Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κάνει σε συγκεκριμένους αριθμούς....πάντα όμως!οπότε νομίζω έχει να κάνει η με την μπάντα πού δουλεύει η με τήν συσκευή του αλλού....εμένα βασικά δεν με απασχολεί και τόσο!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μετά από αρκετό καιρό που το έχει ξαναπεί το παλικάρι το πρόβλημα του τώρα κατάλαβα τι ακριβώς κάνει το τηλέφωνο. Μου το κάνει και εμένα σε ένα συγκεκριμένο αριθμό. Τόσο καιρό θεωρούσα ότι είναι πρόβλημα του τηλεφώνου του συνομιλητή μου γιαυι είναι αρχαίο με πολλά προβλήματα. Σε κανένα άλλο τηλέφωνο δεν έχω πρόβλημα.
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι με το κάνει μόνο σε ένα αριθμό οχι συνεχεια και σε αυτό έχει ο άλλος το σ4μινι
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.χρειαζομαι τα φωτα σας.πηρα το note4 vodafone και αντιμετωπίζω πρόβλημα με τον ήχο.καποιες στιγμες ο ηχος σταματαει να βγαινει απο το ηχειο και βγαινει απο το ακουστικο.δεν χρησιμοποιησα ακουστικα καθολου για να πω οτι εχω θεμα με το 3.5 καρφι ηχου.μολις το κλεινω και το ανοιγω restart το κινητο ξαναβγαζει κανονικα ηχο απο το ηχειο του για πολλες μερες ξανα.

το φαινομενο το εκανε και πριν την αναβαθμιση σε 5.0.1 αλλα και τωρα.ευχαριστω πολυ για τον χρονο και την βοηθεια παιδια

galaxy note 2,iphone5,ipad3....kai keep walking!
Link to comment
Share on other sites

Μου το έκανε κι εμένα μερικές φορές όταν το είχα αγοράσει. Αν θυμάμαι καλά έφταιγε το viber αλλά μετά από κάποια αναβάθμιση της εφαρμογής έστρωσε.
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα το κάνει σε συγκεκριμένους αριθμούς αυτό με το να ακούς τον άλλο σαν ρομποτικο θα ελεγα ....

 

 

Πείτε στον συνομιλητή σας να χαμηλώσει την ένταση του ακουστικού του..... και πείτε μου αν δείτε βελτίωση.

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Πείτε στον συνομιλητή σας να χαμηλώσει την ένταση του ακουστικού του..... και πείτε μου αν δείτε βελτίωση.

Τα ιδια..δεν αλλαζει τιποτα ..παιζει καποιος να ξερει? Μηπως σερβις

?ελεος τετοιο κινητο και να εχει τετοιες λαλακιες...

Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια..δεν αλλαζει τιποτα ..παιζει καποιος να ξερει? Μηπως σερβις

?ελεος τετοιο κινητο και να εχει τετοιες λαλακιες...

Εμένα το έκανε σε ένα συγκεκριμένο αριθμό. Μόλις άλλαξε τηλέφωνο ο αλλος σταμάτησε :p

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

και μενα μου το κάνει κάτι μεταλλικούς ήχους, χμιζ, τζζζζζζ, ντιν βασικά δεν μπορώ να ακούσω με ξεκουφαίνει.

 

Με συγκεκριμένα άτομα, που και αυτοί έχουν cosmote. O ένας έχει zopo zp998 ο άλλος δεν ξέρω τι έχει.

Link to comment
Share on other sites

Αφού έκανα την αναβάθμιση που κάναμε όλοι πριν καιρό της 5.0.1, σήμερα είπα να ελέγξω τις ρυθμίσεις στο ''επιλογές προγραμματιστή'' που είχα ρυθμίσει όταν πήρα το τηλέφωνο. Διαπίστωσα ότι τις είχα ακυρώσει γιατί είχα απενεργοποιημένο το ''επιλογές προγραμματιστή''. Κάποιοι ίσως το ξέρουν αλλά εγώ δεν ήξερα ότι αν το απενεργοποιήσουμε ακυρώνονται όλες οι ρυθμίσεις που κάναμε. Τα ρύθμισα ξανά αφήνοντάς το ενεργοποιημένο πλέον και διαπίστωσα μεγάλη διαφορά προς το καλύτερο φυσικά της απόκρισης του κινητού. Ακόμη και οι πρόσφατες εφαρμογές ανοίγουν πολύ γρηγορότερα και από την 2η φορά και μετά ακαριαία. Το ίδιο και όταν βγάζω το s-pen για κάποια σημείωση.

