Jump to content

Sony Xperia Z3 Compact


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατασκευάζονται στη Κίνα λόγω χαμηλού κόστους εργατικού δυναμικού αλλά οι προδιαγραφές και η ποιότητα των υλικών είναι Ιαπωνίας. Και οι παλιές συσκευές Sony Ericsson που είχα στην Κίνα κατασκευάζονταν αλλά αντέχουν ακόμα μέχρι και σήμερα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μονο η Panasonic συνεχίζει να κατασκευάζει τα περισσότερα τηλέφωνα της στην Ιαπωνία.

Συμφωνώ περί quality control και όλα αυτά - απλά το ανέφερα γιατί νομίζω ένας φίλος σ' αυτό το thread είπε ότι το δικό Z3 του έλεγε Made in Sweden.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συμφωνώ περί quality control και όλα αυτά - απλά το ανέφερα γιατί νομίζω ένας φίλος σ' αυτό το thread είπε ότι το δικό Z3 του έλεγε Made in Sweden.

 

Στο δικό μου στο πίσω μερος του κουτιού εχει αυτοκολητο που λεει "Sony Mobile Communications AB SE-221 88 Lund Sweden" αλλα στα πλαϊνά του κουτιού εκει που εχει το Barcode και το ΙΜΕΙ γραφει στο κατω μέρος "Made in China". Οποτε απο οτι φαίνεται πρωτα φτιάχνεται το Hardware στη Κίνα και μετα παει στα κεντρικα στη Σουηδια γιατι στη Σουηδια φτιάχνεται απ' οσο ξέρω το Software των κινητών της Sony.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το έχω και εγώ στα χέρια μου από kaizer και είναι made in china (όπως και άλλα 3 γνωστών). Θετικές οι πρώτες εντυπώσεις κυρίως από την οθόνη ( υπερέχει ξεκάθαρα από το αγαπημένο και σε άριστη κατάσταση nexus 4). Σε αίσθηση και ποιότητα κατασκευής όμως δεν φτάνει το nexus η αλήθεια να λέγεται. Το καπάκι της sim ενώ το κλείνω ανοίγει ξανά στην άκρη και με βάζει σε σκέψεις. Το έχει κάποιος άλλος το συγκεκριμένο πρόβλημα ; Επειδή έρχομαι από καθαρό android έχω χάσει λίγο την μπάλα με τις εφαρμογές πού έχει από την sony και τρίτους. Υπάρχει κάποιος οδηγός καθαρισμού ;
Welcome to Rapture
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το έχω και εγώ στα χέρια μου από kaizer και είναι made in china (όπως και άλλα 3 γνωστών). Θετικές οι πρώτες εντυπώσεις κυρίως από την οθόνη ( υπερέχει ξεκάθαρα από το αγαπημένο και σε άριστη κατάσταση nexus 4). Σε αίσθηση και ποιότητα κατασκευής όμως δεν φτάνει το nexus η αλήθεια να λέγεται. Το καπάκι της sim ενώ το κλείνω ανοίγει ξανά στην άκρη και με βάζει σε σκέψεις. Το έχει κάποιος άλλος το συγκεκριμένο πρόβλημα ; Επειδή έρχομαι από καθαρό android έχω χάσει λίγο την μπάλα με τις εφαρμογές πού έχει από την sony και τρίτους. Υπάρχει κάποιος οδηγός καθαρισμού ;

 

μηπως δεν το πιεσες καλα μεσα το καπακι? πρεπει να νιωθεις την αισθηση οτι κουμπωσε..οσο για εφαρμογες, απλη λογικη θελει και λιγο google αν εισαι πρωταρης γενικα, αλλα κυριως να βγαλεις ο,τι εσυ δε θες..Πχ δε μπορω να σου πω απενεργοποιησε το fb...

Απο εκει και περα, επειδη ειμαι απο αυτους που δεν χρησιμοποιουν ολες αυτες τις περιττες εφαρμογες, θα σου πω τι εχω απενεργοποιησει:

βιβλια google

ειδησεις και καιρος (το widget του καιρου λειτουργει ανεξαρτητα και εχω κρατησει μονο εκεινο)

εφαρμογη lifelog

μηχανη κειμενο σε ομιλια της google

μουσικη google

παιχνιδια google

περιπτερο google

ταινιες google

υποστηριξη xperia care

account manager

drive

gmail (τα εχω ολα στο email του κινητου που το θεωρω καλυτερα)

google+

hangouts

japannese keyboard layout

keep

sony select

talkback

xperia social engine sharing (με εικονιδιο twiter)

xperia twiter

xperia lounge..

