Jump to content

Sony Xperia Z3 Compact


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια χαρα,βρέθηκε το μυστήριο που τόσο καιρό συχνά πυκνά με απασχολούσε στα Sony τουλάχιστον τωρα που έφυγα :lol:

Όλο και κατι νέο μαθαίνεις τελικά all the time :p

 

Χαχα, ισχυει αυτο.

 

Μεχρι τωρα χρησιμοποιουσα το cloud magic, που ειναι πολυ καλη εφαρμογη για email, αλλα δυστυχως το σκρολιγκ στη λιστα με τα email εναι λιγο χαλια (κυριως στο z3c tablet) και για αυτο το λογο ψαχτηκα με τη μαμα εφαρμογη.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικά παιδιά είχατε δίκιο και ειδικά ο Nikos_Mpl,οι διαφορές με το ζ1κομπακτ είναι μικρές αλλά ουσειωδεις.Η δε αυτόνόμια πετάει,2 μέρες με 3:30 ώρες οθόνη μισή ώρα ομιλια και είμαι στο 42 τις 100 ακόμη.Η οθόνη αισθητά μεγαλύτερη με τις ίδιες διαστάσεις,πολύ καλύτερο σήμα και στην κινητή και στο WiFi.
Link to comment
Share on other sites

Το hotmail ειναι pop3 και εναι σιγουρο πως αυτος ειναι ο λογος. Δεν ειναι bug, ετσι ειναι οι pop3 λογαριασμοι.

Στις εφαρμογες αλλων , ισως γινεται καποια μετατροπη ή τα email περνουν πρωτα απο δικους τους σερβερς.

Το hotmail μπορείς να το έχεις και μέσω exchange που είναι σίγουρα καλύτερο από pop3

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδιά είχατε δίκιο και ειδικά ο Nikos_Mpl,οι διαφορές με το ζ1κομπακτ είναι μικρές αλλά ουσειωδεις.Η δε αυτόνόμια πετάει,2 μέρες με 3:30 ώρες οθόνη μισή ώρα ομιλια και είμαι στο 42 τις 100 ακόμη.Η οθόνη αισθητά μεγαλύτερη με τις ίδιες διαστάσεις,πολύ καλύτερο σήμα και στην κινητή και στο WiFi.

 

ακριβως ετσι...

Σκεψου οτι εγω εχω 4 ωρες οθονης και 2-3 ομιλια σε 2 ημερες χρησης χωρις να το κλεινω νυχτα με φωτεινοτητα λιγο πιο κατω απο τη μεση και με ΒΤ handsfree..και κλεινω στο 10-20%.

Γενικα ειναι ενα τελειο Ζ1c με μονο αρνητικο τα υλικα και μετα την καμερα που αν ηταν πολυ καλυτερη δε θα το αλλαζα ποτε.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Και τα υλικά φίλε Νίκο μια χαρά είναι,το περιμετρικο πλαστικό έχει ωραία αίσθηση και είναι αντοχής,γενικά το κινητό είναι από τα καλύτερα της αγοράς,εννοείται βέβαια το καλύτερο στην κατηγορία του.

 

----- προσθήκη μηνύματος 92 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν ήταν και ανθεκτικό στις πτώσεις θα ήταν best seller.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, το πλαστικο γυρω γυρω , εκτος του οτι ειναι ομορφο, ειναι και ανθεκτικο στις γρατζουνιες. Ειχα χρονια να χρησιμοποιησω γυμνο κινητο. Και αυτο δεν εχει το παραμικρο σημαδακι.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και τα υλικά φίλε Νίκο μια χαρά είναι,το περιμετρικο πλαστικό έχει ωραία αίσθηση και είναι αντοχής,γενικά το κινητό είναι από τα καλύτερα της αγοράς,εννοείται βέβαια το καλύτερο στην κατηγορία του.

 

----- προσθήκη μηνύματος 92 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν ήταν και ανθεκτικό στις πτώσεις θα ήταν best seller.

 

Παιδια, το πλαστικο γυρω γυρω , εκτος του οτι ειναι ομορφο, ειναι και ανθεκτικο στις γρατζουνιες. Ειχα χρονια να χρησιμοποιησω γυμνο κινητο. Και αυτο δεν εχει το παραμικρο σημαδακι.

