Jump to content

MLS iQTalk S8


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειμαι κ εγω στην σκεψη για αυτο αλλα σκεφτομαι κ το σονυ ζ1 δεν ξερω ακομα.. δωστε καμμιαπαραπανω βοηθεια για να καταφερω να ξεμπερδεψω..

επισης ενημερωστε αν το κινητο δουλευει καλα ως δικαρτο... κατι που ειναι σημαντικο οπως επισης αν εχετε μεινει ευχαριστημενοι μετα απο τοσες μερες που ειστε με το κινητο στο χερι.. μην μου πειτε για μαικ.. το καταλαβα οτι δουλευει τελεια..

ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 195
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά έχω το galaxy s4 και μόλις είδα το τηλέφωνο μου αρέσει παρα πολύ και σκέφτομαι να το πάρω έχω διαβάσει τις σελίδες που έχετε γράψει αλλα θα ήθελα ακόμα μια επιβεβαιώσει έχει βγάλει κάνα πρόβλημα τίποτα μέχρι στιγμής? ζεσταίνεται?

 

ευχαριστώ πολύ!

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Με φόρτιση και φουλ Χρήση το έχω δει να πιάνει 41 βαθμούς παραπάνω όχι
απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Με φόρτιση και φουλ Χρήση το έχω δει να πιάνει 41 βαθμούς παραπάνω όχι

 

σε ευχαριστώ από τις φωνητικές εντολές πως τα πάει? γιατί είδα ένα βίντεο στο youtube με το MLS iQTalk Fingerprint και δεν τα έπιανε αμέσως!!!

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για το δακτυλικο αποτυπωμα αλλά η φωνητική τα σπάει και σε ελληνικά αλλά και αγγλικά
απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για το δακτυλικο αποτυπωμα αλλά η φωνητική τα σπάει και σε ελληνικά αλλά και αγγλικά

 

θα περιμένω λίγο ακόμα να πέσει η τιμή του και θα πάω να το πάρω!!!

 

με 2 κάρτες είναι δεν έχει και για 1?

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Έχει και μόνο

 

Ωραία μάλλον αυτό θα πάρω!

 

κάτι τελευταίο υπάρχει και σε όλο μαύρο η μόνο όπως το βλέπω δίχρωμο ?

Edited by Fourtounas
Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Ωραία μάλλον αυτό θα πάρω!

 

κάτι τελευταίο υπάρχει και σε όλο μαύρο η μόνο όπως το βλέπω δίχρωμο ?

 

Μόνο διχρωμο

απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Να σας καταθέσω και κάτι ακόμα ,οδηγώντας το αυτοκίνητο και λέγοντας να στείλει SMS Όπως και έκανε ρωτώντας τον παραλήπτη και σε ποιο τηλεφωνό του θέλω να αποσταλεί . Υπαγόρευσα το κείμενο εκανε επαλήθευση του μηνύματος με ομιλία και αποστολή αυτόματα μια καταπληκτική εφαρμογή που λυνει τα χέρια στον οδηγό . Εμεινα με ανοιχτό το στόμα αφου χρειάστηκε να στειλω sms οδηγώντας. Δεν υπάρχει Μπράβο στη mls για την καταπληκτική παγκόσμια καινοτομία
απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε παιδια, ετσι...Χαιρομαι πολυ που οσοι παιρνετε το κινητο ειστε τοσο ικανοποιημενοι και μιλατε με τα καλυτερα λογια...Φιλε babinos 44 αυτο πουλες ,οτι απο i phone 5s πηγες στο mls και το θεωρεις καλυτερο, αποδεικνυει πολλα παραγματα και βουλωνει πολλα στοματα...Φιλε fourtounas ποιο review του fingerprint ειδες; Πες μου γιατι εχει σημασια...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πηρα κι εγω χθες πολυ καλο, γρηγορο με πολυ καλες κι ευκολες λειτουργιες.

Θελω να παρω προστατευτικη ζελατινα για την οθονη και καμια θηκη σιλικονης.

Αν ξερετε καπου που να πουλανε εδω ειμαι.

ευχαριστω εκ των προταιρων,

:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πηρα κι εγω χθες πολυ καλο, γρηγορο με πολυ καλες κι ευκολες λειτουργιες.

Θελω να παρω προστατευτικη ζελατινα για την οθονη και καμια θηκη σιλικονης.

Αν ξερετε καπου που να πουλανε εδω ειμαι.

ευχαριστω εκ των προταιρων,

:D

 

Στο ebay με αναζήτηση xolo play x8 1100

απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, απο σας που το εχετε, ξερετε πως λειτουργει το google now;

 

Δεν το δουλεψα ποτέ σε κανένα τηλέφωνο μπορείς να το δεις σε ενα review

απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας,

 

ειμαι κατοχος του s4 και κοιταω για αγορα dual sim κινητου. Γενικα ειμαι απαιτητικος με πολλες εφαρμογές κ ίντερνετ. παιχνιδια στο κιν καθόλου.Βλέποντας το συγκεκριμενο μοντελο ισως προχωρησω στην αγορα του δικαρτου αλλα εχω καποιες αποριες:

 

1) το dual sim ειναι active 'η standby?

2) και οι δυο σιμ ειναι micro?

3) ram ποση ειναι διαθεσιμη απο τα 2gb μετα απο 10 λεπτα που εχει ανοιξει το κιν?

4) Ξερουμε αν θα αναβαθμιστει σε android 5?

5) Μπαταρια μπορουμε να βαλουμε μεγαλυτερη?

6) Βασικοτατο, root γινεται?

 

 

Ευχαριστω

Edited by cv19985
Link to comment
Share on other sites

Δεν το δουλεψα ποτέ σε κανένα τηλέφωνο μπορείς να το δεις σε ενα review

 

Εχω δει καποια review, το δουλεψα και στο δικο μου, αλλα οταν παταω την φωνητικη αναζητηση και λεεω την εντολη, μου λεει ή οτι δεν μπορουν να βρεθουν αποτελεσματα αναζητησης ή φορτωνει για πολλη ωρα και δεν κανει τιποτα. Το ψαξα λιγο με τα πληκτρολογια αλλα τιποτα, δεν ξερω τι φταει. Αν μπορεις ψαξτο λιγο στο κινητο σου να μου πεις και οποιος αλλος ξερει κατι, αν μπορει να μου πει...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα προστέθηκαν Άλλες δυο εφαρμογές της mls το pedia και το translate

Το πρώτο είναι εξαιρετικό αφού του λες τι επιθυμεις στο βγάζει κανονικά και στο υπαγορευει κιόλας Μπράβο το δεύτερο δεν το δοκιμασα

απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερετε αν θα παρουμε την εκδοση 5 στο android? 3 νοεμβρη κυκλοφορει επισημα.

 

Αν και δεν νομίζω θα δούμε

απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

ΔΗΛ ρουταρισμα και custom rom, αν και δεν ξερω κατα ποσο θα τρεχουν μετα οι εφαρμογες της mls. λενε παντως οτι το 5 θα ειναι πολυ ελαφρυ και καινοτομο, και νομιζω οτι με τα specs που εχει το s8 θα το απογειωσει το τηλεφωνο μας.

ειδομεν.:happy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...