 

συν μερικες οπως antivirus και χαρτες garmin που ειναι δοκιμαστηκα ή περιττα και τα εχω διαγραψει, δεν τα θυμαμαι απεξω, αυτα που σου ειπα ειναι απενεργοποιημενα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

μηπως δεν το πιεσες καλα μεσα το καπακι? πρεπει να νιωθεις την αισθηση οτι κουμπωσε..οσο για εφαρμογες, απλη λογικη θελει και λιγο google αν εισαι πρωταρης γενικα, αλλα κυριως να βγαλεις ο,τι εσυ δε θες..Πχ δε μπορω να σου πω απενεργοποιησε το fb...

Απο εκει και περα, επειδη ειμαι απο αυτους που δεν χρησιμοποιουν ολες αυτες τις περιττες εφαρμογες, θα σου πω τι εχω απενεργοποιησει:

βιβλια google

ειδησεις και καιρος (το widget του καιρου λειτουργει ανεξαρτητα και εχω κρατησει μονο εκεινο)

εφαρμογη lifelog

μηχανη κειμενο σε ομιλια της google

μουσικη google

παιχνιδια google

περιπτερο google

ταινιες google

υποστηριξη xperia care

account manager

drive

gmail (τα εχω ολα στο email του κινητου που το θεωρω καλυτερα)

google+

hangouts

japannese keyboard layout

keep

sony select

talkback

xperia social engine sharing (με εικονιδιο twiter)

xperia twiter

xperia lounge..

 

συν μερικες οπως antivirus και χαρτες garmin που ειναι δοκιμαστηκα ή περιττα και τα εχω διαγραψει, δεν τα θυμαμαι απεξω, αυτα που σου ειπα ειναι απενεργοποιημενα..

 

Μπα το συρτάρι της sim είναι ok, έχει και μια μαλ@κία μέσα σαν ετικέτα. Δεν είναι ότι το πετάει εντελώς απλά δεν το βλέπω να κλείνει "αεροστεγώς" όπως αυτό της micro sd. Ευχαριστώ για τις προτάσεις των εφαρμογών.

Welcome to Rapture
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,υπάρχει κάποια ρύθμιση ή εφαρμογή που να εμποδίζει την εμφάνιση της περίληψης του μηνύματος(sms) στη γραμμή ειδοποιήσεων??
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,υπάρχει κάποια ρύθμιση ή εφαρμογή που να εμποδίζει την εμφάνιση της περίληψης του μηνύματος(sms) στη γραμμή ειδοποιήσεων??

 

Υπάρχει ρύθμιση στον SMS client σου...

Συνήθως μέσα στα Notifications έχει ένα checkbox "privacy" ή κάπως έτσι...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Μπαταρία όνειρο, 3 μέρες άνετα..από Κυριακή 6 το πρωί μέχρι τώρα.

Και antuntu ακόμα πιο καλό..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μπαταρία όνειρο, 3 μέρες άνετα..από Κυριακή 6 το πρωί μέχρι τώρα.

Και antuntu ακόμα πιο καλό..

 

Αυτα ειναι... :D

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Αυτα ειναι... :D

 

