Jump to content

Ρ800: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


MorFeAs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον angel1979

 

hellooooo ;)

 

Λοιπον σημερα το πρωι πηγα στο πλαισιο για κατι δουλιτσες και ειδα ενα φλας sony ericsson mpl-10 (καπως ετσι,δεν θυμαμαι ακριβως) και μου ειπαν οτι κανει για το Τ610!!

Λετε να κανει και για το P800????

Ξερει κανεις βρε παιδια????

 

Η τιμη του ΜΟΝΟ 36 ευρωπουλα ;) ;)

 

Λοιπον?? :confused:

 

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&postid=93641#post93641 :)

 

Καλό είναι βέβαια να πει και κάποιος άλλος την γνώμη του, που το έχει δοκιμάσει. Όμως από ότι λένε στο φόρουμ, δουλεύει, χωρίς τις ευκολίες που έχει στο μενού το Τ610.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΤΙ να πω,

Ετσι μου ερχετε να παω να το παρω ρε γαμωτο :(

Αλλα αμα δεν κανει??? :'( :'(

Θα μου μεινει το Φλας στο χερι :( :(

 

Παντως αν γνωριζει κανεις κατι , ας το αναφερει pls :worry:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Λοιπον η ερωτηση ειναι η εξης:

Συνδεομαι απο το P800 με dial-up συνδεση για PC η οποια ειναι απο το

πανεπιστημιο μου και ο αριθμος κλησης δεν ειναι ΕΠΑΚ αλλα τοπικος.

Εχω 8 ωρες δωρεαν ομιλιας με Cosmote 480 και ηθελα να ρωτησω αν πληρωνω παραπανω η συμπεριλαμβαωονται στο δωρεαν χρονο ομιλιας.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον angel1979

 

ΤΙ να πω,

Ετσι μου ερχετε να παω να το παρω ρε γαμωτο :(

Αλλα αμα δεν κανει??? :'( :'(

Θα μου μεινει το Φλας στο χερι :( :(

 

Παντως αν γνωριζει κανεις κατι , ας το αναφερει pls :worry:

 

Εδω λεει πως δουλευει!

http://www.clubsonyericsson.com/en/products_accesories_mpf10.shtml

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Ujin

 

Εδω λεει πως δουλευει!

http://www.clubsonyericsson.com/en/products_accesories_mpf10.shtml

 

 

Φιλε μου εαν δεις σε αυτο το link στο μηνυμα του "after" υπαρχουν δυο FLASHES , εγω μιλαω για το δευτερο!!! :confused:

Ξερεις τιποτα???

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Ujin

 

Καλησπερα παιδια.

Λοιπον η ερωτηση ειναι η εξης:

Συνδεομαι απο το P800 με dial-up συνδεση για PC η οποια ειναι απο το

πανεπιστημιο μου και ο αριθμος κλησης δεν ειναι ΕΠΑΚ αλλα τοπικος.

Εχω 8 ωρες δωρεαν ομιλιας με Cosmote 480 και ηθελα να ρωτησω αν πληρωνω παραπανω η συμπεριλαμβαωονται στο δωρεαν χρονο ομιλιας.

 

 

Οσο για αυτη την ερωτηση σου, λογικα αφου καλεις σταθερο νουμερο πρεπει να συμπεριλαμβανετε στο δωρεαν χρονο!!!

Αλλα μη σε παρω και στο λαιμο μου ;)

Αν ξερει καποιος καλυτερα ας με διορθωσει :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον angel1979

 

Φιλε μου εαν δεις σε αυτο το link στο μηνυμα του "after" υπαρχουν δυο FLASHES , εγω μιλαω για το δευτερο!!! :confused:

Ξερεις τιποτα???

 

Πρωτη φορα το βλεπω...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον angel1979

 

Οσο για αυτη την ερωτηση σου, λογικα αφου καλεις σταθερο νουμερο πρεπει να συμπεριλαμβανετε στο δωρεαν χρονο!!!

Αλλα μη σε παρω και στο λαιμο μου ;)

Αν ξερει καποιος καλυτερα ας με διορθωσει :)

 

Και εγω αυτο σκεφτηκα αλλα δεν ειναι κληση φωνης, αλλα data...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Ujin

 

Και εγω αυτο σκεφτηκα αλλα δεν ειναι κληση φωνης, αλλα data...

 

 

Λοιπον, καλεσε απο σταθερο το 13838 και ρωτα εκει στην Cosmote για πιο σιγουρα ή αλλιως μπες στο σχετικο φορουμ του MyPhone.(ΛΟΓΙΚΑ εκει θα ξερουν :) )

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον angel1979

 

Λοιπον, καλεσε απο σταθερο το 13838 και ρωτα εκει στην Cosmote για πιο σιγουρα ή αλλιως μπες στο σχετικο φορουμ του MyPhone.(ΛΟΓΙΚΑ εκει θα ξερουν :) )

 

Για την Cosmote πολυ αμφιβαλω!

Τα παιδια του forum κατι θα ξερουν! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον themis_17

 

Egw pantws pou exw cosmote 240 otan mpainw apo to kinito pou kalei to eksis noumero +306975000000 ston analytiko den exei xrewsi!

 

Για wap δεν ειναι αυτο το νουμερο?

