Jump to content

Ρ910: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tp! (31 Δεκ. 2004 , 19:37)

 

paidia enas filos mou phre to p910i alla den exei pc klp na balei progs, kai telika kanoume antalagh to p900 mou me to p910i tou kai tou dinw kai ena poso kai mia 128ara MSD gia na einai eimaste ok giati tou arese poio poly to p900 san emfanish.

h bash einai idia me to p900? ta akoustika? oti eixe to paketo tou p900 exei kai to p910i to lew gia na tou pw na allaksoume mono ta kinhta an einai ta alla idia..

thanks prokatabolika.

xronia polla se olous kai kalh xronia na exoume!

 

ειναι τα ιδια ακριβως φιλε μου,μονο στις καρτες μνημης εχουν διαφορα.καλη χρονια και σε σενα :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια,παω να κανω update το Ρ910 μου και βαζω το CDA μου 162006/12 (R2A03)και μου το βγαζει λαθος και δεν συνεχιζει την διαδικασια!!Τι να κανω?Καλη χρονια!

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος giannis11 (31 Δεκ. 2004 , 19:11)

 

hcivil έχεις mail.

Καλή Χρονιά

Φιλικά

Γιάννης

 

 

Γιαννη σε ευχαριστω αλλα δεν εχω λαβει τιποτα φιλε μου. Μπορεις σε παρακαλω να το στειλεις παλι?

panpapath@gmail.com

ΕΙΤΕ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΕΙΤΕ ΒΡΕΧΕΙ ΜΕΝΕΙ ΛΕΥΚΟ ΤΟ ΓΙΑΣΕΜΙ...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος petran66 ( 1 Ιαν. 2005 , 03:36)

 

Παιδια,παω να κανω update το Ρ910 μου και βαζω το CDA μου 162006/12 (R2A03)και μου το βγαζει λαθος και δεν συνεχιζει την διαδικασια!!Τι να κανω?Καλη χρονια!

 

to diko mou cda eina 162004/3 apo oteshop kai exei thn last ekdosh r3a04, edwsa 162006/12 den yparxei oute 162004/12 den yparxei, gia des prepei na einai 162005/12 alla prwta des to cda tou thlefwno giati nomizw oti ekanes lathos!

 

kalh xronia se olous!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tp! ( 1 Ιαν. 2005 , 13:20)

 

to diko mou cda eina 162004/3 apo oteshop kai exei thn last ekdosh r3a04, edwsa 162006/12 den yparxei oute 162004/12 den yparxei, gia des prepei na einai 162005/12 alla prwta des to cda tou thlefwno giati nomizw oti ekanes lathos!

 

kalh xronia se olous!

 

Φιλε μου το cda του τηλεφωνου μου ειναι 162006/12 R2A03.Ειμαι συγουρος!Τι ειδα παλι!Δεν ξερω αν παιζει ρολο,εχω το Vflive(αγορασμενο απο vodafone shop).Επισεις αν ξερεις βοηθεισε με τι να κανω με το backup http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=54261 ?Σ'ευχαριστω.Καλη χρονια

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hcivil ( 1 Ιαν. 2005 , 10:13)

 

Γιαννη σε ευχαριστω αλλα δεν εχω λαβει τιποτα φιλε μου. Μπορεις σε παρακαλω να το στειλεις παλι?

panpapath@gmail.com

 

 

γιαννη ευχαριστω, σου εστειλα προσκληση για gmail. Επι τη ευκαιρια οποιος αλλος θελει ας στειλει μαιλ να του στειλω εχω ακομα 5 διαθεσιμες.

 

Αν μπορει καποιος ας μου στειλει και τα Θεματα που πρεπει να εχει το cd του τηλεφωνου.

ΕΙΤΕ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΕΙΤΕ ΒΡΕΧΕΙ ΜΕΝΕΙ ΛΕΥΚΟ ΤΟ ΓΙΑΣΕΜΙ...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος petran66 ( 1 Ιαν. 2005 , 16:53)

 

Φιλε μου το cda του τηλεφωνου μου ειναι 162006/12 R2A03.Ειμαι συγουρος!Τι ειδα παλι!Δεν ξερω αν παιζει ρολο,εχω το Vflive(αγορασμενο απο vodafone shop).Επισεις αν ξερεις βοηθεισε με τι να κανω με το backup http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=54261 ?Σ'ευχαριστω.Καλη χρονια

 

 

Exei agorastei apo Vodafone shop stin Ellada? Parakseno... :eek:

Rikse mia matia edo:

http://uiqzone.org/software/firmware_p910.php

Symfona me to uiqzone ta P910i me CDA 162005/3 proorizonte gia tin Ellada kai English, Netherlands (NL), French (FR), German (DE), Greek (EL), Turkish (TR).

