαίνεται να γίνεται σπίρτο με την 5.1.1 ! Για να δούμε...

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Είπε καμιά σαμσουνγκ ότι θα ξεκλειδώσει τον επεξεργαστη; σταματήστε να ονειρεύεστε. Δεν πρόκειται να γίνει. Με την νέα έκδοση πάει σφερα. Αν εχουν φτιαχτεί και κάποια μικρό θέματα που είχαμε τότε είναι τέλεια. Νέος tw από note 5 και μετά.
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Είπε καμιά σαμσουνγκ ότι θα ξεκλειδώσει τον επεξεργαστη; σταματήστε να ονειρεύεστε. Δεν πρόκειται να γίνει. Με την νέα έκδοση πάει σφερα. Αν εχουν φτιαχτεί και κάποια μικρό θέματα που είχαμε τότε είναι τέλεια. Νέος tw από note 5 και μετά.

 

Στο samobile είπαν ότι δοκίμαζαν και ρομ με ξεκλειδωμενο στα 64βιτ οποτε ναι το είπαν ότι το δοκιμαζουν! Οτι θα το κάνει οχι όχι δεν το είπε ποτέ κανένας ! Το να έχεις μια ελπίδα ότι θα ξεκλειδωθεί από την στιγμή που βγήκε ότι δοκιμαζουν και στα 64βιτ δεν είναι κακό φίλε μου αλλά ποτέ κανένας δεν είπε ότι θα γίνει απλός λέμε ότι το δοκιμαζαν

Link to comment
Share on other sites

Στο samobile είπαν ότι δοκίμαζαν και ρομ με ξεκλειδωμενο στα 64βιτ οποτε ναι το είπαν ότι το δοκιμαζουν! Οτι θα το κάνει οχι όχι δεν το είπε ποτέ κανένας ! Το να έχεις μια ελπίδα ότι θα ξεκλειδωθεί από την στιγμή που βγήκε ότι δοκιμαζουν και στα 64βιτ δεν είναι κακό φίλε μου αλλά ποτέ κανένας δεν είπε ότι θα γίνει απλός λέμε ότι το δοκιμαζαν

Είναι κακο να αγοράζεις ένα κινητό με την σκέψη αν ποτέ ξεκλειδωθεί. Επίσης δεν θα κερδίσεις κάτι άμεσα αν γινόταν. Τα προβλήματα που θέλουμε να λυθούν είναι άλλα και αυτά περιμένουμε να διορθωθούν.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια , σας κανει καθολου κανενα λαγκ το τηλεφωνο , εχω την 5.0.1 την C3, ειδικα η καμερα κολλαει συχνα οταν βγαζεις μια φωτο και πατας να την ανοιξεις ...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια , σας κανει καθολου κανενα λαγκ το τηλεφωνο , εχω την 5.0.1 την C3, ειδικα η καμερα κολλαει συχνα οταν βγαζεις μια φωτο και πατας να την ανοιξεις ...

Κι εγώ με c3 είμαι αλλά δεν μου συμβαίνει αυτό που λες ειδικά με την κάμερα. Το αντίθετο μάλιστα.

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια , σας κανει καθολου κανενα λαγκ το τηλεφωνο , εχω την 5.0.1 την C3, ειδικα η καμερα κολλαει συχνα οταν βγαζεις μια φωτο και πατας να την ανοιξεις ...

 

Αυτό που αναφέρεις,το κάνει σε όλους, καθώς και στα recent apps.

Link to comment
Share on other sites

Είναι κακο να αγοράζεις ένα κινητό με την σκέψη αν ποτέ ξεκλειδωθεί. Επίσης δεν θα κερδίσεις κάτι άμεσα αν γινόταν. Τα προβλήματα που θέλουμε να λυθούν είναι άλλα και αυτά περιμένουμε να διορθωθούν.

 

Δεν νομίζω ότι κανείς μας -από εδώ τουλάχιστον- αγόρασε το note 4 μόνο και μόνο για το «όνειρο» των 64-bit…Άλλοι λόγοι ήταν εκείνοι που μας έπεισαν για να αγοράσουμε το note 4… ;)

Edited by UNEXPECTEDGR

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Άρα να μην ανησυχώ, θα βγει update για την επίλυση του ??

 

ερχεται το 5.1.1 κανε λιγο υπομονη εκει φτιαχνουν ολα απο οτι φαινεται και στο βιντεο που υπαρχει παραπανω το κινητο φυσαει\

 

αυτο το βιντεο σε περιπτωση που δεν το ειδες/δεν το βρισκεις

Link to comment
Share on other sites

ερχεται το 5.1.1 κανε λιγο υπομονη εκει φτιαχνουν ολα απο οτι φαινεται και στο βιντεο που υπαρχει παραπανω το κινητο φυσαει\

 

αυτο το βιντεο σε περιπτωση που δεν το ειδες/δεν το βρισκεις

 

 

Δεν θα πάρει το καινούργιο TW ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα πάρει το καινούργιο TW ?

 

με βαση το βιντεο στην 5.1.1 δεν το δινουν μαλλον μετα το νοτε 5 θα τον παρουμε ή με το καινουριο ανδροιντ οταν το δωσουν το Μ

Link to comment
Share on other sites

Μηπως γνωριζει καποιος, γιατι οταν μετα απο ενα backup οταν επαναφερω τις επαφες,οι φωτογραφιες χανουνε την αναλυση τους??Τι μεγεθος πρεπει να εχει μια φωτογραφια ,για να προστεθει στην επαφη,χωρις να αλοιωνεται η αναλυση ;)?
Link to comment
Share on other sites

Μηπως γνωριζει καποιος, γιατι οταν μετα απο ενα backup οταν επαναφερω τις επαφες,οι φωτογραφιες χανουνε την αναλυση τους??Τι μεγεθος πρεπει να εχει μια φωτογραφια ,για να προστεθει στην επαφη,χωρις να αλοιωνεται η αναλυση ;)?

 

Φιλε ετσι γινεται παντα,πρεπει να αφαιρέσεις την παλια την φωτο και να την βαλεις απο την αρχη και θα ειναι οκ !

Link to comment
Share on other sites

Διαπίστωσα ότι κάποιες επαφές μου είναι καταχωρημένες μόνο στο samsung account και όχι και στο gmail. Υπάρχει τρόπος να τις κάνω να είναι και στο gmail; Δεν μπόρεσα να βρω τον τρόπο με edit.
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...