Jump to content

Sony Xperia Z3 Compact


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή δεν μπορώ να βρω την εφαρμογή, θες να μου πεις αναλυτικά το όνομά της και θα το δοκιμάσω αμέσως

Στους λογαριασμούς θα το βρεις.. Προσθήκη..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στους λογαριασμούς θα το βρεις.. Προσθήκη..

 

Ευχαριστώ. Έχω κάνει προσθήκη και για twitter και για facebook. Πραγματικά μπορεί κάποιος να μου πει τι ακριβώς κάνουν?

Για παράδειγμα, έχω ενεργοποιήσει και το συγχρονισμό με το ημερολόγιο facebook, αλλά γενέθλια δεν έχω δει να εμφανίζονται στο ημερολόγιο.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Έχω κάνει προσθήκη και για twitter και για facebook. Πραγματικά μπορεί κάποιος να μου πει τι ακριβώς κάνουν?

Για παράδειγμα, έχω ενεργοποιήσει και το συγχρονισμό με το ημερολόγιο facebook, αλλά γενέθλια δεν έχω δει να εμφανίζονται στο ημερολόγιο.

Εννοείς σκέτο fb ή Xperia με fb? Το δεύτερο κάνει πολλά, σου κατεβάζει και φώτο φίλων κτλ αλλά το εχω καταργήσει χρόνια τώρα καθώς τρώει μπαταρία, δεδομένα και δεν αξίζει για να βλέπεις ένα κάρο μπούρδες και εκδηλώσεις που στέλνουν όλη μέρα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς σκέτο fb ή Xperia με fb? Το δεύτερο κάνει πολλά, σου κατεβάζει και φώτο φίλων κτλ αλλά το εχω καταργήσει χρόνια τώρα καθώς τρώει μπαταρία, δεδομένα και δεν αξίζει για να βλέπεις ένα κάρο μπούρδες και εκδηλώσεις που στέλνουν όλη μέρα..

Το Xperia fb εννοώ. Αυτό που έχω δει είναι να έχει τις φωτογραφίες μου από το fb στο άλμπουμ και να φέρνει στο ημερολόγιο τις εκδηλώσεις. Αλλά όχι γενέθλια.

Link to comment
Share on other sites

Το Xperia fb εννοώ. Αυτό που έχω δει είναι να έχει τις φωτογραφίες μου από το fb στο άλμπουμ και να φέρνει στο ημερολόγιο τις εκδηλώσεις. Αλλά όχι γενέθλια.

 

Ναι αυτές οι λειτουργίες υπάρχουν ακόμη στην Lollipop αλλά δεν υπάρχει η δυνατότητα πλέον να ανεβάσεις φωτογραφίες στα album σου ή να κάνεις check in μέσω αυτής. Εγώ τη χρησιμοποιούσα γιατί σε αντίθεση με τη μαμά εφαρμογή του Facebook δεν σου κάνει το τραγικό resize των φώτο σε μέγεθος μινιατούρας ... Είναι σαν να τις ανέβαζες από το desktop σου.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου πείτε αν έχετε το ίδιο θέμα? Κάθε φορά που πάω να δε ένα βίντεο στο YouTube app αυτό ξεκινάει σε 360p και πρέπει να επιλέγω με το χέρι HD ανάλυση. Πως γίνεται να το ρυθμίσω ώστε να παίζει πάντα σε 720p??
Link to comment
Share on other sites

Ο μαγνητικός φορτιστής έχει φορά που μπαίνει; Ή τον βάζουμε όπως να ναι;

 

Ναι, έχει φορά. Αν παρατηρήσεις, οι δύο επαφές στο τηλέφωνο έχουν λίγο διαφορετικό σχήμα, η μία είναι στρογγυλή και η άλλη οβάλ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω χασει το εικονιδιο που ανοιγω και βλεπω τις φωτογραφιες.τον προεγκατεστημενο.αναγκαστικα τις βλεπω με τον walkman.τον εσβησα καταλαθος και δεν τον βρισκω τωρα;;; Μπορω να τον ξανακατεβασω??? Τι γινετε τωρα...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω χασει το εικονιδιο που ανοιγω και βλεπω τις φωτογραφιες.τον προεγκατεστημενο.αναγκαστικα τις βλεπω με τον walkman.τον εσβησα καταλαθος και δεν τον βρισκω τωρα;;; Μπορω να τον ξανακατεβασω??? Τι γινετε τωρα...

