Jump to content

[PC] Grand Theft Auto: San Andreas


Jim22378
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια ξερει κανεις αν το παιχνιδι υποστηριζει force feedback, εχω το thrustmaster dual power 3 και τους οδηγους για force feedback εγκαταστημενους?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 778
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε ποια σελιδα γραφεις πως πειραζω το handling του αεροπλανου???

Aνοιξε το handling.cfg και κανε πειραματα στις παραμετρους που εχει για το αεροπλανο DODO.Εγω αυτο εκανα και τελικα -μετα απο πολλα πειραματα- το αεροπλανακι εγινε πιο γρηγορο και καταφερα να περασω τη freefall.

Link to comment
Share on other sites

Aνοιξε το handling.cfg και κανε πειραματα στις παραμετρους που εχει για το αεροπλανο DODO.Εγω αυτο εκανα και τελικα -μετα απο πολλα πειραματα- το αεροπλανακι εγινε πιο γρηγορο και καταφερα να περασω τη freefall.

 

 

Με τι προγραμμα να ανοιξω το handling.cfg ?Δεν μου εχει προεπιλεγμενο προγραμμα.

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Με το note pad.

 

Thanks!!!

 

 

Και κατι αλλο.Ειμαι στην δευτερη αποστολη του ZERO εκει που εχεις ενα μικρο αεροπλανακι και πρεπει να σκωτοσεις καποιους.Επειδη εγω δεν εχω καθολου καλο ελεγχο στα αεροπλανακια μπορει να μου πει καποιος τι αλλαγες θα κανω στο αρχειο handling.cfg για να πηγενει καλα?

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

το τερματισαααααααααααααααααααααααααααααααα

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

 

πριν 3 ωρες

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, σε μια αποστολη του Jizzy που πας με εναν τυπα για να βρειτε εναν αλλον και τελικα ειναι στο αεροδρομιο δεν ξερω τι να κανω. Σκωτονω τους Βιετναμεζους ανατιναζω το van μπαινω στην λιμο, μπαινουν και οι αλλοι 2 και φευγωωστε να φιγω πριν ερθουν οι μπατσοι. Τους παω εκει που μου λεει στον χαρτη, εχει αυτο το κοκινο πραγμα, περναω απο μεσα του (δοκιμασα και να σταματισω μεσα του) και ενω εχαφανιζετε αυτο μου μαινει στον χαρτη το σημαδει και δεν μου λεει τι να κανω παρακατω. Μπορειτε να μεβοηθισετε; pzl;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, σε μια αποστολη του Jizzy που πας με εναν τυπα για να βρειτε εναν αλλον και τελικα ειναι στο αεροδρομιο δεν ξερω τι να κανω. Σκωτονω τους Βιετναμεζους ανατιναζω το van μπαινω στην λιμο, μπαινουν και οι αλλοι 2 και φευγωωστε να φιγω πριν ερθουν οι μπατσοι. Τους παω εκει που μου λεει στον χαρτη, εχει αυτο το κοκινο πραγμα, περναω απο μεσα του (δοκιμασα και να σταματισω μεσα του) και ενω εχαφανιζετε αυτο μου μαινει στον χαρτη το σημαδει και δεν μου λεει τι να κανω παρακατω. Μπορειτε να μεβοηθισετε; pzl;

Mεσα στο βαν υπαρχει ενας που πρεπει να σωσεις.Τον εχεις εντοπισει μεσω του σηματος του κινητου του τηλεφωνου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα μπορούσε κάποιος να μου πει πως μπορώ να βάλω δικά μου mp3 τραγουδια να παίζουν στο Grand Theft Auto Vice City οχι στο san antreas..για παράδειγμα οταν ειμαι στο αμάξι ή και στο δρόμο όταν είμαι..ευχαριστώ πολύ! :)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, σε μια αποστολη του Jizzy που πας με εναν τυπα για να βρειτε εναν αλλον και τελικα ειναι στο αεροδρομιο δεν ξερω τι να κανω. Σκωτονω τους Βιετναμεζους ανατιναζω το van μπαινω στην λιμο, μπαινουν και οι αλλοι 2 και φευγωωστε να φιγω πριν ερθουν οι μπατσοι. Τους παω εκει που μου λεει στον χαρτη, εχει αυτο το κοκινο πραγμα, περναω απο μεσα του (δοκιμασα και να σταματισω μεσα του) και ενω εχαφανιζετε αυτο μου μαινει στον χαρτη το σημαδει και δεν μου λεει τι να κανω παρακατω. Μπορειτε να μεβοηθισετε; pzl;

 

Καταρχάς, όταν σε κυνηγούν οι αστυνομικοί πρέπει να πας στο πλησιέστερο pay n spray και να βάψεις τη λιμουζίνα ώστε να σβήσει το wanted level (μπορείς βέβαια να γράψεις και το cheat

TURNDOWNTHEHEAT

ώστε να επιταχύνεις τη διαδικασία). Μετά πηγαίνεις τους τυπάδες στο σημείο που σου υποδεικνύεται και όταν σταματήσεις μέσα σε αυτό θα ακολουθήσει ταινία που θα λέει ότι αυτοί φεύγουν για να μην τους βρουν αστυνομικοί και η αποστολή θα τελειώσει.

