Jump to content

BlackBerry PassPort


gatokefalo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αλλάζω λίγο θέμα.Είχα το Viber ,το αφαίρεσα απ τα προγράμματα μου.Και επι 3 μέρες προσπαθω να το ξανακατεβάσω -εγκαταστήσω : τίποτε.Σπάνουν και τα νευρα καμιά φορά.3 ώρες χαμένες για ένα πρόγραμμα? χμχμχμχμχμ:X

 

 

Έχω το ίδιο πρόβλημα και δεν ξέρω τι μπορώ να κάνω. Επίσης κάποιες εφαρμογές δεν μου τις ανοίγει πλέον. Δεν μπορώ να κάνω ούτε διαγραφή τις συγκεκριμένες εφαρμογές, ούτε και το viber εννοείται

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω το ίδιο πρόβλημα και δεν ξέρω τι μπορώ να κάνω. Επίσης κάποιες εφαρμογές δεν μου τις ανοίγει πλέον. Δεν μπορώ να κάνω ούτε διαγραφή τις συγκεκριμένες εφαρμογές, ούτε και το viber εννοείται

 

Καλησπέρα, από σήμερα το πρωί έχω και εγώ πρόβλημα με το viber. Ζήτησε να γίνει update και μετά το update δεν ανοίγει, δεν κάνει τίποτα. Μέχρι και παλιές εκδόσεις που βρήκα πάλι δεν παίζουν. Αυτό που αναφέρεται πιο πάνω (runtime update) θα δουλέψει;;

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

Αν και ειμαι νεος στη χρηση berry,δεν νομιζω να ειναι απαραιτητες τετοιου ειδους εφαρμογες...

Ουτε που μπηκα στον κοπο να ψαξω,και πριν δεν το δουλευα σχεδον καθολου.......

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις πρόβλημα με την εγκατάσταση εφαρμογών φταίει το os, υπάρχει ενημέρωση στο bbw για το runtime που το διορθώνει.
:tease:
Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε το με το browser του κινητου http://appworld.blackberry.com/webstore/content/39879918. Μετά την εγκατάσταση κάνε επανεκκίνηση της συσκευής. Edited by player21
:tease:
Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε το με το browser του κινητου http://appworld.blackberry.com/webstore/content/39879918. Μετά την εγκατάσταση κάνε επανεκκίνηση της συσκευής.

Το λινκ με πεταει στο bbw της συσκευής και οχι στον browser.

 

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Edited by linaki_gr

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

μπορείς σε παρακαλώ να μας πεις που είναι αυτό το bbw ?

 

Ευχαριστώ !

 

Τo BBW που λεει ειναι το blackberry world.

Εσυ πρεπει να μπεις απο τον browser της συσκευης στο Link να εγκαταστησεις το android runtime, να το τρεξεις και να κανεις επανεκκινηση μολις τελειωσει. Απλα το Link σε οδηγει στο bbw για να κανεις το update ενω στο δικο σου bbw δε μπορεις να το βρεις.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά η εγκατασταση θα γινει απο το app store απλός ανοίξτε το λινκ. Η ενημερωση ειναι για να λυθει το προβλημα με την διαγραφή των android εφαρμογών.
:tease:
Link to comment
Share on other sites

Από το app store εγκαθισταται αλλά όταν τρέχεις το app βγάζει μαύρη οθόνη

 

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι εφαρμογή δεν χρειάζεται να το ανοίξεις, ειναι διόρθωση για το σύστημα. Η ενημερωση αυτή γίνεται για να διορθωθεί ενα bug που υπήρχε με την απεγκατάσταση των android εφαρμογών.

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για το viber που ρώτησες νωρίτερα η τελευταία εκδοση δεν παίζει στο BlackBerry os, η λυση σου ειναι να το διαγράψεις και να το ξαναπεράσεις απο το blackberry world ή αν βρείς apk για την εκδοση 5.6.5 που ειναι η τελευταία έκδοση που ειναι λειτουργική για σύστημα.

