Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από την ώρα που πέρασα την 6 έχω προβλήματα καταγραφής της διαδρομής με το sport tracker, αλλά και με το shealth που έχει καταγραφέα αθλητικών δραστηριοτήτων όπως πχ ποδηλασία, τρέξιμο κτλ. Στο μεν sport tracker μου δείχνει μια ευθεία από το σημείο εκκίνησης μέχρι το σημείο τερματισμού και στο shealth άλλες φορές μια ευθεία και άλλες δεν καταγράφει. Έχει παρατηρήσει κανείς κάτι αντίστοιχο; Θα απεγκαταστήσω και θα στήσω ξανά το sport tracker να δω. Να σημειώσω ότι τα προγράμματα πλοήγησης δουλεύουν κανονικά.

Χθες έκανα επανεγκατάσταση του sports tracker και το πρόβλημα φαινομενικά διορθώθηκε και στο shealth. Σήμερα και που τα δοκίμασα κάνει πάλι τα ίδια. Στην ουσία 2 πράγματα μπορεί να κάνει. Ή να καταγράφει την αφετηρία-τερματισμό με μια απλή ευθεία ή ενώ δείχνει ότι ξεκινά να καταγράφει δεν καταγράφει τίποτε. Το έχει προσέξει κανείς που χρησιμοποιεί κάποια από τις 2 εφαρμογές; Όλα ξεκίνησαν από την 6 και μετά.:mad:

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξέρω πως γίνεται το χρησιμοποιώ συνέχεια. Απλά ξαφνικά δεν υπάρχει το εικονίδιο του μικροφώνου. Και από ρυθμίσεις δεν έχω αλλάξει κατι

όταν δεν υπάρχει το μικρόφωνο, τότε το πατάς παρατεταμένα, για να σου δείξει και άλλες επιλογές. Δηλαδή, αν σου δείχνει π.χ. εικονίδιο σαν κείμενο, εκεί είναι που βγάζεις το pen και γραφεις. Αν όμως το πατήσεις παρατεταμένα τότε σου βγάζει και άλλες επιλογές κρυμμένες. Η μία απο αυτές είναι το μικρόφωνο.

Με την αναβάθμιση σε 6,διαπίστωσα σήμερα ότι στα ξυπνητήρια,οι μεν ήχοι έγιναν πολύ λιγότεροι,καταργήθηκε δε και η δυνατότητα να γράψουμε την αιτιολογία για την υπενθύμιση.Μήπως κάνω κάπου λάθος;

Ναι. Λάθος κάνεις κάπου. Τουλάχιστον στο τηλ. μου (δεν ξέρω αν κάποιος άλλος έχει πρόβλημα) μου δείχνει κανονικά το λόγο που έχω βάλει στο ξυπνητήρι. Τώρα όσον αφορά τους ήχους δεν το έχω ψάξει, και δε μπορώ να απαντήσω σίγουρα. Αλλά τον "τίτλο" του ξυπνητηριού τον γράφει.

Edited by eloy4s
Fender Stratocaster (USA) 1988 Model - Gibson SG Faded (USA)- Gibson Les Paul Standard 1959 model (USA) -Schecter C1 Blackjack - Jackson DX10 D Reverse - Ovation Celebrity "electroacoustic" - Juan Martinez Spain Clasic guitar - Washburn bass
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έχω την αίσθηση οτι και στα 2 κάνεις λάθος. Στο δεύτερο σίγουρα δηλαδή, εκτός και αν εννοείς κάτι άλλο και όχι το να μπορείς να ονομάσεις (αιτιολόγηση όπως το λες) μια αφύπνιση η ειδοποίηση η υπενθύμιση ως "Πρωινό Ξυπνητήρι" ας πούμε. Αν εννοείς αυτό, ναι το χει ακόμη στις ρυθμίσεις της εκάστοτε αφύπνισης.

 

Για το πρώτο δεν βάζω το χέρι μου και στη φωτιά, αλλά νομίζω πως έχει τους ίδιους πολλούς (34) ήχους και δυνατότητα για προσθήκη και άλλων δικών σου.

 

Για ψαξτο, δεν μπορεί.

