Jump to content

[LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαιρετω τη παρεα!!Ευτυχης κατοχος κι εγω εδω και μια ωρα!!Πηρα τηλεφωνα σχεδον το πρωι σε ολα τα oteshop της Θεσσαλονικης και τελικα βρηκα μαλλον το τελευταιο (λευκο) κομματι στη πολη,στον ΟΤΕ στη πλατεια Δημοκρατιας (Δικαστηρια)!!505 γραφει η αποδειξη - 225 η δωροεπιταγη=280 τελικη τιμη!!Ειμαι πολυ χαρουμενος!!Καλη Ανασταση και καλο Πασχα σε ολους!! :)

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 631
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χαιρετω τη παρεα!!Ευτυχης κατοχος κι εγω εδω και μια ωρα!!Πηρα τηλεφωνα σχεδον το πρωι σε ολα τα oteshop της Θεσσαλονικης και τελικα βρηκα μαλλον το τελευταιο (λευκο) κομματι στη πολη,στον ΟΤΕ στη πλατεια Δημοκρατιας (Δικαστηρια)!!505 γραφει η αποδειξη - 225 η δωροεπιταγη=280 τελικη τιμη!!Ειμαι πολυ χαρουμενος!!Καλη Ανασταση και καλο Πασχα σε ολους!! :)

Καλή ανάσταση φιλαράκο μου και καλορίζικο!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο φιλε μου!!!

 

Καλή ανάσταση φιλαράκο μου και καλορίζικο!

 

Να ειστε καλα παιδια!!!Καλη ανασταση!! :)

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικα σε όλους. Τα 280,00€ το κάνουν την πιο συμφέρουσα αγορά σήμερα....

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 Pro,Mate 50 Pro)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT(LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA(DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG(I800,note10+)SHARP(S2)SIEMENS(SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)VIVO(X90 Pro)XIAOMI(Redmi Note 5,Redmi Note 6 Pro,Redmi Note 8 Pro,Redmi Note 9 Pro,Redmi Note 10 Pro,Redmi Note 12 Pro,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro,12x,)

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς εδώ στην κόρινθο δεν υπάρχει πουθενά... το παρείγγειλα βέβαια αλλά δεν ελπίζω και πολύ.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα το 32GB σε χρώμα Titanium από Vodafone store στα 359€.

Φυσικά είναι η ελληνική έκδοση. Πρώτες εντυπώσεις άριστες! Πιστεύω super τιμή!

 

Καλές γιορτές σε όλους!

ASUS Nexus 7 (2013) / LG G3 D855 32GB
Link to comment
Share on other sites

Παντός ο Γερμανος ειναι απαραδεκτος , πρέπει να είχαν το πολυ 20-30 συσκευές σε ολη την Ελλαδα(δηλαδη πολλά μαγαζια δεν παρελαβαν ποτε) , ΠΟΥΘΕΝΑ δεν εχει τίποτα εδω και 5 μέρες που πήγα παντού!! Κουκουρουκου
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Γερμανος Αμφιθειας Παλαιο Φαληρο εχει φερει κομμάτια

 

280€ το έχει?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι 280ευρω.. Με πηρε τηλέφωνο και είπε πως εχει διαθέσιμα κομμάτια!!

Το χουν κάψει τελείως μου φαίνεται... Πήρα πριν λίγο και μου είπαν μόνο 32αρι... Τεσπα θα ξαναπάρω αν είναι αύριο να δω. Σε ευχαριστώ πολύ

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το πήραμε τελικά από πλαίσιο 503 παρτίδα λευκό

 

Άντε καλορίζικο!!!!;)

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Άντε καλορίζικο!!!!;)

Εγώ το είχα καλορίζικο στην φίλη μου!! :p:p:p:p

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το είχα καλορίζικο στην φίλη μου!! :p:p:p:p

 

Χαχαχαχαχα οκ!!!Στη φιλη σου τοτε!!!!!!!!!;):lol::lol::lol:

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

μετα απο αναμονη δεκα ημερων σημερα καταφεραν στο καταστημα οτε της πολης μου να μου βρουν με τα χιλια ζορια ενα λευκο g3 ενω ειχα πει κατα προτιμηση μαυρο.στα 280 ευρω παρτιδα 501.
Link to comment
Share on other sites

μετα απο αναμονη δεκα ημερων σημερα καταφεραν στο καταστημα οτε της πολης μου να μου βρουν με τα χιλια ζορια ενα λευκο g3 ενω ειχα πει κατα προτιμηση μαυρο.στα 280 ευρω παρτιδα 501.