και οι 4 ωρες δεν ειναι λιγες γιατι δεν κανω χρηση οθονης μονο, δηλαδη να παιζω καποιο παιχνιδι ή να μιλαω viber με μηνυματα οποτε να γραφει πολλες ωρες οθονη, κανω απολα, πχ εβγαλα πολλες φωτογραφιες χθες, ανεβασα insta, fb, κτλ κτλ που τρωνε τη μπαταρια πιο γρηγορα απο το να χαζευεις στο ιντερνετ ή να μιλας με μηνυματα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παίζει να είμαι ο μοναδικός άτυχος και παραπονούμενος στό thread. Μόλις μία μέρα με το κινητό και σήμερα στάλθηκε για DOA. Το καπάκι της sim έχει πρόβλημα (πολλά άτομα σε forum εξωτερικού το αναφέρουν και προτείνουν διάφορες πατέντες. Με σχεδόν 400 ευρώ δέν το ψάχνω καν DOA κατευθείαν). Σαν να μην έφτανε αυτό το βράδυ στο κρεβάτι κάθομαι και στήνω το κινητό και σε άσπρο φόντο σε σελίδα του chrome παρατηρώ σε ενα σημείο στην οθόνη του με μέγεθος κεφαλιού καρφίτσας ένα μπλέδισμα. Από κατάλληλη γωνία είναι σαν στίγμα όχι pixel. Το συμπέρασμα, την **** μέρες που είναι την έφαγα. Από δευτέρα και βλέπουμε. Edited by zxr
Welcome to Rapture
Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνουν δυστυχώς κι αυτά.ηρέμησε και δες να περάσεις μία όμορφη πρωτοχρονιά

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παίζει να είμαι ο μοναδικός άτυχος και παραπονούμενος στό thread. Μόλις μία μέρα με το κινητό και σήμερα στάλθηκε για DOA. Το καπάκι της sim έχει πρόβλημα (πολλά άτομα σε forum εξωτερικού το αναφέρουν και προτείνουν διάφορες πατέντες. Με σχεδόν 400 ευρώ δέν το ψάχνω καν DOA κατευθείαν). Σαν να μην έφτανε αυτό το βράδυ στο κρεβάτι κάθομαι και στήνω το κινητό και σε άσπρο φόντο σε σελίδα του chrome παρατηρώ σε ενα σημείο στην οθόνη του με μέγεθος κεφαλιού καρφίτσας ένα μπλέδισμα. Από κατάλληλη γωνία είναι σαν στίγμα όχι pixel. Το συμπέρασμα, την **** μέρες που είναι την έφαγα. Από δευτέρα και βλέπουμε.

 

φιλαρακι αυτα συμβαινουν, μην τρελαινεσαι αρκει να καλυφθεις απο το DOA..Εγω οταν παρελαβα ενα απο τα Ζ1compact Που ειχα την ανοιξη, ειχε οθονη ξεκολημενη, ηταν πιο πανω απο το σασι απο τη μια πλευρα και την πιεζες και εμπαινε μεσα..παρολα αυτα το εστειλα και μου το αντικατεστησαν ολο το πακετο, νεα συσκευασια κτλ..

Edited by zxr

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλή πρωτοχρονιά να έχουμε όλοι παιδιά. Πρώτη φορά δίνω τόσο πολλά για κινητό, παλαιότερα έκανα ποιό στοχευμένες αγορές (nexus 4 - 200 ευρώ) και πονάει λίγο. Με την sony εδώ και πολλά χρόνια έχω μια σχέση αγάπης και μίσους. Πάντα τα προϊόντα της ήταν αντικείμενα πόθου και δεν είναι λίγες οι φορές πού κατέβασα καντήλια για τις επιλογές μου (vaio z 2000 ευρώ με πρόβλημα στην οθόνη, βιντεοκάμερα dv ημιεπαγγελματική μοντέλο του 2002 και αξίας 1.000.000 δραχμές με πρόβλημα στον φακό μετά από 3 μήνες αγοράς και επιστροφή από το service μετά από 2 μήνες).
Welcome to Rapture
Link to comment
Share on other sites

Καλή πρωτοχρονιά να έχουμε όλοι παιδιά. Πρώτη φορά δίνω τόσο πολλά για κινητό, παλαιότερα έκανα ποιό στοχευμένες αγορές (nexus 4 - 200 ευρώ) και πονάει λίγο. Με την sony εδώ και πολλά χρόνια έχω μια σχέση αγάπης και μίσους. Πάντα τα προϊόντα της ήταν αντικείμενα πόθου και δεν είναι λίγες οι φορές πού κατέβασα καντήλια για τις επιλογές μου (vaio z 2000 ευρώ με πρόβλημα στην οθόνη, βιντεοκάμερα dv ημιεπαγγελματική μοντέλο του 2002 και αξίας 1.000.000 δραχμές με πρόβλημα στον φακό μετά από 3 μήνες αγοράς και επιστροφή από το service μετά από 2 μήνες).