Λοιπόν,κατ΄αρχάς καλημέρα και σ' ευχαριστώ.Το έψαξα,και για μεν τους ήχους έχεις δίκιο,οπότε και έβαλα το γνωστό μου ήχο και τελείωσε.Στην αιτιολόγηση όμως των ειδοποιήσεων,συμβαίνει το εξής περίεργο.Εβαλα μία πρώτα,και είναι μιά χαρά όπως ήταν παλιά.Οταν πήγα να βάλω δεύτερη όμως,τότε αυτή έχει μόνον επιλογή για ημέρα ενεργοποίησης και αν θέλουμε να ξαναχτυπήσει άμα δεν το ακούσουμε.Τίποτ' άλλο.

Μάλιστα για να το τσεκάρω,πήγα να βάλω και τρίτη ειδοποίηση,και μου έδειξε ακριβώς τα ίδια με τη δεύτερη,δηλαδή δεν δίνει επιλογή για αιτιολόγηση της ειδοποίησης.Αρα,όπως φαίνεται,μόνον την πρώτη τη χειρίζεται όπως παλιά,τις άλλες όχι.

Για δες κι εσύ να μου πεις σε παρακαλώ.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,κατ΄αρχάς καλημέρα και σ' ευχαριστώ.Το έψαξα,και για μεν τους ήχους έχεις δίκιο,οπότε και έβαλα το γνωστό μου ήχο και τελείωσε.Στην αιτιολόγηση όμως των ειδοποιήσεων,συμβαίνει το εξής περίεργο.Εβαλα μία πρώτα,και είναι μιά χαρά όπως ήταν παλιά.Οταν πήγα να βάλω δεύτερη όμως,τότε αυτή έχει μόνον επιλογή για ημέρα ενεργοποίησης και αν θέλουμε να ξαναχτυπήσει άμα δεν το ακούσουμε.Τίποτ' άλλο.

Μάλιστα για να το τσεκάρω,πήγα να βάλω και τρίτη ειδοποίηση,και μου έδειξε ακριβώς τα ίδια με τη δεύτερη,δηλαδή δεν δίνει επιλογή για αιτιολόγηση της ειδοποίησης.Αρα,όπως φαίνεται,μόνον την πρώτη τη χειρίζεται όπως παλιά,τις άλλες όχι.

Για δες κι εσύ να μου πεις σε παρακαλώ.

 

Καλήμερα φίλε. Φαίνεται πως δεν κάνεις λάθος εσύ αλλά η συσκευή σου τελικά. Κάτι πρέπει να παίζει με το Android και το πως τρέχει στη συσκευή. Και για ακόμη μια φορά αναρωτιέμαι αν ένα Hard Reset θα μπορούσε να τα διορθώσει όλα αυτά. Νομίζω πως είπες οτι δεν έχεις κάνει. Η κάνω λάθος;

 

Όπως και να χει, άκου στο δικό μου τι παίζει με το ρολόι (δεν έχω κάνει Hard Reset μετά την ΜΜ και τα patch της).

Έχω ορίσει 3 αφυπνίσεις. Σε καμία δεν έχω ορίσει ημέρες που θέλω να χτυπά (επανάληψη). Σε όλες έχω τη δυνατότητα να ορίσω ότι τύπο η ήχο ειδοποίησης θέλω, να ρυθμίσω την ένταση του, την αναβολή του (snooze), έξυπνο ξυπνητήρι και τελικά όνομα ειδοποίησης. Και οι τρεις δουλεύουν μια χαρά (τις έχω δοκιμάσει) και τώρα προσέθεσα και μια τέταρτη για δοκιμή που μου είπες. Και αυτή επίσης μου έδωσε όλες τις παραπάνω δυνατότητες.

Κάτι παίζει με το δικό σου απ οτι φαίνεται. Μπας και έχεις καμιά άλλη εφαρμογή ρολογιού-ξυπνητηριού και χτυπά η μια την άλλη; Αλλιώς μάλλον έχει να κάνει με δυσλειτουργία του Android μετά την αναβάθμιση και η μόνη λύση (ίσως) είναι το Hard Reset.

Τι να πω, καλή επιτυχία.

Link to comment
Share on other sites

Διάβαζα την συζήτησή σας και είδα το ξυπνητήρι μου κι εγώ. Όλα δουλεύουν όπως λέει ο johnphone

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

όταν δεν υπάρχει το μικρόφωνο, τότε το πατάς παρατεταμένα, για να σου δείξει και άλλες επιλογές. Δηλαδή, αν σου δείχνει π.χ. εικονίδιο σαν κείμενο, εκεί είναι που βγάζεις το pen και γραφεις. Αν όμως το πατήσεις παρατεταμένα τότε σου βγάζει και άλλες επιλογές κρυμμένες. Η μία απο αυτές είναι το μικρόφωνο.

