Jump to content

[Note 4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εβαλα την θηκα της samsung s view cover και δεν δουλευει η οθονη ειναι σαν να μην εχει μπει η θηκη.

μπορει να βοηθησει καποιος ????

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εβαλα την θηκα της samsung s view cover και δεν δουλευει η οθονη ειναι σαν να μην εχει μπει η θηκη.

μπορει να βοηθησει καποιος ????

 

Η θήκη έχει το μεταλλικό ******** στην μέσα μεριά της πλάτης της ?

Αν όχι, είναι fake

Link to comment
Share on other sites

Η θήκη έχει το μεταλλικό ******** στην μέσα μεριά της πλάτης της ?

Αν όχι, είναι fake

Αν δεν κουμπώσει ακριβώς,δεν πατάει καλά το τσιπάκι.Μου το εκανε κι εμενα και μόλις κούμπωσε ακριβώς έστρωσε.Μετά λειτουργούσε απροβλημάτιστα.

Link to comment
Share on other sites

Από glass στην οθόνη τη φοράτε ρε παιδιά;

 

Post μου #1862.

Να σημειώσω επίσης ότι δεν ενοχλεί τις περισσότερες από τις θήκες που έχω φορέσει, αν και καλύπτει απόλυτα όλη την οθόνη. Όταν λέω "ενοχλεί", εννοώ ότι η θήκη δεν ζουλάει το τζάμι και δεν το ανασηκώνει.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ξανά ρωτήσει αλλά δεν βρήκα αν κάποιος έχει απαντήσει... έχει βάλει κανείς μεγαλύτερη σε mah μπαταρία??? Ας πούμε μια που κυκλοφορεί 4500mah την έχει δοκιμάσει κανείς?
kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Post μου #1862.

Να σημειώσω επίσης ότι δεν ενοχλεί τις περισσότερες από τις θήκες που έχω φορέσει, αν και καλύπτει απόλυτα όλη την οθόνη. Όταν λέω "ενοχλεί", εννοώ ότι η θήκη δεν ζουλάει το τζάμι και δεν το ανασηκώνει.

Το τζαμακι που λες συνεργάζεται καλά με το protective cover της Samsung? Αν δεν ανασηκωνεται τότε να το παραγγείλω

Link to comment
Share on other sites

Το τζαμακι που λες συνεργάζεται καλά με το protective cover της Samsung? Αν δεν ανασηκωνεται τότε να το παραγγείλω

 

Δυστυχώς δεν ξέρω για το protective της Samsung. Χρησιμοποιώ μία Rock DR.V και μία Spigen και δεν έχω πρόβλημα. Από την άλλη, έω πρόβλημα με μία no name. Δεν εγγυώμαι τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

Μετά από πολύμηνη συμβίωση με την samsung protective cover μου εμφανίστηκε πάλι το μικρόβιο για αλλαγή θήκης...:p Είπα να αλλάξω εντελώς στυλ παίρνοντας κάτι διαφορετικό και παρήγγειλα -αφού κατάφερα και έκανα επιτέλους αγορά μιας και λόγω των cc έτρωγα πόρτα καιρό- μια τύπου wallet για πρώτη φορά, την MOTIMO Oriental Leather Case.Φαίνεται πολύ πρακτική και αρκετά "official" για night out εξόδους ή και για καθημερινή χρήση...Λίγο η τιμή βαράει αλλά anyway!:ninja:Παραθέτω link:

 

http://zoarah.com/motimo-oriental-leather-case.html

 

*

 

*Το video είναι για το note 3 αλλά δεν πρέπει να διαφέρει και πολύ το αντίστοιχο για το 4άρι...;)

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, πήρα προχθές το κινηό σε μαύρο. Υπάρχει από ελληνικό κατάστημα κάποιο καλό τζαμάκι για προστασία οθόνης που στις άκρες της οθόνης να εφαρμόζει καλά; Συγνώμη αν έχει ξαναειπωθεί αλλα είναι πολλές οι σελίδες. :)
Link to comment
Share on other sites

Καλή λύση σε φορτιστή αυτοκινήτου έχουμε; πόσο ρεύμα θέλουμε να βγάζει ώστε να φορτίζει κανονικά(όπως με τον κανονικό φορτιστή) και όχι αργά;

Επίσης από που να παραγγείλω πενάκι αυθεντικό; θα βοηθούσαν λινκ και στα 2

Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα τελικα χθες την samsung microsdXC UHS-I 128gb evo plus. Μου ηρθε σημερα και μεχρι στιγμης αρκετα γρηγορη. Ετρεξα ενα benchmark με το Α1 SD Bench μου εβγαλε: Read 47,92mb/s write 17,84mb/s.

Αρκετα καλα μπορω να πω. Πιστευω δεν θα εχω προβλημα κατα την εγγραφη βιντεο 4Κ καθως το βιντεο ειναι περιπου 6-7mb/s.