 

θα σας πω κατι για το πλαστικο γυρω γυεω, ειναι ομορφο οταν ειναι καινουριο.. εμενα μαρεσει πολυ εχει μια ματ υφη και rubber. μετα απο 4-5 μηνες αν το εχετε χωρις θηκη θα γυαλισει και θα γινει σαν ενα πλαστικο γυαλισμενο, το εχω δει και δε μαρεσε καθολου..ειναι ο λογος που δεν το βγαζω απο θηκη στην καθημερινοτητα, για να το ευχαριστιεμαι τις λιγες φορες εκτος θηκης. δεν το καταλαβαινεις αν δε δεις ενα καινουριο και ενα χρησιμοποιημενο μαζι αλλα με ειχε χαλασει οταν το ειδα.

ΚΑτα τα ταλλα, οταν στο Ζ1c εχεις ωραιο αλουμινιο, ειναι κριμα να πας σε πλαστικο, οχι οτι ειναι ασχημο το πλαστικο αυτο..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Με το προηγούμενο κόμπακτ όταν ανοίγω την οθόνη η φωτεινότητα έπειτα από λίγο αυξανοταν μόνη της και τα χρώματα φαινοντουσαν κάπως ξεθωριασμενα για λίγο. Ε λοιπον το ίδιο μ κάνει και το τωρινό. Πφφφ. Ποια έκδοση χρησιμοποιείτε αν δεν σας το κάνει να την περάσω;
Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Με το προηγούμενο κόμπακτ όταν ανοίγω την οθόνη η φωτεινότητα έπειτα από λίγο αυξανοταν μόνη της και τα χρώματα φαινοντουσαν κάπως ξεθωριασμενα για λίγο. Ε λοιπον το ίδιο μ κάνει και το τωρινό. Πφφφ. Ποια έκδοση χρησιμοποιείτε αν δεν σας το κάνει να την περάσω;

 

Ποια έκδοση έχεις ? Επίσης στη βελτίωση εικόνων ποια ρύθμιση έχεις ?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

θα σας πω κατι για το πλαστικο γυρω γυεω, ειναι ομορφο οταν ειναι καινουριο.. εμενα μαρεσει πολυ εχει μια ματ υφη και rubber. μετα απο 4-5 μηνες αν το εχετε χωρις θηκη θα γυαλισει και θα γινει σαν ενα πλαστικο γυαλισμενο, το εχω δει και δε μαρεσε καθολου..ειναι ο λογος που δεν το βγαζω απο θηκη στην καθημερινοτητα, για να το ευχαριστιεμαι τις λιγες φορες εκτος θηκης. δεν το καταλαβαινεις αν δε δεις ενα καινουριο και ενα χρησιμοποιημενο μαζι αλλα με ειχε χαλασει οταν το ειδα.

ΚΑτα τα ταλλα, οταν στο Ζ1c εχεις ωραιο αλουμινιο, ειναι κριμα να πας σε πλαστικο, οχι οτι ειναι ασχημο το πλαστικο αυτο..

 

Εγω σαν πρωην κατοχος Ζ1 εχω να πω οτι η ποιοτητα του κινητου ηταν απιστευτη. 1 χρονος και κατι που περασε τα αλουμινια περιμετρικα δεν επαθαν ουτε μια γρατζουνια, σημαδι η να ξεβαψει.

Εννοειται οτι το προσεχα σα τα ματια μου παντα μεσα σε θηκη. Το εβγαζα που και που ομως απο τη θηκη οταν ημουν σπιτι για να το ευχαριστιεμαι. :O

Πριν αγορασω το μεγαλο Ζ3 ηθελα να παρω το Ζ3 compact. Αλλα φανταστηκα οτι θα γινει αυτο που λες εσυ χωρις να δω καποιο Ζ3 compact μετα απο καιρο. Και ετσι την τελευταια μερα αποφασισα να παρω το Ζ3 και να ησυχασω.

