Jump to content

BlackBerry PassPort


gatokefalo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αντε να δουμε...

 

----- προσθήκη μηνύματος 69 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε Z30 με Vodafone, ηρθε πριν 5 ημερες περιπου.

 

Απο vodafone branded το z30;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ούτε μένα έχει έρθει αναβάθμιση, αλλά πως βλέπουμε χώρα πρέλευσης/κατασκευής της συσκευής?

 

Πιστεύετε ότι 350 ευρώ για το κόκκινο passport (μεταχειρισμένο) είναι πολλά ?

Link to comment
Share on other sites

ούτε μένα έχει έρθει αναβάθμιση, αλλά πως βλέπουμε χώρα πρέλευσης/κατασκευής της συσκευής?

 

Πιστεύετε ότι 350 ευρώ για το κόκκινο passport (μεταχειρισμένο) είναι πολλά ?

 

Γενικα για bb δν αξιζει τοσα χρηματα...κ δν εχει κ διαφορα απο black or white...

Link to comment
Share on other sites

ούτε μένα έχει έρθει αναβάθμιση, αλλά πως βλέπουμε χώρα πρέλευσης/κατασκευής της συσκευής?

 

Πιστεύετε ότι 350 ευρώ για το κόκκινο passport (μεταχειρισμένο) είναι πολλά ?

 

Εάν είναι να δώσεις κάτι παραπάνω vs μαύρου / κόκκινου / λευκού καλύτερα να πάρεις το silver που έχει και μερικές διορθώσεις σε σχέση με τα υπόλοιπα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Ξέρετε που μπορώ να βρω καινουργιο passport silver edition για αγορά ;

Στο επίσημο site εχει εξαντληθεί στα ελληνικά υπάρχει μονο το black.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Ξέρετε που μπορώ να βρω καινουργιο passport silver edition για αγορά ;

Στο επίσημο site εχει εξαντληθεί στα ελληνικά υπάρχει μονο το black.

Ευχαριστω.

 

Μπες blAckberry.de γερμανιας...ισως εχει...

Link to comment
Share on other sites

Αντε να δουμε...

 

----- προσθήκη μηνύματος 69 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Απο vodafone branded το z30;

Όχι από skroutz πριν από δύο χρόνια το είχα. Καρτοκινητη cu.

 

Στάλθηκε από το MI 5s μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Εάν είναι να δώσεις κάτι παραπάνω vs μαύρου / κόκκινου / λευκού καλύτερα να πάρεις το silver που έχει και μερικές διορθώσεις σε σχέση με τα υπόλοιπα.

 

Μα ήδη έχω το silver. Είναι κάτι το μοναδικό το κόκκινο......

 

Επίσης είδα μια φορά ένα μαύρο που το είχε ένας στο σούπερ μάρκετ, και μάλιστα με σπασμένη οθόνη, και έπαθα πλάκα. Αν το είχα δει live πριν πάρω το silver, το μαύρο θα αγόραζα.

 

Αnyway, να δούμε πότε θα έρθει ΟΤΑ η 10.3.3...........

Link to comment
Share on other sites

Μα ήδη έχω το silver. Είναι κάτι το μοναδικό το κόκκινο......

 

Επίσης είδα μια φορά ένα μαύρο που το είχε ένας στο σούπερ μάρκετ, και μάλιστα με σπασμένη οθόνη, και έπαθα πλάκα. Αν το είχα δει live πριν πάρω το silver, το μαύρο θα αγόραζα.

 

Αnyway, να δούμε πότε θα έρθει ΟΤΑ η 10.3.3...........

 

Κ εγω το white εχω κ ψαχνω ανταλλαγη για το μαυρο. Οποιος θελει βοηθαει....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Δεν είχα ποτέ BB και θέλω να σας κάνω μιαν ερώτηση. Σκέφτομαι να πάω σε passport γιατί με έχει κουράσει αυτή η παραμετροποίηση και τα χίλια τάδε του Android. Είμαι κάτοχος LG g5 και ξέρω σε πολλά δε συγκρίνεται με το passport, ωστόσο από βίντεο που έχω δει μου αρέσει πολύ η απλότητα του λογισμικού και το qwerty keyboard . Αξίζει η αγορά ενός passport εν ετει 2017;

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Δεν είχα ποτέ BB και θέλω να σας κάνω μιαν ερώτηση. Σκέφτομαι να πάω σε passport γιατί με έχει κουράσει αυτή η παραμετροποίηση και τα χίλια τάδε του Android. Είμαι κάτοχος LG g5 και ξέρω σε πολλά δε συγκρίνεται με το passport, ωστόσο από βίντεο που έχω δει μου αρέσει πολύ η απλότητα του λογισμικού και το qwerty keyboard . Αξίζει η αγορά ενός passport εν ετει 2017;

 

Εαν δν αχολεισαι με πολλες εφαρμογες android δν υπαρχει καλυτερο κινητο

Link to comment
Share on other sites

στην τιμη που το βρισκεις τωρα , ειναι πολυ καλο

Βλέπω υπάρχει 320+ καινούργιο αλλά μεταχειρισμένο το βρίσκω 200 κάτι. Πιστεύω είναι καλά

 

