Jump to content

Honor 4X


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 272
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ;;;;

ΚΑΝΑ ΝΕΟ ΓΙΑ ΤΗ LOLIPOP?????????

Ξεκίνησε το beta testing, οπότε έχει δρόμο νομίζω ακόμα....

http://www.vmall.my/android-emui

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε το beta testing, οπότε έχει δρόμο νομίζω ακόμα....

http://www.vmall.my/android-emui

 

Κοντά είναι.

Κάτι λέει για Αύγουστο/τέλη Ιουλίου

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω μέσα στον Αυγουστο να μας δοθεί μέσω ΟΤΑ,κάνω έλεγχο ενημερώσεων κάθε δυο μέρες.....
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πιστεύω μέσα στον Αυγουστο να μας δοθεί μέσω ΟΤΑ,κάνω έλεγχο ενημερώσεων κάθε δυο μέρες.....

Α χμ

Ή Huawei μας έγραψε λιγάκι..

Αν και το κινητό είναι ένας ακούραστος εργάτης, που δε μασαει και

Εμπνέει εμπιστοσύνη πολύ,

 

ΔΕ ΒΛΕΠΩ LOLIPOP...

Παίδες έχει 180 ευρώ τον μικρό αδερφακι (5') το honor 4c/ play...στην ιταλίδα αμαζονα

Αξίζει σε αυτα τα λεφτα;;

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Α χμ

Ή Huawei μας έγραψε λιγάκι..

Αν και το κινητό είναι ένας ακούραστος εργάτης, που δε μασαει και

Εμπνέει εμπιστοσύνη πολύ,

 

ΔΕ ΒΛΕΠΩ LOLIPOP...

Παίδες έχει 180 ευρώ τον μικρό αδερφακι (5') το honor 4c/ play...στην ιταλίδα αμαζονα

Αξίζει σε αυτα τα λεφτα;;

Σεπτέμβριο θα έρθει η 5.1.1 στο 4Χ,το G Play mini επίσης δεν έχει lollipop οπότε μάλλον λάθος κίνηση είναι η αγορά του,λίγη υπομονή θέλει και σύντομα θα βγεί(ήδη υπάρχει beta 5.1.1 http://www.honornews.de/downloads/android-5-1-lollipop-beta-firmware-fuer-honor-4x-verfuegbar/ αλλά δεν την περνάω γιατί θέλω OTA απευθείας από Huawei να είναι όλα ΟΚ)

Link to comment
Share on other sites

Σεπτέμβριο θα έρθει η 5.1.1 στο 4Χ,το G Play mini επίσης δεν έχει lollipop οπότε μάλλον λάθος κίνηση είναι η αγορά του,λίγη υπομονή θέλει και σύντομα θα βγεί(ήδη υπάρχει beta 5.1.1 http://www.honornews.de/downloads/android-5-1-lollipop-beta-firmware-fuer-honor-4x-verfuegbar/ αλλά δεν την περνάω γιατί θέλω OTA απευθείας από Huawei να είναι όλα ΟΚ)

Δεν θα πάρει το Honor play LOLIPOP????

Χαζομαρα.....εδω θα πάρει το... Blackview....

 

Θα είναι και.οι δυο κάρτες 4G, όπως με την κιτ-κατ?????

 

Έχεις κάποια πρόταση για 5ιντσο στα 150-170???

Edited by celtic1453
In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα πάρει το Honor play LOLIPOP????

Χαζομαρα.....εδω θα πάρει το... Blackview....

 

Θα είναι και.οι δυο κάρτες 4G, όπως με την κιτ-κατ?????

 

Έχεις κάποια πρόταση για 5ιντσο στα 150-170???

