Jump to content

BlackBerry PassPort


gatokefalo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εννοειται το se...

 

υποθετω εχει διαφορα στην καμερα,ετσι όπως το λες.....τι άλλο ???:confused:

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχουν διάφορα ανάλογα με το χρωμα;

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και χρόνια πολλά,

 

από τότε που έβαλα gogle play store, και εγκατέστημα και 4 εφαρμογές, ΧΩΡΙΣ να τις χρησιμοποιώ, έχω παρατηρήσει μεγάλη κατανάλωση μπαταρίας στο standby mode. Το φορτίζω πλήρως στις 10 το βάδυ, και στισ 8 το επόμενο πρωΐ, είναι στο 78%, πλήρως σε standby mode. Άντε να έχουν φτάσει 5-5 mails...

 

Είναι λογικό αυτό?

 

Δεν θυμάμαι αν το έχω γράψει και εδώ αλλά το έχω παρατηρήσει ότι γονατίζει τη μπαταρία πολύ άσχημα. Εγώ πάντως χωρίς play store δεν μπορούσα οπότε το ανεχόμουν. Προσωπικά επειδή χρησιμοποιούσα και κάποιες από αυτές οι εφαρμογές η κατανάλωση ήταν απίστευτα μεγάλη και είχα απότομη μείωση του ποσοστού στα καλά καθούμενα.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Οπτικα ειναι πιο ομορφο κ λιγο πιο μεγαλο σε μηκος

 

Σε βασικα,δηλ καμερα,επεξεργαστη....??

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

από όσο λένε, έχει λίγο πιο soft πληκτρολόγιο, και λίγο πιο γρήγορο focus η κάμερα.

 

Τα specs είναι ολόϊδια. Εγώ έχω το SE, αλλά πρόσφατα είδα κάπιον να κρατάει το μαύρο, και το ερωτεύτηκα, έπαθα πλάκα.

 

Βέβαια αυτός το είχε χωρις θήκη, ενώ το δικό μου είναι μόνιμα σε μια flip cover.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά το silver edition είναι μια αναβαθμισμένη έκδοση έχει μεταλλικό περίβλημα, πίσω είναι πολύ καλύτερο το κάλυμμα, ποιο ελαφρύ πληκτρολόγιο, έχει διαφορετική κάμερα με ίδια ανάλυση πάντως, κάποιοι λένε ότι είναι καλύτερη εγώ δεν διακρίνω διαφορά, επεξεργαστή μνήμη κτλ είναι ίδια. Ουσιαστικά είναι ακόμα καλύτερη κατασκευή. Η ποιότητα σε όλο της το μεγαλείο!
Link to comment
Share on other sites

Καπετάνιες χρόνια πολλά. Εκτιμώ ότι το μαύρο είναι και αυτό απίστευτο... Μήπως το έχει κανείς από εσάς και να βρίσκεται Χανιά?

 

Αυτό που είδα πριν λίγο καιρό, το είχε ένας τουρίστας, και με σπασμένο τζάμι στην οθόνη. και ενώ πολύ θα γούσταρα να το έχω χωρίς θήκη, το λυπάται η ψυχή μου.... θα μου πείτε.... και στο "ακριβό" σου ρολόϊ... του φοράς θήκη....? χμμμμμ όχι....

 

Θα μπορούσα να πω, ότι η συναρμογή του μαύρου είναι ακόμα καλύτερη από του SE. Στο SE, φαίνονται κάποιοι αρμοί στο πλαστικό καπάκι της κάρτας sim, στην από κάτω πλευρά που έχει μια πλαστική λωρίδα με τις οπές των ηχείων, και το πληκτρολόγιο πάνω στο μεταλλικό σασί φαίνεται κάπως σα να έχει μπει από πάνω....κάπως σαν πρόσθετο σώμα....

Edited by fouskmech
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα επειδή έχω διάβαση και της 93 σελίδες αλλά ακόμα δεν είμαι σίγουρος 100% :wacko::blink: μπορώ να έχω viber,skype,whats up k facebook και αν ναι πρεπει να πληρωσω? η χρήση αυτών δημιουργει πρόβλημα στην λιτουργία του όπως η μπαταρία?

Δυστυχώς μου χρειαζονται λόγω δουλειάς..... πέρα από τα καλά χαρακτηριστικά είναι Τo μοναδικό κινητό που μου αρέση και εμφανισιακά!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα επειδή έχω διάβαση και της 93 σελίδες αλλά ακόμα δεν είμαι σίγουρος 100% :wacko::blink: μπορώ να έχω viber,skype,whats up k facebook και αν ναι πρεπει να πληρωσω? η χρήση αυτών δημιουργει πρόβλημα στην λιτουργία του όπως η μπαταρία?

Δυστυχώς μου χρειαζονται λόγω δουλειάς..... πέρα από τα καλά χαρακτηριστικά είναι Τo μοναδικό κινητό που μου αρέση και εμφανισιακά!!!!

 

Με εφαρμογες android παντα θα εχεις draining μπαταριας..μπορεις νς βαλεις ευκολα playstore...αλλα αν θελεις το κινητο αποκλειστικα ημερησια με αυτες τις εφαρμογες open καλυτερα πηγαινε σε android τηλεφωνο

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ...το χειροτερο μου να μην βρίσκω κινητό που να γουστάρω και αυτό που γουστάρω να μην μπορώ να το δουλέψω :angry::angry::angry::angry:!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ...το χειροτερο μου να μην βρίσκω κινητό που να γουστάρω και αυτό που γουστάρω να μην μπορώ να το δουλέψω :angry::angry::angry::angry:!!!!

 

Φιλαράκι καλή χρονιά και καλές αγορές.

Βασικά αυτά που ζητάς κυρίως στα social το bb δεν......

Αν το ήθελες σαν 2ο κινητό ή απλά χωρίς τα social κομμάτια το passport μια χαρά θα σε κάλυπτε.

Τώρα όμως ή πας σε android συσκευή ( εγώ θα κοιτούσα το one plus 3T) ή πας σε μήλο.

Αλλά εμφάνιση όπως το passport κανένα!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι καλή χρονιά και καλές αγορές.

Βασικά αυτά που ζητάς κυρίως στα social το bb δεν......

Αν το ήθελες σαν 2ο κινητό ή απλά χωρίς τα social κομμάτια το passport μια χαρά θα σε κάλυπτε.

Τώρα όμως ή πας σε android συσκευή ( εγώ θα κοιτούσα το one plus 3T) ή πας σε μήλο.

Αλλά εμφάνιση όπως το passport κανένα!!

 

Εγω επειδή πουλησα το μαυρο λογω οικονομικων,σε λιγο καιρο επειδή δεν βρισκω άλλο στο να με καλυπτει θα παρω το S E δεν μπορω να ξεφυγω....:worry:

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Eπίσης καλή χρόνια,όντως μοναδική εμφάνιση :love::love:

 

Καλή χρονιά με υγεία!

 

Κοίτα και για Priv ή Dtek 50/60.

Και android και Blackberry.

Και τις δουλειές σου θα κάνεις και "διαφορετικός" θα είσαι από τη μάζα.

Link to comment
Share on other sites

Πάρε το passport. Μπορεί να καταναλώνει παραπανω μπαταρία με android αλλά είναι μια χαρά

 

Sent from my Passport using Tapatalk

smartphone madness:)
Link to comment
Share on other sites

θα σας ενημερώσω σύντομα...είναι το μόνο που μου αρεσει και δεν έχω πολλές εναλακτικές :p:lol::p:lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

στο best price το βρίσκω 230 το ξέρετε το μαγαζί (iPhonego) είναι οκ?

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...