Jump to content

[PC] Grand Theft Auto: San Andreas


Jim22378
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξερει κανεις που μπορω να βρω χαρτες με το που βρισκοντε ολα τα κοχιλια και που ειναι οι τοιχει για να τους βαψω????????

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 778
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν βρηκα τιποτα απο αυτα που ζηταω!

Εγω ψαχνω για ενα χαρτι που να σου δειχνει που βρισκονται τα κοχηλια , τα πεταλα και που οι τοιχοι για να βαψω με το σπρει.

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Αφού με το που μπεις στο site εαν κατέβεις λίγο κάτω έχει κάτι χάρτες που λένε για Spray Tags,Horseshoes,Oysters.

 

ακριβώς :p κοίτα λίγο πιο κάτω babis21

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ποιος απο ολους τους χαρτες δειχνει που βρισκονται τα κοχιλια?(ξερεται αυτα μεσα στη θαλασσα)

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Παιδια helppppppppp!

Στο λινκ παρακατω εχω ανεβασει το save μου .....

 

 

Ασχετο, αλλα πως μπορεις να παρεις τα save απο την καρτα μνημης?? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο, αλλα πως μπορεις να παρεις τα save απο την καρτα μνημης?? :confused:

Εδώ μιλάμε για το παιχνίδι στο PC και όχι στο PS2 (άλλωστε το λέει και ο τίτλος του θέματος).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη παιδια, δικο μου λαθος... :O :O

Μου αρεσει που ειχα γραψει και πιο παλια στο ιδιο θεμα ζητωντας το c r a c κ για το παιχνιδι...

 

Επειδη τελικα το παιχνιδι σερνεται στο pc, το παιζω στο PS2. Μετα ξεχαστηκα,αφου το παιχνιδι ειναι ακριβως ιδιο.... :O

Συν οτι κυκλοφορησε μια φημη οτι μπορεις να χρησιμοποιεις USB stick για αποθηκευση δεδομενων στο PS2, ειπα μηπως και....

Link to comment
Share on other sites

Και να ρωτησω κατι για το παιχνιδι που μαλλον εχει απαντηθει, αλλα δεν βρηκα κατι στην αναζητηση..

Οι ληστειες τα βραδια πως γινονται?

Θυμαμαι απο μια αποστολη στην αρχη, οτι πρεπει να φορας μασκα και να εχεις Van... αλλα μαλλον δεν αρκει αυτο...

Ξερεις κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το vanaki βρισκεται στην ΠΡΩΤΗ ΠΟΛΗ απεναντι απο το γυμναστηριο...

Σε κατι (μπλε νομιζω) πολυκατοικιες πατε και ειναι στην αυλη τους...

Link to comment
Share on other sites

είμαι προς το τέλος σε μια αποστολή που πρέπει να πάρεις ένα αεροπλάνο και να πεταξεις ψηλά μέχρι ένα δαχτυλίδι και μετα να πέσεις με αλεξίπτωτο.....

 

το πρόωλημα μου είναι ότι ενω το πετάω κανονικα και ανεβαίνω σιγα σιγά μέχρι το δαχτυλίδι ξαφνικά το αεροπλάνο αρχίζει και πέφτει!!!! το έχς δοκιμάσει παρα πολλές φορές και καθε φορά το ίδιο κόλπο :)

 

ξερει κανεις τι παίζει????

 

ευχαριστω

 

ΥΓ. τα μαθήματα του αεροπλάνου χρειάζονται και για αποστολές μετά οπότε προσπαθηστε να τις περασετε κανονικα :cool:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/45941shmaia.gif

Στις χαρές και στις λύπες μαζί...

Link to comment
Share on other sites

είμαι προς το τέλος σε μια αποστολή που πρέπει να πάρεις ένα αεροπλάνο και να πεταξεις ψηλά μέχρι ένα δαχτυλίδι και μετα να πέσεις με αλεξίπτωτο.....

 

το πρόωλημα μου είναι ότι ενω το πετάω κανονικα και ανεβαίνω σιγα σιγά μέχρι το δαχτυλίδι ξαφνικά το αεροπλάνο αρχίζει και πέφτει!!!! το έχς δοκιμάσει παρα πολλές φορές και καθε φορά το ίδιο κόλπο :)

 

ξερει κανεις τι παίζει????

