Jump to content

BlackBerry PassPort


gatokefalo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Β παιδιά μου ήρθε ειδοποίηση για αναβάθμιση σε 10.3.3.1435, έχω διαβάσει ότι δημιουργούνται πρόβληματα μετά από αυτή την αναβάθμιση, ισχύει κάτι τέτοιο; να μην την κάνω; η είναι όλα οκ τι λέτε εσείς πού την έχετε κάνει;

 

Όλα καλά σε μένα με αναβάθμιση OTA

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά μια ερώτηση.. fb-messenger δουλεύουν αυτή την στιγμή στο passport? Κι αν ναι, υπάρχει περίπτωση να σταματήσουν κι αυτά κάποια στιγμή;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά μια ερώτηση.. fb-messenger δουλεύουν αυτή την στιγμή στο passport? Κι αν ναι, υπάρχει περίπτωση να σταματήσουν κι αυτά κάποια στιγμή;

 

Μόνο μέσω browser πλέον κάνεις δουλειά και αυτό για λίγο καιρό ακόμα..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά μια ερώτηση.. fb-messenger δουλεύουν αυτή την στιγμή στο passport? Κι αν ναι, υπάρχει περίπτωση να σταματήσουν κι αυτά κάποια στιγμή;

 

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το facebook lite και το messenger lite τις android εκδοσεις. Για τον browser αν δεν σου κανει ο native μπορεις να χρησιμοποιήσεις firefox η chrome.

:tease:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ως τώρα έχω αλλάξει 2 τηλέφωνα android και ακόμα γυρίζω στο passport.

Τωρα ειμαι με keyone να δώ πόσο θα το αντέξω και αυτό. To hub ειναι σχεδόν αχρηστο με android.

Κρίμα που το εγκατέλειψαν Μοναδική συσκευή ποιότητας, απίστευτο λειτουργικό+hub :-(

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά, καλή χρονιά.

 

Πράγματι, το hub στο android δεν είναι μόνο σχεδόν άχρστο, αλλά ΠΝΑΤΝΕΛΩΣ ΑΧΡΗΣΤΟ και ΑΗΔΙΑΣΤΙΚΟ.

 

Μόλις το έβαλα στο max 2, σε μια βδομάδα το ξήλωσα. Αλλά και το bluemail που έχω τώτα, το ίδιο ψιλοχάλι είναι. Ακόμα δεν έχω βρει κάτι που να έχει πραγματικά AKARIAIO push notification.

 

Στο passport, πρώτα έκανε γκλιν το τηλέφωνο, και μετά από 1 sec το macbook.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο ενα μηνα που εχω το κινητο ειπα σημερα να δοκιμασω και τα ακουστικα του..δυστηχως δουλευει μονο το ενα:wacko::wacko::wacko:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Βαριομουν να βαλω microsd ωστα να μου δουλεψει το whatsapp με τον τροπο του cobalt, crackberry..

 

Ειδα τα βιντεακια του Jan Ole Helmbold στο youtube και μου εδειξε πως απλοικα να περασω το bar του waafixer μεσω

chrome, με το bbos10 addon στο πασαπορτι μου.

 

τωρα απλα δουλευει και η κληση και ολα.. φωτο μονο βγαζω και βιντεο εκτος εφαρμογης και μετα τα στελνω με το whatsapp

 

OΛΑ τα αλλα δουλευουν καλα.

 

παλι στο συρταρι το nexus 5x xaxaxax

 

παμεε ΠΑΣΑΠΟΡΤΙ foreva!

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Βαριομουν να βαλω microsd ωστα να μου δουλεψει το whatsapp με τον τροπο του cobalt, crackberry..

 

Ειδα τα βιντεακια του Jan Ole Helmbold στο youtube και μου εδειξε πως απλοικα να περασω το bar του waafixer μεσω

chrome, με το bbos10 addon στο πασαπορτι μου.

 

τωρα απλα δουλευει και η κληση και ολα.. φωτο μονο βγαζω και βιντεο εκτος εφαρμογης και μετα τα στελνω με το whatsapp

 

OΛΑ τα αλλα δουλευουν καλα.

 

παλι στο συρταρι το nexus 5x xaxaxax

 

παμεε ΠΑΣΑΠΟΡΤΙ foreva!

 

Τι εφαρμογές δουλεύεις; Το βλέπεις να σου βγάζει ακόμα 1-2 χρόνια;

:tease:
Link to comment
Share on other sites

ρε σεις... πλάκα κάνετε?

 

Εγώ μετά που χάλασε η κάμερα και ΔΕΝ μπορούσα να πάρω φωτό, και δεν έκανε connect το bluetooth plantronics μου, πήρα το xiaomi mi max 2 και χόρτασα οθόνη και αυτονομία 4 με 5 μέρες.

 

Για μαντέψτε όμως, βλέπω το passport σπίτι και μου τρέχουνε τα σάλια,. Σκέφτομαι ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ να το στείλω στο service, και αν φτιάξει η κάμερα, επιτόπου θα το το ξαναπιάσω. Παιδιά..... μου λείπει το hub.... το καταλαβαίνετε? είναι μικρή η οθόνη του αν τη συγκρίνεις με το mi max 2 αλλά σα συσκευή δεν παίζεται.

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις... πλάκα κάνετε?

 

Εγώ μετά που χάλασε η κάμερα και ΔΕΝ μπορούσα να πάρω φωτό, και δεν έκανε connect το bluetooth plantronics μου, πήρα το xiaomi mi max 2 και χόρτασα οθόνη και αυτονομία 4 με 5 μέρες.