Δεν έχω κάποια πρόταση δυστυχώς αφού δεν ψάχνω για κάτι τώρα συγκεκριμμένα,στην τελική δοκίμασε το G play mini,όταν παρήγγειλα το Honor 4X είχα δει και το G play mini αλλά ουσιαστικά με τα ίδια λεφτά έπαιρνα 5,5 ίντσες αντί για 5 οπότε βάσει λογικής πήρα το Honor 4X.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!Νεος κατοχος εδω και 3 μερες,ειμαι πολυ ευχαριστημενος μιας και δν εχω τρελες απαιτησεις.Εχω ενα θεμα ομως με την εφαρμογη shazam,ενω εγινε με επιτυχια η εγκατατασταση οταν το ανοιγω μου βγαζει "λυπουμαστε δυστηχως η εφαρμογη εχει σταματησει".Μηπως μπορειτε να με διαφωτισετε?ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!Νεος κατοχος εδω και 3 μερες,ειμαι πολυ ευχαριστημενος μιας και δν εχω τρελες απαιτησεις.Εχω ενα θεμα ομως με την εφαρμογη shazam,ενω εγινε με επιτυχια η εγκατατασταση οταν το ανοιγω μου βγαζει "λυπουμαστε δυστηχως η εφαρμογη εχει σταματησει".Μηπως μπορειτε να με διαφωτισετε?ευχαριστω!

 

Δοκιμασε να βαλεις μια προηγουμενη εκδοση του shazam και οχι την τελευταια.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταλάβει. Το 4Χ έχει lolipop; θα πάρει;
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή θεωρείται πως αξίζει η αγορά του (4x) παρόλα τα θέματα με τις αναβαθμίσεις, γιατί αν κατάλαβα καλά δεν υπάρχει συγκεκριμένη ημερομηνία.
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή θεωρείται πως αξίζει η αγορά του (4x) παρόλα τα θέματα με τις αναβαθμίσεις, γιατί αν κατάλαβα καλά δεν υπάρχει συγκεκριμένη ημερομηνία.

 

Το εχω δύο μήνες....

Από ευρωπαϊκή ΑΜΑΖΟΝ-ευρωπαϊκο μοντέλο.

Σκίζει......

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα στα σχόλια στο ιταλικό amazon πως κάποιες μπάντες δεν δουλεύουν 4g στην Ιταλία με αποτέλεσμα οι κάρτες της TIM να μην έχουν σήμα 4G. Έχουν παρατηρήσει κάτι τέτοιο οι κάτοχοι εδώ;

Εγώ παρεμπιπτόντως έχω και τις δυο μου κάρτες (μια συμβόλαιο για ομιλία και μια cu για δεδομένα στην vodafone).

 

Υ.Γ. Έχεται όντως όπως λένε στα σχόλια με μεμβράνη στην οθόνη;

 

Με την εγγύηση τη γίνεται; Έχει κάλυψη από τη Huawei εδώ ή πρέπει να το ξαναστείλω από εκεί που ήρθε σε περίπτωση βλάβης;

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα στα σχόλια στο ιταλικό amazon πως κάποιες μπάντες δεν δουλεύουν 4g στην Ιταλία με αποτέλεσμα οι κάρτες της TIM να μην έχουν σήμα 4G. Έχουν παρατηρήσει κάτι τέτοιο οι κάτοχοι εδώ;

Εγώ παρεμπιπτόντως έχω και τις δυο μου κάρτες (μια συμβόλαιο για ομιλία και μια cu για δεδομένα στην vodafone).

 

Υ.Γ. Έχεται όντως όπως λένε στα σχόλια με μεμβράνη στην οθόνη;

 

Με την εγγύηση τη γίνεται; Έχει κάλυψη από τη Huawei εδώ ή πρέπει να το ξαναστείλω από εκεί που ήρθε σε περίπτωση βλάβης;

Και ΄γω από το γερμανικό amazon το πήρα και είχε προεγκατεστημένο screen protector(το έβγαλα αμέσως γιατί η αίσθηση είναι πολύ καλύτερη,φυσικά και δεν έχει αποκτήσει γρατζουνιές γιατί είναι scratch proof η οθόνη).

Σε ότι αφορά τον συνδυασμό των δυο sim και εγώ το έχω με συμβόλαιο Voda και μια CU όπου και χρησιμοποιώ αποκλειστικά data 4G.

Σε ότι αφορά εγγύηση δεν ξέρω αν το καλύπτει η Huawei εδώ στην Ελλάδα,υποθέτω πως ναι.

