Jump to content

MLS iQTalk S8


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις παρελαβα και εγω και αμέσως έγινε αναβάθμιση τις ρομ

Κατι που μου ελειψε με το αλκατελ

απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 195
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόλις παρελαβα και εγω και αμέσως έγινε αναβάθμιση τις ρομ

Κατι που μου ελειψε με το αλκατελ

 

Φιλε τι ακριβως εννοεις αναβαθμιση της rom;

Link to comment
Share on other sites

Φιλε τι ακριβως εννοεις αναβαθμιση της rom;

 

Αναβάθμιση του λειτουργικού. Ελεγε οτι γίνεται Αντικατάσταση Τις ρομ και κάποια Αρχεία Ισως Χαθουν

απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμιση του λειτουργικού. Ελεγε οτι γίνεται Αντικατάσταση Τις ρομ και κάποια Αρχεία Ισως Χαθουν

Εννοεις αναβαθμισεις απο το mls updater;

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά αφορούσε το λειτουργικό

Αρκετά συμπαθητικό τηλέφωνο το έχω λιώσει στο δούλεμα και στο φόρτωμα μέχρι στιγμής δεν έδειξε κακό χαρακτήρα και έχει κάνει κιχ, ούτε καν έχει σκεφτεί να σκαλώσει κάπου ,όλα καλά αλλά επειδή είναι πολύ νωρίς θα έχετε και νεότερα, απλά η εφαρμογή της μλς τα σπάει πατώντας το κουμπί μαικ μπορείς να δώσεις ότι εντολή θέλεις

Να στείλεις μήνυμα

Να πάρεις τηλέφωνο

Να στείλεις εμαιλ

Να κάνεις Αναζήτηση μέσω browzer

Να ψάξεις Στο YouTube

Επίσης με φωνητική εντολή μπόρεις να ανοίξεις την κάμερα να το ξεκλειδωσεις και άλλα που τα ψάχνω

Edited by spinterman
απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά αφορούσε το λειτουργικό

Αρκετά συμπαθητικό τηλέφωνο το έχω λιώσει στο δούλεμα και στο φόρτωμα μέχρι στιγμής δεν έδειξε κακό χαρακτήρα και έχει κάνει κιχ, ούτε καν έχει σκεφτεί να σκαλώσει κάπου ,όλα καλά αλλά επειδή είναι πολύ νωρίς θα έχετε και νεότερα, απλά η εφαρμογή της μλς τα σπάει πατώντας το κουμπί μαικ μπορείς να δώσεις ότι εντολή θέλεις

Να στείλεις μήνυμα

Να πάρεις τηλέφωνο

Να στείλεις εμαιλ

Να κάνεις Αναζήτηση μέσω browzer

Να ψάξεις Στο YouTube

Επίσης με φωνητική εντολή μπόρεις να ανοίξεις την κάμερα να το ξεκλειδωσεις και άλλα που τα ψάχνω

Να σε ρωτησω κατι αν ξερεις, στις ρυθμισεις, στην προβολη , εχει επιλογη ασυρματη οθονη. Ξερεις τι ακριβως ειναι και πως χρησιμοποιειται;

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτησω κατι αν ξερεις, στις ρυθμισεις, στην προβολη , εχει επιλογη ασυρματη οθονη. Ξερεις τι ακριβως ειναι και πως χρησιμοποιειται;

 

Ναι ειναι οταν μια συσκευή έχει wifi και μπορείς να προβαλεις οτι βλέπεις στο τηλέφωνο

απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι οταν μια συσκευή έχει wifi και μπορείς να προβαλεις οτι βλέπεις στο τηλέφωνο

 

Δηλαδη γινεται σε lapto; Και αν ναι, πως;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη γινεται σε lapto; Και αν ναι, πως;

 

