Jump to content

Ρ910: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

re paidia pira to kinito mou apo tin vodafone (p910i) kai exei to menu tis vodafone.thelw na to bgalw kai na balw to original menu tis ericsson.pws ginetai auto?mporeite na me boithisete?

 

thanks ek twn proteron.

 

 

Εδώ θα βρεις μια λύση άλλα με τα εικονίδια δεν θα μπορέσεις να κάνεις τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλήμερα ,στα 'καλά καθούμενα' και χωρίς κανένα λόγο (να πέσει κάτω η να πέσει νερό κλπ) δεν έχει φως η οθόνη ,με το που το ανοίγω εμφανίζεται κανονίκα το λογότυπο της Sony Ericsson και μετά πάλι σβήνει η οθόνη.

Οι λειτουργείες του και τα πργ ανοίγουν κανονικά αλλά η οθόνη δεν έχει φως .

Υπάρχει καμμία ιδέα ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις όποιες απαντήσεις σας.

Link to comment
Share on other sites

Kalimera.

Des stis ri8miseis an exei apenergopoii8ei o fotismos tis o8onis.

Με ρώτησαν κάποτε πώς πιστεύω να είναι ο παράδεισος...Αμέσως σε έφερα στο μυαλό μου.

Γιατί κάθε στιγμή που περνάω μαζί σου είναι σαν να είμαι στον παράδεισο...Είσαι ο δικός μου παράδεισος...

GeoJane

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Απεκτησα πριν λιγες μερες το p910,εχω δει στο forum τον τροπο του hard reset,αλλα δε μπορω να τα καταφερω.Αν μπορειτε ξαναγραψτε το.Ευχαριστω εκ των προτερων.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Απεκτησα πριν λιγες μερες το p910,εχω δει στο forum τον τροπο του hard reset,αλλα δε μπορω να τα καταφερω.Αν μπορειτε ξαναγραψτε το.Ευχαριστω εκ των προτερων.
υπαρχει λογος να του κανεις format; εαν δεν υπαρχει μην το κανεις.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει λογος να του κανεις format; εαν δεν υπαρχει μην το κανεις.

Υπαρχει,γιατι δε ξερω απο τι αλλαεβαλα καποιες εφαρμογες και εγινε πιο αργο.Βοηθηστε.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει,γιατι δε ξερω απο τι αλλαεβαλα καποιες εφαρμογες και εγινε πιο αργο.Βοηθηστε.
δεν σου προτεινω την λυση του format γιατι διαγαφονται απο το τηλεφωνο πολλα που δεν μπορεις να τα βρεις μετα οπως πχ. το quick office και αλλες πληροφοριες που ειναι απαραιτητες για την σωστη λειτουργια του τηλεφωνου. (αυτα σου τα λεω απο δικη μου πειρα) αυτο που προτεινω ειναι να κανεις μια αναβαθμηση του τηλεφωνου απο την αρχη απο την σελιδα της sonyericsson και θα σου καθαρισει το τηλεφωνο και θα περασει το λειτουργικο παλι απο την αρχη και θα ειναι ακριβως οπως το αγορασες. τωρα αν θελεις και τον τροπο του format κανε το με δικη σου ευθυνη. με Κλειστο το πορτακι < * >>*>* (ΟΠΟΥ > Η < JOGDIAL ΠΑΝΩ Η ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΟΠΟΥ * ΠΑΤΑΣ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ) καλη τυχη.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, χαζή απορία και συγγνώμη, αλλά μήπως μπορείτε να μου πείτε αν στο Ρ910 μπορεί να ενεργοποιηθεί μόνιμα η αναφορά παράδοσης για SMS? Μέχρι στιγμής έχω καταφέρει να βρω επιλογή για μόνιμη αναφορά παράδοσης για MMS μόνο, ενώ για τα SMS πρέπει να ανοίγω το πορτάκι και να ζητώ αναφορά παράδοσης για κάθε μήνυμα που στέλνω...

 

:-S

http://users.otenet.gr/~skyhigh/nycstrip-ed.JPG
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, χαζή απορία και συγγνώμη, αλλά μήπως μπορείτε να μου πείτε αν στο Ρ910 μπορεί να ενεργοποιηθεί μόνιμα η αναφορά παράδοσης για SMS? Μέχρι στιγμής έχω καταφέρει να βρω επιλογή για μόνιμη αναφορά παράδοσης για MMS μόνο, ενώ για τα SMS πρέπει να ανοίγω το πορτάκι και να ζητώ αναφορά παράδοσης για κάθε μήνυμα που στέλνω...

 

:-S

δεν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση, ενω εχω εγκαταστησει το τοταλ ρεμοτε 1.06 και δουλευει κανονικα...περασα καποια αλλη εφαρμογη της σαιλοκ και το τοταλ δεν ανοιγει...λεγωντας να παρω τη νεβερ εκδοση τα εβγαλα ολα αλλαξα παλι ημερομηνιες αλλα τιποτα ενω το ιρ ρεμοτε 1.36 δουλευει κανονικα σαν ντεμο-κατι εχει μεινει στηνν ρετζιστρι και του δεινει πληροφοριες και δεν μπορω να το βρω, το εχει αντιμετωπισει κανεις??
Link to comment
Share on other sites

