Jump to content

Meizu MX4


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετά την αναβάθμιση σε 4.1.1Α παρατηρώ ότι δεν μπορώ να μεγενθύνω το κείμενο ( μετα 2 δάχτυλα ,διαγώνια)που διαβάζω όταν είμαι στον Google Chrome αλλά και στον Browser του κινητού.Γνώρίζει κάποιος να με καθοδηγήσει;Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καπως πριν καταλαθος τραβηξα screenshot..αλλα δεν μπορεσα ν το ξανα κανω..πως γινεται..

 

vol down+power button

Link to comment
Share on other sites

ωραιος φιλε ευχαριστω...gps χρησημοποιεις??αν ναι ποιο κ που μπορω να τοβρω

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

ωραιος φιλε ευχαριστω...gps χρησημοποιεις??αν ναι ποιο κ που μπορω να τοβρω

 

here maps http://here.com/download/?lang=en-US

Link to comment
Share on other sites

με την καινουρια 4.1 σε deep sleep 11 ωρες απο 98% πηγε 85% με κλειστα wifi 3g, χαλι μαυρο, εκτος αν φταει κατι αλλο δεν ξερω :mad:
Link to comment
Share on other sites

με την καινουρια 4.1 σε deep sleep 11 ωρες απο 98% πηγε 85% με κλειστα wifi 3g, χαλι μαυρο, εκτος αν φταει κατι αλλο δεν ξερω :mad:

 

Η 4.1.1 που έχουμε λέει test version. Υπομονή. Δε κάναν σχεδόν τίποτα με αυτονομία με smoothness κάναν μέχρι στιγμής. Θα φτιάξει και η αυτονομία.

Link to comment
Share on other sites

Ο τρόπος που δείχνει τα recent apps το τηλέφωνο ( και γενικά τα meizu) είναι πολύ άβολος και ολόιδιος με τα iPhone σε iOS 6. Δεν μπορούν να το αλλάξουν και να το κάνουν στυλ lollipop ή κάτι τέτοιο?
Link to comment
Share on other sites

Ο τρόπος που δείχνει τα recent apps το τηλέφωνο ( και γενικά τα meizu) είναι πολύ άβολος και ολόιδιος με τα iPhone σε iOS 6. Δεν μπορούν να το αλλάξουν και να το κάνουν στυλ lollipop ή κάτι τέτοιο?

Αν χρησιμοποιείς Nova launcher μπορείς να ορίσεις μέσω ενός gesture να ανοίγουν τα recent apps. Με αυτόν τον τρόπο εμφανίζονται με τον κλασσικό τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

με την καινουρια 4.1 σε deep sleep 11 ωρες απο 98% πηγε 85% με κλειστα wifi 3g, χαλι μαυρο, εκτος αν φταει κατι αλλο δεν ξερω :mad:

 

Υπομονή, beta version είναι και ναι ρουφάει αρκετά σε deep sleep mode. Σκέψου ότι εδώ και 2 μέρες που δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω πολύ μου έχει φτάσει τη μπαταρία στο 67% σήμερα. Οπότε ναι τρώει πάρα πολύ. Υπόψη ότι δεν έχει διαφορά αν έχεις τα πάντα ανοιχτά ή όχι. Εγώ τα έχω μόνιμα ανοιχτά και δεν παρατηρώ κάποια ουσιαστική διαφορά αν τα έχω κλειστά.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά αν έχει κανείς μαύρο 32αρι και θέλει λευκό, πείτε μου
Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

Αγορα απο που; ενδιαφερομαι πιο πολυ για λευκο η χρυσο.

 

coolicoοll...φιλε!!!

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

H αληθεια ειναι οτι η τιμη πηρε λιγο την ανηφορα,αλλα αμα ψαξεις κ σε αλλα μαγαζια θα δεις τιμες αλλα δεν εχουν stock κομματια....

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

καλημετα παιδια..σημερα τ πρωι πηγα να ανοιξω την εφαρμογη του fb..και μου λεει οτι δεν υποστιριζεται απο αυτη την εκδοση..ενω μεχρι προχθες δουλευε οκ...βγηκε τιποτα καινουργιο στο android και το εχασα την 4.4.2

φοραει...εχει συμβει κ σε αλλον??

Edited by panagiotisspu

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Εμένα από χθες μου κάνει κόλπα το Instagram. Μόλις πάει να παίξει ένα βίντεο, crashάρει η εφαρμογή. Στην 4.0.4 είμαι.
Link to comment
Share on other sites

εγω στην 4.1.1Α..εχθες ολα δουλευαν ρολοι...για να παω καμια βολτα στο φορουμ .να δω τι παιζει..αν ξερει κανεις τιποτα ας μας πει

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

http://i1026.photobucket.com/albums/y322/panagiotis8787/Mobile%20Uploads/S41130-134957_zpskiare0ec.jpg

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη τι πρεπει να κανουμε τωρα...δεν ειναι μονο σε αυτη την εφαρμογη ειναι σε αλλες. Οπως κ σε παιχνιδια..για την εφαρμογη του fb διαβασα μετα τ τελευταιο update σε ολους κανει τα ιδια..κ σε αλλες συσκευες Edited by panagiotisspu

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά. Το app store της meizu κάνει κάτι περίεργα update και τα γ@ει...

 

Πηγαίνετε στις ρυθμίσεις του appstore της meizu και απενεργοποιήστε το να κάνει αυτόματα updates στις εφαρμογές που έχετε.Εγώ το έχω απενεργοποιημένο και δεν έχω πρόβλημα με καμία εφαρμογή.Updates κάνω μόνο από το playstore από πουθενά αλλού.Την 4.1.1Α έχω και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Η λυση βρεθηκε χαρη στον Leftezog..ευχαριστω ..διεγραψα οποια εφαρμογη δεν δουλευε σταματηδα της αναβαθμισεις απο το κινεζικο στορε κ μολις της ξανα περασα ολες δουλευουν απροβληματιστα..

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...