Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πληροφοριακα μονο, προς οσους δεν το ξερουν, το s pen εχει ρυθμιση ωστε σε κλειστη συσκευη να ανοιγει το action memo μολις βγαλεις το πενακι απο τη θηκη, χωρις να πατησεις οτιδηποτε. Εγω το χρησιμοποιω μ αυτο τον τροπο γιατι δινει περισσοτερες δυνατοτητες απο αυτες του screen off ενω μου ανοιγει το ιδιο αστραπιαια. Καιει βεβαια παραπανω μπαταρια αλλα ολα εχουν ενα τιμημα.

 

Που ειναι αυτη η ρυθμιση. Δεν την βρισκω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλήσπερα απο μενα . Σημερα στο ακυρο σταματησε να μου δουλευει το ξεκλειδωμα με το αποτυπωμα , δυστυχως δεν θυμομαι τι κωδικο ειχα βαλει οποτε δοκιμασα να κανω ρεσταρτ και τιποτα . Μπηκα στο βοοτ μενυ του κινητου ( power button - down vollume - main button ) . εκανα το επομενο βημα για Odin αλλα χωρις καλωδιο , και τωρα ειναι 30 λεπτα και γραφει Downloading ...D o not turn off target !!!

Τι να κανω ; :( δεν θελω να χασω και τα αρχεια μου κιολας !

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα εναδιαφερομαι πραγματικα για το καινουργιο samsung gear vr που εχει η vodafone

υπαρχουν δυο απο οτι καταλαβα το ενα ειναι φτιαγμενο για note 4 κ το αλλο το καινουργιο ειναι φτιαγμενο για note 5 κ s6

Το πρωτο κανει 229 ευρω στο public το δευτερο κανει 100 ευρω αλλα δεν ξερω σιγουρα αμα θα λειτουργει το κανουργιο vr με το δικο μου note 4 κ δεν θελω να διαθεσω το διπλασιο ποσο.

Μπορεις καποιος να μου πει αν ειναι συμβατα το καινουργιο κ δευτερο κατα σειρα vr της σαμσουνγκ με το νοτε 4c?

Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

 

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Καλήσπερα απο μενα . Σημερα στο ακυρο σταματησε να μου δουλευει το ξεκλειδωμα με το αποτυπωμα , δυστυχως δεν θυμομαι τι κωδικο ειχα βαλει οποτε δοκιμασα να κανω ρεσταρτ και τιποτα . Μπηκα στο βοοτ μενυ του κινητου ( power button - down vollume - main button ) . εκανα το επομενο βημα για Odin αλλα χωρις καλωδιο , και τωρα ειναι 30 λεπτα και γραφει Downloading ...D o not turn off target !!!

Τι να κανω ; :( δεν θελω να χασω και τα αρχεια μου κιολας !

Ποιό επόμενο βήμα έκανες για Odin?

Παιδια καλησπερα εναδιαφερομαι πραγματικα για το καινουργιο samsung gear vr που εχει η vodafone

υπαρχουν δυο απο οτι καταλαβα το ενα ειναι φτιαγμενο για note 4 κ το αλλο το καινουργιο ειναι φτιαγμενο για note 5 κ s6

Το πρωτο κανει 229 ευρω στο public το δευτερο κανει 100 ευρω αλλα δεν ξερω σιγουρα αμα θα λειτουργει το κανουργιο vr με το δικο μου note 4 κ δεν θελω να διαθεσω το διπλασιο ποσο.

Μπορεις καποιος να μου πει αν ειναι συμβατα το καινουργιο κ δευτερο κατα σειρα vr της σαμσουνγκ με το νοτε 4c?

Εάν δεν πάρεις κάποια απάντηση εδώ καλύτερα να ρωτήσεις τη Samsung Hellas ώστε να είσαι καλυμμένος.

Link to comment
Share on other sites

θα τα παρω πολυ ασχημα αν γινει κατι τετοιο και το δωσει 64-βιτ............http://www.phonearena.com/news/Samsung-introduces-updated-Samsung-Galaxy-A8-for-Japan-adds-fingerprint-scanner-and-new-chipset_id76513 αμα γινει κατι τετοιο με βλεπω με το τελευταιο "πραγματικο" νοτελι και σαμσουνγκ να μενω για πολυ καιρο!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα εναδιαφερομαι πραγματικα για το καινουργιο samsung gear vr που εχει η vodafone

υπαρχουν δυο απο οτι καταλαβα το ενα ειναι φτιαγμενο για note 4 κ το αλλο το καινουργιο ειναι φτιαγμενο για note 5 κ s6

Το πρωτο κανει 229 ευρω στο public το δευτερο κανει 100 ευρω αλλα δεν ξερω σιγουρα αμα θα λειτουργει το κανουργιο vr με το δικο μου note 4 κ δεν θελω να διαθεσω το διπλασιο ποσο.

Μπορεις καποιος να μου πει αν ειναι συμβατα το καινουργιο κ δευτερο κατα σειρα vr της σαμσουνγκ με το νοτε 4c?