Σε συνεχεια του προβληματος μου,προσπαθω να κανω αναβαθμιση απο την ιστοσελιδα της se φτανω μεχρι το σημειο που σου λεει τις απαιτησεις της αναβαθμισης και μετα εμφανιζει μια λευκη σελιδα.Τι παιζει;
Link to comment
Share on other sites

Χθες για πρώτη φορά, η φόρτιση της μπαταρίας δεν ανέβαινε πάνω απο το 71%. Συνήθως χρειάζομαι 3,5 ώρες για μια πλήρη φόρτιση. Το τηλέφωνο δεν έχει κλείσει καλά τον 1 χρόνο. Κάποια ιδέα, τι μπορεί να συμβαίνει;
Link to comment
Share on other sites

Σε συνεχεια του προβληματος μου,προσπαθω να κανω αναβαθμιση απο την ιστοσελιδα της se φτανω μεχρι το σημειο που σου λεει τις απαιτησεις της αναβαθμισης και μετα εμφανιζει μια λευκη σελιδα.Τι παιζει;
κατεβασε και εγκατεστησε στον υπολογιστη σου την τελευταια εκδοση java runtime http://www.java.com
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Χθες για πρώτη φορά, η φόρτιση της μπαταρίας δεν ανέβαινε πάνω απο το 71%. Συνήθως χρειάζομαι 3,5 ώρες για μια πλήρη φόρτιση. Το τηλέφωνο δεν έχει κλείσει καλά τον 1 χρόνο. Κάποια ιδέα, τι μπορεί να συμβαίνει;
φορτιζε το κλειστο την ωρα που κοιμασαι την νυχτα. και θα δεις την διαφορα.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

φορτιζε το κλειστο την ωρα που κοιμασαι την νυχτα. και θα δεις την διαφορα.

Λες να φταίει που δεν κοιμάμαι την νύχτα; :lol: Τέλως πάντων, θα το αποφορτίσω πλήρως και θα ζήσω και αυτήν την εμπειρία... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Sorry gia to isos offtopic αλλα εχω μια απορια....ειμαι κατοχος 6600..το 6600 με τα p800-900-910ι παιρνουν τις ιδιες εφαρμογες?Η εστω καποιες μονο ιδιες?Δηλαδη εχουν καμια σχεση μεταξυ τους αυτα τα κινητα?

Be best and f@ck the rest..

 

http://www.dzygn.com/forums/images/avatars/animated/lsvader.gif

 

http://www.thewushucentre.com/characters/anjin.gif

Link to comment
Share on other sites

Sorry gia to isos offtopic αλλα εχω μια απορια....ειμαι κατοχος 6600..το 6600 με τα p800-900-910ι παιρνουν τις ιδιες εφαρμογες?Η εστω καποιες μονο ιδιες?Δηλαδη εχουν καμια σχεση μεταξυ τους αυτα τα κινητα?

 

Δεν παίρνουν ίδιες εφαρμογές. Τα Nokia έχουν Symbian S60 κτλ. ενώ τα Pxxx την έκδοση UIQ του Symbian. Συχνά οι προγραμματιστές βγάζουν μια εφαρμογή σε δύο εκδόσεις, μία για τα SE και μία για τα Nokia.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Νέος Χρήστης P910 . Λίγες απορίες :

1) Μπορώ να το συγχρονίζω σε δύο PC ?

2) Το DCU-11 λειτουργεί με το P910 ?

3) Γίνεται να αλλάζει η γλώσσα στο πληκτρολόγιο εύκολα ?

4) Η γραφίδα στην αναγνώριση γραφής , υπάρχει περίπτωση να δεί Ελληνικά?

Ευχαριστώ.

Και κάτι ακόμη : Τι κάνω με τον Νόρτονα , ώστε να μην τον απενεργοποιώ ΚΑΘΕ φορά που κάνω συγχρονισμό ?

Link to comment
Share on other sites

καποιες φορες το κινητο μου φρικαρει και μου λεει να να εισαγω την καρτα sim με αποτελεσμα να το κλεινω και να το ξανανοιγω υπαρχει περιπτωση να φταιει η καρτα η το κινητο?
Link to comment
Share on other sites

καποιες φορες το κινητο μου φρικαρει και μου λεει να να εισαγω την καρτα sim με αποτελεσμα να το κλεινω και να το ξανανοιγω υπαρχει περιπτωση να φταιει η καρτα η το κινητο?

Μπορει να 8ελει λιγο καθαρισμα η καρτα με ενα πανακι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδεια περασα το handy day 2005 αλλα καθε τρεισ και λιγο κλεινει και μοθ δειχνει το μηνυμα

Προγραμμα handy day 2005

Κωδ αιτιας Ε32USER-CBase

Αριθ. αιτιας 71

Ξερετε τι συμαβαινει?

bb pin 2564C061
Link to comment
Share on other sites

κατεβασε και εγκατεστησε στον υπολογιστη σου την τελευταια εκδοση java runtime http://www.java.com

 

1.Αν έχεις αργή σύνδεση αγόρασε το pc magazine. έχει την τελευταία έκδοση στο συνοδευτικό dvd.

2.χρησιμοποίησε internet explorer γιατί ο firefox δεν παίζει στην αναβάθμιση.

Λέω "ΟΧΙ" στα greeklish !!!!
Link to comment
Share on other sites

erotisi: otan dimiourgoume omades stis epafes ginetai na vazume ena sigekrimeno ixo klisis se kathe omada kai pos? i prepei na to kanoume afto se kathe epafi ksexorista..?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...