 

ευχαριστω

 

ΥΓ. τα μαθήματα του αεροπλάνου χρειάζονται και για αποστολές μετά οπότε προσπαθηστε να τις περασετε κανονικα :cool:

Πρεπει να σταθεροποιησεις το αεροπλανο σε μεγαλο υψος αφηνοντας το να παει ''μονο του'' κατα καποιο τροπο και οχι να προσπαθεις αποτομα να ανεβεις ψηλα.

Link to comment
Share on other sites

Με επιασε και εμενα μετα απο (σχεδων) 2 μηνες που δεν το παιζω και περασα την κ*λο απστολη με το σπιτη του ραπερ. Αντε να το τερματισω κιολας...! Και παιδια ετσι για να ξερετε, γινετε μαματο (οχι τοσο οσο το vice city) αμα του βαλετε αλλα αμαξια (κατα προτιμιση τα υπαρκτα, ειναι πιο ωραια) και κανενα skin για τον cj, αλλα και καπιο mod για κανα κτιριο μονο καλο κανει
Link to comment
Share on other sites

Με επιασε και εμενα μετα απο (σχεδων) 2 μηνες που δεν το παιζω και περασα την κ*λο απστολη με το σπιτη του ραπερ. Αντε να το τερματισω κιολας...! Και παιδια ετσι για να ξερετε, γινετε μαματο (οχι τοσο οσο το vice city) αμα του βαλετε αλλα αμαξια (κατα προτιμιση τα υπαρκτα, ειναι πιο ωραια) και κανενα skin για τον cj, αλλα και καπιο mod για κανα κτιριο μονο καλο κανει

 

Εγω πηγα να περασω μερικα mods για πραγματικα αυτοκινητα αλλά ειδα οτι ειναι ολοκληρη διαδικασια και τα παρατησα.Μηπως εχεις καποιο link απο το οποιο να μπορω να τα περασω ευκολα στο παιχνιδι?Δλδ εκει που βρηκα εγω επρεπε να κανω πολλες αλλαγες στις καταληξεις κτλ.!

Link to comment
Share on other sites

Ειχα ενα στα favorites αλλα με μια μλκ του pc το εχασα...

Παντος απο εκει τα κατευαζες και μεσα απο ενα προγραμα τα περναγεσ μεσα. Ιδικα με το Vice City ειχα βαλει πραγμα....

Αλλα πολλα απο αυτα στο κανουν να κολαει η ακομ και ν αμην δουλευει οποτε θελει προσοχη

Link to comment
Share on other sites

Paidia molis ekana egantastasi to paixnidi kalo fenete...alla kserete mipos uparxoun patchakiaa naa deixnei ta ammaksia me tis real markes tous..Oi genika oti patchaki uparxei giaa to game na to balete plz....THKS

PIG THE KING :cool:

 

CS for ever

M.O.H.A για την παρέα :lol:

L2 για κάψιμο

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα. Εβαλα κατα λαθος αλλη αναλυση στις ρυθμισεις με αποτελεσμα οταν ξεκιναω το παιχνιδι να μην εχω εικονα.

Ξερει κανεις πως μπορω να το φτιαξω??

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα βρηκα τον τροπο για τις ληστειες!

Πρεπει να ειναι βραδι, και να εχετε ενα συγκεκριμενο βαν (δεν θυμαμαι τωρα το ονομα).

Μετα παταμε το κουμπι που εχει για τις αποστολες (πχ. ταξι, πιτσαδορος) και ξεκιναμε!

Εχει πολυ πλακα, μπαινεις σε σπιτια και σηκωνεις τηλεορασεις, στερεοφωνικα κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω ξαναρωτήσει, αλλά δεν είδα απάντηση (εκτός αν μου ξέφυγε :O): Ληστεία σε μαγαζί μπορούμε να κάνουμε και πως;

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Το έχω ξαναρωτήσει, αλλά δεν είδα απάντηση (εκτός αν μου ξέφυγε :O): Ληστεία σε μαγαζί μπορούμε να κάνουμε και πως;

 

 

Πρέπει να γίνεται,πάντως στο vice city γινόταν.Σημαδεύεις τον μαγαζάτορα με το όπλο και αυτός σου δίνει σιγά σιγά λεφτά όμως έρχονται αστυνομικοί.Αλλά πρόσοχή μην ληστέψεις αυτόν που πουλάει όπλα γιατί θα σε πυροβολήσει... :D :D :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...