 

Εάν δεν πάρεις κάποια απάντηση εδώ καλύτερα να ρωτήσεις τη Samsung Hellas ώστε να είσαι καλυμμένος.

 

Kαι να προσθεσω να γραψεις και την απαντηση επισης αν τελικα παρεις :)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Kαι να προσθεσω να γραψεις και την απαντηση αν τελικα το παρεις.

θα περιμενω να το δοκιμασει καποιος αν οντως δουλευει με νοτε 4 κ μετα αν κ θεωρω οτι ειναι πολυ νωρις ακομα για εικονικη πραγματικοτητα...:)

Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

 

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος του note 4 c πριν είχα δυο φορές το f,δεν μπορώ να βρω το link από το xda από την εφαρμογή που δουλεύει το πενάκι σε σβηστή οθόνη.
Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος του note 4 c πριν είχα δυο φορές το f,δεν μπορώ να βρω το link από το xda από την εφαρμογή που δουλεύει το πενάκι σε σβηστή οθόνη.

 

Είναι 2 με 3 σελίδες πίσω!

Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος του note 4 c πριν είχα δυο φορές το f,δεν μπορώ να βρω το link από το xda από την εφαρμογή που δουλεύει το πενάκι σε σβηστή οθόνη.

Το έχω στο Dropbox κατέβασε το https://www.dropbox.com/s/05399f1em33hxlf/ScreenOffMemo_v1.3.apk?dl=0

Link to comment
Share on other sites

Το έχω στο Dropbox κατέβασε το https://www.dropbox.com/s/05399f1em33hxlf/ScreenOffMemo_v1.3.apk?dl=0

Ευχαριστώ φίλε μου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 49 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είναι 2 με 3 σελίδες πίσω!

Ευχαριστώ φίλε :o

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είσαι root για να δουλέψει το ScreenOffMemo;

 

Όχι φίλε μου δεν χρειάζεται ν είσαι ρουτ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η εφαρμογή έξυπνη διαχείριση δεν θα έπρεπε να υπάρχει και σε widget όπως στο s6;επίσης ο φορτιστής του note 4 γράφει επάνω fast charging γιατί ο δικός μου δεν γράφει;
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα δεν ειναι τοσο αν γραφει fast charge, αλλα κυριως αν κανει fast charge.

Εμενα πχ δεν γραφει 4G στο καπακι οπως σε αλλα νοτε4 αλλα ειναι 4G οπως διαπιστωσα.

Με ενεργοποιημενη τη γρηγορη φορτιση, σε ποση ωρα σου φορτιζει πληρως (0-100%) ?

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα δεν ειναι τοσο αν γραφει fast charge, αλλα κυριως αν κανει fast charge.

Εμενα πχ δεν γραφει 4G στο καπακι οπως σε αλλα νοτε4 αλλα ειναι 4G οπως διαπιστωσα.

Με ενεργοποιημενη τη γρηγορη φορτιση, σε ποση ωρα σου φορτιζει πληρως (0-100%) ?

Σήμερα το πήρα μεταχειρισμενο δεν το δοκίμασα φίλε ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η εφαρμογή έξυπνη διαχείριση δεν θα έπρεπε να υπάρχει και σε widget όπως στο s6;επίσης ο φορτιστής του note 4 γράφει επάνω fast charging γιατί ο δικός μου δεν γράφει;

 

Μόλις συνδέσεις τον φορτιστή και έχεις ενεργεί την γρήγορη φόρτιση θα βγάλει μήνυμα ότι συνδέθηκε γρήγορος φορτιστής αν δεν βγάλει μάλλον δεν είναι

Link to comment
Share on other sites

OK παιδιά ευχαριστώ, νομίζω ότι δεν είναι fast charge θα δω πως θα πάει τις επόμενες μέρες.

Έτσι είναι ο fast φορτιστής https://images.tapatalk-cdn.com/15/12/12/c44a1f29be4138172ffd8cc496e2a3fe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι ο fast φορτιστής https://images.tapatalk-cdn.com/15/12/12/c44a1f29be4138172ffd8cc496e2a3fe.jpg

Δεν έχω τον fast charger παιδιά ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια το παρελαβα σημερα και ακομα το εχω στην φορτιση,εχω μια απορια οτι παρουσιαση εχω δη στο τιουμπ το καπακι πισω γραφει 4G ενω το δικο μου οχι λετε να ειναι καμμια μαιμου?
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια το παρελαβα σημερα και ακομα το εχω στην φορτιση,εχω μια απορια οτι παρουσιαση εχω δη στο τιουμπ το καπακι πισω γραφει 4G ενω το δικο μου οχι λετε να ειναι καμμια μαιμου?

 

To καπάκι πίσω σε άλλους γράφει 4g & σε άλλους όχι.

Κατέβασε το phone info από το store & τσέκαρε αν είναι σωστά τα specs.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...