Πολυ καλη επενδυση πιστευω για ενα κινητο που το εχω λιγο πανω απο 6 μηνες και ουτε που με εχει βαλει σε σκεψεις να το αλλαξω ακομα. Οποτε η επεκταση της μνημης κριθηκε αναγκαια.

Edited by Nos 55

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα τελικα χθες την samsung microsdXC UHS-I 128gb evo plus. Μου ηρθε σημερα και μεχρι στιγμης αρκετα γρηγορη. Ετρεξα ενα benchmark με το Α1 SD Bench μου εβγαλε: Read 47,92mb/s write 17,84mb/s.

Αρκετα καλα μπορω να πω. Πιστευω δεν θα εχω προβλημα κατα την εγγραφη βιντεο 4Κ καθως το βιντεο ειναι περιπου 6-7mb/s.

Πολυ καλη επενδυση πιστευω για ενα κινητο που το εχω λιγο πανω απο 6 μηνες και ουτε που με εχει βαλει σε σκεψεις να το αλλαξω ακομα. Οποτε η επεκταση της μνημης κριθηκε αναγκαια.

 

Έκανες καλή κίνηση φίλε.. Από την στιγμή που δώσαμε ένα σεβαστό ποσό για αυτή την συσκευή αξίζει να δώσουμε και κάτι παραπάνω και για την επέκταση της μνήμης αφού έχουμε αυτή την επιλογή...Έτσι έχουμε πιο πολύ το κεφάλι μας ήσυχο! ;)

Edited by UNEXPECTEDGR

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έκανες καλή κίνηση φίλε.. Από την στιγμή που δώσαμε ένα σεβαστό ποσό για αυτή την συσκευή αξίζει να δώσουμε και κάτι παραπάνω και για την επέκταση της μνήμης αφού έχουμε αυτή την επιλογή...Έτσι έχουμε πιο πολύ το κεφάλι μας ήσυχο! ;)

 

Ακριβως! Μου βγηκε και καλη τιμη 57,90€. Το θεμα τωρα ειναι οτι ξανακατεβασω τις απειρες playlist που εχω στο spotify απο την αρχη. Αλλα τουλαχιστον εχω πολυ χωρο τωρα, δεν με περιοριζει τιποτα.

Ακριβως γι αυτο το λογο δεν με ενθουσιαζει καμια συσκευη αυτη τη στιγμη, με 58 ευρω και οχι με +200 πηρα μια καρτα μνημης για να κανω τη δουλεια μου. Γενικοτερα η συμβιωση μου με αυτο το τηλεφωνο ειναι εξαιρετικη. Απο τις λιγες φορες που ειπα οτι δεν μου λειπει κατι απο μια συσκευη, υπερπληρης.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Απο που φιλε μου ? :)

 

Απο εδω: https://www.dataio.nl/micro-sd/microsd-128gb/samsung-128gb-micro-sd-evo-plus-met-adapter-uhs-i-80mbs/

Ζω εξωτερικο ομως, γι αυτο και ειχε τοσο γρηγορη παραδοση. Εχει πολυ καλες κριτικες το συγκεκριμενο καταστημα απο οσο εψαξα και πολυ καλες τιμες σε μνημες γενικοτερα.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Καλή λύση σε φορτιστή αυτοκινήτου έχουμε; πόσο ρεύμα θέλουμε να βγάζει ώστε να φορτίζει κανονικά(όπως με τον κανονικό φορτιστή) και όχι αργά;

Επίσης από που να παραγγείλω πενάκι αυθεντικό; θα βοηθούσαν λινκ και στα 2

 

Αυτόν έχω πάρει εγώ είναι ο ορίτζιναλ ο γρήγορος για το note 4 http://www.cellphones.gr/p/6163/

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, υπάρχει κάτι για να προστατεύσουμε την camera; Από γρατσουνιές; Αυτοκόλλητο κτλπ;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, υπάρχει κάτι για να προστατεύσουμε την camera; Από γρατσουνιές; Αυτοκόλλητο κτλπ;

Εγώ το αφήνω μπρούμυτα πάνω στις επιφάνειες. :-P

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, υπάρχει κάτι για να προστατεύσουμε την camera; Από γρατσουνιές; Αυτοκόλλητο κτλπ;

Samsung protective Case. Τα κάνει όλα και συμφέρει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, υπάρχει κάτι για να προστατεύσουμε την camera; Από γρατσουνιές; Αυτοκόλλητο κτλπ;

 

 

Το είχα ένα διάστημα χωρίς θήκη και δεν είχα πΑθει το παραμικρό.

Για να εισαι καλυμμένος όμως πάρε την θήκη που λέει το παλικάρι από κάτω και ηρεμησες. Ότι καλύτερο υπάρχει.

 

Samsung protective Case. Τα κάνει όλα και συμφέρει
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω μια της Nillkin και κάνει το κινητό όσο ποιο λεπτό γίνεται δεν θέλω να βάλω μεγαλύτερη σε πάχος θήκη είναι που είναι τερατάκι το εργαλείο! Οπότε κάτι θα υπάρχει και για μας. .
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...