 

https://goo.gl/photos/zjFpTAS6RFErAPif6

αυτό εννοώ, δεν υπάρχει καθόλου

Edited by st9
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα φίλε. Φαίνεται πως δεν κάνεις λάθος εσύ αλλά η συσκευή σου τελικά. Κάτι πρέπει να παίζει με το Android και το πως τρέχει στη συσκευή. Και για ακόμη μια φορά αναρωτιέμαι αν ένα Hard Reset θα μπορούσε να τα διορθώσει όλα αυτά. Νομίζω πως είπες οτι δεν έχεις κάνει. Η κάνω λάθος;

 

Όπως και να χει, άκου στο δικό μου τι παίζει με το ρολόι (δεν έχω κάνει Hard Reset μετά την ΜΜ και τα patch της).

Έχω ορίσει 3 αφυπνίσεις. Σε καμία δεν έχω ορίσει ημέρες που θέλω να χτυπά (επανάληψη). Σε όλες έχω τη δυνατότητα να ορίσω ότι τύπο η ήχο ειδοποίησης θέλω, να ρυθμίσω την ένταση του, την αναβολή του (snooze), έξυπνο ξυπνητήρι και τελικά όνομα ειδοποίησης. Και οι τρεις δουλεύουν μια χαρά (τις έχω δοκιμάσει) και τώρα προσέθεσα και μια τέταρτη για δοκιμή που μου είπες. Και αυτή επίσης μου έδωσε όλες τις παραπάνω δυνατότητες.

Κάτι παίζει με το δικό σου απ οτι φαίνεται. Μπας και έχεις καμιά άλλη εφαρμογή ρολογιού-ξυπνητηριού και χτυπά η μια την άλλη; Αλλιώς μάλλον έχει να κάνει με δυσλειτουργία του Android μετά την αναβάθμιση και η μόνη λύση (ίσως) είναι το Hard Reset.

Τι να πω, καλή επιτυχία.

Εγώ το είχα περάσει ΟΤΑ,αλλά επειδή δεν δούλευε καλά το ΒΤ,ένα SBH-50,πήγα στη Samsung και τα έσβησε όλα και την ξαναπέρασε από την αρχή.

Edit.

Τα έσβησα τα ξυπνητήρια, και ξεκίνησα να τα ξαναβάζω,αλλά τώρα,δεν δίνει επιλογή για αναγραφή της αιτίας του ξυπνητηριού ούτε και στην πρώτη ειδοποίηση.

Edited by Theodore41

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όταν λέτε ξυπνητήρια εννοείτε τις ειδοποιήσεις?

Ή έχει κάπου αλλού τα ξυπνητήρια? (Κοιτάζω στο ρολόι)

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όταν λέτε ξυπνητήρια εννοείτε τις ειδοποιήσεις?

Ή έχει κάπου αλλού τα ξυπνητήρια? (Κοιτάζω στο ρολόι)

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk!

Το άσπρο ρολόι,που γράφει ρολόι.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ..... εγώ τι έγραψα δηλαδή?

 

Εκεί μέσα λοιπόν, έχει 4 κάρτες. Μία απο αυτές είναι οι "ειδοποιήσεις". Αυτήν εννοειτε?

Γιατι "Ξυπνητήρια" δεν έχει πουθενά εκεί μέσα.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ..... εγώ τι έγραψα δηλαδή?

 

Εκεί μέσα λοιπόν, έχει 4 κάρτες. Μία απο αυτές είναι οι "ειδοποιήσεις". Αυτήν εννοειτε?

Γιατι "Ξυπνητήρια" δεν έχει πουθενά εκεί μέσα.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk!

 

Ταμπέλες έχει,αλλά δε μου δίνουν το δικαίωμα όπως παλιά,να γράφω την αιτία της ειδοποίησης.Δίνει μόνον ώρα,επανάληψη,ήχο και αναβολή.Τίποτ' άλλο.:(

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Ταμπέλες έχει,αλλά δε μου δίνουν το δικαίωμα όπως παλιά,να γράφω την αιτία της ειδοποίησης.Δίνει μόνον ώρα,επανάληψη,ήχο και αναβολή.Τίποτ' άλλο.:(

 

Δεν βλέπεις δηλαδή κάτι τέτοιο.......

