Jump to content

Ρ910: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια μοιπως γνωριζετε απο που μπορω να αγοράσω πενάκια για το π910 στην ελλάδα?
http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

giasas exo ena ericsson p800 kai den exo eliniki glosa katevasa apo to side tis sony ericsson alla ta arxia exoun teliko .sis kai den ta anagnorizi i egkatastasi glosas.prospatho na peraso tin glosa sto kinito mou apo tin egkatastasi logismikou kai mou leei language compatibility version den einai egkatestimeni egkatastiste tin kai prospathiste pali ti na kano pls helpme

 

eyxaristo

TAXTA ΜΠΑΝΑ ΤΑ ΜΠΕΡΙΑ ΡΕΡ
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μοιπως γνωριζετε απο που μπορω να αγοράσω πενάκια για το π910 στην ελλάδα?

Aπο πλαισιο,Γερμανος και αλλα μαγαζια..

Ειναι σε συσκευασίες των 3πενακίων... :p

Ειχα παρει γιατι τα ειχα χασει και τα 2... τιμη αν θυμαμαι καλα κοντα στα 20€

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Παιδια μοιπως γνωριζετε απο που μπορω να αγοράσω πενάκια για το π910 στην ελλάδα?
απο το καταστημα τις σονυ στην σινωπης πισω απο τον πυργο 3 ευρω το 1 ;)
Link to comment
Share on other sites

σήμερα για κάποιο διάστημα το βράδυ 12/9 (από ότι κατάλαβα εκ των υστέρων) με έπαιρναν τηλέφωνο και έβγαζε μήνυμα ότι είναι κλειστό χωρίς να είναι και ενώ βρισκόταν σε σημείο που είχε κανονικότατα σήμα..

ο λογαριασμος μου είναι πληρωμένος για να προλάβω ενδεχόμενες ερωτήσεις όπως επίσης η σύνδεση μου είναι cosmote..επίσης στις 00.00 περίπου στη προσπάθεια μου να στείλω sms χρειάστηκαν 3-4 προσπάθειες μέχρι να σταλεί..

να αρχίσω να ανησυχώ για το κινητό?

παίζει απλά να ήταν κάποιο πρόβλημα κάποιας κεραίας της cosmote?

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου προτυνει καποιο προγραμματακι για να κλειδωνω φακελους και να ανοιγουν μονο με κωδικο ειχα δοκιμασει ενα γνωστο προγραμματακι αλλα δεν θυμαμαι πιο και αυτο δεν μου λειτουργησε.
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου προτυνει καποιο προγραμματακι για να κλειδωνω φακελους και να ανοιγουν μονο με κωδικο ειχα δοκιμασει ενα γνωστο προγραμματακι αλλα δεν θυμαμαι πιο και αυτο δεν μου λειτουργησε.

 

 

Ένα πρόγραμα που κάνει αυτό που ζητάς είναι το F-Secure File Crypto.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το εσωτερικό πληκτρολόγιο (flip open) του P910i, γράφει ελληνικά; Αν ναι, πως το ορίζουμε αυτό;

 

Το περιβάλλον στο κινητό είναι αγγλικό και το εξωτερικό πληκτρολόγιο (flip closed) γράφει κανονικότατα ελληνικά - Αν αυτό βοηθάει στην απάντηση σας για την παραπάνω ερώτηση...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Πηγαίνεις στον ''Πίνακα Ελέγχου'', και επιλέγεις την καρτέλα ''Γενικές''. Επιλέγεις ''Επιλογή Γλώσσας'' για να βάλεις ελληνικά (αν θες) στο μενού του κινητού και ''Ρυθμίσεις για Πορτάκι'' για να ορίσεις τη γλώσσα που θα γράφει το εσωτερικό πληκτρολόγιο. Διάλεξε την τελευταία διάταξη, δηλαδή ςΕΡΤΥΘ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το εσωτερικό πληκτρολόγιο (flip open) του P910i, γράφει ελληνικά; Αν ναι, πως το ορίζουμε αυτό;

 

Το περιβάλλον στο κινητό είναι αγγλικό και το εξωτερικό πληκτρολόγιο (flip closed) γράφει κανονικότατα ελληνικά - Αν αυτό βοηθάει στην απάντηση σας για την παραπάνω ερώτηση...

 

Ναι, γράφει.

Πήγαινε Πίνακας ελέγχου-> Γενικές-> Ρυθμίσεις για πορτάκι και επέλεξε την επιλογή ςΕΡΤΥΘ.

