Jump to content

Lenovo A536


IASVN
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 237
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι φάκελο θέλεις να δημιουργήσεις;

Για εφαρμογές στην επιφάνεια εργασίας; ή νέο φάκελο μες το χώρο αποθήκευσης;

 

Πως έχει φάκελο παιχνιδιών, κοινωνικά δίκτυά, εργαλεία, εκεί που είναι κ αυτοί οι φάκελοι, ώστε να μαζεύω καλώς τις εφαρμογές! Στην ατζέντα του κιν. Δε κατέχει που σε ένα όνομά δεν μπορείς να βάλεις παραπάνω από 1 τηλ., δλδ αν έχει κ σταθερό πρέπει να ανοίξεις επαφή κ έχει επιλογή στα τηλ μόνο κινητό, δεν έχει πχ σπιτιου, εργασίας!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, θα αγοράσω το κινητό αυτό σε 2 μέρες, είναι καλό; γρήγορο; η μπαταρία κρατάει; εγώ θέλω να βλέπω ταινίες, να μπαίνω facebook, να παίζω παιχνίδια, και να μπαίνω λίγο στο internet. από τον κοτσοβολο θα το αγοράσω ξέρει κανείς εάν έχει ακουστικά μέσα; έχει μήπως θήκη και μεμβρανη; κολλάει; και πως να το κάνω root ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Το εχω εδω κ 3 μερες το πηρα 129€ απο προσφορα lenovo exclusive! Δεν την προλαβες τη προσφορα! Μεχρι στιγμης βλεπω οτι ειναι γρηγορο, για παιχνιδι μια χαρα που δοκιμασα καποια! Με την πρωτη φορτιση η μπαταρια μου κρατησε 1 μερα κ οθονη 6 ωρες, βεβαια ακομα στο στρωσιμο ειναι! Περιεχει ακουστικα, θηκη σιλικονης, μεμβρανη εχει μια στην οθονη του κιν. Κ μια ακομα εξτρα!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Το εχω εδω κ 3 μερες το πηρα 129€ απο προσφορα lenovo exclusive! Δεν την προλαβες τη προσφορα! Μεχρι στιγμης βλεπω οτι ειναι γρηγορο, για παιχνιδι μια χαρα που δοκιμασα καποια! Με την πρωτη φορτιση η μπαταρια μου κρατησε 1 μερα κ οθονη 6 ωρες, βεβαια ακομα στο στρωσιμο ειναι! Περιεχει ακουστικα, θηκη σιλικονης, μεμβρανη εχει μια στην οθονη του κιν. Κ μια ακομα εξτρα!

 

από που το πήρες;

Link to comment
Share on other sites

Απο lenovo exclusive, http://www.e-lenovo.gr, μονο για την κυριακη που περασε το ειχε προσφορα. Βαλε το κ στο σκρουτζ να δεις ξεκιναει απο 139€. Σε τι χρωμα σκεφτεσαι να το παρεις; Εγω απο κοντα ειχα δει μονο το μαυρο κ δε μαρεσε κ πηρα το ασπρο κ ειναι πολυ ωραιο! Απο αυτο γραφω τωρα!
Link to comment
Share on other sites

Πως έχει φάκελο παιχνιδιών, κοινωνικά δίκτυά, εργαλεία, εκεί που είναι κ αυτοί οι φάκελοι, ώστε να μαζεύω καλώς τις εφαρμογές! Στην ατζέντα του κιν. Δε κατέχει που σε ένα όνομά δεν μπορείς να βάλεις παραπάνω από 1 τηλ., δλδ αν έχει κ σταθερό πρέπει να ανοίξεις επαφή κ έχει επιλογή στα τηλ μόνο κινητό, δεν έχει πχ σπιτιου, εργασίας!

Τραβάς ένα εικονίδιο το τοποθετείς πάνω σ'ένα άλλο και δημιουργείται αυτόματα ο φάκελος. Αν τραβηξεις όλα τα εικονίδια έξω από το φάκελο ο φάκελος διαγράφεται. Επίσης τραβώντας μπορείς να μετακινήσεις τα εικονίδια απ΄τον ένα φάκελο στον άλλο. Αν πατήσεις πάνω στο όνομα του φακέλου μπορείς να τον μετονομάσεις

Edited by antreasa18
Link to comment
Share on other sites

Απο lenovo exclusive, http://www.e-lenovo.gr, μονο για την κυριακη που περασε το ειχε προσφορα. Βαλε το κ στο σκρουτζ να δεις ξεκιναει απο 139€. Σε τι χρωμα σκεφτεσαι να το παρεις; Εγω απο κοντα ειχα δει μονο το μαυρο κ δε μαρεσε κ πηρα το ασπρο κ ειναι πολυ ωραιο! Απο αυτο γραφω τωρα!