 

Συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες.:p

Πρέπει να έχεις πολυ τύχη να μην σου τύχει αναποδια με μια συσκευή ever.

Ειδικά αν αλλάζεις συχνά ε τότε το έχεις στο τσεπάκι την αναποδια.

Να σου γίνει αντικατασταση να ευχαριστηθεις την κινητήρα που το αξίζει με χίλια.

 

Εδώ εγώ ήμουν πολύ πιο άτυχος με το μεγάλο z3 έως πετύχω την άψογη παρτίδα.

Αλλά το άξιζε η "ταλαιπωρία" διότι όλη η z3 σειρά είναι εκπληκτικά σε υλοποίηση.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες.:p

Πρέπει να έχεις πολυ τύχη να μην σου τύχει αναποδια με μια συσκευή ever.

Ειδικά αν αλλάζεις συχνά ε τότε το έχεις στο τσεπάκι την αναποδια.

Να σου γίνει αντικατασταση να ευχαριστηθεις την κινητήρα που το αξίζει με χίλια.

 

Εδώ εγώ ήμουν πολύ πιο άτυχος με το μεγάλο z3 έως πετύχω την άψογη παρτίδα.

Αλλά το άξιζε η "ταλαιπωρία" διότι όλη η z3 σειρά είναι εκπληκτικά σε υλοποίηση.

 

Μακάρι να έρθει σωστό κομμάτι και ας έρθει την άλλη βδομάδα. Αυτό που με βάζει σε σκέψεις είναι ότι τα κομμάτια πού έχει το kaizer μετά από επικοινωνία πού είχα είναι όλα ελληνικής αντιπροσωπίας καί λογικά όχι τελευταίες παρτίδες. Οπότε οι πιθανότητες να σκάσει και άλλο με πρόβλημα είναι περισσότερες (τα eu) ανακυκλώνονται γρηγορότερα.

Welcome to Rapture
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να έρθει σωστό κομμάτι και ας έρθει την άλλη βδομάδα. Αυτό που με βάζει σε σκέψεις είναι ότι τα κομμάτια πού έχει το kaizer μετά από επικοινωνία πού είχα είναι όλα ελληνικής αντιπροσωπίας καί λογικά όχι τελευταίες παρτίδες. Οπότε οι πιθανότητες να σκάσει και άλλο με πρόβλημα είναι περισσότερες (τα eu) ανακυκλώνονται γρηγορότερα.

Θα επιμένεις μέχρι να πάρεις εξαιρετική παρτίδα.

Όταν σκας τα πολλά λεφτά από τη τσέπη σου,το δίκιο με το μέρος σου πάντα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Θα επιμένεις μέχρι να πάρεις εξαιρετική παρτίδα.

Όταν σκας τα πολλά λεφτά από τη τσέπη σου,το δίκιο με το μέρος σου πάντα.

 

Στο τηλέφωνο ήταν ευγενικός ο τύπος και συμπονετικός. Είμαι και επαρχία άρα μόνο να ελπίζω μπορώ.

Welcome to Rapture
Link to comment
Share on other sites

Kaiser ε ,και μένα μου πέφτει η μπαταρία και κρατάει μιάμιση μέρα με μέτρια χρηση αλλα επειδή έχασα το δοα γιατι μου μετρήσαν τις 2 αργίες Χριστουγέννων λες και ηταν ανοιχτό προτίμησα να μην το στείλω γιατι στην καλύτερη θα πάρω ανακατασκευασμένο
Link to comment
Share on other sites

Kaiser ε ,και μένα μου πέφτει η μπαταρία και κρατάει μιάμιση μέρα με μέτρια χρηση αλλα επειδή έχασα το δοα γιατι μου μετρήσαν τις 2 αργίες Χριστουγέννων λες και ηταν ανοιχτό προτίμησα να μην το στείλω γιατι στην καλύτερη θα πάρω ανακατασκευασμένο

 

Ούτε στο επίσημο service δεν θα το πάς ; καινούργιο τηλέφωνο τόσα λεφτά. Τρέξε και Τρέξτους. Και εγώ για λίγα λεπτά σκέφτηκα να το κρατήσω και να συμβιβαστώ αλλά μετά τρελάθηκα και άρχισαν τά όργανα :)