Επειδη το εχω πιασει το Ζ3 compact τα πλαστικα του ειναι πολυ καλα σε αισθηση, και αν ειχε αλουμινιο θα ειχα παρει αυτο γιατι μου αρεσει που η οθονη φαινεται οτι ξεχειλιζει απο το πλαισιο.

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ ότι στη Χρήση Μπαταρίας, μου εμφανίζει μονίμως ανοιχτό το WiFi, ακόμη και όταν το τηλέφωνο είναι σε λειτουργία πτήσης! Στις σύνθετες ρυθμίσεις του WiFi όλες οι ρυθμίσεις, είναι απενεργοποιημένες. Edited by alex_1982
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ ότι στη Χρήση Μπαταρίας, μου εμφανίζει μονίμως ανοιχτό το WiFi, ακόμη και όταν το τηλέφωνο είναι σε λειτουργία πτήσης! Στις σύνθετες ρυθμίσεις του WiFi όλες οι ρυθμίσεις, είναι απενεργοποιημένες.

 

μηπως δεν εχει κατσει σωστα η αναβαθμιση? την εκανες απο πανω ή καθαρη? αλλιως καποια εφαρμογη το πιεζει να βρει..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

μηπως δεν εχει κατσει σωστα η αναβαθμιση? την εκανες απο πανω ή καθαρη? αλλιως καποια εφαρμογη το πιεζει να βρει..

 

Δεν είχα κάνει καθαρή και είχα το πρόβλημα με τα SMS, οπότε έκανα επαναφορά εργοστασιακών, το ξαναέστησα από την αρχή και λύθηκε. Αυτό με το WiFi είναι καινούργιο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα κάνει καθαρή και είχα το πρόβλημα με τα SMS, οπότε έκανα επαναφορά εργοστασιακών, το ξαναέστησα από την αρχή και λύθηκε. Αυτό με το WiFi είναι καινούργιο.

 

μονο επαναφορα εκανες? δεν εκανες και επανεγκατασταση?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς; Πώς;

 

μετα την επαναφορα εργοστασιακων, να το βαλεις στο pc companion, να του πεις να κανει αναβαθμιση, θα σου πει οτι δεν υπαρχει αν θες επιδιορθωση, να την κανεις και ετσι να εγκατασταθει παλι η τελευταια εκδοση.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

μετα την επαναφορα εργοστασιακων, να το βαλεις στο pc companion, να του πεις να κανει αναβαθμιση, θα σου πει οτι δεν υπαρχει αν θες επιδιορθωση, να την κανεις και ετσι να εγκατασταθει παλι η τελευταια εκδοση.

 

Μετά από λίγο ψάξιμο σε φόρα του εξωτερικού, ένας έλεγε ότι μπορεί κάποια εφαρμογή να κρατά ανοιχτό το WiFi ακόμη και αν το απενεργοποιείς από το μενού και μια από αυτές που κατηγορούσε ήταν αυτό το χάλι, το Viber. Όντως στις ρυθμίσεις του Viber, στην καρτέλα Γενικά, η τελευταία επιλογή "Πολιτική αναστολής λειτουργία.." (που σημαίνει "Πολιτική αναστολής λειτουργίας WiFi") είναι by default στο να διατηρεί συνεχώς ενεργοποιημένο το WiFi. Απενεργοποιώντας το λύθηκε το ζήτημα! Πραγματικά απαράδεκτη εφαρμογή, δυστυχώς τη χρησιμοποιούν πολλοί φίλοι...

 

Και κάτι off topic, γιατί ο uploader του forum δεν με αφήνει να ανεβάσω screenshot από το κινητό; Για .png δίνει μέγιστες διαστάσεις 1200x1600 και μέγεθος 128ΚΒ. Το screenshot που προσπάθησα να ανεβάσω ήταν 1280x720 και 80ΚΒ...