Link to comment
Share on other sites

όταν δεν υπάρχει το μικρόφωνο, τότε το πατάς παρατεταμένα, για να σου δείξει και άλλες επιλογές. Δηλαδή, αν σου δείχνει π.χ. εικονίδιο σαν κείμενο, εκεί είναι που βγάζεις το pen και γραφεις. Αν όμως το πατήσεις παρατεταμένα τότε σου βγάζει και άλλες επιλογές κρυμμένες. Η μία απο αυτές είναι το μικρόφωνο.

 

https://goo.gl/photos/zjFpTAS6RFErAPif6

αυτό εννοώ, δεν υπάρχει καθόλου

έμπα στις ρυθμίσεις. Πιστεύω ξέρεις ποιο εικονίδιο είναι των ρυθμίσεων, στη φωτογραφία που μου δείχνεις. Στην κάτω σειρά το μεσαίο. Αυτό θα σε βγάλει σε περαιτέρω επιλογές, που μπορεί να είναι απενεργοποιημένη η γραφή μέσω φωνής , ή να ΜΗΝ υποστηρίζει Ελληνικά, οποτε αν το γυρίσεις στην αγγλική γλώσσα μπορεί ξαφνικά να δεις το εικονίδιο με το μικρόφωνο να εμφανίζεται, και αν είναι έτσι εννοείται ότι πρέπει να ενεργοποιήσεις να "καταλαβαίνει Ελληνικά". Αν δεν είναι έτσι, τότε όπως είπα πρώτα κάτι έχει να κάνει στις ρυθμίσεις.

Fender Stratocaster (USA) 1988 Model - Gibson SG Faded (USA)- Gibson Les Paul Standard 1959 model (USA) -Schecter C1 Blackjack - Jackson DX10 D Reverse - Ovation Celebrity "electroacoustic" - Juan Martinez Spain Clasic guitar - Washburn bass
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπεις δηλαδή κάτι τέτοιο.......

Δυστυχώς όχι.:(

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπεις δηλαδή κάτι τέτοιο.......

 

Ταμπέλες έχει,αλλά δε μου δίνουν το δικαίωμα όπως παλιά,να γράφω την αιτία της ειδοποίησης.Δίνει μόνον ώρα,επανάληψη,ήχο και αναβολή.Τίποτ' άλλο.:(

Άρα μιλάμε για το ίδιο πράγμα. Και εγώ γράφω κανονικά.

Μάλλον κάτι πρέπει να έχει γίνει corrupt. Αν σου είναι ενοχλητικό δοκίμασε να ξανά ρίξεις την Ρομ με odin, πριν αρχίσεις τα factory reset.

Αλλιώς υπάρχει και η λύση της εφαρμογής απο το market. Έχει άπειρες με ξυπνητήρια!

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Άρα μιλάμε για το ίδιο πράγμα. Και εγώ γράφω κανονικά.

Μάλλον κάτι πρέπει να έχει γίνει corrupt. Αν σου είναι ενοχλητικό δοκίμασε να ξανά ρίξεις την Ρομ με odin, πριν αρχίσεις τα factory reset.

Αλλιώς υπάρχει και η λύση της εφαρμογής απο το market. Έχει άπειρες με ξυπνητήρια!

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk!

Θα το πάω πάλι στη Samsung,μιάς και είναι πολύ κοντά στο σπίτι μου,και βλέπουμε.:confused:

Σε ευχαριστώ πολύ anyway.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Θα το πάω πάλι στη Samsung,μιάς και είναι πολύ κοντά στο σπίτι μου,και βλέπουμε.:confused:

Σε ευχαριστώ πολύ anyway.

 

Ναι, μάλλον καλά θα κάνεις. Το πιο πιθανό είναι να κάνουν απλά ένα factory reset. Αυτό που μπορείς να κάνεις και μόνος σου δηλαδή. Οπότε καλού κακού, κράτα σε backup οτι σε ενδιαφέρει απ την εσωτερική μνήμη γιατί θα χαθούν όλα τα εσώψυχα της.

 

Καλή επιτυχία :)

Edited by johnphone
Link to comment
Share on other sites

μετά την αναβάθμιση σε ΜΜ που μου έγινε πριν από μία εβδομάδα μου καθυστερεί να μου ανοίξει πολλές εφαρμογές περίπου 15 δευτερόλεπτα πχ. escore, YouTube, mozila, ότι έχει σχέση με σύνδεση στο wifi σπιτιού (ταχύτητα 24άρα γεμάτη μετρημένη με πολλά μέσα ). Σε Internet wild 3g και 4g μου της ανοίγει κανονικά. έχει απασχολήσει κανέναν αυτό το πρόβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Θα το πάω πάλι στη Samsung,μιάς και είναι πολύ κοντά στο σπίτι μου,και βλέπουμε.:confused:

Σε ευχαριστώ πολύ anyway.

