Jump to content

iPad Air 2 (2014)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 894
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

2 χρονια εγγυηση παρολο που τα μαγαζια λενε 1 για apple?

Αμα πάρεις τηλ στο support,το μηχάνημα λεει ότι είναι 2 χρόνια η εγγύηση.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι λιγες οι φορες που μου κολλαει ο αυτοματος προσανατολισμος της οθονης μετα την αναβαθμιση.και μονο με κλεισιμο ξεκολλαει .εχει συμβει σε κανενα αλλον?

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

Και άλλη μια ερώτηση.

Αμα θέλω να βαλω μια υπενθύμιση,όπως το να πάω πχ σε κάποιο γιατρό,πως θα το κάνω στο Air 2;Ειτε είναι μέσα στη βδομάδα,είτε πάει στον επόμενο μήνα.

 

Μπορείς να το κάνεις μέσω της εφαρμογής ημερολογίων και νέο γεγονός.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι λιγες οι φορες που μου κολλαει ο αυτοματος προσανατολισμος της οθονης μετα την αναβαθμιση.και μονο με κλεισιμο ξεκολλαει .εχει συμβει σε κανενα αλλον?

 

Εγώ όχι δεν έχω τέτοιο θέμα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι λιγες οι φορες που μου κολλαει ο αυτοματος προσανατολισμος της οθονης μετα την αναβαθμιση.και μονο με κλεισιμο ξεκολλαει .εχει συμβει σε κανενα αλλον?

 

Μονο στο viber!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ με κάποιο τρόπο να δω αν το ipad που σκέφτομαι να αγοράσω, εχει λειτουργήσει στο παρελθόν, είναι εκθεσιακό κτλ;
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ με κάποιο τρόπο να δω αν το ipad που σκέφτομαι να αγοράσω, εχει λειτουργήσει στο παρελθόν, είναι εκθεσιακό κτλ;

 

Προφανώς αν είναι σφραγισμένη η συσκευασία του δεν έχει λειτουργήσει ποτέ από την στιγμή που βγήκε από το εργοστάσιο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οχι, δεν υπάρχει κάτι τέτοιο μιας και με επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, σβήνονται τα πάντα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Δεν ανεβαίνει η μπάρα συντομευσεων. Κλείνω το ταμπλετ το ξανανοιγω και από τότε μόνο μπλε οθόνη. Δεν επανέρχεται με τίποτα. Καμία ιδέα;

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

Δεν ανεβαίνει η μπάρα συντομευσεων. Κλείνω το ταμπλετ το ξανανοιγω και από τότε μόνο μπλε οθόνη. Δεν επανέρχεται με τίποτα. Καμία ιδέα;

Πατα παρατεταμένα το power button με το home button η αλλιώς αν δεν συνέλθει επαναφορά με iTunes.

https://support.apple.com/en-gb/HT201559

Αλλιώς service αν δεν γίνει τίποτα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πατα παρατεταμένα το power button με το home button η αλλιώς αν δεν συνέλθει επαναφορά με iTunes.

https://support.apple.com/en-gb/HT201559

Αλλιώς service αν δεν γίνει τίποτα.

Το έκανα και τίποτα. Μετά δοκίμασα επαναφορά με itunes και ενώ μου διάβασε στην αρχή την εφαρμογή και το καλώδιο ξεκίνησε και στο 60% έβγαλε πάλι μπλε οθόνη. Μάλλον πάω για την τρίτη λύση

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα προχθές αγόρασα ενα νέο iPad Air 2 64 gb έχω ενα προβλημα μολις πάω να κατεβάσω κάτι απο το App Store μου βγάζει το έξης μήνυμα

 

Αυτό το Apple ID δεν έχει χρηςιμοποιηθει ακόμη στο iTunes store

Αγγίξετε επισκόπηση για σύνδεση κ μετά ανανεώσετε τα στοιχεία του λογαριασμού σας.

 

Που ειναι αυτή η ευλογημένη επισκοπηση ??υποψιν ότι το Apple Id ειναι καινουργιο γιατί το έκανα δώρο αυτο.δεν θα έπρεπε να έρθει email verify ???

 

Έκανα και αποσύνδεση και ξανά σύνδεση αλλά δεν βρήκα κάτι.

 

Στο δικό μου IPAdair δεν είχα αντιμετώπιση τέτοια προβλήματα .

