Jump to content

BlackBerry PassPort


gatokefalo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το περιμένω από ημέρα σε ημέρα το ασήμι από expansys. Παιδιά έχετε να προτείνετε εφαρμογές για νέο χρήστη???
Link to comment
Share on other sites

Blaq για το Twitter (εναλλακτικα το Twittly)

Wall10 για το Tublr

Search for Imdb για το Imdb

Wikipwdia for Blackberry για την Wikipedia

Parrot για ηχογραφήσεις τηλεφωνικών συνομιλιών κ.α

Για το instagram δεν έχω άποψη μιας και δεν το χρησιμοποιω.

Soundhound για να μαθαίνεις τον τίτλο του τραγουδιού που παίζει.

 

Το Face10 για το Facebook δεν το εχω χρησιμοποιησει μιας εδω και αρκετό καιρό είμαι εκτος φατσοβιβλίου αλλά βλέπω ότι έχει πολλά και καλα reviews.

Ενδιαφέρουσα app φαίνεται και το WorkWide (αν και ποσο πιο wide στο Passport?)

Link to comment
Share on other sites

Blaq για το Twitter (εναλλακτικα το Twittly)

Wall10 για το Tublr

Search for Imdb για το Imdb

Wikipwdia for Blackberry για την Wikipedia

Parrot για ηχογραφήσεις τηλεφωνικών συνομιλιών κ.α

Για το instagram δεν έχω άποψη μιας και δεν το χρησιμοποιω.

Soundhound για να μαθαίνεις τον τίτλο του τραγουδιού που παίζει.

 

Το Face10 για το Facebook δεν το εχω χρησιμοποιησει μιας εδω και αρκετό καιρό είμαι εκτος φατσοβιβλίου αλλά βλέπω ότι έχει πολλά και καλα reviews.

Ενδιαφέρουσα app φαίνεται και το WorkWide (αν και ποσο πιο wide στο Passport?)

 

 

EYXARISTO POLY :):):):):):):):)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδιά,

 

αν βάλω το google play store που πρέπει να κάνω register στη google τη συσκευή ,

 

η συσκευή θα χάσει το registration που έχει γινει στη blackberry ? η δουλεύουν και τα 2 παράλληλα

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδιά,

 

αν βάλω το google play store που πρέπει να κάνω register στη google τη συσκευή ,

 

η συσκευή θα χάσει το registration που έχει γινει στη blackberry ? η δουλεύουν και τα 2 παράλληλα

 

 

θα τρεχουν και τα 2 παραλληλα.δεν θα εχεις κανενα προβλημα και να πω την αληθεια ποτε μου δεν σκεφτηκα οτι θα χασει το registration στην blackberry.

Link to comment
Share on other sites

Ιδου και καλό βόλι. Δεν είναι πυρηνική φυσική αλλά ούτε και το πιο απλό πράγμα στον κόσμο. Γκουντ λακ :-)
Link to comment
Share on other sites

πολύ όμορφο κινητό,,, προσπαθώ να το καταλάβω,,,,

 

έχω ένα mac με el capitan και έχω κατεβάσει το blend και το λινκ αλλα δεν συνδέεται με τίποτα δυστυχώς.

 

έχω κάνει update τα πάντα αλλα ακόμα τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Update που διορθώνει το θέμα με το unistall των android εφαρμογων διαλαλεί το gsmarena

 

που ειναι ? link ?

Link to comment
Share on other sites

που ειναι ? link ?

 

To λινκ ειναι εδω απο την σελιδα της blackberry http://support.blackberry.com/kb/articleDetail?articleNumber=000037772

 

το αρθρο του gsm arena http://www.gsmarena.com/android_runtime_for_bb10_updated_to_fix_app_uninstallation_issue-news-16561.php

Link to comment
Share on other sites

Δε το πόσταρα λόγω εταιρικού περιβάλλοντος.

 

Πάντως τρώγομαι πολύ με τα ρούχα μου, έχοντας μία τρομερή εμπειρία με το Ζ10, να πάω σε Passport αλλα όλες οι αντενδείξεις είναι εκεί.

 

:(

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

 

Δούλεψε σε κανέναν αυτό; Εμένα μου βγάζει σφάλμα δικτύου κατά την εγκατάσταση. Το ίδιο και σε πολλούς στο crackberry.com.

