Jump to content

Sony Xperia Z3 Compact


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδες χθες ειδα προσεκτικα το Ζ3c, καθως και το Ζ3 που το εχει ενας φιλος.

ενταξει, πιστευω οτι η σονυ πλεον τα διαφοροποιησε και δεν εχουν σχεση ως προς την κατασκευη..Επισης το μικρο Ζ3 δε μαρεσε τελικα γυρω γυρω με το πλαστικο που εχει, και δεν ειναι rubber-μαλακο..Εγω οταν διαβαζω rubber καταλαβαινω οτι θα ειναι οπως μια γομα, εστω σε πολυ σκληρη εκδοση..Αυτο ειναι ενα σκληρο πλαστικο!

Κατα τα αλλα ειναι πιο μαζεμενο απο το Ζ1c και στο χερι εχει καλυτερη αισθηση με διαφορα..

Κατα τα αλλα δε με ενθουσιασε σαν σχεδιο και μονο σε μαυρο μαρεσε.

Οσο για το alpha και για το αι φον, σαν βασικοι ανταγωνιστες, το 1ο ειναι ομορφο αλλα με τη μπαταρια που ειχει, οσο καλη διαχειριση και να κανει, δεν αρκει..συν οτι δεν ειναι κανα τρομερο σχεδιο, απλα απο μπροστα κανει τη διαφορα σε σχεση με τα αλλα samsung..θεωρω πως ειναι σε καλο δρομο αυτη η σειρα και αν προσεξουν οι κορεατες ισως βγαλουν μια οντως ομορφη και ολοκληρωμενη συσκευη (κατι που ακομα δεν εχουν κανει εκτος απο τα Note για μπασκετομπολιστες (παλαμη 20 ποντους θες))

Αντιστοιχα το αι φον, αν και αλουμινιο, δε μαρεσε καθολου. Ειναι σαν ψευτικο και αυτες οι γραμες λαστιχου που εχει απο πισω ειναι τραγικες..Προσωπικα δεν περιμενα να ειναι τοσο ασχημο σε σχεση με το 5s, ειδικα απο κοντα..Για τα κλασσικα μειονεκτηματα λογω Ios δε θα αναφερθω, ειναι γνωστο και θεμα προτιμησεων.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αιτιολογησε αν μπορεις την πεποιθηση σου για ανωτερη ποιοτητα κατασκευης του αλφα.

 

είναι ανώτερο το Ζ3 compact από το alpha http://smartphones.findthebest.com/compare/1380-1575/Sony-Xperia-Z3-Compact-vs-Samsung-Galaxy-Alpha .

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω απολυτα, απλα το παιδι διατυπωσε λαθος την προταση.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, εχετε αποψη για αυτο:

http://www.ebay.com/itm/371180383678?_trksid=p2059210.m2749.l2649&var=640345780428&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

??

Την χτυπησα, μαζι και το Z3 compact σε μαυρο και ο,τι γινει!

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά σβήνω τις φώτο και εμφανίζονται πάλι δεν είναι upload σε κάποιο google drive η οτιδήποτε ξέρει κανείς τίποτα?

 

:offtopic:

Αν ειναι φωτο της πεθερας τοτε δυστυχως το προβλημα λυνεται μονο σε εξουσιοδοτημενο εξορκιστη.... :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, εχετε αποψη για αυτο:

http://www.ebay.com/itm/371180383678?_trksid=p2059210.m2749.l2649&var=640345780428&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

??

Την χτυπησα, μαζι και το Z3 compact σε μαυρο και ο,τι γινει!

 

Ωραίος φορτιστής φαίνεται! Αν έκανε και για το τάμπλετ της sony θα το έπαιρνα! Προφανώς δεν κάνει γιατί είναι πολύ λεπτότερο από το κινητό, αλλά αν το έχεις σε θήκη ή κάνεις καμιά πατέντα μπορεί και να εφαρμόσει/κάτσει! Στο λέω αν μελλοντικά πάρεις και το τάμπλετ... :lol:

Βλέπω δεν άντεξες και το χτύπησες και συ το κινητό εεε? :D Εμένα αύριο θα είναι στα χέρια μου (εκτός απροόπτου)! Για να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

το πηρα κι εγω στα χερια μου και το πρωτο πραγμα που εχω να πω ειναι πως αποτελει τη χρυση τομη μεγεθους και χρηστικοτητας. Η συσκευη ειναι ποιοτικη και αν η sony το επαιρνε αποφαση να σταματησει να ασχολειται με το software και να μας γεμιζει σαβουρα θα ηταν ολα καλυτερα, και οι πωλησεις της πιστευω...