 

 

Edit: Mε πρόλαβε ο ibaxevan.. :O

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παίδες!!! :)
“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Για να μην ψαχνω 74 σελιδες, μπορει καποιος να μου πει αν μπορω να αφαιρεσω το Vodafone Live απο ενα Ρ910i??????????
Link to comment
Share on other sites

Για να μην ψαχνω 74 σελιδες, μπορει καποιος να μου πει αν μπορω να αφαιρεσω το Vodafone Live απο ενα Ρ910i??????????

 

Μπορείς, αν πας σε κάποιο μαγαζί που να ασχολείται με τέτοιες εργασίες, όπως αυτό

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς, αν πας σε κάποιο μαγαζί που να ασχολείται με τέτοιες εργασίες, όπως αυτό

 

Και με κόστος 15 ευρώ!! Τόσο μου κόστισε εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Οταν παω να το τρεξω παει να τρεξει κατι,που δεν φενεται τι ειναι και μετα μου ανοιγει την τελευταια εφαρμογη που ετρεξα.

ξερει κανεις γιατι?

]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι γιατί έχω κολήσει. Εβαλα το πληκτρολόγιο απο το site και που χρησιμοποιούσα και στο Ρ 900. Θέλω όταν ανοίγω το πληκτρολόγιο να είναι πρώτη η αγγλική γλώσσα και μου βγαίνουν τα ελληνικά. Και δεν μου κάνει και εναλαγή απο abc σε ell. Μπορεί κανείς να βοηθήσει??Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

 

Υ.Γ. Τελικά το βρήκα είχα ξεχάσει να κάνω αυτό..... Το 1ο ΤΑΒ σε κάθε πληκτρολόγιο μπορεί να αλλάξει ΜΟΝΟ από τον Πινακα Ελέγχου -> Εισαγωγή κειμένου -> Εναλλακτική -> Διαμόρφωση και επιλέγετε τη γλώσσα που θέλετε να έχει.

 

Το βρήκα εδώ!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς, αν πας σε κάποιο μαγαζί που να ασχολείται με τέτοιες εργασίες, όπως αυτό

 

Thanx! Επρεπε να το σκεφτω οτι μονο αυτοι θα μπορουσαν........ :p :lol:

 

Επισης κατι αλλο :O ......Θελω να μεταφερω τον καταλογο απο την προηγουμενη συσκευη (6600) στο P910i. Mε τα καταλληλα προγραμματα, δηλαδη Contact Transfer ή SVCard και εναν explorer, μπορω να φτιαξω ενα αρχειο και εγκαθιστωντας το στο P910 να μεταφερω ετσι τις επαφες???

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το P910i υποστηρίζει το κλασικό μπίπ ανα λεπτό που κάνουν τα ericsson (κατά την ώρα της κλήσης); Αν ναί που πρέπει να πάω για να το ενεργοποιήσω;
“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Επισης κατι αλλο :O ......Θελω να μεταφερω τον καταλογο απο την προηγουμενη συσκευη (6600) στο P910i. Mε τα καταλληλα προγραμματα, δηλαδη Contact Transfer ή SVCard και εναν explorer, μπορω να φτιαξω ενα αρχειο και εγκαθιστωντας το στο P910 να μεταφερω ετσι τις επαφες???

 

Πιθανόν να γίνεται, δεν ξέρω να σου απαντήσω με σιγουριά. Πάντως, μπορείς να μεταφέρεις τις επαφές σου από το 6600 στο outlook (με κάποιο πρόγραμμα συγχρονισμού της Nokia) και μετά να τις στείλεις στο Ρ910 χρησιμοποιώντας το αντίστοιχο λογισμικό της SE.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το P910i υποστηρίζει το κλασικό μπίπ ανα λεπτό που κάνουν τα ericsson (κατά την ώρα της κλήσης); Αν ναί που πρέπει να πάω για να το ενεργοποιήσω;

 

oxi den to ypostirizei...

alla ena programmataki (calling time reminder) pou to kanei ayto (oxi mpip alla donisi. kai mporeis na oriseis esy kathe pote tha se eidopoiei!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους!

 

Απο χτες ξαφνικα, το πορτακι αρχισε να παιρνει πρωτοβουλιες...

πιο συγκεκριμενα, οτι και να πατησεις οταν το πορτακι ειναι κλειστο, το τηλεφωνο βγαζει τα δικα του στην οθονη,

πατας το ΟΚ και βγαινει το 7, πατας το 2 και βγαινει το 5 κτλ,κτλ... εκανα restart τιποτα...μια απο τα ιδια, βγαζω το πορτακι καθαρισα λιγο τις επαφες αλλα τιποτα....τα ιδια...

 

εχει συμβει σε καποιον αλλον? φανταζομαι οτι το πορτακι τα φτυσε....

με βλεπω αυριο για αντιπροσωπεια και ελπιζω να το αντικαταστησουν μεσα

στην εγγυηση....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...