:tease:
Link to comment
Share on other sites

 

[/color]Για το viber που ρώτησες νωρίτερα η τελευταία εκδοση δεν παίζει στο BlackBerry os, η λυση σου ειναι να το διαγράψεις και να το ξαναπεράσεις απο το blackberry world ή αν βρείς apk για την εκδοση 5.6.5 που ειναι η τελευταία έκδοση που ειναι λειτουργική για σύστημα.

 

Θα δοκιμάσω γιατί έχει πολλές 5.6.5 και θα δούμε. Πάνε να κάνουν μια αναβαθμιση και τα διαλυουν όλα ρε γμτ. Το ίδιο είχα πάθει με το q5 με τα updates.

 

Δούλεψε με την τελευταία 5.6.5. Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια!!! :cool:

 

 

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Edited by linaki_gr

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το είπαμε αρκετές φορές, viber μόνο η 5.6.5 όποια και αν είναι (πχ 5.6.5.1880).

Στα blackberry με τις μικρές οθόνες, δείχνει ακόμα καιολόκληρες τις φώτο προφίλ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το είπαμε αρκετές φορές, viber μόνο η 5.6.5 όποια και αν είναι (πχ 5.6.5.1880).

Στα blackberry με τις μικρές οθόνες, δείχνει ακόμα καιολόκληρες τις φώτο προφίλ.

 

 

Με το βαιμπερ το θέμα έχει λυθεί. Κάποιες άλλες εφαρμογές τις κάνει εγκατάσταση αλλά δεν τις ανοιγει. Πιο συγκεκριμένα όταν πατάω άνοιγμα και κάνει εκκίνηση ώστε να ξεκινήσει η εφαρμογή αμέσως με πετάει.

Link to comment
Share on other sites

Με το βαιμπερ το θέμα έχει λυθεί. Κάποιες άλλες εφαρμογές τις κάνει εγκατάσταση αλλά δεν τις ανοιγει. Πιο συγκεκριμένα όταν πατάω άνοιγμα και κάνει εκκίνηση ώστε να ξεκινήσει η εφαρμογή αμέσως με πετάει.

 

Έχεις βάλει το runtime που γράφουν πιο πάνω τα παιδιά;

Link to comment
Share on other sites

Οι android εφαρμογές δεν είναι σχεσιασμένες για το BlackBerry os και με το android runtime να είναι κολλημένο στην εκδοση 4.3(jelly bean) αυτά τα προβλήματα θα γίνονται συχνότερα.
:tease:
Link to comment
Share on other sites

Οι android εφαρμογές δεν είναι σχεσιασμένες για το BlackBerry os και με το android runtime να είναι κολλημένο στην εκδοση 4.3(jelly bean) αυτά τα προβλήματα θα γίνονται συχνότερα.

 

Με προλαβε ο φιλος απο πανω.Οσο υπαρχει υποστηριξη για εφαρμογες android ως 4.3 ειμαστε καλα.Αν δεν αναβαθμιστει το androis runtime λυπαμαι που το λεω αλλα..... παμε για αλλες πολιτειες...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα . Μπορεί κάποιος να μου πει πως θα κλείσω τον ήχο απο τα πλήκτρα των αριθμών πληκτρολογώντας για να πάρω τηλέφωνο ?

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς.... βάλτο στο αθόρυβο πρωτα

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα . Μπορεί κάποιος να μου πει πως θα κλείσω τον ήχο απο τα πλήκτρα των αριθμών πληκτρολογώντας για να πάρω τηλέφωνο ?

Σας ευχαριστώ

Το ιδοο θεμα εχω κ εγω γιατι ακουγεται πολυ δυνατα ο ηχοσ αλλα δε γινεται δυατυχως!μονο αθορυβο πριν κανεις κληση!

lg g3,galaxy s3,galaxy s4,galaxy s5,note 4,htc m8,htc m9,iphone 4s,iphone 5s,iphone 6s plus,blackberry 9700,blackberry torch,blackberry 8900,blackberry storm 2,blackberry z10,blackberry z30,blackberry passport,mate 8,galaxy a5 2016,galaxy s7,htc m10
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνει κάποιος προσπάθεια να βάλει rom android στην συσκευή ;

 

Στάλθηκε από Lenovo Phab Plus 6.8" (PB1-770M) με Tapatalk.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...