 

από τον κοτσοβολο θα το πάρω με 149.90 το θέμα είναι θα έχει ακουστικά;

Link to comment
Share on other sites

Εχει ακουστηκα, ολα αυτα που σου ειπα τα περιεχει η συσκευασια δε μου τα εδωσε δωρο το μαγαζι!

 

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τραβάς ένα εικονίδιο το τοποθετείς πάνω σ'ένα άλλο και δημιουργείται αυτόματα ο φάκελος. Αν τραβηξεις όλα τα εικονίδια έξω από το φάκελο ο φάκελος διαγράφεται. Επίσης τραβώντας μπορείς να μετακινήσεις τα εικονίδια απ΄τον ένα φάκελο στον άλλο. Αν πατήσεις πάνω στο όνομα του φακέλου μπορείς να τον μετονομάσεις

 

Σε ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Τραβάς ένα εικονίδιο το τοποθετείς πάνω σ'ένα άλλο και δημιουργείται αυτόματα ο φάκελος. Αν τραβηξεις όλα τα εικονίδια έξω από το φάκελο ο φάκελος διαγράφεται. Επίσης τραβώντας μπορείς να μετακινήσεις τα εικονίδια απ΄τον ένα φάκελο στον άλλο. Αν πατήσεις πάνω στο όνομα του φακέλου μπορείς να τον μετονομάσεις

 

Εσυρα ενα εικονιδιο πανω σε αλλο αλλα δεν δημιουργηθηκε φακελος, ανταλλασουν θεσεις!

 

Με τα συγκεκριμενα εικονιδια δεν γινοταν, δοκιμασα αλλα κ οκ!

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνει κανείς την τελευταία αναβάθμιση λογισμικού, που έχει βγει εδώ και κάτι μέρες, να μου πει τις εντυπώσεις του;Ρωτάω να δω αν αξίζει να την κάνω, επειδή το έχω rootαρει και έχει διαδικασία για να το αναβαθμίσω.Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνει κανείς την τελευταία αναβάθμιση λογισμικού, που έχει βγει εδώ και κάτι μέρες, να μου πει τις εντυπώσεις του;Ρωτάω να δω αν αξίζει να την κάνω, επειδή το έχω rootαρει και έχει διαδικασία για να το αναβαθμίσω.Ευχαριστώ.
εδωσε αναβαθμιση ?εμεις με A859 ακομα τπτ
Link to comment
Share on other sites

εδωσε αναβαθμιση ?εμεις με A859 ακομα τπτ

Nαι εδώ και καμιά εβδομάδα, αλλά δεν την κάνω ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

εγω παρακαλαω να παρω αναβαθμιση γιατι το A859 εχει πολλα bug
Link to comment
Share on other sites

εγω παρακαλαω να παρω αναβαθμιση γιατι το A859 εχει πολλα bug

 

Εγώ φοβάμαι μήπως γίνει χειρότερο με την αναβάθμιση, έτσι μια χαρά ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φοβάμαι μήπως γίνει χειρότερο με την αναβάθμιση, έτσι μια χαρά ειναι.

Aν δεν ήταν rootαρισμένο θα το αναβάθμιζα

Link to comment
Share on other sites

Κατι αλλο που θυμηθηκα, το κιν παιρνει otg καλωδιο για συνδεση usb, σκληρου δισκου! Edited by tzotol
Link to comment
Share on other sites

Κατι αλλο που θυμηθηκα, το κιν παιρνει otg καλωδιο για συνδεση usb, σκληρου δισκου!

 

Αν ρωτάς η απάντηση είναι ότι δεν παίρνει otg.Αν το επισημαίνεις με θαυμασμό:confused:, εξήγησε πως γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Αν ρωτάς η απάντηση είναι ότι δεν παίρνει otg.Αν το επισημαίνεις με θαυμασμό:confused:, εξήγησε πως γίνεται.

 

Sorry ερωτηματικο ηθελα να βαλω, καταλαθος το θαυμαστικο!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...