Θα το δοκιμασω στο λαπ τοπ και θα σου πω αύριο λογικά πρέπει να γίνεται

απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Παιδια λιγο ασχετο, αλλα αν παιζεις παιχνιδια και εχεις το κινητο στην πριζα δημιουργει μηπως προβλημα στην μπαταρια;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια λιγο ασχετο, αλλα αν παιζεις παιχνιδια και εχεις το κινητο στην πριζα δημιουργει μηπως προβλημα στην μπαταρια;

 

Καμία σχέση μην το φοβάσαι Δούλεψε το άφοβα

απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Έχει και εξυπνα gesture

Δηλαδή ρυθμίσεις ενα γράμμα το οποίο θα γράφεις με κλειστή οθόνη και θα ανοίγει μια εφαρμογή δέκα στο σύνολο

απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε...Αυτο για την ασυρματη οθνονη το κοιταξες;

 

Οχι δεν προλαβα θα το δω

απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες..

 

να γραψω και γω την εμπειρια μου λοιπον..πρων θυμα iphone απο 3 gs μεχρι 5s..και ηρθε η ωρα να αλλαξψ τηλεφωνο..αρχιζω πριν 2 μηνες και ψαχνομαι..κατεληξα εν τελει σε xiaomi hongmi note 5'5 inch. πως θα γινει να το παρω λοιπον? μεσω paypal..ε ξεκινησα την διαδικασια..κανω ενα λαθος στην πληρωμη και δεν βαζω την αιτια πληρωμης οπου ζητανε να εισαγεις το ref id…και τσουπ γινεται η χαζομαρα..τα λεφτα δεν φτασαν ποτε στην paypal..οι μερες περνουσαν και ξενερωνα..καθε μερα ομως εμπαινα και εψαχνα για κινητα..και σε ποιο επεσα??φυσικα το mls..

 

ερωτας με την μια..λεω αυτο ειναι..τα specs τα σπανε..το παρηγγειλα..και ηρθε εκανα unbox.δικαρτο που ηθελα..τι να λεμε τωρα..το κινητο δεν εχει να ζηλεψει ΤΙΠΟΤΑ απο τα iphone και οτιδηποτε αλλο brand name. ειναι ταχυτατο, δεν κολλαει πουθενα οσα πραγματα και αν κανεις μαζι. να μην κουραζω λεγοντας τα ιδια με αλλους κατοχους οτι οι χαρτες ειναι τελεια το MAIC απιστευτο καταλαβαινει τα παντα! full hd οθονη με απιστευτη ευκρινεια και corning gorilla glass. ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ διαφορα με τα κινεζικα μα φυσικα η εγγυηση. οτι και να γινει ρε παιδια ειναι στην ελλαδα. δεν μπαινεις στην διαδικασια να το στειλεις κινα να παρει κανα μηνα και αντε να βγαλεις ακρη τι επαθε. και εστω οτι το εκαναν περιμενε κανα μηνα ακομη να ερθει πισω. οχι ρε παιδια! μπραβο στην mls!! και εδωσα τα φραγκακια μου στην ελληνικη αγορα και φυσικα για ελληνικο προιον! παρτε το αφοβα οσοι εχετε το budget! value for money!

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και εχει..με κλειστα τα ματια! και android 4.4.2 kitkat και οχι παλιοτερη κινεζικη εκδοση. μονιμο updater του mls στα παντα. οτιδηποτε καινουριο βγαινει το εχεις σε update. 5ara οθοναρα απιστευτη!λοκαρει αμεσα το gps. ειναι πολλα τα συν. ερωτηματικο η μπαταρια φυσικα..αλλα πιστευω οτι αναλογα την χρηση..δεν γινεται να σερφαρεις 3 ωρες την ημερα να στελνεις 50 μηνυματα να μιλας αλλες 3 ωρες και οταν στο τελος της ημερας σου πεσει η μπαταρια να πεις δεν φτουραει..ε πως να φτουρισει.. εγω εχθες το απογευμα το ανοιξα με 65 % μπαταρια. το φορτισα καμια ωρα. και μεχρι τωρα εχει παει στο 10% και να σκεφτεις ειναι καινουριο κινητο που το ψαχνω συνεχως..οποτε αναλογισου αυτο..