... είναι τα βλέφαρά μου διάφανες αυλαίες.

Όταν τα ανοίγω, βλέπω εμπρός μου ότι κι αν τύχει

όταν τα κλείνω, βλέπω εμπρός μου ότι ποθώ - (Ανδρέας Εμπειρίκος)

Link to comment
Share on other sites

opas swsta eipa 162004/3 kai einai 162005/3 to diko mou apo oteshop

 

@petran66 apo oti katalaba h ekdosh einai Branded Versions kai h 162006/12 tha einai ekdosh vodafone me ellhnika.

twra ti na pw an baleis to cda 162004/3 pou einai to kanoniko me ellhnika mhn den paei meta kala tipota kai exeis problhma, kalo einai na matheis apo kapou apo 9volto px an to kaneis oti den tha exeis problhma nomizw oti prepei na kseroun.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tp! ( 1 Ιαν. 2005 , 23:42)

 

opas swsta eipa 162004/3 kai einai 162005/3 to diko mou apo oteshop

 

@petran66 apo oti katalaba h ekdosh einai Branded Versions kai h 162006/12 tha einai ekdosh vodafone me ellhnika.

twra ti na pw an baleis to cda 162004/3 pou einai to kanoniko me ellhnika mhn den paei meta kala tipota kai exeis problhma, kalo einai na matheis apo kapou apo 9volto px an to kaneis oti den tha exeis problhma nomizw oti prepei na kseroun.

 

Φιλε tp!τι διαφορα εχει δηλ.η Branded Versions και ειναι κακο αυτο,δεν ξερω...

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος petran66 ( 2 Ιαν. 2005 , 04:23)

 

Φιλε tp!τι διαφορα εχει δηλ.η Branded Versions και ειναι κακο αυτο,δεν ξερω...

 

Σ.Σ. ΕΠΕΙΓΩΝ!!Αν ξερεις εσυ η καποιος απο τα παιδια,βοηθειστε με σας παρακαλω στο προβλημα με το μπακαπ:http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=54261

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Ενώ μέχρι τώρα δεν αντιμετώπιζα κανένα πρόβλημα στην προβολή αρχείων , ξαφνικά εμφανίστηκαν τετραγωνάκια στην θέση των ελληνικών χαρακτήρων.

 

Το πρόβλημα εστιάζεται μόνο στην προβολή ιστοσελίδων με τον Opera (6.32) και στα προγράμματα qickword και quickshell.

 

Στον ενσωματωμένο browser οι σελίδες προβάλλονται κανονικά.

Τα word και shell τις προηγούμενες μέρες πρόβαλλαν κανονικά αρχεία με ελληνικούς χαρακτήρες.

 

Δοκίμασα σχεδόν όλες τις γραμματοσειρές (encoding) στις ρυθμίσεις του Opera χωρίς αποτέλεσμα.

 

-Ενέργειες που προηγήθηκαν του προβλήματος είναι η εναλλαγγή θεμάτων (επιστροφή στο αρχικό) και η εγκατάσταση του Handy day 2004.

 

Εχω βέβαια κρατήσει back up και δεν θέλω να καταφύγω σ' αυτό αμέσως επειδή πρέπει να εγκαταστήσω από την αρχή αρκετάπρογράμματα.

 

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος rov ( 3 Ιαν. 2005 , 18:53)

 

Ενώ μέχρι τώρα δεν αντιμετώπιζα κανένα πρόβλημα στην προβολή αρχείων , ξαφνικά εμφανίστηκαν τετραγωνάκια στην θέση των ελληνικών χαρακτήρων.

 

 

 

Για δες ΕΔΩ μηπως βρεις ακρη ..

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ,

Λύθηκε το πρόβλημα. Το μυστικό είναι η μεταφορά του αρχείου

verdana.ttf από τα windows στο τηλέφωνο.

 

Επί τη ευκαιρία μήπως κάποιος το έχει αντιμετωπίσει.

Αγόρασα και εγκατέστησα στο P800 το Handy day 2005.

Στην διαδικασία εγκατάστασης χρησιμοποίησα το IMEI του τηλεφώνου (P800).

Αν προσπαθήσω να το εγκαταστήσω στο P910 θα δουλέψει; ή λόγω διαφορετικού IMEI θα πρέπει να το αγοράσω πάλι;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος rov ( 3 Ιαν. 2005 , 23:28)

 

Ευχαριστώ,

Λύθηκε το πρόβλημα. Το μυστικό είναι η μεταφορά του αρχείου

verdana.ttf από τα windows στο τηλέφωνο.

 

Επί τη ευκαιρία μήπως κάποιος το έχει αντιμετωπίσει.

