Jump to content

Meizu MX4


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σαν μελοντικος κατοχος mx4 (εν αναμονη ακομη) περιμενω πως και πως καμια κρητικη απο τους φιλους που παρελαβαν!!!

 

Μια από τα ίδια και εγώ και να πούνε πώς είναι σε ποιότητα κλήσεων παράδειγμα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ αναρωτιέμαι...η οθόνη είναι sharp ή Jdi??

Επίσης απ ότι διάβασα σε όλη την Ευρώπη πλήρωσαν φόρο...Ο μόνος που δεν πλήρωσε ήταν ένας τύπος στην Λιθουανία!!

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν 2 ειδων οθονες που βαζει στο κινητο...η Sharp και η JDI.

η πρωτη εχει ελαχιστα πιο θερμα χρωματα αλλα ειναι πιο φωτεινη,η δευτερη ειναι πολυ πιο κρυα ομως και εχει απολυτο μαυρο και λευκο,χανει σε φωτεινοτητα 15 με 20%

ειναι τυχαιο ποια θα εχετε αλλα τα ευρωπαικα εχουν την Sharp.

το κινητο εχει καλο ακουστικο κατα την κληση ειμαστε ενα κλικ κατω απο το Μ8 με το οποιο το χρησιμοποιω.

Μπαταρια μου βγαζει περιπου 4 ωρες οθονη και σημερα περασα τις 5 απο χθες.

Με το νεο update παμε ανετα πανω απο 5 ωρες.Το περιμενουμε πως και πως.

για την καμερα θα ανεβασω νυχτερινη φωτο συντομα.

gps μια χαρα κανενα προβλημα

Κορυφαιο σημα πιανει παντου!

 

πραγματικα οταν δωσουν το μεγαλο update δεν θα του βρισκω τιποτα.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν 2 ειδων οθονες που βαζει στο κινητο...η Sharp και η JDI.

η πρωτη εχει ελαχιστα πιο θερμα χρωματα αλλα ειναι πιο φωτεινη,η δευτερη ειναι πολυ πιο κρυα ομως και εχει απολυτο μαυρο και λευκο,χανει σε φωτεινοτητα 15 με 20%

ειναι τυχαιο ποια θα εχετε αλλα τα ευρωπαικα εχουν την Sharp.

το κινητο εχει καλο ακουστικο κατα την κληση ειμαστε ενα κλικ κατω απο το Μ8 με το οποιο το χρησιμοποιω.

Μπαταρια μου βγαζει περιπου 4 ωρες οθονη και σημερα περασα τις 5 απο χθες.

Με το νεο update παμε ανετα πανω απο 5 ωρες.Το περιμενουμε πως και πως.

για την καμερα θα ανεβασω νυχτερινη φωτο συντομα.

gps μια χαρα κανενα προβλημα

Κορυφαιο σημα πιανει παντου!

 

πραγματικα οταν δωσουν το μεγαλο update δεν θα του βρισκω τιποτα.

 

Δημήτρη εμείς (Ευρώπη) ποια οθόνη έχουμε?? Όχι ότι αλλάζει κάτι...αλλά έτσι για την ιστορία!

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Το είπε ο άνθρωπος, την Sharp έχουμε. Δεν ξέρω προσωπικά ποια θα διάλεγα. Για τα δεδομένα του δικού μας κλίματος μάλλον αυτή που παίρνουμε είναι και η σωστότερη επιλογή.
Link to comment
Share on other sites

Το είπε ο άνθρωπος, την Sharp έχουμε. Δεν ξέρω προσωπικά ποια θα διάλεγα. Για τα δεδομένα του δικού μας κλίματος μάλλον αυτή που παίρνουμε είναι και η σωστότερη επιλογή.

 

Καλά άραξε...δεν το είδα!! :X

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος να δουμε ποια οθονη διθετουμε για τις κινεζικες εκδοσεις?
Χαλεπόν Εαυτόν Γνώναι
Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση οτι δεν υπαρχει ιδιαιτερο ενδιαφερον για το μχ4 !! ημουν αναμεσα στο xiaomi mi4 και το meizu mx4 με τελευταια επιλογη το δευτερο.
Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση οτι δεν υπαρχει ιδιαιτερο ενδιαφερον για το μχ4 !! ημουν αναμεσα στο xiaomi mi4 και το meizu mx4 με τελευταια επιλογη το δευτερο.

 

Από όσο ξέρω 2-3 το έχουν μέχρι στιγμής και αρκετοί ακόμα περιμένουν να παραλάβουν εδώ οπότε θα αυξηθεί η κίνηση σε λίγο καιρό. Διάλεξε όποιο σου αρέσει, αφού το ψάξεις καλά, και όχι όποιο θα πάρουν/έχουν οι περισσότεροι (γενικά)...

Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση οτι δεν υπαρχει ιδιαιτερο ενδιαφερον για το μχ4 !!

