Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κανονικά δουλεύει και μένα. Όποιος δεν ξέρει μην μπερδεύει τους υπόλοιπους. Το ίδιο Bluetooth έχω και γω.

 

Δεν είναι ότι δεν ξέρω απλά μπερδεύτηκα με το ότι το C δεν καταγράφει ομιλίες από το bluetooth με αυτό που ήθελε να κάνει ο φίλος Θεόδωρος.

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Edit.

Και κάτι άλλο.Ο ήχος της τηλεόρασης του Σκάι,έβγαινε από το μεγάφωνο,ενώ είχα το ΒΤ,της Σόνυ,το SBH-50 συνδεδεμένο,και επειδή είχε φασαρία,αναγκαζόμουν να το κολλά στο αυτί μου.

Υπάρχει δυνατότητα να ακούω το live,μέσα από το ακουστικό του ΒΤ;

 

Μηπως σου είχε συνθέθει μόνο για ήχο τηλεφώνου κ όχι πολυμεσων??

Καμιά φορά μου το κάνει αυτό :O

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Μηπως σου είχε συνθέθει μόνο για ήχο τηλεφώνου κ όχι πολυμεσων??

Καμιά φορά μου το κάνει αυτό :O

Nαι,τηλέφωνο είχε συνδεθεί μόνον.Πως συνδέονται και τα πολυμέσα;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Nαι,τηλέφωνο είχε συνδεθεί μόνον.Πως συνδέονται και τα πολυμέσα;

 

https://www.dropbox.com/s/gh8bbhkpls8t36t/2015-06-24%2008.57.32.png?dl=0

Αυτό εννοώ! !:O

Να σου πω εμένα μου το κάνει αυτόματα !Δεν . θυμάμαι να έκανα κάτι ιδιαίτερο! Απλά καμιά φορά βλέπω που συνδέεται μόνο ως ήχο τηλεφώνου:mad: Σβήνω κ ξανά ανοίγω το sbh 50 k συνδέεται κανονικά! :)

Edit : να συμπληρώσω ότι έχω note 3 lollypop στοκ!

Edited by evelinalex
IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Στο δικο μου το note4 και με το sbh50 παταω στα πολυμεσα για να ενεργοποιηθουν αλλα γυρναει σε αδειο checkbox παλι...
--NickB
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κι από μένα. ήθελα να ρωτήσω με το antutu πως τα πάτε με custom rom.έμενα στα 3d γραφικά σέρνομαι τρελά. 17 fps το πολύ.scor δε βγάζω πάνω από 42κ.
Link to comment
Share on other sites

https://www.dropbox.com/s/gh8bbhkpls8t36t/2015-06-24%2008.57.32.png?dl=0

Αυτό εννοώ! !:O

Να σου πω εμένα μου το κάνει αυτόματα !Δεν . θυμάμαι να έκανα κάτι ιδιαίτερο! Απλά καμιά φορά βλέπω που συνδέεται μόνο ως ήχο τηλεφώνου:mad: Σβήνω κ ξανά ανοίγω το sbh 50 k συνδέεται κανονικά! :)

Edit : να συμπληρώσω ότι έχω note 3 lollypop στοκ!

Το είδα πως γίνεται.Βάζεις πρώτα να συνδεθεί το τηλέφωνο,και μετά,πατάς το κουμπάκι του ΒΤ,και μετακινείς τον "κέρσορα",από το εικονίδιο με το τηλέφωνο, στο εικονίδιο με τις νότες της οθονίτσας του ΒΤ.:)

Ευχαριστω anyway.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Χαχα...το ειδα κι εγώ φίλε μου το ίδιο με το δικό μου σε άσπρο;)

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

και κάπου αλλού στην iefimerida, τον έχει φωτό στη βουλή να γράφει με το πενάκι... lol

 

ελπίζω να μην έγραφε τον επικηδειό μας....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε γιατί κάθε φορά που ανοίγω την κάμερα η εικόνα είναι θολή???βεβαια μετα απο λιγο φτιαχνει αλλα για 10 με 20 δευτερα παραμενει θολή! Το έχει παρατηρήσει Κ κάνεις άλλος?
lg g3,galaxy s3,galaxy s4,galaxy s5,note 4,htc m8,htc m9,iphone 4s,iphone 5s,iphone 6s plus,blackberry 9700,blackberry torch,blackberry 8900,blackberry storm 2,blackberry z10,blackberry z30,blackberry passport,mate 8,galaxy a5 2016,galaxy s7,htc m10
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε γιατί κάθε φορά που ανοίγω την κάμερα η εικόνα είναι θολή???βεβαια μετα απο λιγο φτιαχνει αλλα για 10 με 20 δευτερα παραμενει θολή! Το έχει παρατηρήσει Κ κάνεις άλλος?

