Jump to content

[LG G3] Τροποποιήσεις & βελτιώσεις


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπέρα , αντιμετωπίζω πρόβλημα με ένα LG Ε400. Με λίγα λόγια το κινητό έγινε brick μετά από την εγκατάσταση της v20DEuropeOpen.Baseband. και όχι μόνο αλλά δεν μπορώ να πάω ούτε σε emergency mode για να εγκαταστήσω με KDZ την ROM V10N_00.

Ιδέες και βοήθεια για unbrick του κινητού είναι καλοδεχούμενες

Ευχαριστώ:cry:

Edited by gkrg66
greekenglish
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση . εσείς που έχετε ηδη στα χέρια σας το G3. Θα μου προτεινατε κ γιατί.. Να αφήσω το 32- G2 που έχω τώρα κ να πάρω το G3-32 gb....??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση . εσείς που έχετε ηδη στα χέρια σας το G3. Θα μου προτεινατε κ γιατί.. Να αφήσω το 32- G2 που έχω τώρα κ να πάρω το G3-32 gb....??

Θα χάσεις περίπου μια ώρα shot στην οθόνη σε ολα τα άλλα το θεωρώ ανώτερο:p

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση επειδη δεν καταλαβαινω τιποτα στο site της Android HD. Τελικα o Seven σταματησε την Rom gia to G3 η οχι? γιατι βλεπω εχει κανει καποια ports απο G4 apps για το G3.
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση επειδη δεν καταλαβαινω τιποτα στο site της Android HD. Τελικα o Seven σταματησε την Rom gia to G3 η οχι? γιατι βλεπω εχει κανει καποια ports απο G4 apps για το G3.

Έλα ντε:p:p

Link to comment
Share on other sites

Θα χάσεις περίπου μια ώρα shot στην οθόνη σε ολα τα άλλα το θεωρώ ανώτερο:p

 

E ψησεμε λιγακι παραπανω.....που ειναι ανωτερο..??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Έλα ντε:p:p

 

τοτε η εξηγηση ειναι μια. Οπως παντα τσακωνεται με ολους σταματαει.. και σε 15 μερες αρχιζει παλι τα updates καλο αυτο :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

τοτε η εξηγηση ειναι μια. Οπως παντα τσακωνεται με ολους σταματαει.. και σε 15 μερες αρχιζει παλι τα updates καλο αυτο :lol::lol:

Ίσως να είναι καλό γιατί είναι ο μόνος που ασχολείται με το g3 και τις stock rom και ίσως να βγάλει καμιά port rom g4 της προκοπής.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να είναι καλό γιατί γι αυτο ακριβως και ίσως να βγάλει καμιά port rom g4 της προκοπής.

 

ναι εννοειτε δεν υπάρχουν και πολλές stock roms της προκοπης κιολας και κανει τρομερη δουλεια, οτι βγει κατευθειαν το περναει στην rom. Πιθανο το βρισκω να κατσει να βγαλει G4 rom για G3 σε λιγο καιρο. Μπορει να μην βαζω stock roms γιατι μου την σπανε καπως αλα σαν dev ειναι πολυ αξιοπιστος δεν θα χρειαστει να ζητησεις ποτε τιποτα κατευθειαν θα το εχει η rom.

Link to comment
Share on other sites

E ψησεμε λιγακι παραπανω.....που ειναι ανωτερο..??

 

http://www.phonearena.com/phones/LG-G3_id8347

 

http://www.phonearena.com/phones/LG-G2_id7969

 

στα περισσοτερα αλλιως γιατι να βγαλουν G3 θα βγαζαν ενα G2.2 :p αναλογα την χρηση που το θελει ο καθενας βεβαια

Link to comment
Share on other sites

Oθονη+καμερα+design+περισσοτερα updates...

 

Thanks φίλος μου.! Τι λέτε για το δικαρτο 32αρι?? Ψηνομαι για αυτό..!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Thanks φίλος μου.! Τι λέτε για το δικαρτο 32αρι?? Ψηνομαι για αυτό..!

Δεν θα έχεις εγγύηση εγχώρια κατά τ'αλλα μια χαρά είναι και σε καλή τιμή.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σορρυ που θα ξαναρωτησω!

Εαν θελω να σβησω καποιο θεμα που εχω φλασαρει μεσω recovery πως θα το σβησω εαν δεν το θελω?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα .... Όποιος έχει cloudy 2.2 Μπορεί να μου πει κάποιος στις ρυθμίσεις κλήσεων εκεί που γράφει μείωση θορύβου και βελτίωση φωνής εσείς τα έχετε ενεργοποιημένα ;;;; Ποια να ενεργοποιήσω για να έχω το καλύτερο αποτέλεσμα ;;;;
Never give up
Link to comment
Share on other sites

Όποιος μπορεί ας ανεβάσει το email app της lg μετά από εγκατάσταση port g4 app μου κρασαρει και θέλω να το αντικαταστήσω.
Link to comment
Share on other sites

Όποιος μπορεί ας ανεβάσει το email app της lg μετά από εγκατάσταση port g4 app μου κρασαρει και θέλω να το αντικαταστήσω.

Οριστε αγορινα

https://mega.co.nz/#!OdoEhB6A!WkJy1rgt3VngGQuz89pVgZeZf_gkpsv9Fu4Dzh5xqD0

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα .... Όποιος έχει cloudy 2.2 Μπορεί να μου πει κάποιος στις ρυθμίσεις κλήσεων εκεί που γράφει μείωση θορύβου και βελτίωση φωνής εσείς τα έχετε ενεργοποιημένα ;;;; Ποια να ενεργοποιήσω για να έχω το καλύτερο αποτέλεσμα ;;;;

Ξερει καποιος κατι για αυτο που ρωτησα ;;;

Never give up
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Τροποποιήσεις & βελτιώσεις

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...