 

Καλοριζικο και σενα!!Ωραιο ειναι και το λευκο!!Κι εγω αυτο εχω(απο ΟΤΕ,παρτιδα 502)...;)

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα το 32GB σε χρώμα Titanium από Vodafone store στα 359€.

Φυσικά είναι η ελληνική έκδοση. Πρώτες εντυπώσεις άριστες! Πιστεύω super τιμή!

 

Καλές γιορτές σε όλους!

σε μαγαζί της vodafone τόσο φθηνά? υπάρχει ακόμα η προσφορά?

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που πλησιαζει η παρουσιαση του G4 δεν ειναι λογικο να πεσουν ακομα περισσοτερο οι τιμες του G3? Γενικα ειμαι αναποφασιστος αν αξιζει η αγορα του G3 32gb τωρα, ή ισως να περιμενω να δω τιμες στο 4αρι και ποσο θα βουτηξει το 3. Γνωμες?
Link to comment
Share on other sites

σε μαγαζί της vodafone τόσο φθηνά? υπάρχει ακόμα η προσφορά?

 

Πριν 2 μέρες που ρώτησα μου είπαν ότι δεν υπάρχει πλέον απόθεμα, στο σύστημα τους βγαίνει σαν εξαντλημένο/τέλος παραγωγής!

 

 

Από ότι μου είπε σήμερα το απόγευμα ο Γερμανός -μάλλον- αύριο θα μου φέρουν το 16άρι που είχα παραγγείλει...

Για να δούμε :worry: :worry:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το αγόρασα απο το OTE SHOP στην Πάτρα με 280 ευρώ, σε χρώμα ΤΙΤΑΝ-ΤΙΤΑΝ. Αυτό το χρώμα είναι το μαύρο;. Επίσης τι λέτε, να πάρω μια θήκη της LG που είναι σαν πορτοφόλι ή να πάρω μια με σιλικόνη για την πλάτη και να βάλω και μια μεμβράνη, ποιά προσφέρει περισσότερη προστασία;. Επίσης πως θα καταλάβω απο ποια χώρα είναι; Edited by manfles
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το αγόρασα απο το OTE SHOP στην Πάτρα με 280 ευρώ, σε χρώμα ΤΙΤΑΝ-ΤΙΤΑΝ. Αυτό το χρώμα είναι το μαύρο;. Επίσης τι λέτε, να πάρω μια θήκη της LG που είναι σαν πορτοφόλι ή να πάρω μια με σιλικόνη για την πλάτη και να βάλω και μια μεμβράνη, ποιά προσφέρει περισσότερη προστασία;. Επίσης πως θα καταλάβω απο ποια χώρα είναι;

Καλορίζικο! Κατεβαζε το LG Phone from για να δεις χώρα. Για μένα καλύτερα σιλικόνης θήκες . Το χρώμα σου είναι το titan δηλαδή ασημί, μαύρο μαύρο δεν υπάρχει (στην Ελλάδα τουλάχιστον)

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες το LG Phone from, απο που κατεβαίνει, βοήθησε λίγο γιατι απο αυτα τα τηλέφωνα δεν καταλαβαίνω τίποτα. Άμα μπορείς βοήθησε ή εσύ ή κάποιος άλλος. Επίσης άμα το ανοίξω θα βγάλει ελληνικά; και τι θα κάνω με την μπαταρία, θα την αφήσω να τελειώσει και μετά θα την φορτίσω για 10 ώρες;. Edited by manfles
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...