Jump to content

Coolpad F2


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στο vickmall βλεπω πως αναφέρει gpu mali 450 ενω στο minideal adreno 405.Ποιο ισχύει; μηπως και τα 2;αν δε κανω λαθος η mali 450 χρησιμοποιειται στον mtk 6592.μηπως είναι λάθος του vickmall??

 

Tα περισσοτερα μαγαζια τα εχουν μπερδεψει.

 

Προφανως εκανan 1-2 site το λαθος και με τα copy paste πολλαπλασιαστηκε.

Το κακο ειναι οτι η coolpad δεν εχει το ευρωπαϊκο μοντελο στο site της, αλλα συμφωνα με ολες τις πληροφοριες φοραει τον καινουργιο qualcomm 615.

 

Λετε να απολαυσουμε εμπειρια android 5.0 συντομα???

Edited by dalamaidis
:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Το παραγγειλα απο b2c με εξτρα δωρο ενα powerbank 2600mA που το δινει για τα χριστουγεννα. Μου ειπαν οτι Δευτερα θα εχω tracking number. Mε μετατροπη eurobank στα 160 ευρω περιπου (to paypal το εβγαζε 168...). Νομιζω οτι με tempered glass, θηκη σιλικονης, power bank και screen protector τα 199$ ειναι πολυ καλη τιμη και πως μετα που θα βγει η multilanguage και θα ''ακουστει'' θα το δουμε στα 210-230$.

 

Σχετικα με την μπαταρια δεν νομιζω να υπαρχει θεμα. Το 7320 με τον mtk6592 με βγαζει μερα κατω απο συνεχες στηψιμο....

 

Αυτο που γραφει στο site του b2c οτι οι παραγγελιες που περιλαμβανουν το δωρεαν powerbank, στελνονται μονο με PostNL, ειναι ανησυχητικο για τελωνειο?

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που γραφει στο site του b2c οτι οι παραγγελιες που περιλαμβανουν το δωρεαν powerbank, στελνονται μονο με PostNL, ειναι ανησυχητικο για τελωνειο?

 

Μπα, απο την στιγμη που ειναι απλο ταχυδρομειο και οχι courier συνηθως (99%) περναει

:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Tα περισσοτερα μαγαζια τα εχουν μπερδεψει.

 

Προφανως εκανan 1-2 site το λαθος και με τα copy paste πολλαπλασιαστηκε.

Το κακο ειναι οτι η coolpad δεν εχει το ευρωπαϊκο μοντελο στο site της, αλλα συμφωνα με ολες τις πληροφοριες φοραει τον καινουργιο qualcomm 615.

 

Λετε να απολαυσουμε εμπειρια android 5.0 συντομα???

Εγώ πιστεύω ότι αν όντως οι πληροφορίες για τον 615 είναι αληθείς (που θα είναι απλά κρατάμε πάντα και μια πισινή) τότε είμαι 99,9% σίγουρος ότι θα πάρει και 5.0. Ούτως ή άλλως 64άρης επεξεργαστής δεν θα είχε και πολύ νόημα να τον έβαζε η coolpad χωρίς να έχει στο μυαλό της τη νέα αναβάθμιση. Custom εννοείται...

Coolpad F2 (8675-W00) CM 12.1. Mod. Mds Team V2 (by avecilla)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι αν όντως οι πληροφορίες για τον 615 είναι αληθείς (που θα είναι απλά κρατάμε πάντα και μια πισινή) τότε είμαι 99,9% σίγουρος ότι θα πάρει και 5.0. Ούτως ή άλλως 64άρης επεξεργαστής δεν θα είχε και πολύ νόημα να τον έβαζε η coolpad χωρίς να έχει στο μυαλό της τη νέα αναβάθμιση. Custom εννοείται...

http://www.b2cbuying.com/media/catalog/product/i/n/initpintu_2.jpg

 

antutu από το b2c

LeEco Le max 2 [x820]
Link to comment
Share on other sites

τελικά μίλησα μαζί τους και μου είπαν ότι είναι ένα OEM γυαλάκι και έτσι μετά από συζητήσεις με την σελινα έβαλα παραγγελία στο vickmall με δωράκια αλλά και το μπλε καπάκι δώρο

 

Συγνώμη για το διπλό ποστ , τροποποίηση ήθελα να κάνω και πάτησα παράθεση (αυτά παθαίνεις αν πας να γράψεις μήνυμα με ένα 10μηνο μωρό στην αγκαλιά :P )

 

ηλιθια ερωτηση αλλα ξερεις μηπως εχουν και πρασινο καπακι?