Αγόρασα και εγκατέστησα στο P800 το Handy day 2005.

Στην διαδικασία εγκατάστασης χρησιμοποίησα το IMEI του τηλεφώνου (P800).

Αν προσπαθήσω να το εγκαταστήσω στο P910 θα δουλέψει; ή λόγω διαφορετικού IMEI θα πρέπει να το αγοράσω πάλι;

 

 

nai prepei na to agoraseis kai gia to p910i to imei einai diaforetiko to idio kai o kwdikos! :/

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis ( 3 Ιαν. 2005 , 22:55)

 

νομιζω οτι εχουμε καινουργια ανβαθμιση για το 910 :o αν κανω λαθος διορθωστε με παιδια :o

 

mpa oxi akoma! :/

For CDA162005/3, the latest organiser version is R3A04.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tp! ( 4 Ιαν. 2005 , 00:47)

 

mpa oxi akoma! :/

For CDA162005/3, the latest organiser version is R3A04.

 

τι στο καλο μου ειπαν τοτε στο 801-11-810810 οτι υπαρχει η R4;ισως δεν την εχουν ανεβασει ακομα αν δεν μου λενε μ....ιες :cry:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hcivil ( 1 Ιαν. 2005 , 19:28)

 

γιαννη ευχαριστω, σου εστειλα προσκληση για gmail. Επι τη ευκαιρια οποιος αλλος θελει ας στειλει μαιλ να του στειλω εχω ακομα 5 διαθεσιμες.

 

Αν μπορει καποιος ας μου στειλει και τα Θεματα που πρεπει να εχει το cd του τηλεφωνου.

 

Kali Xronia file an exeis akoma steile kai se emena dose kai ena email na sou steilo ta qemata an den sou ta esteile kaneis apo ta paidia!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος andy ( 4 Ιαν. 2005 , 05:14)

 

Kali Xronia file an exeis akoma steile kai se emena dose kai ena email na sou steilo ta qemata an den sou ta esteile kaneis apo ta paidia!!! :)

 

 

φιλε μου εχεις PM

ΕΙΤΕ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΕΙΤΕ ΒΡΕΧΕΙ ΜΕΝΕΙ ΛΕΥΚΟ ΤΟ ΓΙΑΣΕΜΙ...
Link to comment
Share on other sites

re paidia na kano mia erotisi gia to p910i?

me to touch screen ti ginetai? antexei h....

to pairno thn paraskeyh kai tha ithela thn gnomi sas.

 

thanx

Αλέξανδρος
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος alx_570 ( 5 Ιαν. 2005 , 17:53)

 

re paidia na kano mia erotisi gia to p910i?

me to touch screen ti ginetai? antexei h....

to pairno thn paraskeyh kai tha ithela thn gnomi sas.

 

thanx

 

 

xexe και βεβαια αντεχει....παρτο κ μη το σκεφεσαι καθολου... :D

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μια ερώτηση θέλω να κάνω. Έβαλα το memory stick μου στο Ρ910 ενός φίλου για να μεταφέρω κάποια mp3 και όταν το εβαλα παλι στο δικο μου δεν βλεπω καποιες απο τις εφαρμογες που ηταν εγκατεστημενες στην λιστα των εφαρμογων. Το θεμα ειναι πως τα βλεπω τα apps απο file manager και μπορω να τα εκτελεσω κανονικα. Μπορει καποιος να με βοηθησει; Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Noster ( 5 Ιαν. 2005 , 19:38)

 

Καλησπέρα. Μια ερώτηση θέλω να κάνω. Έβαλα το memory stick μου στο Ρ910 ενός φίλου για να μεταφέρω κάποια mp3 και όταν το εβαλα παλι στο δικο μου δεν βλεπω καποιες απο τις εφαρμογες που ηταν εγκατεστημενες στην λιστα των εφαρμογων. Το θεμα ειναι πως τα βλεπω τα apps απο file manager και μπορω να τα εκτελεσω κανονικα. Μπορει καποιος να με βοηθησει; Ευχαριστω

 

Βγάλε και ξαναβάλε την κάρτα κι έπειτα κάνε ένα restart.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hcivil ( 1 Ιαν. 2005 , 19:28)

 

γιαννη ευχαριστω, σου εστειλα προσκληση για gmail. Επι τη ευκαιρια οποιος αλλος θελει ας στειλει μαιλ να του στειλω εχω ακομα 5 διαθεσιμες.

 

Αν μπορει καποιος ας μου στειλει και τα Θεματα που πρεπει να εχει το cd του τηλεφωνου.

 

 

Thelo ki ego mia an sou exei meinei kamia! Eyxaristo file mou!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...