Jump to content

Ρ910: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SteveCH (25 Δεκ. 2004 , 19:52)

 

Hello paidia tha ithela mia megali boithia

 

a) Exo kanei Format ston esoteriko disko tou P910i pos mporo na vro

ksana tin Elliniki glosa gia na tin kano egatastasi giati ta leei ola Agglika

 

b)Kai pos mporo na kano anavathmisi sto kinito giati ematha pos ginete eukola,katevazeis apo tin SonyEricsson tin teleutea ekdosi logismikou kai tin kanei egatastasi ego den mporesa na vro tipota

 

Please help me

 

 

EUXARISTO!! :D

 

Πρεπει να κανεισ εγκατασταση της γλωσσας ξανα http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps1_1_3_5&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10101

και εδω για την αναβαθμιση http://www.sonyericsson.com/updateservice/P900/frameset.htm

προτιμησε βραδυνες ωρες και ακολουθησε τις οδηγιες

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SteveCH (25 Δεκ. 2004 , 20:31)

 

EUXARISTO POLLI

 

 

:D

 

παρακαλω, βεβαια πρεπει να δεις τα αντιστοιχα για το p910 θα διαλεξεις τηλεφωνο και μετα θα πας στα αντιστοιχα για την γλωσσα και την αναβαθμιση
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

Προσπαθώ εδώ και μέρες να κάνω online update στο P910i, ακολουθώ κατά γράμμα τις οδηγίες, κατεβάζω τα αρχεία της αναβάθμισης και την στιγμή που υποτίθεται ότι αυτά θα περαστούν στο κινητό, μου βγάζει το μήνυμα "error in communicating with the device". Καμιά ιδέα κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος doctoralba (26 Δεκ. 2004 , 10:33)

 

Καλημέρα σε όλους

Προσπαθώ εδώ και μέρες να κάνω online update στο P910i, ακολουθώ κατά γράμμα τις οδηγίες, κατεβάζω τα αρχεία της αναβάθμισης και την στιγμή που υποτίθεται ότι αυτά θα περαστούν στο κινητό, μου βγάζει το μήνυμα "error in communicating with the device". Καμιά ιδέα κανείς?

 

Η βαση συγχρονοσμου εχει αναγνωρισθει απο τον υπολογιστη σου ? το τηλ σου ειναι κλειστο ?
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xagios (26 Δεκ. 2004 , 12:49)

 

Η βαση συγχρονοσμου εχει αναγνωρισθει απο τον υπολογιστη σου ? το τηλ σου ειναι κλειστο ?

 

 

Έχει αναγνωρισθεί, γιατί έχω κάνει πολλά back up μέχρι τώρα, file transfers, synchronization σε κάθε σύνδεση με το pc etc.

Το τηλέφωνο το βάζω κλειστό, όπως γράφει το παράθυρο με τις οδηγίες.

Μετά το error, μου λέει να βγαλώ την μπαταρία, να κάνω restart στο κινητό και να ξαναπροσπαθήσω από την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος doctoralba (26 Δεκ. 2004 , 13:06)

 

Έχει αναγνωρισθεί, γιατί έχω κάνει πολλά back up μέχρι τώρα, file transfers, synchronization σε κάθε σύνδεση με το pc etc.

Το τηλέφωνο το βάζω κλειστό, όπως γράφει το παράθυρο με τις οδηγίες.

Μετά το error, μου λέει να βγαλώ την μπαταρία, να κάνω restart στο κινητό και να ξαναπροσπαθήσω από την αρχή.

 

TI να πω δεν ξερω εγω ...on line εισαι φυσικα οταν γινεται αναβαθμιση.. ισως καποιος αλλος φιλος απο εδω ξερει ......
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xagios (26 Δεκ. 2004 , 13:11)

 

TI να πω δεν ξερω εγω ...on line εισαι φυσικα οταν γινεται αναβαθμιση.. ισως καποιος αλλος φιλος απο εδω ξερει ......

 

 

Είμαι συνεχώς online με ADSL.

Αν και τα αρχεία για το update, τα κατέβασε μόνο την πρώτη φορά, πριν μέρες, και τώρα προχωράει κατευθείαν στο βήμα να τα περάσει στο κινητό, οπότε βγάζει και το error.

Δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει. Ακόμα και το java web start plugin εγκατέστησα στο pc και τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενδιαφέρομαι για την αγορά του κινητού και θα ηθελα να μαθω αν είναι πλήρως συμβατό με το ΗΒΗ-200 όσον αφορά την κατάσταση αναμονής ώστε να μην ξοδέυει μπαταρία το ΗΒΗ-200. Επίσης αν υποστηρίζει τον κατάλογο ονομάτων. Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος digitals (26 Δεκ. 2004 , 19:00)

 

Παιδιά ενδιαφέρομαι για την αγορά του κινητού και θα ηθελα να μαθω αν είναι πλήρως συμβατό με το ΗΒΗ-200 όσον αφορά την κατάσταση αναμονής ώστε να μην ξοδέυει μπαταρία το ΗΒΗ-200. Επίσης αν υποστηρίζει τον κατάλογο ονομάτων. Ευχαριστω

 

εγω το εχω ολα δουλευουν καλα.,συνεργαζεται αριστα εκτος απο την λιστα κλησεων δεν υποστηριζεται.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος doctoralba (26 Δεκ. 2004 , 10:33)

 

Καλημέρα σε όλους

Προσπαθώ εδώ και μέρες να κάνω online update στο P910i, ακολουθώ κατά γράμμα τις οδηγίες, κατεβάζω τα αρχεία της αναβάθμισης και την στιγμή που υποτίθεται ότι αυτά θα περαστούν στο κινητό, μου βγάζει το μήνυμα "error in communicating with the device". Καμιά ιδέα κανείς?

 

Kati paizete me to java plugin, vale tin teleftaia version:

j2re-1_4_2_06-windows-i586-p.exe apo to site tis Sun:

 

http://java.sun.com/j2se/1.4.2/download.html

... είναι τα βλέφαρά μου διάφανες αυλαίες.

Όταν τα ανοίγω, βλέπω εμπρός μου ότι κι αν τύχει

όταν τα κλείνω, βλέπω εμπρός μου ότι ποθώ - (Ανδρέας Εμπειρίκος)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος HuskerDu (26 Δεκ. 2004 , 23:51)

 

Kati paizete me to java plugin, vale tin teleftaia version:

j2re-1_4_2_06-windows-i586-p.exe apo to site tis Sun:

 

http://java.sun.com/j2se/1.4.2/download.html

 

με αυτους που λες εγω δεν εχω κανενα προβλημα ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper (23 Δεκ. 2004 , 15:45)

 

Kαι στην περίπτωση που θέλεις να το χρησιμοποιήσεις σε κάποια ψηφιακή μηχανή. ;)

 

Καλημέρα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλους.

Διάβασα τα παραπάνω Και αναρωτιέμαι: έχω φωτογραφική μηχανή που υποστηρίζει Memory stick & memory stick pro, έχω αγοράσει ένα Ms duo Pro για το Ρ910 , μπορώ να το χρησιμοποιήσω και στην ψηφιακή φωτογραφική μηχανή? Η μόνη διαφορά δηλαδή του Ms duo απο το άλλο Ms είναι το μέγεθος?

Λέω "ΟΧΙ" στα greeklish !!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antdouk (27 Δεκ. 2004 , 12:18)

 

Καλημέρα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλους.

Διάβασα τα παραπάνω Και αναρωτιέμαι: έχω φωτογραφική μηχανή που υποστηρίζει Memory stick & memory stick pro, έχω αγοράσει ένα Ms duo Pro για το Ρ910 , μπορώ να το χρησιμοποιήσω και στην ψηφιακή φωτογραφική μηχανή? Η μόνη διαφορά δηλαδή του Ms duo απο το άλλο Ms είναι το μέγεθος?