 

by the way, επειδη δεν πηγα ακομα στους xda, root υπαρχει? Να διωξουμε λιγη σαβουρα τουλαχιστον...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αν το παραγγειλω το πρωί και ειναι σε απόθεμα θα μπορώ να το πάρω την Τετάρτη απο την αποθήκη απευθείας;

 

Παιδιά δώστε τα φώτα σας:D:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με ενδιαφέρει το κινητό, αλλά με προβληματίζει το θέμα του root που το θεωρώ απαραίτητο. Κάποιος που έχει ξεκλειδώσει τον bootloader έχει δει τραγικά αποτελέσματα στην κάμερα;
Link to comment
Share on other sites

by the way, επειδη δεν πηγα ακομα στους xda, root υπαρχει? Να διωξουμε λιγη σαβουρα τουλαχιστον...

 

Δεν σε καθυστερεί η "σαβούρα" της Sony , Ρίξτα σε ένα φάκελο και είσαι ΟΚ, δεν υπάρχει λόγος να κάνεις Root μόνο γι'αυτό.

Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος φορτιστής φαίνεται! Αν έκανε και για το τάμπλετ της sony θα το έπαιρνα! Προφανώς δεν κάνει γιατί είναι πολύ λεπτότερο από το κινητό, αλλά αν το έχεις σε θήκη ή κάνεις καμιά πατέντα μπορεί και να εφαρμόσει/κάτσει! Στο λέω αν μελλοντικά πάρεις και το τάμπλετ... :lol:

Βλέπω δεν άντεξες και το χτύπησες και συ το κινητό εεε? :D Εμένα αύριο θα είναι στα χέρια μου (εκτός απροόπτου)! Για να δούμε.

 

Άστα, μου ασκήθηκαν πιέσεις για πώληση του Ζ1 Compact και υπέκυψα.. Δεν είναι τόσο όμορφο αλλά έχει πολύ καλύτερο πιάσιμο μιας και λεπτυνε συν ότι η οθόνη του αποδίδει το λευκό πολύ καλύτερα..

Κατά τα άλλα το τάμπλετ δε νομίζω να το χτυπήσω μιας και το Tab s που έχω με καλύπτει και δε μπορώ να χάσω πάλι λεφτά.. Όμως το dock αυτό βγαίνει για διάφορα μοντέλα, ίσως και για τάμπλετ αν θελει κάποιος

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά σβήνω τις φώτο και εμφανίζονται πάλι δεν είναι upload σε κάποιο google drive η οτιδήποτε ξέρει κανείς τίποτα?

 

 

Αν πας να τις σβήσεις με την εφαρμογή της Google "φωτογραφίες" σου βγάζει την επιβεβαίωση της διαγραφής και έχει ένα κουμπί, <διαγραφή παντού>

Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

το πηρα κι εγω στα χερια μου και το πρωτο πραγμα που εχω να πω ειναι πως αποτελει τη χρυση τομη μεγεθους και χρηστικοτητας. Η συσκευη ειναι ποιοτικη και αν η sony το επαιρνε αποφαση να σταματησει να ασχολειται με το software και να μας γεμιζει σαβουρα θα ηταν ολα καλυτερα, και οι πωλησεις της πιστευω...

 

by the way, επειδη δεν πηγα ακομα στους xda, root υπαρχει? Να διωξουμε λιγη σαβουρα τουλαχιστον...

 

Δε φταίει η σαβουρα που δεν πουλάει η σονυ,ούτε δημιουργεί πρόβλημα στο κινητό, ακριβώς ίδιες επιδόσεις έχει και τα περισσότερα απενεργοποιουνται..