 

Ναι, μάλλον καλά θα κάνεις. Το πιο πιθανό είναι να κάνουν απλά ένα factory reset. Αυτό που μπορείς να κάνεις και μόνος σου δηλαδή. Οπότε καλού κακού, κράτα σε backup οτι σε ενδιαφέρει απ την εσωτερική μνήμη γιατί θα χαθούν όλα τα εσώψυχα της.

 

Καλή επιτυχία :)

Στάνταρ! Αν έχεις πράγματα στο τηλέφωνο (όχι στην sd, αυτή ουτως ή άλλως θα στην δώσουν να την κρατήσεις εσύ) κράτησέ τα backup, εφόσον αποφάσησες να τους το πας.

Πάει τουλάχιστον για reset.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Χθες έκανα επανεγκατάσταση του sports tracker και το πρόβλημα φαινομενικά διορθώθηκε και στο shealth. Σήμερα και που τα δοκίμασα κάνει πάλι τα ίδια. Στην ουσία 2 πράγματα μπορεί να κάνει. Ή να καταγράφει την αφετηρία-τερματισμό με μια απλή ευθεία ή ενώ δείχνει ότι ξεκινά να καταγράφει δεν καταγράφει τίποτε. Το έχει προσέξει κανείς που χρησιμοποιεί κάποια από τις 2 εφαρμογές; Όλα ξεκίνησαν από την 6 και μετά.:mad:

 

Απανταω αργα, αλλα τωρα το διαβαζω. Αναλογα προβλήματα ειχα στο runtastic. Αφαιρέσε απο τη βελτιστοποιηση μπαταρίας αυτη, και οσες αλλες εφαρμογές εχουν πρόβλημα.

Επίσης αν εχεις Greenify αφαιρέσε τες και απο εκει αν τις εχεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπεις δηλαδή κάτι τέτοιο.......

Στην κάτω κάτω φωτογραφία δείχνει το ζητούμενο. Εκεί που λέει "πρωινό ξυπνητήρι", όσον αφορά την φωτογραφία που έχει.

Στη δική μου περίπτωση, είναι εκεί που λέει "σχολείο" (των παιδιών μου)

Edited by eloy4s
Fender Stratocaster (USA) 1988 Model - Gibson SG Faded (USA)- Gibson Les Paul Standard 1959 model (USA) -Schecter C1 Blackjack - Jackson DX10 D Reverse - Ovation Celebrity "electroacoustic" - Juan Martinez Spain Clasic guitar - Washburn bass
Link to comment
Share on other sites

Το εγγενές battery optimization που βρίσκεται στο overflow Menu του battery usage, πως ακριβώς δουλεύει σε συνάρτηση με αυτό της Samsung/Cheetah Mobile στο App Power Saving μενού?

 

Sent with my thumbs using Tapatalk 4 VIP

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω πλέον ότι μετά το Hard reset η συσκευή δε μου κάνει πια τα ίδια με το ακουστικό. Όλα καλά. Οι κλήσεις γίνονται χωρίς πρόβλημα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω πλέον ότι μετά το Hard reset η συσκευή δε μου κάνει πια τα ίδια με το ακουστικό. Όλα καλά. Οι κλήσεις γίνονται χωρίς πρόβλημα

 

Καλό νέο αυτό γιατί με καίει πολύ. Θέλω να πιστεύω πως αναφέρεσαι στο πρόβλημα που ενώ καλείς και σε καλούν κανονικά και ανοίγει φυσιολογικά η γραμμή, δεν ακούγεται κανένας απο τους συνομιλητές έτσι;

Εμένα αυτό το πρόβλημα μου το εμφανίζει μια με δυο φορές τη βδομάδα για καμιά ώρα περίπου και δεν επανέρχεται ούτε με επανεκκίνηση. Απλά σταματά μόνο του.

 

Πόσες μέρες έχεις που έκανες Hard Reset ? Μήπως είναι νωρίς για να δείξει;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει αλλού φίλε μου. Επιλογές για προγραμματιστες =προσομοίωση εύρους χρωμάτων

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτο δεν το ειχα δει!!Ευχαριστώ!

 

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δημήτρης

LUCAS HOOD

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...