 

Kαλημέρα,Χρόνια πολλά και σ'εσένα :) Το Ms duo Pro μπορείς να το χρησιμοποιήσεις και στη ψηφιακη φωτογραφική μηχανή σου,τοποθετώντας το πρώτα στον ειδικό αντάπτορα που βλέπεις και στη φωτογραφία.

http://www.sonystyle.com/intershoproot/eCS/Store/en/imagesProducts/80x80/MSACM2.jpg

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος therock (28 Δεκ. 2004 , 02:47)

 

Pedia sorry alla online update ennoeitai online anavathmisi tou firmware(logismikou) tou kinitou?

 

Yeap :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sofia1982 (28 Δεκ. 2004 , 13:24)

 

paidia psaxno to P910i na to agoraso kai mou lene pos den yparxei pouthena.isxuei?sas etyxe?

 

 

Πολύ παράξενο μου φαίνεται... http://www.myphone.gr/forum/image/smilies/confused.gif

Έχεις ρωτήσει στο Γερμανό, Πλαίσιο, κτλ..;;

Εγώ πήγα 'χτες να το παραγγείλω απο την ΤΙΜ, αλλα μου είπαν ότι η εταιρία έχει κλείσει για απογραφή... Βέβαια εγώ θα κάνω αναναίωση συμβολαίου, οπότε και να είχαν κάποιο ετημοπαράδοτο δεν μπορούσαν να μου το δώσουν...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper (28 Δεκ. 2004 , 10:16)

 

Yeap :)

 

 

Kai to neo logismiko poso megethos exei?To katevazedi kai to pernaei taytoxrona i prota to katevazei kai epeita to pernaei?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος therock (28 Δεκ. 2004 , 15:45)

 

Kai to neo logismiko poso megethos exei?To katevazedi kai to pernaei taytoxrona i prota to katevazei kai epeita to pernaei?

 

ναι το βαζει μονο του στο κινητο :) για μεγεθος δεν ξερω ποσο ειναι,αλλα με απλη γραμμη κανει γυρω στην 1 ωρα και 20 λεπτα :(
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς σε ποιούς φακέλους αποθηκεύει το Ρ900 τα SMS και τις σημειώσεις?. Θέλω να τα περάσω στο Ρ910i και για τις σημειώσεις μου δίνει δυνατότητα να τις στείλω μία μία με υπέρυθρες αλλά είναι πολλές. Τα SMS με τίποτα και μάλλον χρειάζεται αντιγραφή επικόλληση μέσω υπολογιστή. Any help?

TIA

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, χρονια πολλα. Εχω προβλημα με το σήμα του Ρ900.Παρα πολλες φορες με αφηνει ακαλυπτο και μενω στην Θεσσαλονικη.Τελικα ειναι πολύ προσεγμενο σε ολα ,αλλα οχι σαν τηλέφωνο.Αν μπορω να κανω κατι σας παρακαλω πες τε μου.Ευχαριστω και καλη χρονια.
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω πολυ οποιον εχει Ρ910ι αν εχει την καλωσυνη να κανει ενα zip αρχειο με μερικα απο τα περιεχομενα των cd που συνοδευουν το τηλεφωνο. Δεν με ενδιαφερει το pc suite ουτε οι demo εφαρμογες. Κυριως θελω τα αρχειο με τους drivers για το τηλεφωνο σαν modem και τα original themes.

Αν θελει κανεις να μου κανει την χαρη ας στειλει στο panpapath@gmail.com και μπορω για ανταποδωση της καλωσυνης του να στειλω μια προσκληση για αποκτηση gmail

Eυχαριστω εκ των προτερων

ΕΙΤΕ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΕΙΤΕ ΒΡΕΧΕΙ ΜΕΝΕΙ ΛΕΥΚΟ ΤΟ ΓΙΑΣΕΜΙ...
Link to comment
Share on other sites

paidia enas filos mou phre to p910i alla den exei pc klp na balei progs, kai telika kanoume antalagh to p900 mou me to p910i tou kai tou dinw kai ena poso kai mia 128ara MSD gia na einai eimaste ok giati tou arese poio poly to p900 san emfanish.

h bash einai idia me to p900? ta akoustika? oti eixe to paketo tou p900 exei kai to p910i to lew gia na tou pw na allaksoume mono ta kinhta an einai ta alla idia..

thanks prokatabolika.

xronia polla se olous kai kalh xronia na exoume!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...