 

Εγώ προσωπικά όχι.

Link to comment
Share on other sites

ναι σε όλα τα mod το κανει!αν πλησιασω πολύ κοντα στο αντικειμενο κ μετα το απομακρυνω αρχιζει να ξεθαμπωνει!
lg g3,galaxy s3,galaxy s4,galaxy s5,note 4,htc m8,htc m9,iphone 4s,iphone 5s,iphone 6s plus,blackberry 9700,blackberry torch,blackberry 8900,blackberry storm 2,blackberry z10,blackberry z30,blackberry passport,mate 8,galaxy a5 2016,galaxy s7,htc m10
Link to comment
Share on other sites

ναι σε όλα τα mod το κανει!αν πλησιασω πολύ κοντα στο αντικειμενο κ μετα το απομακρυνω αρχιζει να ξεθαμπωνει!

Βρες την εφαρμογή της κάμερας μέσα από τις ρυθμίσεις της συσκευής και κάνε για αρχή μια εκκαθάριση δεδομένων για να δεις αν αλλάζει κάτι. Υποθέτω ότι δεν στο έκανε από την αρχή....

Link to comment
Share on other sites

όχι από την αρχη δε το εκανε!θα το κοιτάξω αυτό που λες κ θα ενημερωσω αλλα δεν μου βγαζει καπου για εφαρμογή καμερας στις ρυθμισεις!
lg g3,galaxy s3,galaxy s4,galaxy s5,note 4,htc m8,htc m9,iphone 4s,iphone 5s,iphone 6s plus,blackberry 9700,blackberry torch,blackberry 8900,blackberry storm 2,blackberry z10,blackberry z30,blackberry passport,mate 8,galaxy a5 2016,galaxy s7,htc m10
Link to comment
Share on other sites

όχι από την αρχη δε το εκανε!θα το κοιτάξω αυτό που λες κ θα ενημερωσω αλλα δεν μου βγαζει καπου για εφαρμογή καμερας στις ρυθμισεις!

Εδώ είσαι. Πας στη διαχείριση εφαρμογών-όλα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω πολύ! Το έκανα Κ επανήλθαν όλα στα φυσιολογικά πλαίσια!
lg g3,galaxy s3,galaxy s4,galaxy s5,note 4,htc m8,htc m9,iphone 4s,iphone 5s,iphone 6s plus,blackberry 9700,blackberry torch,blackberry 8900,blackberry storm 2,blackberry z10,blackberry z30,blackberry passport,mate 8,galaxy a5 2016,galaxy s7,htc m10
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έκανα μια πατάτα που μάλλον δεν γίνεται κάτι για λύση. Εχθές έβγαλα κάποια βίντεο με ένα selfie stick αλλά είχα το καλωδιάκι αυτό που έχει το μηχάνημα στη θύρα των ακουστικών του κινητού και τώρα δεν ακούγεται ήχος στα βίντεο που τράβηξα χθες. Το μόνο που ακούγεται είναι κάτι χρρχρρ σαν να παίζει χαμηλά παραμορφωμένος. Κάποια στιγμή πήρε το μάτι μου να λέει όταν ξεκίναγα να γράφω βίντεο κάτι ότι ο ήχος καταγράφεται από το μικρόφωνο των ακουστικών κάπως έτσι. Μάλλον το κινητό θα νόμιζε ότι έχω ακουστικά πάνω και θα έκανε την ηχογράφηση από το μικρόφωνο τους αλλά δεν ήταν ακουστικά και έτσι δεν καταγράφηκε ο ήχος. Υπάρχει μήπως κάτι που μπορεί να γίνει ή πάνε για σβήσιμο; Συγνώμη για το μέγεθος του μηνύματος αλλά προσπάθησα όσο μπορώ να το περιγράψω όσο καλύτερα. Ευχαριστώ! Edited by _dimdim_

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε κανενα νεο απο μετωπο για καμμια καινουργια αναβαθμιση απο 5.0.1 σε κατι παραπανω?

Για τέλη Ιουλίου είχε ακουστεί πως θα προχωρήσουν και τα δύο μοντέλα σε 5.1. Εν αναμονή λοιπόν..

Link to comment
Share on other sites

Για τις θήκες s view και led cover ποια προτείνεται και υπάρχει κάποια καλύτερη. Ποιο πολύ από θέμα ποιότητας γιατί η s view μου φάνηκε κάπως.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...