 

Παρεπιπτοντως ρε παιδες,επειδη μολις παρελαβα..παρατηρησα οτι το κουμπι της εντασης του ηχου παιζει πανω κατω..ειναι και σε εσας ετσι ή εμενα ειναι προβληματικο? Δεν μοιαζει ναναι χαλασμενο, απλα εχει ενα παιξιμο παραπανω απο το συνηθισμενο και μου κανει εντυπωση..ΙΣως ειναι λογικο λογω του μεγαλου υψους που εχει απο τα πλαστικα-μονωτικα κτλ και δεν μπορει να δειχνει πολυ συμπαγες, ομως θαθελα να το δοκιμασετε αν πηγαινει πανω-κατω το δικο σας..

Κατα τα αλλα, στο μαυρο ειναι πραγματικα πανεμορφο..

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά σβήνω τις φώτο και εμφανίζονται πάλι δεν είναι upload σε κάποιο google drive η οτιδήποτε ξέρει κανείς τίποτα?

Στο Album της Sony εμφανίζονται πάλι;

Το έχεις συνδέσει με κάποιο cloud service; Dropbox, Drive, Flickr;

Μήπως έκανες login στο Cloud της Sony;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έφτασε η Cruzerlite bugdroid, σε σχέση με την Ringke Fusion, που είναι σίγουρα ποιο "Elegant" αλλά θες "Clean 100" δωμάτιο για να μην πιάσει χνουδάκι ενδιάμεσα και φαίνεται ασχημα, προστατεύει πλήρως το κινητο, καλύπτοντας και την θύρα της usb, (airdroid 4tw.. & μαγνητικό καλώδιο φόρτισης) δίνοντας πολύ καλύτερη αίσθηση προστασίας, χωρίς να προσθέτει πολύ όγκο στο κινητό. Μια έκδοση της Ringke που θα κάλυπτε ΚΑΙ την usb θα ήταν η ιδανική για εμένα μιας και αυτή που παρέλαβα τον περισσότερο χρόνο θα σκονίζεται στην βιβλιοθήκη.

 

https://imgur.com/a/LpSUI

Link to comment
Share on other sites

Στο Album της Sony εμφανίζονται πάλι;

Το έχεις συνδέσει με κάποιο cloud service; Dropbox, Drive, Flickr;

Μήπως έκανες login στο Cloud της Sony;

Όχι τίποτα από όλα αυτά και με es explorer που πήγα να τις διαγράψω από τον φάκελο download της sd μου έλεγε ότι δεν μπορεί να τροποποιήθει ο φάκελος γιατί η εφαρμογή δεν είναι του τηλεφώνου και χρειάζεται root. Αυτό έγινε σε μαζική διαγραφή ένα ένα διαγράφονται κανονικά. Και μετά εμφανίζονται ξανά

Link to comment
Share on other sites

Όχι τίποτα από όλα αυτά και με es explorer που πήγα να τις διαγράψω από τον φάκελο download της sd μου έλεγε ότι δεν μπορεί να τροποποιήθει ο φάκελος γιατί η εφαρμογή δεν είναι του τηλεφώνου και χρειάζεται root. Αυτό έγινε σε μαζική διαγραφή ένα ένα διαγράφονται κανονικά. Και μετά εμφανίζονται ξανά

Το Google+ το χρησιμοποιείς;

Για να βρούμε καταρχάς αν φταίει το Google+ Photos ή το Αlbum της Sony, μπορείς να καταργήσεις τελείως την εφαρμογή του Google+;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Όχι τίποτα από όλα αυτά και με es explorer που πήγα να τις διαγράψω από τον φάκελο download της sd μου έλεγε ότι δεν μπορεί να τροποποιήθει ο φάκελος γιατί η εφαρμογή δεν είναι του τηλεφώνου και χρειάζεται root. Αυτό έγινε σε μαζική διαγραφή ένα ένα διαγράφονται κανονικά. Και μετά εμφανίζονται ξανά

 

προσπαθησε να τις διαγραψεις (αν δεν το εχεις ηδη κανει...) με την μαμα εφαρμογη διαχειρησης αρχειων του κινητου . νομιζω file commander λεγεται.

