Jump to content

[Note 4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και εγώ ΧΩΡΙΣ προστασία οθόνης το έχω. Μόνο με την original protective της samsung.

 

Κάποια στιγμή την έβγαλα και αυτή, και παρόλο που το τηλ μίκρυνε αισθητά, δεν μπορούσα να το κρατήσω.. μου γλιστρούσε.

 

Καλύτερα με τη θήκη που προσθέτει σημαντικό grip

Καλά και εγώ πλέον χωρίς θήκη αν το δουλέψω νομίζω ότι θα μου φύγει ανά πάσα στιγμή γιαυτό είναι πάντα στην samsung cover

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πρώτη συσκευή και στη δική μου περίπτωση χωρίς προστασία οθόνης. Δεν μπαίνει πουθενά βέβαια μαζί με κλειδιά, κέρματα και γενικότερα το προσέχω, ακόμα δεν φαίνεται να έχει το παραμικρό. Προσοχή στην άμμο λόγω καλοκαιριού.

Αλλά τη θήκη όσο κι αν δεν τη θέλω χρειάζεται..

Edited by Sofos_5
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανείς που να μην έχει κάποια μορφή προστασίας στην οθόνη του τηλεφώνου? Έβγαλα τη ζελατίνα που είχα και είναι υπέροχο. Σκεφτόμουν να το αφήσω έτσι αν και έχω και μια να περιμένει για να μπει

 

Κι εγώ χωρίς καμία απολύτως προστασία, μονάχα με μια θήκη pouch.. όλα καλά μέχρι στιγμής και το χαίρομαι καθημερινά!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ διχως προστασία οθόνης και με διάφανη θήκη μόνο για το πίσω μέρος. Είναι τόσο μεγάλο που οποιαδήποτε θήκη, ιδικά η original της Samsung, το κάνει ακόμη μεγαλύτερο δυστυχώς !!! Ψάχνω να αλλάξω θήκη ΑΛΛΆ τίποτα αξιόλογο δεν βρίσκω !!!
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη συσκευή και στη δική μου περίπτωση χωρίς προστασία οθόνης. Δεν μπαίνει πουθενά βέβαια μαζί με κλειδιά, κέρματα και γενικότερα το προσέχω, ακόμα δεν φαίνεται να έχει το παραμικρό. Προσοχή στην άμμο λόγω καλοκαιριού.

Αλλά τη θήκη όσο κι αν δεν τη θέλω χρειάζεται..

Εγώ πάντως την πάτησα και ευτυχώς του έχω γυαλάκι γιατί μπλέχτηκε το handsfree στη θέση του τραμ που καθόμουν ενώ άκουγα μουσική και βγήκε από το αυτί και έσκασε με τρελή δύναμη πάνω στην οθόνη και έκανε στο glass μια μικρή ελάχιστη γρατζουνίτσα σαν τριχούλα που πιθανόν να είχε γίνει στην οθόνη αν δεν το φορούσα. Θέλω να πω οτι είναι πράγματα που συμβαίνουν σπάνια αλλά καλό είναι να προστατεύουμε το κινητό γιατί ποτέ δεν ξέρεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά για τις απαντήσεις να είστε καλά. Εγώ φοβάμαι γενικά το χάρηκα λιγάκι χωρίς και ξαναεβαλα μεμβράνη. :)
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ χωρίς καμία απολύτως προστασία, μονάχα με μια θήκη pouch.. όλα καλά μέχρι στιγμής και το χαίρομαι καθημερινά!

 

Ποιό "πουγγί" έχεις αν επιτρέπεται?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα, πρωτη φορα γραφω σε φορουμ και φοβαμαι μην κανω καμμια μπαρουφα. Μολις πριν λιγο πηρα το note 4 (exynos) και ψαχνομαι για θηκη απο Samsung. Μαρεσει πολυ η led cover, αλλα εχω μια απορια, παιζει ρολο αν για τη λειτουργικοτητα της θηκης αν ειναι το c η το f? Ευχαριστω:):)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα, πρωτη φορα γραφω σε φορουμ και φοβαμαι μην κανω καμμια μπαρουφα. Μολις πριν λιγο πηρα το note 4 (exynos) και ψαχνομαι για θηκη απο Samsung. Μαρεσει πολυ η led cover, αλλα εχω μια απορια, παιζει ρολο αν για τη λειτουργικοτητα της θηκης αν ειναι το c η το f? Ευχαριστω:):)

 

Όχι δεν παίζει ρόλο! Εγώ θα σου πρότεινα να πάρεις την protective cover της σαμμη μακράν η καλύτερη για εμένα

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν παίζει ρόλο! Εγώ θα σου πρότεινα να πάρεις την protective cover της σαμμη μακράν η καλύτερη για εμένα

 

Να σου πω την αληθεια την γλυκοκοιταζω και αυτη. Φαντασου απο το αγχος μου δεν εχω αγγιξει ακομη την οθονη επειδη δεν της εχω βαλει προστασια!

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αληθεια την γλυκοκοιταζω και αυτη. Φαντασου απο το αγχος μου δεν εχω αγγιξει ακομη την οθονη επειδη δεν της εχω βαλει προστασια!

Κι εγώ φίλε μου θα σου πρότεινα να πάρεις την protective case;)

Καλορίζικη η νέα σου συσκευή...

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αληθεια την γλυκοκοιταζω και αυτη. Φαντασου απο το αγχος μου δεν εχω αγγιξει ακομη την οθονη επειδη δεν της εχω βαλει προστασια!

 

Την official protective της samsung και απο μένα… :-)

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

δες εδω

 

http://www.bestprice.gr/item/2154455145/samsung-back-case-blue.html?qid=331kdsnNs2y_85b2b_807&seq=17

 

εγώ την πήρα από το ... μαζί με το τηλ, 20 ευρώ (η θήκη 20 ευρώ)

 

http://www.gadgetlab.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα δώστε κάποιο λινκ για την θήκη που λέτε ρε παιδιά αν μπορείτε,την protective.Ευχαριστώ.

 

Με μία γρήγορη αναζήτηση στο skroutz... :)

 

http://e-choice.gr/Samsung-Protective-Cover-EF-PN910BLEGWW-gia-N910-Galaxy-Note-4-Blue

 

Υπάρχει επίσης σε κόκκινο αλλά και μαύρο(με γκρι πλαίσιο).

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εγω πηρα αυτη την protective cover κ εχω και sview cover αλλα σε λευκο και δεν μου αρεσει ειδα το μαυρο ειναι ποιο τελειο......
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι προτείνετε? S view cover ή τη Led case της saamsung. Η πρώτη είναι πιο λειτουργική από ότι είδα ενώ η δεύτερη πιο ωραία εμφανισιακά. Επίσης είναι και πιο ακριβή η δεύτερη. Από προστασία λογικά λίγα πράγματα και οι 2 ε? έχω και την protective cover της samsung.
Link to comment
Share on other sites

Από όσο ξέρω είναι ίδιες σε υλικά άρα και σε προστασία. Εμένα μου αρέσει η s view ανάμεσα σε αυτές τις δύο γιατί είναι όπως λες πιο λειτουργική. Γνώμη μου
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...