Jump to content

Honor 4X


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 272
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

καλησπερα

επειδη σκεφτομαι για upgrade σε Marshmallow υπαρχει κανενα διαθεσιμο link;;;;

το μονο που εχω βρει ειναι αυτο

0/https://www.guidebeats.com/2016/05/18/upgrade-honor-4x-l11-c432b506-emui-4-0/

αλλα δεν ξερω αν κανει :(:(

αυτη τη στιγμη ειμαι σε

android 5.1.1

EMUI 3.1

Aρ.εκδοσης Che2-L11C432B310

Link to comment
Share on other sites

δυστυχωσ δεν εχω λινκ γιατι κατεβασα καμμια δεκαρια μεχρι να δω ποιο ειναι καλο..... απλα μονο 8α σου πς οτι με την αναβαθμιση σε αντροιντ 6.0 μενει μον 970 μβ στην εσωτερικη μνημη και δυστυχωσ εχει πολλεσ εφαρμογεσ που δεν μεταφερονται στην εξωτεριη μνημη οπωσ πχ το facebook που εχει και συνεχωσ ανανεωσεισ

 

εγω ειχα βρει ενα λινκ που πηγα απευ8ειασ σε 6 απο το 4.4.2 γιατι δεν εβρισκα τιποτα για μεταβαση σεε 5.1.1

Link to comment
Share on other sites

Απο το hi honor ρε παιδια να κατεβασετε,εγω απο εκει το βρηκα!!οσο για τις εφαρμογες που λες αν τις κανεις απεγκατασταση και τις ξανακατεβασεις περνανε μια χαρα!απλως οταν τις κανεις εμημερωση ξαναπερναμε στο τηλ!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 73 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εχει κανεις την stock rom;

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως το hihonor δεν την εχει..(δινει μονο την4.4.2 !!!!!! )

Μηπως εχει κρατησει κανεις το αρχειο να το ανεβασει και να μας δωσει link;;

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Δυστυχως το hihonor δεν την εχει..(δινει μονο την4.4.2 !!!!!! )

Μηπως εχει κρατησει κανεις το αρχειο να το ανεβασει και να μας δωσει link;;

Ευχαριστω

 

αν καποιος πετυχει καμια αναβαθμιση ας στειλει ενα μηνυματακι

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

βρήκα αυτό : http://guidebeats.com/2016/05/18/upgrade-honor-4x-l11-c432b506-emui-4-0/

αλλά δεν το έχω δοκιμάσει.

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση!

Κάνοντας κάτι τέτοιο θα υπάρχει πρόβλημα με την γλώσσα ή θα υπάρχουν κανονικά τα ελληνικά?

To λέω γιατί είδα ότι είναι για φινλανδία, Εσθονία και Λεττονία.

 

Αυτήν έχω βάλει εγώ και δουλεύει μια χαρά, το μόνο πρόβλημα είναι ότι περιορίζεται πολύ ο εσωτερικός χώρος και δεν φτάνει η μνήμη για πολλές εφαρμογές, επίσης δεν υπάρχει η επιλογή να φορμάρεις την SD Card και να την βλέπει σαν συνέχεια της εσωτερικής μνήμης. Αυτό είναι και το μόνο που μου την σπάει και αυτός ήταν και ο λόγος που αναβάθμισα σε EMUI 4 για να έχω αυτήν την επιλογή...:(:(

:X

Ο πραγματικός χαρακτήρας κάποιου φαίνεται σε υπολογιστή με αργό ιντερνετ..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

χθες το βραδυ σκαλιζοντας το κινητο μου εβγαλε μηνυμα αναβαθμισης

οπως σας εχω πει ημουν σε

android 5.1.1

EMUI 3.1

Aρ.εκδοσης Che2-L11C432B310

την κατεβασα(0.98GB) και τωρα ειμαι σε

EMUI 4.0

Android 6.0

αριθμος εκδοσης Che2-L11C432B560.

Mεμια πρωτη ματια ο εσωτερικος χωρος αποθηκευσης ειναι 3,67gb και ελευθερο μου αφησε 1,17gb

Edited by tengai
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα.Είμαι και εγω ενας κάτοχος ενος honor 4x και γεμάτος απορίες!Τελικά με ποια rom συνεργάζεται καλύτερα το κινητό απο αυτες που εχετε δουλέψει?εννοω πως αν κάνω update σε android 6 θα δουλέυει σωστά το κινητό?

(με ενδιαφέρει η μπαταρία πιο πολύ).τωρα εχει πανω την b130 android 4.4.2 οπως το πηρα δηλαδη θα εχει διαφορα το κινητο με lollipop 5.1?σας ευχαριστω και να ξερετε πως βοηθατε αρκετα πολλους που δεν το ''κατεχουν'' και πολυ!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα.Είμαι και εγω ενας κάτοχος ενος honor 4x και γεμάτος απορίες!Τελικά με ποια rom συνεργάζεται καλύτερα το κινητό απο αυτες που εχετε δουλέψει?εννοω πως αν κάνω update σε android 6 θα δουλέυει σωστά το κινητό?

(με ενδιαφέρει η μπαταρία πιο πολύ).τωρα εχει πανω την b130 android 4.4.2 οπως το πηρα δηλαδη θα εχει διαφορα το κινητο με lollipop 5.1?σας ευχαριστω και να ξερετε πως βοηθατε αρκετα πολλους που δεν το ''κατεχουν'' και πολυ!

 

με lollipop 5.1 εμενα μια χαρα ετρεχε το κινητο, διαρκεια μπαταριας μια μερα με φουλ χρηση (wi-fi και data).

Link to comment
Share on other sites

Για αρχή σε ευχαριστώ tengai για την απάντηση.εβαλα την Β310 lollipop 5.1 και μετα μεσω το hicare εκανε αναβαθμιση σε emui4 και android 6!το κινητο πεταει απο χωρο φουλαρισμενο με app και εχει ακομα 1,5gb free με προεπιλεγμενο χωρο αποθηκευσης καρτα sd, απο μπαταρια η ιδια μου φαινεται.
Link to comment
Share on other sites

Για αρχή σε ευχαριστώ tengai για την απάντηση.εβαλα την Β310 lollipop 5.1 και μετα μεσω το hicare εκανε αναβαθμιση σε emui4 και android 6!το κινητο πεταει απο χωρο φουλαρισμενο με app και εχει ακομα 1,5gb free με προεπιλεγμενο χωρο αποθηκευσης καρτα sd, απο μπαταρια η ιδια μου φαινεται.

 

καλησπερα

βρε θηριο πως καταφερες κι εχεις 1,5 gb free ;;; εμενα αυτη τη στιγμη εχει 659mb free και δεν εχω και πολλες εφαρμογες (εννοειται πως ολες οσεςειναι δυνατον εχουν μεταφερθει στην καρτα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Καλη χρονια!

Εχει επισημη 6.0.1?

 

δεν εχω παρει ειδηση τιποτα...

 

καλη χρονια

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Κλεψανε το 4χ της γυναικας μου.πολυ καλό τηλεφωνο.πουλαει κανεις το ιδιο με υπολοιπο εγγυησης?

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

με εγγύηση δύσκολα θα βρεις, πριν κάνα μήνα κάποιος πουλάγε στο ins....ia
Link to comment
Share on other sites

με εγγύηση δύσκολα θα βρεις, πριν κάνα μήνα κάποιος πουλάγε στο ins....ia

 

Τελικα πηρα ενα P8

Ιδια εταιρια,φοβερο τηλεφωνακι.

Ευχαριστω

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...