το προτιμω απο το μπλε

ισως και κιτρινο :D

Link to comment
Share on other sites

ηλιθια ερωτηση αλλα ξερεις μηπως εχουν και πρασινο καπακι?

το προτιμω απο το μπλε

ισως και κιτρινο :D

ναι έχουν σε λίγο θα βάλω και τα Imgs που μου έστειλε η selina έχουν και ένα που μοιάζει με ξύλο αλλά μου φάνηκα καγκουριά

Edited by spiros7777
LeEco Le max 2 [x820]
Link to comment
Share on other sites

ναι έχουν σε λίγο θα βάλω και τα Imgs που μου έστειλε η selina έχουν και ένα που μοιάζει με ξύλο αλλά μου φάνηκα καγκουριά

 

εισαι ωραιος :)

Link to comment
Share on other sites

εισαι ωραιος :)

 

λάθος διατύπωση μηνύματος , το σωστό είναι δεν έχει πράσινο αλλά έχει κίτρινο

http://www3.365webcall.com/upload/01D00266CD8D34CC.jpg

http://www.vickmall.com/media/wysiwyg/coopad/1_5.jpg

δες αναλυτικά εδώ , το ξύλινο δεν το έχει σε στοκ ακόμα από βδομάδα μου είπε

 

Υ.Γ. 1949deal 193$

LeEco Le max 2 [x820]
Link to comment
Share on other sites

ωραιο το ξυλινο κανει την διαφορα. στα 199.99 δλδ σου κανουν δωρο ενα απο τα πισω καλυματα?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

τελικά μίλησα μαζί τους και μου είπαν ότι είναι ένα OEM γυαλάκι και έτσι μετά από συζητήσεις με την σελινα έβαλα παραγγελία στο vickmall με δωράκια αλλά και το μπλε καπάκι δώρο

 

Συγνώμη για το διπλό ποστ , τροποποίηση ήθελα να κάνω και πάτησα παράθεση (αυτά παθαίνεις αν πας να γράψεις μήνυμα με ένα 10μηνο μωρό στην αγκαλιά :P )

 

Ρε μπαγάσα πως την/τον έψησες ?

Σήμερα ήμουν με το δάχτυλο στην σκανδάλη να το παραγγείλω και την άρχισα στο μπίρι-μπίρι για το μπλέ κάλυμα κι έφαγα πόρτα :X

Στα καπάκια έβαλε εδώ την προσφορά με την Nillkin Hard case(with nillkin screen film) αλλά δεν κρύβω ότι ψιλοστράβωσα και για το γαμ@το και μόνο αύριο θα το τσιμπήσω από το b2b

Link to comment
Share on other sites

Ρε μπαγάσα πως την/τον έψησες ?

Σήμερα ήμουν με το δάχτυλο στην σκανδάλη να το παραγγείλω και την άρχισα στο μπίρι-μπίρι για το μπλέ κάλυμα κι έφαγα πόρτα :X

Στα καπάκια έβαλε εδώ την προσφορά με την Nillkin Hard case(with nillkin screen film) αλλά δεν κρύβω ότι ψιλοστράβωσα και για το γαμ@το και μόνο αύριο θα το τσιμπήσω από το b2b

απλά πραγματα της είπα ότι στο b2c έχουν tempered glass δώρο και ξεκίνησα την κουβέντα έτσι .Της είπα ότι θέλω το μπλε καπάκι για να βάλω παραγγελία και είπε εντάξει .

Σήμερα μου έστειλε το track number και της ξαναμίλησα και μου είπε ότι έφυγαν όλα το μπλε καπάκι otg cable σιλικονατη θηκη screen protector και κάτι μικροδωράκια

φώτο από το πακέτο μου είπε σε μια δυο μέρες

Edited by spiros7777
LeEco Le max 2 [x820]
Link to comment
Share on other sites

Το b2c δίνει ένα χρόνο εγγύηση όπως το Vickmail? επειδή και εγώ σκέφτομαι να το αγοράσω από το b2c ξέρει κανείς αν έχουν καλή εξυπηρέτηση αφού αγοράσουμε το κινητό και κάτι χρειαστεί? Edited by georgetam
Link to comment
Share on other sites

απλά πραγματα της είπα ότι στο b2c έχουν tempered glass δώρο και ξεκίνησα την κουβέντα έτσι .Της είπα ότι θέλω το μπλε καπάκι για να βάλω παραγγελία και είπε εντάξει .