Link to comment
Share on other sites

Pira to kinito prin ligo apo SE pou ekana upgrade kai to fortwnw pali me progs! pou sto kalo einai sto site tis SE oi plhrofories sxetika me ta firmware? ennow pou leei tis diafores apo firmware se firmware? an kserei kapoios pls....
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Ujin

 

Πρωτη φορα το βλεπω...

 

το εχω παρει εγω,το δουλευω με το ρ800. δεν δουλευει σαν φλας με το ρ800 αλλα σαν προβολακι,ειναι πολυ καλο κανει την νυχτα μερα.... ειδικα οταν δεν υπαρχει καλος φωτισμος. η ποιοτητα της φωτογραφιας και του βιντεο ανεβαινουν σημαντικα,εγω το πηρα 35 ευρω ειναι πολυ καλη αγορα δουλευει και με το ρ900 το ιδιο οπως με το ρ800.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον mathios

 

το εχω παρει εγω,το δουλευω με το ρ800. δεν δουλευει σαν φλας με το ρ800 αλλα σαν προβολακι,ειναι πολυ καλο κανει την νυχτα μερα.... ειδικα οταν δεν υπαρχει καλος φωτισμος. η ποιοτητα της φωτογραφιας και του βιντεο ανεβαινουν σημαντικα,εγω το πηρα 35 ευρω ειναι πολυ καλη αγορα δουλευει και με το ρ900 το ιδιο οπως με το ρ800.

 

 

Pio apo ta 2 pires ?

to 2 mou fanike pio poli gia kanoniko flash

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον themis_17

 

Pira to kinito prin ligo apo SE pou ekana upgrade kai to fortwnw pali me progs! pou sto kalo einai sto site tis SE oi plhrofories sxetika me ta firmware? ennow pou leei tis diafores apo firmware se firmware? an kserei kapoios pls....

 

 

Αν έβαλες την R2D και είχες την αμέσως προηγούμενη, τότε δεν θα βρεις πληροφορίες σχετικά με τις διορθώσεις. Είναι πολλά και διάφορα που έχουν διορθώσει στο λειτουργικό και δεν αναφέρονται αυτά κάπου.

 

Τα βασικότερα, σε σχέση με τις παλαιότερες εκδόσεις είναι, η αλλαγή στα μενού για τις φωτογραφίες π.χ. (μπορείς να σβήνεις πολλά αρχεία μαζί), η ποιότητα της φωτογραφίας-εικόνας που έχει βελτιωθεί, η προσθήκη του slopfile.ini που δεν υπήρχε στα παλαιότερα firmware και βοηθάει στο να ξεκινάει το κινητό αν έχει γεμίσει η εσωτερική του μνήμη, η συμβατότητα με περισσότερες εφαρμογές (όπως με τον video recorder), πλήρης οθόνη για την περιήγηση στο ίντερνετ με τον εσωτερικό browser κ.λ.π.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον dimokrates

 

Pio apo ta 2 pires ?

to 2 mou fanike pio poli gia kanoniko flash

 

πηρα το δευτερο,το mpf-10 ειναι πιο καλο γιατι εχει 6 led .
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον themis_17

 

Eixa tin R1D kai evala tin R2F! den mporw na dw pouthena graptws tis diafores tous?

 

 

sou zitisan xrimata gia to Update?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον mathios

 

πηρα το δευτερο,το mpf-10 ειναι πιο καλο γιατι εχει 6 led .

 

 

Ke auto doulebi fan probolaki ke oxi san flash?

i timitou ine 35€ ean katalaba kala?

exi 3exoristi mpataria i xrisimopii tou kinitou?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον dimokrates

 

sou zitisan xrimata gia to Update?

 

Mou eipan oti tha exei mia mikri xrewsi alla tous eipa palia einai auta! arxisa ekei to mpla mpla kai tous lew egiisi den iparxei kai to ena kai to allo! kai mou eipan kala kala asto kai ela na to pareis to mesimeri! to pira kai ola ok!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον themis_17

 

Mou eipan oti tha exei mia mikri xrewsi alla tous eipa palia einai auta! arxisa ekei to mpla mpla kai tous lew egiisi den iparxei kai to ena kai to allo! kai mou eipan kala kala asto kai ela na to pareis to mesimeri! to pira kai ola ok!

 

 

Ta idia ke se mena ala ta pira poli agria tou palio ma......es

Link to comment
Share on other sites

Erwtisi: Ekana tis sxetikes rythmiseis email sto p800! pop3 ktl! den kserw an paizei rolo alla to mail pou ekana einai tis otenet! twra me ti prepei na mpw internet apo to kinito wste otan tha patisw lipsi&apostoli apo ton fakelo tou mail sta minimata na parw ta mail mou? den kserw an ginomai katanoitos!
Link to comment
Share on other sites

kalhsperaaaa

paidia bghke ekdosh gia to p800 lhpshs bideo me hxo???

epishs yparxei kanena programma gi ana trabas photografies me zoom opws to camerafx gia to 7650?

thank you all!

http://www.imageshack.gr/files/61ds253tht5lqjmqm8sd.jpg

"Οι έρωτές μου είναι γεμάτοι από σταυρούς..."

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...