Jump to content

Ρ800: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


MorFeAs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος platomar (20 Μάρ. 2004 , 13:06)

 

Gia se olous.

Thelo na rotiso an yparxei tropos i fonitiki egrafei na grafete sti karta kai oxi sto tilefono?

 

Euxaristo.

 

Καλημέρα φίλε μου,δυστυχώς δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα!Μπορείς όμως με έναν file manager αφού κάνεις την εγγραφή να μεταφέρεις το αρχείο στην memory stick! ;)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος harisalex (20 Μάρ. 2004 , 11:08)

 

les???

 

exo tin 1.00 ekdosi!!

 

Οκ,είσαι κι εγώ την 1.00 έχω!Είσαι σίγουρος ότι δεν υπάρχει η επιλογή εκεί που σου είπα να πας?!

Αν ναι,τότε κάνει απεγκατάσταση στο πρόγραμμα και κάντο εγκατάσταση στον άλλον δίσκο!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος frederik (20 Μάρ. 2004 , 15:14)

 

http://www.myphone.gr/devices/preview.php?id=33

Αυτη η τιμη ισχυει ρε παιδια ?

Και επισης το phillips camcoder δουλευει μια χαρα ετσι ?

 

Ναι,ισχύει αυτή η τιμή!Το θέμα είναι όμως να το βρεις κάπου γιατί στα περισσότερα μαγαζιά έχει εξαντληθεί και όπως αντιλαμβάνεσαι έχει σταματήσει και να παράγεται!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ το πήρα τον Ιανουάριο 485 ευρώ από το plaisio

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ το πήρα τον Ιανουάριο 485 ευρώ από το plaisio

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος frederik (20 Μάρ. 2004 , 15:14)

 

http://www.myphone.gr/devices/preview.php?id=33

Αυτη η τιμη ισχυει ρε παιδια ?

Και επισης το phillips camcoder δουλευει μια χαρα ετσι ?

 

Egw to poulaw to p800 mou 250 eyro me thiki apo th brando kai me prostateytiko othonis komple sto kouti tou ( handsfree vash cds penakia msduo 16mb klp klp)....An endiaferese pm...

(exw kai thn aggelia sto forum...alla h timi pou to dinw einai 250Eyro...)

http://bilder.bild.t-online.de/BTO/auto/special/opeltest/fotogalerien/opel__astra__opc/2691446-116x105,property=Bild.jpg

 

MIO P350- DESTINATOR 6- SD 256 MB

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κ*** για το ScreenSaverUiq_En;

Είναι προστασία οθόνης που την κλειδώνει κιόλας εμφανίζοντας ένα ρολόι.

Αν όχι υπάρχει κάτι ανάλογο;

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manoskliv (21 Μάρ. 2004 , 00:13)

 

Υπάρχει κ*** για το ScreenSaverUiq_En;

Είναι προστασία οθόνης που την κλειδώνει κιόλας εμφανίζοντας ένα ρολόι.

Αν όχι υπάρχει κάτι ανάλογο;

 

An to theleis toso poli mpes sto briefcase mou kai parto. :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα φωτα σας............Εκανα εγκατασταση ενα παιχνιδι και μετα απο την εγκατασταση αλλαξε η σειρα που εμφανιζονται οι εφαρμογες.........ενω στη αρχη ηταν με πρωτα τα ελληνικα γραμματα ,μετα μπηκαν τα αγγλικα γραμματα..........πως μπορω να το επαναφερω.......?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kukukali (21 Μάρ. 2004 , 14:32)

 

Παιδια τα φωτα σας............Εκανα εγκατασταση ενα παιχνιδι και μετα απο την εγκατασταση αλλαξε η σειρα που εμφανιζονται οι εφαρμογες.........ενω στη αρχη ηταν με πρωτα τα ελληνικα γραμματα ,μετα μπηκαν τα αγγλικα γραμματα..........πως μπορω να το επαναφερω.......?

 

 

Δεν... :whistle:

Το ίδιο έχω και εγώ και δεν αλλάζει. Με φορμάτ δηλαδή, όλα θα είναι και πάλι όπως ήταν, αλλά για την ώρα, η σειρά θα είναι αυτή. Δοκίμασε να κάνεις απεγκατάσταση το πρόγραμμα που έβαλες τελευταίο για να δεις αν ξαναγύρισε η λίστα στην μορφή που είχε πριν. Αν όχι... άστο κ' έτσι. Δεν τρέχει τίποτα :)

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος florinaperis (21 Μάρ. 2004 , 17:40)

 

Δεν... :whistle:

Το ίδιο έχω και εγώ και δεν αλλάζει. Με φορμάτ δηλαδή, όλα θα είναι και πάλι όπως ήταν, αλλά για την ώρα, η σειρά θα είναι αυτή. Δοκίμασε να κάνεις απεγκατάσταση το πρόγραμμα που έβαλες τελευταίο για να δεις αν ξαναγύρισε η λίστα στην μορφή που είχε πριν. Αν όχι... άστο κ' έτσι. Δεν τρέχει τίποτα :)

 

 

To απεγκαταστησα το προγραμμα αλλα τα ιδια ειναι...................Το καλο ειναι οτι τα περισσοτερα ειναι παιχνιδια (17) και ειναι στο memory card......και μπορω ευκολα να τα διαγραψω.......απλα το προβλημα ειναι οτι ειναι η 64ΜΒ.........και βαριεμαι να τα ξαναπερναω......! :(

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου εσπασε η οθονη του Ρ800! Που πρεπει να παω τωρα για αλλαγη? Βαρδαρη στην Δωδεκανισου? Γιατι ειδα πως το service απο την σουιδικη εταιρεια σταματησε...

