Jump to content

Samsung Galaxy Note Edge


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα σε ολους.Οποιος ξερει και μπορει να βοηθησει!!!Αφου πλεον ξεκλειδωσα το κινητο πλεον πρεπει να ρυθμισω και το 4G γιατι χωρις wifi

δεν εχω καθολου δεδομενα!!!Ξερει κανεις???

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με μια αναζήτηση μπορείς να τα βρεις όλα.

Θα βοηθούσε εάν μας έλεγες και πιο πάροχο έχεις.

 

edit: Για Cosmote εδώ!

Edited by geovass
Link to comment
Share on other sites

Ααα τελεια ευχαριστω.παω να τσεκαρω.cosmote εχω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

και ποιο μοντελο επιλεγεις???γιατι ουτε για τα NOTE δεν εχει.

Link to comment
Share on other sites

Ααα τελεια ευχαριστω.παω να τσεκαρω.cosmote εχω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

και ποιο μοντελο επιλεγεις???γιατι ουτε για τα NOTE δεν εχει.

 

Οποιαδήποτε Samsung Galaxy συσκευή.

Εάν έχεις και άλλες απορίες με αυτό σε παρακαλώ ρώτα εδώ.

Link to comment
Share on other sites

διαθέσιμο το λευκό από expansys :)

http://www.expansys.com.gr/samsung-galaxy-note-edge-white-265793/

 

Μου φορτώθηκε σήμερα (καλά, δουλεύουν εκεί; ) και έρχεται μαζί με το πακέτο ασύρματης φόρτισης! Για να δούμε...

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Geovass εσυ που το έχεις πως βάζεις φάκελο με διάφορες εφορμογες στο slide bar? Το είδα στη τελευταία φωτογραφία όταν σου ήρθε το κινητό. ..
Link to comment
Share on other sites

Φτιάχνεις φακέλους κανονικά στο μενού που σε αφήνει να βάλεις εφαρμογές στο side bar.
Link to comment
Share on other sites

Οκ το βρήκα σε ευχαριστώ πολυ. Τελικά το κινητό είναι από τα καλύτερα που έχω πιάσει στα χέρια μου και επειδή είχα και το note4 δεν βρίσκω διαφορές πάρα μόνο προτερήματα στο edge..τώρα για θήκη έχω παραγγείλει την γνήσια flip αλλά και μια αλλη..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Οκ το βρήκα σε ευχαριστώ πολυ. Τελικά το κινητό είναι από τα καλύτερα που έχω πιάσει στα χέρια μου και επειδή είχα και το note4 δεν βρίσκω διαφορές πάρα μόνο προτερήματα στο edge..τώρα για θήκη έχω παραγγείλει την γνήσια flip αλλά και μια αλλη..

 

Από που τη παραγγελίες τη γνήσια teo γιατί ψάχνω και δεν υπάρχει πουθενά. .

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

Οκ το βρήκα σε ευχαριστώ πολυ. Τελικά το κινητό είναι από τα καλύτερα που έχω πιάσει στα χέρια μου και επειδή είχα και το note4 δεν βρίσκω διαφορές πάρα μόνο προτερήματα στο edge..τώρα για θήκη έχω παραγγείλει την γνήσια flip αλλά και μια αλλη..

 

Επειδή είμαι στην διαδικασία αγοράς του Note 4, σου είναι εύκολο να μου πείς σε παρακαλώ ποιά προτερήματα βρίσκεις; :)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι στην διαδικασία αγοράς του Note 4, σου είναι εύκολο να μου πείς σε παρακαλώ ποιά προτερήματα βρίσκεις; :)

 

Eιναι η κυρτη οθονη φιλε μου , που ειναι πραγματικα οτι καλυτερο εχω δει σε smartphone .. ειναι απιστευτη..

Το δουλευω εδω και 2 μερες και εχω παθει πλακα ..

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

Από ebay τη παράγγειλα γιατί εδώ μάλλον δεν θα το φέρουν η τιμή γύρω στα 30 ευρώ. .

Από που τη παραγγελίες τη γνήσια teo γιατί ψάχνω και δεν υπάρχει πουθενά. .

