Jump to content

Samsung Galaxy Note Edge


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα , με το νοτε4 εχει διαφορες στην μπαταρια ;

Από ότι λένε υπολείπεται σημαντικά

Link to comment
Share on other sites

Σημαντικά δεν θα το ελεγα. Είναι περίπου στα 10% πιο κάτω μιας και η μπαταρία είναι 3000.
Link to comment
Share on other sites

Σημαντικά δεν θα το ελεγα. Είναι περίπου στα 10% πιο κάτω μιας και η μπαταρία είναι 3000.

Σημαντικά θα έλεγα και σίγουρα όχι μόνο 10%

 

http://www.phonearena.com/news/Our-Note-Edge-battery-life-test-is-ready---less-than-the-Note-4-but-still-decent_id62587

Link to comment
Share on other sites

 

Το σίγουρο πάντως είναι ότι όποιος διαλέξει το edge για τον σχεδιασμό του, δεν θα τον νοιάξει τόσο η διαφορά μπαταρίας.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

 

Είχα και τις 2 συσκευές.

Στη δική μου χρήση (χωρίς να έχει παρει τις αναβαθμήσεις του 4 ακόμα) είναι 10% περίπου πιό κάτω.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα. μολις εγινα ενας υπερτυχερος κατοχος του ΝΟΤΕ EDGE.Το πηρα απο Αμερικη.Ξερει κανενας πως το ρυθμιζεις να δεχτει την ελληνικη sim????γιατι μου λεει invalid sim!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα. μολις εγινα ενας υπερτυχερος κατοχος του ΝΟΤΕ EDGE.Το πηρα απο Αμερικη.Ξερει κανενας πως το ρυθμιζεις να δεχτει την ελληνικη sim????γιατι μου λεει invalid sim!!!

 

Μήπως είναι κλειδωμένο σε κάποιον πάροχο;

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

οχι υποτιθεται οτι ειναι ξεκλειδωτο.πως θα το καταλαβω αν ειναι???και αν οντως ειναι τι γινεται σε αυτην την περιπτωση???

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

επισης οταν λεει οτι εχει clean esn τι σημαινει???

Link to comment
Share on other sites

οχι υποτιθεται οτι ειναι ξεκλειδωτο.πως θα το καταλαβω αν ειναι???και αν οντως ειναι τι γινεται σε αυτην την περιπτωση???

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

επισης οταν λεει οτι εχει clean esn τι σημαινει???

Αυτό σημαίνει ότι το κινητό δεν έχει δηλωθεί σαν χαμένο ή κλεμμένο.

Για το αν είναι κλειδωμένο σε κάποιον πάροχο φαντάζομαι ότι θα πρέπει κάπου να το λέει.

Ρίξε μια ματιά και εδώ.

http://support-us.samsung.com/cyber/popup/pop_modelserialnumberlocation.jsp

Edited by ggazas
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

δε καταλαβαινω τι εννοει.ακολουθω τισ οδηγιες αλλα μου βγαζει μια εικονα και αυτο ειναι ολο!δε συνεχιζει για να βαλω καποιο κωδικο.
Link to comment
Share on other sites

εκανε την εμφανιση του στην ελληνικη αγορα απο σημερακαι σε ελληνικα στα e-shop ευρωπαικο ,ειχα την τυχη σημερα να το δω ,εξαιρετικη ποιοτητα κατασκευης ,ομορφο ιδιετερο κινητο, δυστυχως δεν ειχα την δυνατοτητα να το ενεργοποιησω..

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

οχι υποτιθεται οτι ειναι ξεκλειδωτο.πως θα το καταλαβω αν ειναι???και αν οντως ειναι τι γινεται σε αυτην την περιπτωση???

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

επισης οταν λεει οτι εχει clean esn τι σημαινει???