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα μπορούσε κάποιος να μου πει πως μπορώ να βάλω δικά μου mp3 τραγουδια να παίζουν στο Grand Theft Auto Vice City οχι στο san antreas..για παράδειγμα οταν ειμαι στο αμάξι ή και στο δρόμο όταν είμαι..ευχαριστώ πολύ! :)

Πήγαινε στο My Documents και βάλε στον φάκελο My Documents\GTA San Andreas User Files\User Tracks μια συντόμευση (shortcut) του φακέλου που έχεις τα Mp3 ή κάποιων συγκεκριμένων mp3 αν δεν τα θέλεις όλα.

Ε μετά κοιτα στα οptions μέσα απο το παιχνίδι, στους ήχους έχει μια επιλογή να κάνει search για mp3.

Τώρα όταν μπεις σε κάποιο αμάξι ή μοτο όπως άλλαζες σταθμους, πήγαινε στο USER TRACK PLAYER (έτσι λέγεται νομίζω) και θα παίζει τα mp3 Που του βαλες.

Link to comment
Share on other sites

Kανένα cheat για να μην πέφτει η μπάρα με την ενέργεια όταν σε πυροβολούν υπάρχει;

''Baguvix'',Τρύφωνα!:p

Link to comment
Share on other sites

Kανένα cheat για να μην πέφτει η μπάρα με την ενέργεια όταν σε πυροβολούν υπάρχει;

 

 

baguvix

;)

 

Με προλαβε ο βομβιστης. Γεια σου ρε παιχτη!!!

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος να ακουω μονο τα mp3 μου σε οποιο αυτοκινητο και αν μπω? γενικα να μην αλλαζει σταθμους απο μονο του? Τελικα force feedback η εκδοση για pc δεν υποστηριζει?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, στο Los Santos που στα κομμάτια έχει betting shop με ιπποδρομίες??

 

exw tin entipwsi oti einai ena magazi sto megalo parking (ena pou pas stis prwtes apostoles me to podilato ...)

 

kserei mipws kaneis iparxei sxoli odigisis kai an nai pou?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/45941shmaia.gif

Στις χαρές και στις λύπες μαζί...

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς, όταν σε κυνηγούν οι αστυνομικοί πρέπει να πας στο πλησιέστερο pay n spray και να βάψεις τη λιμουζίνα ώστε να σβήσει το wanted level (μπορείς βέβαια να γράψεις και το cheat

TURNDOWNTHEHEAT

ώστε να επιταχύνεις τη διαδικασία). Μετά πηγαίνεις τους τυπάδες στο σημείο που σου υποδεικνύεται και όταν σταματήσεις μέσα σε αυτό θα ακολουθήσει ταινία που θα λέει ότι αυτοί φεύγουν για να μην τους βρουν αστυνομικοί και η αποστολή θα τελειώσει.

 

Ευχαριστω πολυ φιλε, τελικα ομως αλλο ηταν το προβλημα, ειχε βαλει ενας φιλος μου κοδικο για να μην ειμαι ποτε καταζιτουμενος και μπλοκερνε επειδη κανονικα γινεσε καταζιτουμενος και πρεπει να πας στο pay n spray. Αποτελεσμα να βρω τον κωδικο και να συνεχισω κανονικα

 

 

 

@Bomber σε ευχαριστω και εσενα αν και τον τυπα το εβρισκα, μετα κολουσα

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου στειλει κανεις το saved game του?Τα εχασα και βαριεμαι να ξεκινησω παλι απ' την αρχη :(
Link to comment
Share on other sites

Ειχα τελειωσει τον Woozie και ημουν στην 3η αποστολη αυτου με το κλαμπ..Του μαυρου..

 

Εγω ειμαι εκει κοντα, αλλα καπος πιο μπροστα και τον εχω ψιλοπαρατιμενο. Το μονο καλο που του εχει μηνει ειναι το stamina το μπρατσα και τα skills στην μηχανη. Τα θες;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...