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα στα σχόλια στο ιταλικό amazon πως κάποιες μπάντες δεν δουλεύουν 4g στην Ιταλία με αποτέλεσμα οι κάρτες της TIM να μην έχουν σήμα 4G. Έχουν παρατηρήσει κάτι τέτοιο οι κάτοχοι εδώ;

Εγώ παρεμπιπτόντως έχω και τις δυο μου κάρτες (μια συμβόλαιο για ομιλία και μια cu για δεδομένα στην vodafone).

 

Υ.Γ. Έχεται όντως όπως λένε στα σχόλια με μεμβράνη στην οθόνη;

 

Με την εγγύηση τη γίνεται; Έχει κάλυψη από τη Huawei εδώ ή πρέπει να το ξαναστείλω από εκεί που ήρθε σε περίπτωση βλάβης;

Full 4G

Κομπλε εγγυηση-διεθνης ΑΜΑΖΟΝ.

Έρχεται με μεβρανη τις βγαζεις

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά διάβασες! Τα "κινέζικα" 4Χ δεν έχουν την μπάντα 4G στα 800 MHz που στην Ιταλία παίζει από καιρό και που έχει αρχίσει να χρησιμοποιείται και στην Ελλάδα και που πολύ σύντομα θα είναι τόσο διαδεδομένη που όποιος δεν την έχει θα έχει ελλειπέστατο 4G γιατί ακόμη και ορισμένες ήδη λειτουργούσες κεραίες στο 4G των 1800, που μας δίνουν το "φουλ" σήμα, θα μετατραπούν σε 800άρες. Το "ευρωπαϊκά" 4Χ (πχ αυτά που πουλάει ο Γερμανός στα 229) έχουν 4G στα 800. Όσοι συνεπώς νομίζουν ότι έχουν "πλήρες" 4G με τα περισσότερα "κινέζικα"...μόνο προσωρινά χαίρονται!!!;)

 

Μην παίρνετε συσκευές 4G που δεν διαθέτουν την μπάντα 20!!! Eίναι κουτσά για την Ευρώπη και θα κουτσαίνουν περισσότερο μέρα με την ημέρα! Xρειάζεστε κατ' ελάχιστο να υποστηρίζουν τις μπάντες 3 (1800), 7 (2600) και 20 (800).

 

Το γράφω εδώ και μήνες αλλά φωνή βοώντος εν τη ερήμω!

 

Τα che2-l11 απο αμαζον

έχουν την 800

 

----- προσθήκη μηνύματος 72 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δείτε και αυτό

 

http://consumer.huawei.com/my/support/downloads/detail/index.htm?id=49304

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Για το ευρωπαϊκό δεν έχω καμία ένσταση γιατί είναι σχεδόν ίδιο με το P8 Lite που το έχω και οι εντυπώσεις μου είναι πολύ θετικές.

 

Μόνο ευρωπαϊκό παιδιά, πχ ΑΜΑΖΟΝ...

ΣΕ. ΛΙΓΟ Η 800 ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 4g

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Για το ευρωπαϊκό δεν έχω καμία ένσταση γιατί είναι σχεδόν ίδιο με το P8 Lite που το έχω και οι εντυπώσεις μου είναι πολύ θετικές.

 

Ευχαριστώ φίλε μου,και γω λέω αυτό από Γερμανό,το p8 lite το δοκίμασα και όντως για τα λεφτά του και για Ελλάδα είναι σαν να παίρνεις 300€ κινητό στα μισά λεφτά!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μοdel------------firmware-----------------------release date-------------beta testing

 

 

6 Honor--------EMUI 3.1 + Android 5.1-------Autumn 2015---------Goes

Honor 4C EMUI 3.1 + Android 5.1 Autumn 2015 Goes

Honor 4X EMUI 3.1 + Android 5.1 Autumn 2015 Goes

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Honor India....

Honor 4C – September 21

Honor 4X – October 20

Honor 6 – September 25

Honor 6 Plus – September 29

 

Good wines.....

Kαλα κρασιά κοινώς...

Άλλοι θα βαζουν αντροιντ 16

Και ή Huawei θα βάζει αντροιντ 5.1.1 ....

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

http://www.honornews.de/shortnews/honor-4x-lollipop-update-bestaetigt/ 10.Σεπτεμβρίου ξεκινάει η αναβάθμιση σε 5.1.1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...