 

Για όσους δεν το ξέρουν βάζω ξανά τον οδηγό.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.here.app.maps

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

κανενα νεο εκτος Ρωσιας εχουμε για την 5.1.1;;;;

Έχει ξεκινήσει να ρολαρει για το edge αν διάβασα σωστά. Οπότε μέχρι τέλος του μήνα πιστεύω θα είναι ανεβασμένη

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι με το κάνει μόνο σε ένα αριθμό οχι συνεχεια και σε αυτό έχει ο άλλος το σ4μινι

Να πω μια βλακεια. Νομίζω πως το πρόβλημα το είχα και εγώ κάποια στιγμή με ένα BlackBerry ενός συναδέλφου . Το πρόβλημα ήταν το HD VOICE,

Link to comment
Share on other sites

Να πω μια βλακεια. Νομίζω πως το πρόβλημα το είχα και εγώ κάποια στιγμή με ένα BlackBerry ενός συναδέλφου . Το πρόβλημα ήταν το HD VOICE,

 

Δεν είναι τυχαίο επίσης το γεγονός ότι αυτά τα "προβλήματα" έχουνε αναφερθεί μόνο σε συγκεκριμένους αριθμούς που γίνονται σε δίκτυο cosmote…Η συσκευή είναι μια χαρά… :)

Edited by UNEXPECTEDGR

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

:!: Ενημέρωση :!:

Τα μυνήματα που αφορούσαν την διαθεσιμότητα του note 4, μετακινήθηκαν στο κατάλληλο θέμα. Προσπαθήστε να μην βγαίνετε off topic.

Link to comment
Share on other sites

Πως απενεργοποιω τον μετρητή βημάτων που εμφανίζεται και στην κλειδωμένη οθόνη ;

Από τις ρυθμίσεις στην επιλογή κλείδωμα οθόνης

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Από τις ρυθμίσεις στην επιλογή κλείδωμα οθόνης

Συγγνώμη αν δεν έγινα κατανοητός ,αλλά θέλω να απενεργοποιησω γενικά την εφαρμογή βημάτων που δουλεύει συνεχώς !!!

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αν δεν έγινα κατανοητός ,αλλά θέλω να απενεργοποιησω γενικά την εφαρμογή βημάτων που δουλεύει συνεχώς !!!

Είναι από την εφαρμογή s health.

Αν πας ρυθμίσεις/διαχείριση εφαρμογών/όλα βρες το s health πάτα επάνω του και μετά εκεί που λέει ανενεργό. Δεν γίνεται να το κάνεις απεγκατασταση αν δεν είσαι ρουτ.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Με την 5.1.1 λέτε ο TW είναι τόσο ελαφρύς κ γρήγορος όσο του s6 ;

Θα το δούμε αυτό. Το σίγουρο είναι ότι δεν θα είναι ο ίδιος:(

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Άρα πάμε για Note 5 :p

Κι εμένα προς τα εκεί με βλέπω....

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Με την 5.1.1 λέτε ο TW είναι τόσο ελαφρύς κ γρήγορος όσο του s6 ;

 

Νέο TW δεν παίρνουμε ακριβώς διότι δεν βγήκε το note 5 κλασσική σάμσουνγκ. Αλλά θα πάρει αρκετά από τον αέρα του νέουν TW από s6. Μισές δουλειές δλδ, όταν θα πάρουμε το M τότε !!! Μπορέί να μας ξεχάσει μέχρι τότε ποτέ δεν ξέρεις, εδώ από τότε που έβγαλε το 4άρι μας έχει αφήσει τελευταίους.

Link to comment
Share on other sites

Νέο TW δεν παίρνουμε ακριβώς διότι δεν βγήκε το note 5 κλασσική σάμσουνγκ. Αλλά θα πάρει αρκετά από τον αέρα του νέουν TW από s6. Μισές δουλειές δλδ, όταν θα πάρουμε το M τότε !!! Μπορέί να μας ξεχάσει μέχρι τότε ποτέ δεν ξέρεις, εδώ από τότε που έβγαλε το 4άρι μας έχει αφήσει τελευταίους.

 

Για μένα το μεγάλο στοίχημα είναι να ακολουθήσει την ίδια πολιτική με το 3άρι, όπου ουσιαστικά έδωσε τα πάντα από το 4.

Μέχρι τότε περιμένω από τη sammy να διορθώσει τα lags σε recent apps, ενεργό σημείωμα (όποια άλλα πιθανόν υπάρχουν και μου διαφεύγουν αυτή τη στιγμή)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...