Jump to content

Meizu MX4 Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για 6 δεκεμβριου εχουνε πει αλλα δεν γνωριζω αν αφορα και την διεθνη αγορα. Προς το παρον δεν ειναι διαθεσιμο online ουτε καν για τους κινεζους καθως τα πρωτα κομματια εγιναν καπνος και αναμενεται β φαση preorder.

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&ie=UTF8&nv=1&rurl=translate.google.com&sl=auto&tl=en&u=http://booking.meizu.com/&usg=ALkJrhgNbFarTfnMLfD9KSBdPAyWFRGRbg

 

Εν τω μεταξυ εγινε διαθεσιμη ευρεως και η silver εκδοση του mx4 και αν καποιος δεν χρειαζεται πραγματικα τα εξτρα του pro δεν ειναι αναγκη να το περιμενει αρχες του 15 οπως φαινεται. Και εγω σε διλλημα ειμαι.

 

Δεν το λες και ασχημο...

Edited by antdel_
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Εγω λεω να περιμενουμε λιγο μπορει να πεση η τιμη του

 

πολυ που θα περιμενα:lol::lol::lol: εφυγε η παραγγελια απο banggood και ο ΘΕΟΣ βοηθος

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να περιμενουμε λιγο μπορει να πεση η τιμη του

 

πολυ που θα περιμενα:lol::lol::lol: εφυγε η παραγγελια απο banggood και ο ΘΕΟΣ βοηθος

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

 

ηρωας!!!!

 

εγω θα περιμενω πρωτα πριν το παρω!

ωραιος.

καλοριζικο.

τι χρωμα;

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

ηρωας!!!!

 

εγω θα περιμενω πρωτα πριν το παρω!

ωραιος.

καλοριζικο.

τι χρωμα;

 

το ματιασαμε δεν το εχει το banggood περιμενω επιστροφη χρηματων και αγορα απο b2cbuying

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες!!

το κινητο το εχω λιγες μερες στα χερια μου χωρις βεβαια να προλαβω να το ψαξω οσο θα ηθελα

προκειται για ενα καταπληκτικο μηχανημα πολυ γρηγορο με τα ολα του, το μονο που περιμενα καλυτερο ειναι η μπαταρια του

και το μονο αρνητικο που θα ελεγα οτι εχει ειναι το πλαστικο του καπακι..

για ο,τι θελετε μπορειτε να με ρωτησετε και αν μπορω να σας απαντησω...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες!!

το κινητο το εχω λιγες μερες στα χερια μου χωρις βεβαια να προλαβω να το ψαξω οσο θα ηθελα

προκειται για ενα καταπληκτικο μηχανημα πολυ γρηγορο με τα ολα του, το μονο που περιμενα καλυτερο ειναι η μπαταρια του

και το μονο αρνητικο που θα ελεγα οτι εχει ειναι το πλαστικο του καπακι..

για ο,τι θελετε μπορειτε να με ρωτησετε και αν μπορω να σας απαντησω...[/quote

καλοριζικο.......το περιμενω και εγω ποσο σε βγαζει η μπαταρια?σου εχει κολησει καθολου...καμια επανεκκίνηση στο τυχαίο? ζεσταίνετε οταν το ζορίζεις σε game

Link to comment
Share on other sites

Πες μας μερικά θετικά και αρνητικά..Περισσότερες εντυπώσεις.. Πως τι νιώθεις στο χέρι? Bezzels? Κάμερα?

 

Μαρεσει πολύ αυτό το κινητό.. Καλοριζικο..

Link to comment
Share on other sites

Πες μας μερικά θετικά και αρνητικά..Περισσότερες εντυπώσεις.. Πως τι νιώθεις στο χέρι? Bezzels? Κάμερα?

 

Μαρεσει πολύ αυτό το κινητό.. Καλοριζικο..

 

αρχικα για την μπαταρια, μου κραταει 1 μερα γεματη με μετρια χρηση (ανοιχτα wifi, 4g, φωτεινοτητα στο 50%)

στο gamming που το δοκιμασα δεν κολλησε πουθενα. Απο θερμοκρασια ανεβαινει αλλα σε νορμαλ επιπεδα, δεν σε ενοχλει.

το flyme μου αρεσει ολο και πιο πολυ! Εχει και ελληνικο μενου, βεβαια 2-3 εφαρμογες ειναι στα κινεζικα αλλα θα αφαιρεθουν.

στο χερι ειναι πολυ ανετο και ωραιο, τα bazzel πολυ μικρα. Κρατωντας το 6plus μου φαινοταν πολυ μεγαλο, ενω το μχ4 προ

καθολου! (το προηγουμενο κινιτο μου ηταν πολυ μικροτερο 4.2'' )

Συγκρινοντας την καμερα με την καμερα του 6plus, του 6plus υπερτερει, αλλα ειναι παρα πολυ καλη!

δεν με συγκινει το καπακι που ειναι πλαστικο, θα μπορουσε να μην εχει καθολου και να ηταν ολο αλουμινιο και η καρτα να εμπαινε

απο το πλαι, αφου η μπαταρια δεν βγαινει.

ενα κολλημα που εχω δει(εχει συμβει 2-3 φορες) ειναι να μην ξεκλειδωνει η οθονη οταν παταω το κουμπι αλλα 3-4 δευτερολεπτα αργοτερα

λογικα στο επομενο update θα φτιαξει οπως και για την ram που ξεχασα να αναφερω ο,τι χωρις να εχω ανοιχτες εφαρμογες μετα απο ενα

restart (μονο 1 εχω να ανοιγει μονη της) μενει ελευθερη η μιση,1.6, θα μπορουσε να ειναι αρκετα παραπανω!