 

Για μαντέψτε όμως, βλέπω το passport σπίτι και μου τρέχουνε τα σάλια,. Σκέφτομαι ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ να το στείλω στο service, και αν φτιάξει η κάμερα, επιτόπου θα το το ξαναπιάσω. Παιδιά..... μου λείπει το hub.... το καταλαβαίνετε? είναι μικρή η οθόνη του αν τη συγκρίνεις με το mi max 2 αλλά σα συσκευή δεν παίζεται.

 

Ρε φίλε είχα το Ζ3 μέχρι πριν 1.5 χρόνο μέχρι που χάλασε, δεν είναι μόνο το hub είναι όλο το λειτουργικό και η ευκολία του που σου λύνει τα χέρια. Το passport το γλυκοκοιτούσα συνέχεια και περίμενα μόλις πέσει η τιμή να το χτυπήσω, αλλά τώρα που ψάχνω για αναβάθμιση το φοβάμαι λόγο εφαρμογών και δεν θέλω να πάρω συσκευή και στον χρόνο πάνω να θέλω πάλι καινούργιο.

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Τι εφαρμογές δουλεύεις; Το βλέπεις να σου βγάζει ακόμα 1-2 χρόνια;

 

Oλες οσες apps θελω απο το play store, που το περασα με του cobalt την λυση, δεν ειχα θεμα. viber, whatsap, waze, firefox chrome Και ενα ματσο αλλες χαζες...

 

(Αλλα στο google maps δεν κανει ζουμ.. Οποτε waze που εχει κουμπακι στην οθονη για ζουμ ειναι η λυση μου..)

 

Περαν αυτου του μικρου περιορισμου στο gps που με οδηγει σε μακρινο ταξιδι να βαζω σε lg g4 google maps για την πλοηγηση το πασπορτ παει γερα ...............

 

σιγουρα θα το κρατησω για οσο ολα δουλευουν!!!!!!

Απτο 9000, σε 9900, και ΤΩΡΑ ΠΑΣΠΟΡΤ!, υπαρχουν λογοι που αυτη ειναι η σειρα για το τηλεφωνο εργασιας... Σto pasaporti ειναι ισχυρη η υποστηριξη απο crackberry...

 

(αλλα ειμαι υπομονετικος να ανοιξει καμμια εφαρμογη ανδροειδους που χαζοαργει καμμια φορα και απολαμβανω τα +++ του)

για 150 απο amazon de, co uk απλα αγοραζομεν οι υπομονετικοι!....... αν και προτεινω ενα φτηνο ανδροειδες κοντα, για τις λιγες φορες που θελετε ενα app και δεν προλαβατε να το βρειτε. Π.χ. το google maps επρεπε να το βρω cracked, apo crackberry για να λειτουργει καλα.

Edited by mertaghon2

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

είμαι κάτοχος και πασπορτ και iphone 7....μπορείτε να φανταστείτε με ποιό ειμαι ερωτευμένος? :)

 

Μια απο τα ιδια αδερφε! Εχω iph7 , priv και passport red και μαντεψε ποιο ειναι το αγαπημενο μου? Αιωνια αγαπη αυτα τα ατιμα τα blackberry απο τοτε που πρωτοεπιασα στα χερια μου το bold 9000..

Edited by enwsiths

Proud to be Blackberry addict...

Devices: Main device: iPhone 11 Pro Max, 2nd devices: iPhone SE (1st gen), BlackBerry Passport

Eternal love: Blackberry 9700, NOKIA N900

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σας!

Σκέφτομαι την αγορά ενός passport silver για δεύτερη συσκευή (μτχ φυσικά) και ήθελα να κάνω δυο ερωτησούλες.

Το Spotify υπάρχει στο store;

Συγχρονισμό emails από iCloud λογαριασμό μπορώ να έχω;

3>4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!

Σκέφτομαι την αγορά ενός passport silver για δεύτερη συσκευή (μτχ φυσικά) και ήθελα να κάνω δυο ερωτησούλες.

Το Spotify υπάρχει στο store;

Συγχρονισμό emails από iCloud λογαριασμό μπορώ να έχω;

 

Αν και από το passport εχω αποχωρήσει (δυστυχώς) αρκετό καιρό αυτό που μπορώ να σου πω είναι ότι το spotify με Android εφαρμογή παίζει κανονικά τώρα όμως email μέσο I cloud λογαριασμό το βλέπω αρκετά δύσκολο (δεν το είχα καταφέρει).

Εαν κάποιο άλλο μέλος μπορεί να μας πει.....

Link to comment
Share on other sites

Το Spotify από Android μπορείς να το κατεβάσεις και δουλεύει κανονικά, email από οπουδήποτε μπορείς να προσθέσεις στο hub και θα πάθεις πλάκα το πόσο καλά δουλεύει και το πόσο γρήγορα έρχονται! Τώρα που έχουν και εξευτελιστικές τιμές είναι ότι καλύτερο τα passport.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπερα...ενδιαφερομαι να αγορασω ενα blackberry passport...

Το μονο που με απασχολει ειναι το αν υπαρχει support για μερικές εφαρμογές που μου είναι απαραιτητες...

Whatsapp,viber,twitter,gps(οποιοδηποτε).

Σας ευχαριστώ!!!

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν υπάρχει support

 

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk

 

 

 

Ευχαριστώ πολύ!!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

Χτες μου εκανε ενα πολυ μικρο update μολις 2Mb..Εκανε το ιδιο και σε καποιον αλλο?

 

 

γερμανικο μοντελο εχω, οχι δεν εκανε

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα, έστω και αργά απέκτησα το Blackberry Passport SE:) Απίστευτη ποιότητα κατασκευής ως γνωστόν άλλωστε. Πιστεύω ότι σαν δεύτερο κινητό για e-mails και απλό σερφάρισμα και "επαγγελματική" χρήση, θα με καλύψει;)

 

GMUFUV2.jpg

zYQrNEM.jpg

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...