Link to comment
Share on other sites

Μετά από λίγο ψάξιμο σε φόρα του εξωτερικού, ένας έλεγε ότι μπορεί κάποια εφαρμογή να κρατά ανοιχτό το WiFi ακόμη και αν το απενεργοποιείς από το μενού και μια από αυτές που κατηγορούσε ήταν αυτό το χάλι, το Viber. Όντως στις ρυθμίσεις του Viber, στην καρτέλα Γενικά, η τελευταία επιλογή "Πολιτική αναστολής λειτουργία.." (που σημαίνει "Πολιτική αναστολής λειτουργίας WiFi") είναι by default στο να διατηρεί συνεχώς ενεργοποιημένο το WiFi. Απενεργοποιώντας το λύθηκε το ζήτημα! Πραγματικά απαράδεκτη εφαρμογή, δυστυχώς τη χρησιμοποιούν πολλοί φίλοι...

 

Και κάτι off topic, γιατί ο uploader του forum δεν με αφήνει να ανεβάσω screenshot από το κινητό; Για .png δίνει μέγιστες διαστάσεις 1200x1600 και μέγεθος 128ΚΒ. Το screenshot που προσπάθησα να ανεβάσω ήταν 1280x720 και 80ΚΒ...

 

αν και στο ανεφερα οτι μπορει να φταιει εφαρμογη, εγω οταν κλεινω το wifi το viber δε λειτουργει, οποτε μου κανει εντυπωση αυτο που λες...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

αν και στο ανεφερα οτι μπορει να φταιει εφαρμογη, εγω οταν κλεινω το wifi το viber δε λειτουργει, οποτε μου κανει εντυπωση αυτο που λες...

 

Έχεις δίκιο, αλλά δεν πήγε το μυαλό μου ότι μπορεί να υπάρχει ρύθμιση σε εφαρμογή που να παρακάμπτει τις ρυθμίσεις της συσκευής. Πήγαινε στις ρυθμίσεις του Viber -> Γενικά και δες την τελευταία επιλογή. Προφανώς την έχεις στο "Χρήση ρυθμίσεων συσκευής".

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο, αλλά δεν πήγε το μυαλό μου ότι μπορεί να υπάρχει ρύθμιση σε εφαρμογή που να παρακάμπτει τις ρυθμίσεις της συσκευής. Πήγαινε στις ρυθμίσεις του Viber -> Γενικά και δες την τελευταία επιλογή. Προφανώς την έχεις στο "Χρήση ρυθμίσεων συσκευής".

 

πηγα πριν σου γραψω την απαντηση και την ειχα εκει που ηταν και σε σενα, γιατι δεν το ηξερα ουτε εγω οτι υπαρχει..αλλα δεν ειχα δει προβλημα στο wifi και στην καταναλωση..ποιος ξερει ομως, μπορει να ετυχε απλα σε σενα να παρακαμπτει το κινητο σου.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες σας έχει τύχει όταν ξεκλειδώνει το κινητό για ένα δευτερόλεπτο να αυξάνεται η φωτεινότητα και μετά να επιστρέφει στο κανονικό ; ε λοιπόν εγώ σήμερα το ξεκλειδώνω και ενώ είμαι Internet λέω κάτι δεν πάει καλά, δεν υπήρχε μαύρο χρώμα αλλά γκρι παντού. Στο scroll down menu, σε διάφορα site (insomnia.gr menu) παντού. Φοβήθηκα ότι έπαθε κάτι ή οθόνη. Τελικά ήταν θέμα φωτεινότητας (μέγιστο) και με restart λύθηκε. Είμαι με 232 καθαρή εγκατάσταση.
Welcome to Rapture
Link to comment
Share on other sites

232 έχω και εγώ ξέχασα να απαντήσω που με ρώτησε ο Νίκος :-)

Πάντως και εμένα το κάνει και το έκανε και σε προηγούμενη συσκευή. Με rr μου διορθώνει εμένα αλλά επανέρχεται μετά από λίγο. Δεν μπορώ να φανταστώ τι φταίει. Εφαρμογή το αποκλείω μιας και δεν κατεβάζω τπτ πλην των στάνταρ.

Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Όσοι θέλουν να πειραματιστούν.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6352953#post6352953

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πω πω η μπαταρία με πολύ χρήση viber και browsing δεν λέει να πέσει :-)

 

https://m.flickr.com/#/photos/137246053@N02/22197218430/

 

https://m.flickr.com/#/photos/137246053@N02/22359231486/

Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3 Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...