Jump to content

Moto X (έκδοση 2014)


eleco
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ok.ευχαριστώ. κάτι τελευταίο σου έχει κάνει burn in ή amoled σε status kai navigation bar?

Όχι. Εδώ στο galaxy nexus μου του 2012 δεν έχει burn, στο Moto θα είχα!

Όλα μια χαρά. Αγαπάμε amoled.

Link to comment
Share on other sites

Καλά αγαπαμε amoled αλλά σε εμένα έχει θέμα.βέβαια μόνο σε λευκό και γκρι φόντο το βλέπεις .είναι σαν να βλέπεις σαν μια σκιά την status bar σου ενο ειναι εκτός.
Link to comment
Share on other sites

Καλά αγαπαμε amoled αλλά σε εμένα έχει θέμα.βέβαια μόνο σε λευκό και γκρι φόντο το βλέπεις .είναι σαν να βλέπεις σαν μια σκιά την status bar σου ενο ειναι εκτός.

 

ποτε το αγορασες; κ ποσο;

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις εγγύηση σε ισχύ γιατι δεν το δίνεις να στο φτιάξουν να μην το σκέφτεσαι;
OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις εγγύηση σε ισχύ γιατι δεν το δίνεις να στο φτιάξουν να μην το σκέφτεσαι;

 

Σε κοτσωβολο ή στην cellcom?

Link to comment
Share on other sites

Λογικά είναι μέσα στην Πανευρωπαϊκή εγγυήση. Πάρε τη cellcom και ρώτα.
Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

Με την εγγυηση απο αμαζον αν παθει κατι θα πρεπει να το στειλω γερμανια; ή μπορω να το στειλω και στη cellcom?

Το στέλνεις πίσω (πάνω στο χρόνο) και σου στέλνουν άλλο.

Αν γίνει κάτι τον δεύτερο χρόνο, τότε στη cellcom.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως γνωρίζει κανείς τρόπο για να ρουταρω τη συσκευή (xt1092) ; Τρέχει σε android 6..

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις πως μπορω να κλεινω με τη μια ολες τις ανοιχτες εφαρμογες που μενουνε?φιλος μου ειπε οτι δεν υπαρχει τετοια επιλογη σε stock android.τις κλεινω μια μια με το χερι....
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος να κλείνεις τις εφαρμογές. Το λειτουργικό κάνει διαχείριση της μνήμης και κάνει καλά τη δουλειά του. Σε κινητά με 2+ gb ram δεν πρόκειται να δεις λαγκαρισμα, εκτός αν μιλάμε για τόσο κακογραμμένη rom, που στην περίπτωση εδώ δεν παίζει. Μην ασχολειστε με το να έχει το κινητό ελεύθερη μνήμη. Η μνήμη υπάρχει για έναν βασικό λόγο, να καταλαμβάνεται από το λειτουργικό και να φορτώνει τις εφαρμογές. Μόνο αν αρχίσεις και βλέπεις lag θα έχει νόημα να ελευθερώσεις μνήμη, κάτι που αποκλείεται να δεις.
Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

Σωστα τα λες αλλα το να αλλαζεις εφαρμογη καθε φορα και να ψαχνεις μια μεσα σε 20++ ανοιχτες εφαρμογες κατανταει κουραστικο.
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποια θεματάκια το κινητό μου και έλεγα να επισκεφτω το service. Ή συσκευή κλεινει κάτω από το 20%, το jack χάνει επαφη και κάποιες φορές δε παίζει το ακουστικό. Εχει καποιος εμπειρία από τη cellcom να μου πει;
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποια θεματάκια το κινητό μου και έλεγα να επισκεφτω το service. Ή συσκευή κλεινει κάτω από το 20%, το jack χάνει επαφη και κάποιες φορές δε παίζει το ακουστικό. Εχει καποιος εμπειρία από τη cellcom να μου πει;

 

Έχω το Nexus 6. Πριν 2 βδομάδες μου εμφάνισε πρόβλημα και πήγε από Κατερίνη στην Cellcom. Έφτασε Δευτέρα, ανοίχτηκε την ίδια μέρα και Τρίτη μεσημέρι έφυγε από το service διορθωμένο, με πληρωμένο το courier από αυτούς. Μιλάμε για εξυπηρέτηση άψογη όπως καταλαβαίνεις.

Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα....και εγω κατοχος του κινητου εδω και 10 μερες..απλα δεν ξερω εαν ειναι ιδεα μου αλλα οταν καλω καποιον αλλες φορες το <του> δηλαδη ο ηχος που ακους οταν περιμενεις τον αλλον να το σηκωσει ποτε ειναι πεντακαθαρος και ποτε βραχνος....δεν το κανει παντα....βεβαια θεμα ακουστικης με το συνομιλητη δεν υπαρχει ουτε οταν ακουω μουσικο βιντεακι...

Λετε να ειναι θεμα δικτυου vodafone η να εχει προβλημα το κινητο?

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα....και εγω κατοχος του κινητου εδω και 10 μερες..απλα δεν ξερω εαν ειναι ιδεα μου αλλα οταν καλω καποιον αλλες φορες το <του> δηλαδη ο ηχος που ακους οταν περιμενεις τον αλλον να το σηκωσει ποτε ειναι πεντακαθαρος και ποτε βραχνος....δεν το κανει παντα....βεβαια θεμα ακουστικης με το συνομιλητη δεν υπαρχει ουτε οταν ακουω μουσικο βιντεακι...

Λετε να ειναι θεμα δικτυου vodafone η να εχει προβλημα το κινητο?

Εμένα αυτό μου συμβαίνει όταν το έχω στο 4G.

Link to comment
Share on other sites

Ειχα ενα αρκετα παρομοιο θεμα οσο ειχα το Μοτο.

 

Σε εμενα εκανε εναν ηχο σαν να ειχε θορυβο, σα να ειχε σκονη στην επαφη. Δεδομενου πως το εκανε και στα ακουστικα (και μονο κατα την κληση και επ'ουδενι σε βιντεο ή μουσικη) ειμαι αρκετα σιγουρος πως ηταν απο το 4G.

Link to comment
Share on other sites

Εγω να σας πω την αλήθεια δεν το χω παρατηρήσει παρόλο που το χω μόνιμα στο 4g. Οι συνομιλίες πάντως ειναι πεντακάθαρες.
OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό μου συμβαίνει όταν το έχω στο 4G.

 

να βαλω 3g λετε?η να το αφησω στο 4g?παντως παρατηρω πολυ καλυτερα τον ηχο του <του> <του> οταν καλω τον αλλον..δεν νομιζω να ειναι με τιποτα το ακουστικο μιας και δεν το κανει παντα οταν ειναι σε 4g...σε καποιες κλησεις κανει ενα θορυβο εντονο το ακουστικο αλλα ειμαι σιγουρος ειναι θεμα 4g..γιατι μετα φτιαχνει..λεω να το αλλαξω σε 3g..τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto X (έκδοση 2014)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...