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε καθυστερεί η "σαβούρα" της Sony , Ρίξτα σε ένα φάκελο και είσαι ΟΚ, δεν υπάρχει λόγος να κάνεις Root μόνο γι'αυτό.

 

Δε φταίει η σαβουρα που δεν πουλάει η σονυ,ούτε δημιουργεί πρόβλημα στο κινητό, ακριβώς ίδιες επιδόσεις έχει και τα περισσότερα απενεργοποιουνται..

 

Παρεπιπτοντως ρε παιδες,επειδη μολις παρελαβα..παρατηρησα οτι το κουμπι της εντασης του ηχου παιζει πανω κατω..ειναι και σε εσας ετσι ή εμενα ειναι προβληματικο? Δεν μοιαζει ναναι χαλασμενο, απλα εχει ενα παιξιμο παραπανω απο το συνηθισμενο και μου κανει εντυπωση..ΙΣως ειναι λογικο λογω του μεγαλου υψους που εχει απο τα πλαστικα-μονωτικα κτλ και δεν μπορει να δειχνει πολυ συμπαγες, ομως θαθελα να το δοκιμασετε αν πηγαινει πανω-κατω το δικο σας..

Κατα τα αλλα, στο μαυρο ειναι πραγματικα πανεμορφο..

 

 

Δεν με καταλαβατε, δεν ειπα οτι καθυστερει η σαβουρα της sony, αισθητικο ειναι κυριως το προβλημα μου αλλα και πρακτικο. Δεν μπορω να εχω μεσα 15 εφαρμογες που δεν προκειται να χρησιμοποιησω. Που τις μισες και να ηθελα κιολας δεν θα μπορουσα λογω οτι δεν υποστηριζονται στην Ελλαδα...

 

τι να κανω, θα κανω υπομονη μεχρι να βγει μια καλη AOSP...

Link to comment
Share on other sites

Δεν με καταλαβατε, δεν ειπα οτι καθυστερει η σαβουρα της sony, αισθητικο ειναι κυριως το προβλημα μου αλλα και πρακτικο. Δεν μπορω να εχω μεσα 15 εφαρμογες που δεν προκειται να χρησιμοποιησω. Που τις μισες και να ηθελα κιολας δεν θα μπορουσα λογω οτι δεν υποστηριζονται στην Ελλαδα...

 

τι να κανω, θα κανω υπομονη μεχρι να βγει μια καλη AOSP...

 

Πολλές από αυτές γίνονται disable και μάλιστα έχω φτιάξει και έναν οδηγό απενεργοποίησης σαβούρας για το Z1 Compact.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πολλές από αυτές γίνονται disable και μάλιστα έχω φτιάξει και έναν οδηγό απενεργοποίησης σαβούρας για το Z1 Compact.

 

εχει δικιο σε αυτο που λεει, οτι πχ παει σε ολες τις εφαρμογες και τις βλεπει, αλλα μαζευονται σε εναν φακελο..

Επισης λιγο αν ψαξεις τι ειναι η καθε εφαρμογη βρισκεις τι δε θες, εγω εν ολιγοις εχω σουταρει πολυ πραμα και το νιωθω καθαρο το κινητο μου.

 

Δεν με καταλαβατε, δεν ειπα οτι καθυστερει η σαβουρα της sony, αισθητικο ειναι κυριως το προβλημα μου αλλα και πρακτικο. Δεν μπορω να εχω μεσα 15 εφαρμογες που δεν προκειται να χρησιμοποιησω. Που τις μισες και να ηθελα κιολας δεν θα μπορουσα λογω οτι δεν υποστηριζονται στην Ελλαδα...

 

τι να κανω, θα κανω υπομονη μεχρι να βγει μια καλη AOSP...

 

Εχεις δικιο, απλα αν τις κανεις απενεργοποιηση και σε εναν φακελο μεσα δεν ενοχλουν καπου, δεν τις βλεπεις σχεδον πουθενα..Αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι οκ, το λιγοτερο κακο ειναι οι εφαρμογες αυτες! Μακαρι ολων το προβλημα να ηταν αυτο...