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επειδή είμαι στην διαδικασία αγοράς του Note 4, σου είναι εύκολο να μου πείς σε παρακαλώ ποιά προτερήματα βρίσκεις; :)

Όπως είπε ο φίλος ποιο κάτω η κυρτή οθόνη είναι πολύ εξηπηρετικη στις εφαρμογές που έχω βάλει ένα άλλο το κράτημα στο χέρι είναι ποιο βολικό σε μένα σε άλλους μπορεί να διαφέρει ..από θέμα lag ανοίγουν μια χαρά χωρίς καθυστέρηση, το σχέδιο βασικά του τηλεφώνου μου άρεσε είναι κάτι διαφορετικό. ..ένα μου άρεσε το νυχτερινό ρολόι στη κυρτή οθόνη όταν το τηλ είναι σε αναμονή είναι πολύ εξηπηρετικο και φυσικά το συνδιάσμος που κάνεις με την οθόνη και την κυρτή σε θέμα wallpaper. ..

Edited by teo_k7
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πούλησα το ΝΟΤΕ 3 και ετοιμάζομαι να πάρω το Edge.

Το θέμα είναι ότι δε βλέπω και πολύ κινητικότητα γενικώς όσον αφορά θέματα για Root, Costum Roms κτλ.

 

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω κάτι σχετικό να προετοιμάζομαι μέχρι να μου έρθει?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πούλησα το ΝΟΤΕ 3 και ετοιμάζομαι να πάρω το Edge.

Το θέμα είναι ότι δε βλέπω και πολύ κινητικότητα γενικώς όσον αφορά θέματα για Root, Costum Roms κτλ.

 

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω κάτι σχετικό να προετοιμάζομαι μέχρι να μου έρθει?

Custom roms δύσκολα θα δεις πολλές, μιας και λίγοι devs θα το έχουν στα χέρια τους.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Σαν συσκευή όμως τι λέει????

Καλύτερη από το ΝΟΤΕ 4?

 

σε επιδοσεις πρεπει να ειναι ολοιδιες. βασικα το ολο ζουμι της υποθεσης ειναι αν θες ενα κινητο που θα ξεχωριζει.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Το διαφημίζουν αρκετά εδώ στο Εindhoven. Εχουμε κάμποσες διαφημισεις στο κέντρο:

 

[ATTACH]56051[/ATTACH]

 

και παίζει πρωτη μούρη στο official Samsung Store και στο Mediamarkt. Αλλά με την τιμή κολλημένη στα 850 ευρω, δύσκολα τα πράγματα :p .

Samsung Galaxy Note Edge :love: & Samsung Galaxy Note II

 

http://voithostyrempora2.blogspot.com/2013/02/this-is-how-its-done.html : This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

Link to comment
Share on other sites

Το διαφημίζουν αρκετά εδώ στο Εindhoven. Εχουμε κάμποσες διαφημισεις στο κέντρο:

 

[ATTACH]56051[/ATTACH]

 

και παίζει πρωτη μούρη στο official Samsung Store και στο Mediamarkt. Αλλά με την τιμή κολλημένη στα 850 ευρω, δύσκολα τα πράγματα :p .

Είναι όπως λέει και το όνομα του edge της τεχνολογίας και της καινοτομίας. Ότι πιο ξεχωριστό. Για αυτό και η τιμή στα ύψη.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Είναι όπως λέει και το όνομα του edge της τεχνολογίας και της καινοτομίας. Ότι πιο ξεχωριστό. Για αυτό και η τιμή στα ύψη.:)

Οντως η τιμη του ειναι πολυ υψηλη... και εγω το σκεφτομουν πριν παρω το note 4 αλλα ειναι πολλα τα παραπανω λεφτα, ελπιζω να βγουν και αλλα κινητα τυπου edge ωστε η τιμη να γινει πιο προσιτη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έχω περάσει Lollipop 5.0.1 από χθες. Η συσκευή πάει σφαίρα! Θα κάνει μεγάλη διαφορά όταν με το καλό έρθει officially.
Link to comment
Share on other sites

Έχω περάσει Lollipop 5.0.1 από χθες. Η συσκευή πάει σφαίρα! Θα κάνει μεγάλη διαφορά όταν με το καλό έρθει officially.

Η μπαταρία του πως είναι γενικά φίλε μου? Εννοώ πριν και μετά την αναβαθμιση.Το σκέφτομαι για το edge αλλά δεν έχω διαβασει και πολύ καλα λόγια για τη μπαταρια.Τι εμπειρία έχεις με το θέμα?

ImAgInAtiON iS mOrE ImPOrTAnt tHAN kNOWLeDgE!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note Edge

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...