Welcome to Rapture
Link to comment
Share on other sites

Kaiser ε ,και μένα μου πέφτει η μπαταρία και κρατάει μιάμιση μέρα με μέτρια χρηση αλλα επειδή έχασα το δοα γιατι μου μετρήσαν τις 2 αργίες Χριστουγέννων λες και ηταν ανοιχτό προτίμησα να μην το στείλω γιατι στην καλύτερη θα πάρω ανακατασκευασμένο

kaizer.gr ή kaizershop.gr ?γιατι και μενα καπου εκει μου κραταει..

Link to comment
Share on other sites

Ούτε στο επίσημο service δεν θα το πάς ; καινούργιο τηλέφωνο τόσα λεφτά. Τρέξε και Τρέξτους. Και εγώ για λίγα λεπτά σκέφτηκα να το κρατήσω και να συμβιβαστώ αλλά μετά τρελάθηκα και άρχισαν τά όργανα :)

 

Εχω διαβάσει οτι προκαλούν πιο χοντρό προβλημα για να ζητήσουν λεφτα ή σου δίνουν κάποιο αλλο οχι όμως καινούριο.Να τους το στείλω σώο και να μου το γυρίσουν με αλλα προβληματα;

Link to comment
Share on other sites

Παίζει να είμαι ο μοναδικός άτυχος και παραπονούμενος στό thread. Μόλις μία μέρα με το κινητό και σήμερα στάλθηκε για DOA. Το καπάκι της sim έχει πρόβλημα (πολλά άτομα σε forum εξωτερικού το αναφέρουν και προτείνουν διάφορες πατέντες. Με σχεδόν 400 ευρώ δέν το ψάχνω καν DOA κατευθείαν). Σαν να μην έφτανε αυτό το βράδυ στο κρεβάτι κάθομαι και στήνω το κινητό και σε άσπρο φόντο σε σελίδα του chrome παρατηρώ σε ενα σημείο στην οθόνη του με μέγεθος κεφαλιού καρφίτσας ένα μπλέδισμα. Από κατάλληλη γωνία είναι σαν στίγμα όχι pixel. Το συμπέρασμα, την **** μέρες που είναι την έφαγα. Από δευτέρα και βλέπουμε.

Λίγη προσοχή στις εκφράσεις μας παρακαλώ.

Ευχαριστώ

 

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία πάνω από όλα!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το έχω και εγώ στα χέρια μου από kaizer και είναι made in china (όπως και άλλα 3 γνωστών). Θετικές οι πρώτες εντυπώσεις κυρίως από την οθόνη ( υπερέχει ξεκάθαρα από το αγαπημένο και σε άριστη κατάσταση nexus 4). Σε αίσθηση και ποιότητα κατασκευής όμως δεν φτάνει το nexus η αλήθεια να λέγεται. Το καπάκι της sim ενώ το κλείνω ανοίγει ξανά στην άκρη και με βάζει σε σκέψεις. Το έχει κάποιος άλλος το συγκεκριμένο πρόβλημα ; Επειδή έρχομαι από καθαρό android έχω χάσει λίγο την μπάλα με τις εφαρμογές πού έχει από την sony και τρίτους. Υπάρχει κάποιος οδηγός καθαρισμού ;

 

Κι εμενα δεν εκλεινε καλα στην αρχη το πορτακι την σιμ αλλα οταν το πιεσω και στις 2 πλευρες κλεινει και μετα δεν ξαναανοιγει...Παρατηρησα την ετικετα αδιαβροχοπιησης την ασπρη σαν να εξειχε λιγο απο μεσα.Λετε αυτη να δημιουργει το θεμα??Προσπαθησα με το νυχι μου να την σπρωξω κι αλλο μεσα μηπως και δεν ειχε μπει αλλα δεν παει αλλο.

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρόνια ! Δηλαδή εάν ειναι να πάρει κάποιος ειναι πιο καινούργια παρτίδα αν ειναι ευρωπαϊκό ; Το καιζερ που έχει ελληνικά τώρα τελευταία ειναι πιο παλιά ;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3 Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...