 

εγω βλεπω ακριβως το αντιθετο, εγινε παραγγελια απο 2 φιλους σημερα :)

Link to comment
Share on other sites

το εχω παραγγειλει ηδη απο 16/10 απο aliexpress. απλα αυτη η αναμονη ειναι θανατος. οποτε η μονη επιλογη ειναι να δεις κανενα σχολιο ειτε θετικο ειτε αρνητικο. απλα να ξερεις στο περιπου τι να περιμενεις. οπως και να εχει παντως θα ειναι καλυτερο απο iphone 4 που ειχα.
Link to comment
Share on other sites

εγω βλεπω ακριβως το αντιθετο, εγινε παραγγελια απο 2 φιλους σημερα :)

 

Όχι ότι λεει κάτι αυτό αλλά να προσθεσουμε και μεχρι στιγμης περιπου 10 εκατομμυρια κινεζους και ξενους απο διαφορα κρατη που το εχουν παραγγείλει ή παραλαβει...σούπα το βλεπω να γινεται στο τελος :lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 109 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το εχω παραγγειλει ηδη απο 16/10 απο aliexpress. απλα αυτη η αναμονη ειναι θανατος. οποτε η μονη επιλογη ειναι να δεις κανενα σχολιο ειτε θετικο ειτε αρνητικο. απλα να ξερεις στο περιπου τι να περιμενεις. οπως και να εχει παντως θα ειναι καλυτερο απο iphone 4 που ειχα.

 

Νωρις ειναι, εγω περιμένω απο 27/9 (οχι το mx4)...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, το ότι το παράγγειλα στις 17 του μήνα και το tracking number ακόμα δεν μπορεί να κάνει pinpoint που βρίσκεται το πακέτο είναι κάτι που θα πρέπει να με φοβίζει ή απλά παίρνει κάποιο χρόνο για να γίνει register πριν να μπορεί να το εμφανίσει;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, το ότι το παράγγειλα στις 17 του μήνα και το tracking number ακόμα δεν μπορεί να κάνει pinpoint που βρίσκεται το πακέτο είναι κάτι που θα πρέπει να με φοβίζει ή απλά παίρνει κάποιο χρόνο για να γίνει register πριν να μπορεί να το εμφανίσει;

 

Από που το παρήγγειλες?

Link to comment
Share on other sites

Από coolicool και η αποστολή έγινε μέσω netherlands.

 

Φυσιολογικο ειναι για NL κοιτα το σχεδιαγραμμα του μελους romanos στο λινκ στο κατω μερος της σελιδας

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375316&page=389

Link to comment
Share on other sites

Από coolicool και η αποστολή έγινε μέσω netherlands.

 

Μια χαρά είσαι. Χτυπα το και στα ΕΛΤΑ, εμένα τώρα φάνηκε μετά από δέκα μέρες...

Link to comment
Share on other sites

Φυσιολογικο ειναι για NL κοιτα το σχεδιαγραμμα του μελους romanos στο λινκ στο κατω μερος της σελιδας

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375316&page=389

ποιο Link?

Link to comment
Share on other sites

ποιο Link?

 

Εννοώ σε αυτό το post: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5711994#post5711994

υπάρχει το σχεδιάγραμμα Νο 3. για NL Post που αφορά στην διαδικασία (κατά προσέγγιση) που ακολουθούν τα πακέτα. Γενικά από εκεί αργούν να φανούν στο τράκινγκ. Για λεπτομέρειες/απορίες για αυτά τα θεματα υπάρχει όμως το αντίστοιχο νήμα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375316

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά...διάβαζα πως δεν αλλάζει ο launcher του κινητού. Μόλις έβαλα nova launcher και παίζει κανονικά!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά...διάβαζα πως δεν αλλάζει ο launcher του κινητού. Μόλις έβαλα nova launcher και παίζει κανονικά!!

 

σε όλα αλλάζει το θέμα είναι αν κάθετε καλά στο κινητό και αν είναι λειτουργικός και σωστός , γιατί το mx4 δεν έχει στανταρ κουμπιά αλλά αλλάζουν όπως θα έχεις δει ανάλογα ...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν βάση αυτού:

https://www.internationalparceltracking.com/Main.aspx#/track/RC410455872NL/CY

 

έγινε αποστολή από netherlands στην πόλη μου. Από εκεί δηλαδή μέχρι εδώ συνήθως και στο περίπου πόσο καιρό κάνει να έρθει; Πιστεύετε ότι θα το έχω αυτήν την εβδομάδα;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν βάση αυτού:

https://www.internationalparceltracking.com/Main.aspx#/track/RC410455872NL/CY

 

έγινε αποστολή από netherlands στην πόλη μου. Από εκεί δηλαδή μέχρι εδώ συνήθως και στο περίπου πόσο καιρό κάνει να έρθει; Πιστεύετε ότι θα το έχω αυτήν την εβδομάδα;

 

Από Ολλανδία για περιφέρεια από coolicool μου εκανε περίπου 10 μερες.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...