 

clean esn σημαινει οτι το κινητο δεν εχει αναφερθει ως κλεμμένο η χαμένο...αυτο το ειδες απο το imei?

www.madphone.net :)
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το εχουν ενεργοποιησει στην Αμερικη,προφανως δεν μπορει να παιξει λογω region lock. Κανε ενα τηλεφωνο smartec και θα σου πουν αυτοι
Link to comment
Share on other sites

αν ειναι δυνατον.εχω προσπαθησει τα παντα.τα βιντεακια στο youtube ειναι οτι ναναι για να σε βοηθησουν να το ξεκλειδωσεις.Γενικα εχω μπερδευτει.πιστευα οτι θα ηταν πιο απλα τα πραγματα.θα καλεσω εκει που ειπε ο φιλος να δω τι θα μου πουν.αλλη καμια ιδεα υπαρχει???αν καλουσα στην samsung???επισης ρε παιδια επειδη ειναι απο την SPRINT της Αμερικης βγαζει ενα σημειωμα της εταιριας οταν ανοιγει και οταν κλινει.αυτο δε γινεται bypass να μην ξαναεμφανιστει???
Link to comment
Share on other sites

clean esn σημαινει οτι το κινητο δεν εχει αναφερθει ως κλεμμένο η χαμένο...αυτο το ειδες απο το imei?

https://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080318061012AANFRco

αν ειναι δυνατον.εχω προσπαθησει τα παντα.τα βιντεακια στο youtube ειναι οτι ναναι για να σε βοηθησουν να το ξεκλειδωσεις.Γενικα εχω μπερδευτει.πιστευα οτι θα ηταν πιο απλα τα πραγματα.θα καλεσω εκει που ειπε ο φιλος να δω τι θα μου πουν.αλλη καμια ιδεα υπαρχει???αν καλουσα στην samsung???επισης ρε παιδια επειδη ειναι απο την SPRINT της Αμερικης βγαζει ενα σημειωμα της εταιριας οταν ανοιγει και οταν κλινει.αυτο δε γινεται bypass να μην ξαναεμφανιστει???

 

Για την ώρα το πρόβλημα σου είναι να ενεργοποιήσεις τη συσκευή με ελληνικό sim. Το Logo της sprint άστο για αργότερα.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Η smartec είναι samsung συνφορουμιτη. Δεν νομιζω να μπορεις να το ξεκλειδωσεις μονος σου, μην προσπαθεις καν, πιο πολυ θα μπερδευτεις
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια.Μιλησα σημερα με smartec με παρεπεμψαν στην μαμα εταιρια Samsung.Μιλησα με εξυπηρετηση πελατων και μου ειπαν οτι πρεπει λεει το κινητο να κανει κληση απο την Αμερικη με διαρκεια 8-10 λεπτα και μετα απο εκει και περα δεχεται καρτεσ απο οποιον παροχο εσυ θελεις.Μπορει να ισχυει κατι τετοιο???μηπως εγω κανω κατι λαθος??
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια.Μιλησα σημερα με smartec με παρεπεμψαν στην μαμα εταιρια Samsung.Μιλησα με εξυπηρετηση πελατων και μου ειπαν οτι πρεπει λεει το κινητο να κανει κληση απο την Αμερικη με διαρκεια 8-10 λεπτα και μετα απο εκει και περα δεχεται καρτεσ απο οποιον παροχο εσυ θελεις.Μπορει να ισχυει κατι τετοιο???μηπως εγω κανω κατι λαθος??

 

Έτσι ακριβώς είναι. 'Όπως στο είπανε.

Διάβασε εδώ.

Link to comment
Share on other sites

εκανε την εμφανιση του στην ελληνικη αγορα απο σημερακαι σε ελληνικα στα e-shop ευρωπαικο ,ειχα την τυχη σημερα να το δω ,εξαιρετικη ποιοτητα κατασκευης ,ομορφο ιδιετερο κινητο, δυστυχως δεν ειχα την δυνατοτητα να το ενεργοποιησω..

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

clean esn σημαινει οτι το κινητο δεν εχει αναφερθει ως κλεμμένο η χαμένο...αυτο το ειδες απο το imei?

Καλησπέρα σε ποιο μαγαζί το είδες?

Link to comment
Share on other sites

Και σε χρυσό άμα θέλετε!:lol:

 

Πολύ κομψό.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note Edge

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...