Σήμερα μου έστειλε το track number και της ξαναμίλησα και μου είπε ότι έφυγαν όλα το μπλε καπάκι otg cable σιλικονατη θηκη screen protector και κάτι μικροδωράκια

φώτο από το πακέτο μου είπε σε μια δυο μέρες

 

Μάλλον η σελίνα/σελίνος που μίλησα εγώ ήταν στις κακές της :lol:

Ακριβώς με τον ίδιο τρόπο το πήγα αλλά τζίφος , δεν βαριέσαι υπάρχουν και αλλού περδικαλιές :rolleyes:

Αλήθεια το otg γιατι ? Αφού η συσκευή δεν το υποστηρίζει.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον η σελίνα/σελίνος που μίλησα εγώ ήταν στις κακές της :lol:

Ακριβώς με τον ίδιο τρόπο το πήγα αλλά τζίφος , δεν βαριέσαι υπάρχουν και αλλού περδικαλιές :rolleyes:

Αλήθεια το otg γιατι ? Αφού η συσκευή δεν το υποστηρίζει.

Σιγουρα δεν υποστιριζει otg?

:hunter:
Link to comment
Share on other sites

λάθος διατύπωση μηνύματος , το σωστό είναι δεν έχει πράσινο αλλά έχει κίτρινο

http://www3.365webcall.com/upload/01D00266CD8D34CC.jpg

http://www.vickmall.com/media/wysiwyg/coopad/1_5.jpg

δες αναλυτικά εδώ , το ξύλινο δεν το έχει σε στοκ ακόμα από βδομάδα μου είπε

 

Υ.Γ. 1949deal 193$

 

κριμα :p

μονο το πρασινο ηθελα τα αλλα παραειναι τραλαλα

σιλικονατη θηκη-screen protector ειναι must ομως

 

μπορει να τακουσε απο το αφεντικο της για τα καπακια και σταματησε να τα δινει

ποιος ξερει..

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα δεν υποστιριζει otg?

 

Την ρώτησα δεν ήταν σίγουρη οπότε της λέω βάλτο και ότι γίνει , χαμένο δεν πάει :P , ούτως ή άλλως περιμένω το cubot s200 για την γυναίκα που σίγουρα υποστηρίζει otg

LeEco Le max 2 [x820]
Link to comment
Share on other sites

Alea jacta est :D :D, λοιπόν η παραγγελιά εδώθει στο b2c .

Για το otg όπου έχω διαβάσει δεν λέει ότι η συσκευή το υποστηρίζει , σε σχετικό ερώτημα στον/στην εκπρόσωπο του b2c πήρα την απάντηση ότι τώρα δεν το υποστηρίζει , αλλά σε προσεχές update θα... το υποστηρίξει :ninja: είδωμεν προσεχώς.

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο το b2c.

Σαββατο παραγγελια, σημερα πρωι πρωι εφυγε και μου εστειλαν tracking number και φωτογραφιες πακετου οπως κανει το vickmall. Αυτα τα μικρομαγαζα βαζουν γυαλια στα μεγαλα site

:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μόλις το παράγγειλα και εγώ από το Β2C άψογη εξυπηρέτηση και μου έκαναν και πολύ καλή τιμούλα μετά από πίεση !!!

Coolpad f2 + Xiaomi 10400 mAh Power + 32 Gb TF Card + Leather Case + Sim Cutter = 208 euro!

και δώρο Screen Film, Tempered Glass, OTG Cable, install Google play, Silicone case and Silicone case for Xiaomi Power!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μόλις το παράγγειλα και εγώ από το Β2C άψογη εξυπηρέτηση και μου έκαναν και πολύ καλή τιμούλα μετά από πίεση !!!

Coolpad f2 + Xiaomi 10400 mAh Power + 32 Gb TF Card + Leather Case + Sim Cutter = 208 euro!

και δώρο Screen Film, Tempered Glass, OTG Cable, install Google play, Silicone case and Silicone case for Xiaomi Power!

Τιποτα αλλο δεν ειχε να παριες βρε......:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...