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

να αναφερω και το εξισου σημαντικο για εμενα..στην παραλαβη παιρνεις και δωρο βαση αυτοκινητου και φορτιστη αυτοκινητου ετσι? τουλαχιστον ενα 40ευρω θα κοστιζαν για αγορα..μπραβο στην mls..

Link to comment
Share on other sites

Όπως ακριβώς τα λες ασε που τα σπάει η maic ειναι ακριβεστατη και μπορείς να υπαγορευσεις τα πάντα αγγλικά και ελληνικά Χωρίς κανένα πρόβλημα οι κάμερες και οι δυο απροσμενα καλές και η ανάλυση πολυ καλή Edited by spinterman
απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

φιλε spiderman δεν εχω παρατηρησει αν εχεις το mls παντως τα κολληταρια μου που κατα κορον εχουν αιφονια ξενερωσαν οταν ειδαν τι κανει η κινηταρα μου..τους επεσε..χαχαχαχα..ουτε προπαγανδα για mls να εκανα. και προκαλω ενας να μου πει που ειναι supporter των κινεζικων που υστερει το mls..και μην ακουσω κινεζικο ειναι..ολα στην κινα φτιαχνονται και τα apple..και να εχει και εγγυηση 2 ετη..και να στελνει δωρο φορτιστη αυτοκινητου και βαση..να ειναι οχταπυρηνο 5 ιντσο στα 1.7 με 2 gb rom και και και και και..βαριεμαι να γραφω τα συν..παντως περα απο την πλακα..μια καλη αξιολογηση μπορει να γινει σε ενα 3μηνο αφου δουλευτει αρκτα το κινητο..
Link to comment
Share on other sites

φιλε spiderman δεν εχω παρατηρησει αν εχεις το mls παντως τα κολληταρια μου που κατα κορον εχουν αιφονια ξενερωσαν οταν ειδαν τι κανει η κινηταρα μου..τους επεσε..χαχαχαχα..ουτε προπαγανδα για mls να εκανα. και προκαλω ενας να μου πει που ειναι supporter των κινεζικων που υστερει το mls..και μην ακουσω κινεζικο ειναι..ολα στην κινα φτιαχνονται και τα apple..και να εχει και εγγυηση 2 ετη..και να στελνει δωρο φορτιστη αυτοκινητου και βαση..να ειναι οχταπυρηνο 5 ιντσο στα 1.7 με 2 gb rom και και και και και..βαριεμαι να γραφω τα συν..παντως περα απο την πλακα..μια καλη αξιολογηση μπορει να γινει σε ενα 3μηνο αφου δουλευτει αρκτα το κινητο..

 

Ναι και εγώ το έχω μετα απο αρκετό ψαξιμο κατεληξα σε αυτό

απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

να υποθεσω εισαι ευχαριστημενος..

 

Πολύ θα έλεγα για τις 2 περίπου απροβληματιστες εβδομάδες

απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραια τετοια να ακουω να ανεβαινω..εγω βασικα το προτιμησα περα απο τα φανταστικα σπεκς και τη μαικ το γεγονος οτι εχει και την εγγυηση 2 ετων και οτι ειναι Ελληνικο..δινουμε λεφτα σε ΅λληνες και τρωνε ψωμακι Ελληνες.τελος...
Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραια τετοια να ακουω να ανεβαινω..εγω βασικα το προτιμησα περα απο τα φανταστικα σπεκς και τη μαικ το γεγονος οτι εχει και την εγγυηση 2 ετων και οτι ειναι Ελληνικο..δινουμε λεφτα σε ΅λληνες και τρωνε ψωμακι Ελληνες.τελος...

 

Και ενα χρόνο εγγύηση η μπαταρία

απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...