----- προσθήκη μηνύματος 49 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εαν δν αχολεισαι με πολλες εφαρμογες android δν υπαρχει καλυτερο κινητο

 

Ασχολούμαι σχετικά αρκετά αλλά με έχουν κουράσει. Πιο πολύ θέλω να χρησιμοποιώ mail, word και excel λόγω εργασίας. Άντε και λίγο φωτογραφική

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω υπάρχει 320+ καινούργιο αλλά μεταχειρισμένο το βρίσκω 200 κάτι. Πιστεύω είναι καλά

 

----- προσθήκη μηνύματος 49 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ασχολούμαι σχετικά αρκετά αλλά με έχουν κουράσει. Πιο πολύ θέλω να χρησιμοποιώ mail, word και excel λόγω εργασίας. Άντε και λίγο φωτογραφική

 

Τοτε δν υπαρχει καλυτερο...οσοι δουλεψαν bb 10 os δν ξαναεφυγαν

Link to comment
Share on other sites

Τοτε δν υπαρχει καλυτερο...οσοι δουλεψαν bb 10 os δν ξαναεφυγαν

 

Ευχαριστώ :)

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

Βαρεθηκα να περινενω update...εκανα clean install με autoloader την .1435, καμια διαφορα δν ειδα....απο μπαταρια θα δειξει τις επομενες ημερες
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα!!! σκεφτομαι την αγορα ενος passport. Αλλα μου εχει γυαλισει και το p9983. βλεπω σε συγκριτικα την μερα με την νυχτα. τα εχει δουλεψει καποιος και τα 2 να μας πει?

MAX POWER 092, ΣΕΛΙΔΑ 92

ΚΡΗΤΙΚΟ BASSΟΚΙΝΗΤΟ MAZDA RX-8

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα!!! σκεφτομαι την αγορα ενος passport. Αλλα μου εχει γυαλισει και το p9983. βλεπω σε συγκριτικα την μερα με την νυχτα. τα εχει δουλεψει καποιος και τα 2 να μας πει?

 

Το p9983 ειναι με καλυτερα υλικα,ατσαλινο σκελετο κ.τ.λ αλλα με χειροτερα specs και πολυ πιο ακριβο. Θα σου ελεγα να πας σε passport

Link to comment
Share on other sites

σαν μεγεθος να υποθεσω οτι το passport δεν ειναι τσεπης ενω το p9983 ειναι? τι τιμη θα ηταν λογικο να αγοραστει ενα p9983 μεταχειρησμενο?

MAX POWER 092, ΣΕΛΙΔΑ 92

ΚΡΗΤΙΚΟ BASSΟΚΙΝΗΤΟ MAZDA RX-8

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

σαν μεγεθος να υποθεσω οτι το passport δεν ειναι τσεπης ενω το p9983 ειναι? τι τιμη θα ηταν λογικο να αγοραστει ενα p9983 μεταχειρησμενο?

 

Μικρες διαφορες σε μεγεθος...μη νομιζεις το passport πλατος εχει..σε μηκος ειναι λογικο. Το p9983 υποθετω γυρω στο 400...τοσο το εχω δει σε insomnia σε αγγελιες

Link to comment
Share on other sites

Όποτε καλύτερα passport και με μισά λεφτά

MAX POWER 092, ΣΕΛΙΔΑ 92

ΚΡΗΤΙΚΟ BASSΟΚΙΝΗΤΟ MAZDA RX-8

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ για passport το βλέπω φίλε μου. Γενικά έχω δει πολύ καλά reviews αλλά και το γεγονός πως παρά ότι είναι σχεδόν 2,5 ετών συσκευή στέκεται πολύ καλά εν ετει 2017.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα. Το πήρα μεταχειρισμενο σε άψογη κατάσταση σε λευκό χρώμα με δύο θήκες σιλικονης...Αψογο από θέμα εμφανισης...Δύο μέρες δεν μπορω να το συνηθίσω . Μαθημενος πολλά χρόνια σε ios και android....Συμπαγές , γρήγορο,σταθερό,όμορφο,διαφορετικο.....Μικρή οθόνη για μένα που έχω το phablet 6.8 ιντσες.αλλα με τις εφαρμογές έχω θέμα. Δεν θέλω να βγαίνω στο browser . Δύσχρηστο για μένα..... Πάντως θα το κρατήσω κάνα δυο μέρες ακόμα , μήπως το συνηθίσω και μετά θα το πουλήσω......
Link to comment
Share on other sites

Πάντως θέλω την βοήθεια σας για τις εφαρμογές. Χρησιμοποιώ facebook,messenger,linkedin,pinterest,instagram.τις θέλω "καθαρες" και όχι να ανοίγουν στο browser....Το ψάχνω και θέλω βοήθεια. Αυτό με ενοχλεί περισσότερο και όχι η μικρότερη οθόνη....thanks προκαταβολικά. Αν τελικά με την αρωγή σας δεν τα καταφέρω , θα το πουλήσω.....
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα είναι φανταστικό τηλέφωνο, αλλά για παράδειγμα ασχολούμε 2 ώρες την ημέρα επί 3 μήνες ..απλά για να κατεβάσω το viber...κι ακόμα τίποτε...κατά τα άλλα ειναι φοβερό...
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...