Back In Black
Link to comment
Share on other sites

σφαλμα και σε εμενα,κατι λενε για υπερφορτωση σερβερ? Τοσοι πολλοι Blackberrακηδες ειμαστε ???:cool::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

σφαλμα και σε εμενα,κατι λενε για υπερφορτωση σερβερ? Τοσοι πολλοι Blackberrακηδες ειμαστε ???:cool::lol::lol:

 

Οχι απλως θα επεσαν ολοι με τα μουτρα να κανουν την διαδικασια.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι νέος στα bb και μου έβγαλε ένα μεταχ/νο που αγόρασα ´ bberror bb 100015, μπορείτε να με βοηθήσετε να το ξεμπλοκαρω;; στείλτε μου στο stavrossofr@gmail.com ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι νέος στα bb και μου έβγαλε ένα μεταχ/νο που αγόρασα ´ bberror bb 100015, μπορείτε να με βοηθήσετε να το ξεμπλοκαρω;; στείλτε μου στο stavrossofr@gmail.com ευχαριστώ

 

φιλε μου τι συσκευη ειναι?passport?

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να μπείτε από τον BlackBerry browser και να μην είναι σε desktop Mode.

Εξακολουθεί να βγάζει ότι δεν μπορεί να συνδεθεί. Καμιά ιδέα;

Ο διάλογος μεταξύ ετεροφρόνων είναι αδύνατος και μεταξύ ομοδόξων περιττός..
Link to comment
Share on other sites

έχω κατεβασει το FB και θέλω να ρωτήσω το εξης: πιο κοντινη εικονα δεν επιτρεπεται να κανω? είναι αυτονόητο ότι το μεγεθος εικόνας που βλέπω ειναι ικανοποιητική ντεφάκτο ?και επίσης δεν μπορώ να έχω μια εφαρμογή android που χρειάζομαι για τη δουλεια μου, τι να κανω με το επαγγελματικό μου pasport ? κλαψ:mad::mad:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες για πείτε: Αξίζει να πάρω το Passport σε λευκό αγορά από Amazon στα 340 το οποίο μου φαίνεται εμετικό ή να πάω στο notebooksbilliger.de που σε μαύρο το έχει 400 και να ψάχνομαι σε θέμα εγγύησης ;

 

(Η άλλη σκέψη είναι το Leap στο Amazon στα 230 )

 

Τι λέτε ; Είναι όσο άθλιο φαίνεται το άσπρο από κοντά ;

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κόλλημα με το να είναι καινούργιο(σίγουρα με νοιάζει να είναι σα καινούργιο) όσο να καλύπτεται από σοβαρή εγγύηση όπως είναι το Amazon που τον πρώτο χρόνο σε καλύπτει αυτό, γιατί το τοπίο σε σχέση με τα ΒΒ ειναι ομιχλώδες σε θέμα εγγύησης στην Ελλάδα.

 

Επίσης όσοι πουλάνε μεταχειρισμένα, πουλάνε μάλλον ακριβά (καλώς ή κακώς, δε μπορώ να κρίνω κανένα)

 

Επίσης διάβασα το εξής (αν και μου είναι αδύνατο να το πιστέψω, θα χαρώ πραγματικά αν γίνει)¨

 

BlackBerry

 

Still (surprisingly) alive, BlackBerry is expected to announce an Android version of the Passport at MWC, along with a phone called the Vienna. This will run Android and have both a touchscreen and a physical keyboard but will be much cheaper than the high-end Priv, released in late 2015.

 

Πηγή: http://www.ibtimes.co.uk/mobile-world-congress-2016-preview-what-expect-samsung-lg-sony-huawei-more-1543988

Edited by zerow

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το Android version του passport είναι το Vienna. Δηλαδή συσκευή που θα έχει οθόνη αφής ,πληκτρολόγιο και θα τρέχει Android. Τώρα διαστάσεις και specs βλέπουμε.

Τώρα για τα μεταχειρισμενο passport κσ7 για τις τιμές στα μεταχειρισμενα bb , ο θεός και η ψυχή του αλλά είναι μικρή αγορά οπότε δικαιολογώ τις τιμές μόνο και μόνο γι αυτό.

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...