Πάνε στο play store και πάτα album sony και κατεβασε το!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πάνε στο play store και πάτα album sony και κατεβασε το!

Ή κατέβασε αυτό https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alensw.PicFolder

Link to comment
Share on other sites

Πάνε στο play store και πάτα album sony και κατεβασε το!

φιλε μου δεν εχασα την εφαρμογη walkman photo αλλα την αρχικη της google.με την walkman εφαρμογη την ειχα σβησει.τελικα επαναφερα παλι το google+ (κοκκινο εικονιδιο) που ειχα απενεργοποιησει και το προβλημα λυθηκε.ηριε και το εικονιδιο με ττην εφαρμογη - φωτογραφιες.

 

 

 

δεν χρειαστηκε τελικα γιατι την βρηκα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαστηκε τελικα γιατι την βρηκα.

Ναι αλλά είναι πολύ καλύτερη εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, έχει φορά. Αν παρατηρήσεις, οι δύο επαφές στο τηλέφωνο έχουν λίγο διαφορετικό σχήμα, η μία είναι στρογγυλή και η άλλη οβάλ.

 

Ναι το είδα! Thank you!

 

Άλλη ερώτηση...

Φορτίζει πιο αργά με τον μαγνητικό φορτιστή ή είναι ιδέα μου;;; :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά είναι πολύ καλύτερη εφαρμογή.

σε αυτο συμφωνω.ειναι απο τις καλυτερες.;) απλα ηθελα την προ-εγκατεστημενη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι το είδα! Thank you!

 

Άλλη ερώτηση...

Φορτίζει πιο αργά με τον μαγνητικό φορτιστή ή είναι ιδέα μου;;; :blink:

Όταν είχα το Ζ θυμάμαι φόρτιζε πιο αργά.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όταν είχα το Ζ θυμάμαι φόρτιζε πιο αργά.

εγω με τον αυθεντικο μαγνητικο φορτιστη εχω την εντυπωση οτι φορτισε γρηγοροτερα.σε flight mode

 

Παιδια καλησπερα.Να ρωτησω μετα απο την Lollipop εβγαλε και κανενα αλλο μικρο Update?

 

οχι δεν εχει βγαλει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι έβγαλε ένα μικρό update η Sony --->>>> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6076011#post6076011
Link to comment
Share on other sites

Ναι έβγαλε ένα μικρό update η Sony --->>>> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6076011#post6076011

Εχει βγει και η 740 αλλα μονο για την Orange σε αρκετές Ευρωπαικες χώρες.

Δεν ξέρουμε αν θα την πάρουν οι unbranded/branded αλλων χωρών η παρόχους κινητής.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά! Ήμουν σίγουρος, όπως έχω πει σε προηγούμενα σχόλια, πως η Sony θα συνεχίσει να μας δίνει αναβαθμίσεις!
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά! Ήμουν σίγουρος, όπως έχω πει σε προηγούμενα σχόλια, πως η Sony θα συνεχίσει να μας δίνει αναβαθμίσεις!

Προτού παρει την 5.1.1 λογικά καποια bugs fix εκδόσεις θα δώσει έστω και αν δεν φαίνονται σε αρκετούς και ειναι under the hood.

Κατα την γνώμη μου να περιμένει την Google να δώσει την πιο έτοιμη και σωστή εκδοςη και πάνω σε αυτήν να ετοιμάσει η Sony για τις συσκευές.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3 Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...