Εδω στη samsung παιρνεις Note 4 και λαγκαρει..τι ψαχνεις να βρεις?

 

Κατα τα αλλα το κινητο τα σπαει, ομως εχω μια αμφιβολια για την ενταση του φλας, νομιζω ειναι ιδιο με το Ζ1c, για να μην πω πιο αδυναμο, τουλαχιστον σαν φακος ειναι σιγουρα αλλα και μερικες φωτο που τραβηκα κοιτωντας το, με στραβωνε πιο πολυ το παλιο..Απλα ισως το Ζ3c το ριχνει καλυτερα το φλας, γιατι στο Ζ1c ηταν δυνατο στο κεντρο και αδυναμο πολυ καθως απλωνε και δεν φωτιζε σωστα..εδω απλωνει ομοιομορφα..

Κατα τα αλλα οι διαφορες ειναι ελαχιστες, αλλα σιγουρα η μεγαλυτερη οθονη και το πιο μαζεμενο σωμα γινονται αισθητα! νιωθω οτι εχω ενα πιο ευχρηστο και κομψο και μαζεμενο κινητο αν και στα χαρτια νομιζεις οτι δε διαφερουν σχεδον καθολου σε διαστασεις.

Τα εικονιδια μου εκαναν εντυπωση που τα μεγαλωσαν ετσι, μαλλον μας προιοδεαζουν για ανδροιδ 5...ομως δεν ενθουσιαστηκα..Πιο πολυ αντιγραφη του ios Μου κανει.

 

Τελος αυτο που με ευχαριστει ειναι η οθονη που εχει πολυ καλυτερο λευκο (δεν ξερω αν το tempered της Nillkin που εχω στο Ζ1c την κιτρινιζει πιο πολυ απο ο,τι ηταν) αν και ειχα το πανελ το πιο κιτρινο,τα εχω ξεχασει πως τα λεγαμε, ομως θα το τσεκαρω και με του πατερα μου το Ζ1c Που ειχε πιο ζωντανα χρωματα (οσοι με ξερουν απο το Ζ1c, εχω 2 με τα 2 διαφορετικα πανελ και ειχα κανει συγκρισεις)...και το ακουστικο που μοιαζει να δουλευει σωστα και να μην εχει τον τριγμο του Ζ1c.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

σημερα το εβαλα διπλα απο ενα G2 και επαθα σοκ! Μεχρι προτινως νομιζα οτι το G2 ειχε καλο λευκο! Κατα τα αλλα, πειτε με ιδιοτροπο αλλα καποια πολυ απλα πραγματα θα μπορουσαν τα υπαρχουν και δεν υπαρχουν, π.χ. πως ειναι δυνατον να υπαρχει το double tap για να ανοιγει η οθονη και να μην υπαρχει το double tap για να κλεινει. Τουλαχιστον τωρα φτανουμε να πατησουμε το κουμπι βεβαια.. :p Αλλα ειναι ανοητο πως να το κανουμε. Επισης το dynamic notifications που εχω συνηθισει να χρησιμοποιω δεν δουλευει σωστα αλλα με τα φεγγαρια του.
Link to comment
Share on other sites

σημερα το εβαλα διπλα απο ενα G2 και επαθα σοκ! Μεχρι προτινως νομιζα οτι το G2 ειχε καλο λευκο! Κατα τα αλλα, πειτε με ιδιοτροπο αλλα καποια πολυ απλα πραγματα θα μπορουσαν τα υπαρχουν και δεν υπαρχουν, π.χ. πως ειναι δυνατον να υπαρχει το double tap για να ανοιγει η οθονη και να μην υπαρχει το double tap για να κλεινει. Τουλαχιστον τωρα φτανουμε να πατησουμε το κουμπι βεβαια.. :p Αλλα ειναι ανοητο πως να το κανουμε. Επισης το dynamic notifications που εχω συνηθισει να χρησιμοποιω δεν δουλευει σωστα αλλα με τα φεγγαρια του.

Με nova prime και screen on and off ορίζεις στα gestures του launcher να κλείνει εξίσου είτε με double tap η swipe up η όπως θές.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3 Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...