 

Ποσο περιπου θα κοστισει και για ποσο καιρο θα το κρατησουν?

 

--- Η γκαντεμια μου δεν περιγραφετε! Σε 4 μερες φευγω 5ημερη με το σχολειο και δεν θα εχω κινητοοοοοοοοοοοοοο :-(---

Link to comment
Share on other sites

Γύρω στα 150 ευρώ

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Fetzisjr (22 Μάρ. 2004 , 10:04)

 

Σημερα μου εσπασε η οθονη του Ρ800! Που πρεπει να παω τωρα για αλλαγη? Βαρδαρη στην Δωδεκανισου? Γιατι ειδα πως το service απο την σουιδικη εταιρεια σταματησε...

 

Ποσο περιπου θα κοστισει και για ποσο καιρο θα το κρατησουν?

 

--- Η γκαντεμια μου δεν περιγραφετε! Σε 4 μερες φευγω 5ημερη με το σχολειο και δεν θα εχω κινητοοοοοοοοοοοοοο :-(---

 

 

Ένας γνωστός έδωσε 139 Ευρώ και το πήρε μέσα σε μια μέρα

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος WizeMan (22 Μάρ. 2004 , 11:54)

 

Ένας γνωστός έδωσε 139 Ευρώ και το πήρε μέσα σε μια μέρα

 

 

Ακριβώς!!!

Link to comment
Share on other sites

loipon gia na soy lysw thn aporia.Ki emena moy espase h othoni kai h timh einai 139 eyrw.An theleis omws toys les na mh soy kopsoyn apodeixh kai plhrvneis 119-120 eyrw.To kinhto boreis na to pareis kai se mish wra an den exoyn doyleia(katasthma dwdekanhsoy).
Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι βλέπω αρκετοί είναι αυτοί που έχουν αλλάξει οθόνη. Μα πως σπάει; Πέφτει κάτω; Πάντως εγώ ΄πρώτα αγόρασα τη δερμάτινη αυθεντική θήκη και μετά το ίδιο το τηλέφωνο.

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

Το smartmovie παίζει στο Ρ800;

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

pros xtc : Σιγά το κόψιμο και χάνεις και την εγγύηση. Αλλαγή στο τηλέφωνο χωρίς απόδειξη από την αντιπροσωπεία σημαίνει χάσιμο εγγύησης.

 

Πάντως εγώ το έχω μέσα στη θήκη συνέχεια. Μου έχει γλυτώσει έτσι σε μια πτώση βαρβάτη (1 μέτρο) αλλά και δεν τραβάει τα βλέματα...δεν γουστάρω να παίζουν με το κινητό μου!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος WizeMan (22 Μάρ. 2004 , 15:29)

 

pros xtc : Σιγά το κόψιμο και χάνεις και την εγγύηση. Αλλαγή στο τηλέφωνο χωρίς απόδειξη από την αντιπροσωπεία σημαίνει χάσιμο εγγύησης.

 

Πάντως εγώ το έχω μέσα στη θήκη συνέχεια. Μου έχει γλυτώσει έτσι σε μια πτώση βαρβάτη (1 μέτρο) αλλά και δεν τραβάει τα βλέματα...δεν γουστάρω να παίζουν με το κινητό μου!

 

Sostos o paixtis! Paidia thiki APARAITHTA giati an pesei... klafta xaralampe! :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nmix (22 Μάρ. 2004 , 18:52)

 

Παιδια κανενα untrial για tracker 3.2 demo και slovoed ???

 

Tha ta anevaso to vradi sto briefcase mou, mpes later kai parta! :D

AAA! please xrisimopoise ellinikes lexis gia trial ktl! ok? elpizo na katalavaineis giati! ;)

Link to comment
Share on other sites

Φοβαμαι μηπως επαθε τιποτα και απο μεσα γιατι ηταν μια ασχημη εμπειρια για το κινητο! Το ειχα αφησει στο πατωμα γιατι το φορτωνα και ο μ@λ@κ@ς δεν το εβαλα πανω στο γραφειο... Διπλα εχουμε την σκαλα με απο τα κρεβατια και οταν την εβαλε ο bro στην θεση της το βραδι την εβαλε ακριβως πανω στην οθονη! Τωρα με 95 kg βαρος πανω στην οθονη λετε να επαθε τιποτα απο μεσα η αντεχει???

 

Κατι ειπατε για εγγυηση! Η εγγυηση δεν το καλυπτει αυτο , ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...