 

Ευχαριστώ

HAVE FUN AND ENJOY LIFE
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα προχθές αγόρασα ενα νέο iPad Air 2 64 gb έχω ενα προβλημα μολις πάω να κατεβάσω κάτι απο το App Store μου βγάζει το έξης μήνυμα

 

Αυτό το Apple ID δεν έχει χρηςιμοποιηθει ακόμη στο iTunes store

Αγγίξετε επισκόπηση για σύνδεση κ μετά ανανεώσετε τα στοιχεία του λογαριασμού σας.

 

Που ειναι αυτή η ευλογημένη επισκοπηση ??υποψιν ότι το Apple Id ειναι καινουργιο γιατί το έκανα δώρο αυτο.δεν θα έπρεπε να έρθει email verify ???

 

Έκανα και αποσύνδεση και ξανά σύνδεση αλλά δεν βρήκα κάτι.

 

Στο δικό μου IPAdair δεν είχα αντιμετώπιση τέτοια προβλήματα .

 

Ευχαριστώ

 

Κάτι δεν έχει γίνει σωστά, από ποια συσκευή δημιουργήσες το Apple ID? πήγαινε στον παρακάτω σύνδεσμο και δες αν είναι ενεργοποιημένο

 

https://appleid.apple.com

Link to comment
Share on other sites

Έγινε απο την συσκευή ipad θα το ελέγξω και θα σου πω σευχαριστω πολυ

 

edit

παιδια οκ είχα παραλείψει ενα βήμα γιαυτο.ευχαριστω παντός

Edited by Itchrist86
HAVE FUN AND ENJOY LIFE
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στη παρέα μας.

Για αξεσουάρ, δες εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=333140

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα θα εχει ειπωθει καπου αλλα δεν ξερω που να ψαξω....για τα flash games υπαρχει καποια λυση?

 

καλησπέρα φίλε μου, θα χρειστεί να κάνεις χρήση διαφοερτικού browser, όπως ο dolphin από App Store

Link to comment
Share on other sites

Πατα παρατεταμένα το power button με το home button η αλλιώς αν δεν συνέλθει επαναφορά με iTunes.

https://support.apple.com/en-gb/HT201559

Αλλιώς service αν δεν γίνει τίποτα.

τελικα επανηλθε μετα απο τρεις προσπαθειες.εκανα οτι ακριβως μου ειπες,το διαβασε το itunes και εκανα εγκατασταση παλι απο την αρχη.μπορει να εφταιγε μου εκανα και οτα την αναβαθμιση στην 8,2

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

Εκανα την βλακεία και πήρα το Air 2,δίνοντας το 1 στον ανηψιό μου,αλλά βλέπω ότι αυτά τα χαζά που έκανε το 1,γίνονται και από το 2.

Κάθε τρεις και λίγο,δεν μπορεί να κατεβάσει τη σελίδα,κολλάει στη μέση,και κάνεις καμιά προσευχούλα για να τελειώσει.

Η λύση,είναι να πατάω μαζί τα δύο κουμπιά που λες παραπάνω,οπότε για λίγο,λύνεται το πρόβλημα,αλλά είναι κατάσταση αυτή;

Και έλεγα να μην το πάρω το 2,και να περιμένω τα καινούρια υβριδικά,αλλά την έκανα την κουτουράδα.:(

Χρόνια Πολλά.:)

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Ένας καλός browser ...γερμανικών προδιαγραφών είναι ο iCAb, μπορείτε να τον βρείτε στο AppStore.
NOKIAHOLIC
Link to comment
Share on other sites

Ένας καλός browser ...γερμανικών προδιαγραφών είναι ο iCAb, μπορείτε να τον βρείτε στο AppStore.

Eριξα μια ματιά στα review,αλλά καλύτερα να ρωτήσω και σένα, αν,1.που θα δω διαφορές,και 2.,αν θα με δυσκολέψει να το μάθω.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Κάθε τρεις και λίγο,δεν μπορεί να κατεβάσει τη σελίδα,κολλάει στη μέση,και κάνεις καμιά προσευχούλα για να τελειώσει.

 

Μηπως δε φταιει τοσο το iPad να κολλαει η σελιδα; Το εχω απο τη πρωτη σχεδον μερα κυκλοφοριας του και τετοιο πραγμα δεν εχω διαπιστωσει ποτε!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPad Air 2 (2014)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...