Αυτα απο μενα, ο,τι δεν καλυψα ξαναρωτηστε! ;)

 

Α! ευχαριστω για το καλοριζικο..

 

Επισης στην συσκευασια δεν περιλαμβανονται ακουστικα...

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλως το παρελαβες

Τι χρωμα;

 

Ποσες ωρες σου βγαζει sot με την χρηση που του κανεις;

Ξεπερναμε σε μικρη χρηση τις 4;

Εχεις δει με χρηση χωρις 3g/games πανω απο πεντε ωρες;

Θα εκτιμουσα πολυ να εβαζες ενα σκρινσοτ μια και το κινητο μου φθανει σε περιπου δυο εβδομαδες

 

Ευχαριστω πολυ

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κατοχος και γω του MEIZU εδω και τρεις μερες.

Επειδη θελω να ειμαι φειδωλος και να μην ειμαι υποκειμενικος [ειμαι στην τριτη μερα που εχω το τηλεφωνο] ενα εχω να πω.Το κινητο ειναι τερας και απιστευτο πραγματικα.Οθονη με φοβερη λεπτομερεια στα επιπεδα του LG G3 αλλα τουλαχιστο 20-30% πιο φωτεινη και πιο εντονα χρωματα,ταχυτητα ενα κλικ πανω απο το ΝΟΤΕ 4-πραγματικα και χωρις υπερβολη- και ευχρηστια του OS πολυ καλυτερη απο του OPPO FIND 7.

Kαι λεω για αυτα τα τρια κινητα γιατι τα ειχα και μπορω εκφερω αποψη.Η version ειναι η 4.1.1.2Α με playstore μεσα.

Το μονο που με χαλαει λιγο ειναι το πλαστικο καπακι της μπαταριας-αλλα υπαρχουν και ποιοτικοτερα απ οτι ειδα στο aliexpress και καποιες καθυστερησεις σε downloads του theme store.

Η καμερα οπως ειπε πριν και ο thanasoulas13 ειναι αρκετα καλη η δε μπαταρια ειναι νωρις ακομα να πω γιατι τοχω λειωσει πραγματικα.

Αν υπαρχουν αποριες εδω ειμαστε να τα λεμε,αν και ειμαι πρωταρης σε MEIZU και ακομα ψαχνομαι.Παντως φερνει αρκετα και σε miui os & σε IOS.

 

=============

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τη γραφή SMS και να γράφεις ολόκληρες λέξεις. Η πρακτική αυτής της γραφής έχει απαγορευτεί στο forum.

Edited by xenkato1
Το διορθωσα .Ευχαριστω.
OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

eιναι πολυ ομορφο κινητο.

Απο σημα τι λεει;

 

το εχω και εγω σπιτι αλλα δεν το χρησιμοποιω γιατι δεν ειναι δικο μου.

Επισης θελω την χρυσαφι εκδοση

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

eιναι πολυ ομορφο κινητο.

Απο σημα τι λεει;

 

το εχω και εγω σπιτι αλλα δεν το χρησιμοποιω γιατι δεν ειναι δικο μου.

Επισης θελω την χρυσαφι εκδοση

 

Δημήτρη από που το πήρες;

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη από που το πήρες;

 

flossmal :D

 

με αυτο το κουμπακι στην μεση δεν μου αρεσει με την καμμια,αρα περιμενω το gold.

Eτσι και αλλιως δεν ηταν δικο μου.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Εαν κανεις το ανταλλασει με το plus one και χρηματική διαφορά απο μέρους μου ας ρίξει ενα pm (αναφέρομαι στο 64gb με original θήκες κ 2 πλάτες κ την μαύρη κ την άσπρη) γενικά επειδή έχω τρέλα κάθε 3 μηνες αλλαζω συσκευή

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Εαν κανεις το ανταλλασει με το plus one και χρηματική διαφορά απο μέρους μου ας ρίξει ενα pm (αναφέρομαι στο 64gb με original θήκες κ 2 πλάτες κ την μαύρη κ την άσπρη) γενικά επειδή έχω τρέλα κάθε 3 μηνες αλλαζω συσκευή

 

και εγω το plus 1 ειχα και περασα στο Mx4 Pro/Mx4

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο που το εχετε παρει?

το πιο φτηνο απο flosmall ειναι...

 

εγω το περιμενω απο .b2cbuying με ενα κουπονακι που μου εδωσαν στο τσατ του σαιτ βγηκε φθηνοτερα απο οπου και να ειχα μιλησει

Link to comment
Share on other sites

Το θεωρεις αξιοπιστο το flosmall? Ποσες μέρες εκανε να ερθει;

 

3 μερες αλλα στελνουν με DHL και μπορει να εχεις θεμα με τελωνειο.

Ιταλια η DHL δεν περναει σε ελεγχο μικρα πακετακια,οποτε και το εχεις αμεσως και χωρις τελωνειο

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

3 μερες αλλα στελνουν με DHL και μπορει να εχεις θεμα με τελωνειο.

Ιταλια η DHL δεν περναει σε ελεγχο μικρα πακετακια,οποτε και το εχεις αμεσως και χωρις τελωνειο

 

Ιταλια ειναι το καταστημα?αν ναι αυτο ειναι πολυ καλο δεν εχει σιγουρα τελωνειο...

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τελικά το πήρα σημερα απο aliexpress γιατί φοβήθηκαν το τελωνείο και τους φόρους απο flosmall.Ελπίζω να είναι εντάξει η συσκευή και να μην αργήσει παρα πολύ με το συμβατικό τους ταχυδρομείο.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...