Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο φίλος Saman25 παρέλαβε μια πρόσκληση.Να το χαίρεσαι φίλε, φοβερό κινητό.
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=193941&dateline=1426239248
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με το invite του φιλου sikuonas εκανα και εγω την παραγγελεια μου για το OPO 64Gb!!!!!

επελεξα τον πρωτο οδηγο αγορας και τα εκανα οπως αναφεροταν , η μονη διαφορα που ειδα ηταν πως το epress δεν ηταν 4,99 αλλα 24,99 ... δεν ξερω γιατι αυτη η διαφορα αλλα εγω το προχωρησα.

Εδωσα κανονικα την Γερμανικη διευθηνση και εγινε και η πληρωμη...

 

Ελπιζω ολα να πανε καλα και σε καμια 10αρια μερες να εχω και εγω το θηριο στα χερια μου και να σουταρω το iphone που οσο πολυ το αγαπουσα παλια , μετα τα τελευταια χρονια με τις βλακειες της Apple εχω ξενερωσει απιστευτα!!!

 

μην πολυλογο , Ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον sikuonas για το invite και την εμπιστοσυνη που μου εδειξε αν και δεν ειμαι πολυ ενεργος στο forum... Θα γινω πλεον πιστευω! :lol:

Edited by Saman25
Link to comment
Share on other sites

Με το invite του φιλου sikuonas εκανα και εγω την παραγγελεια μου για το OPO 64Gb!!!!!

επελεξα τον πρωτο οδηγο αγορας και τα εκανα οπως αναφεροταν , η μονη διαφορα που ειδα ηταν πως το epress δεν ηταν 4,99 αλλα 24,99 ... δεν ξερω γιατι αυτη η διαφορα αλλα εγω το προχωρησα.

Εδωσα κανονικα την Γερμανικη διευθηνση και εγινε και η πληρωμη...

 

Ελπιζω ολα να πανε καλα και σε καμια 10αρια μερες να εχω και εγω το θηριο στα χερια μου και να σουταρω το iphone που οσο πολυ το αγαπουσα παλια , μετα τα τελευταια χρονια με τις βλακειες της Apple εχω ξενερωσει απιστευτα!!!

 

μην πολυλογο , Ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον sikuonas για το invite και την εμπιστοσυνη που μου εδειξε αν και δεν ειμαι πολυ ενεργος στο forum... Θα γινω πλεον πιστευω! :lol:

 

Παρακαλώ φίλε, και επειδή δεν ήξερα ότι είχες μηλοκινητό χαίρομαι διπλά που θα αποκτήσεις το πρώτο σου πραγματικό ευφυείς κινητό και όχι απλά ένα κινητό.Θα γίνεις ενεργός και θα σε βοηθήσουν όλοι οι φίλοι στο φόρουμ και στην αρχή πάντα: δέκα διάβασε μία κάνε για να το χαρείς.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=193941&dateline=1426239248
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλοι,επειδή έδωσα και τα 3 invite την περασμένη εβδομάδα εδω στα παιδιά του φόρουμ φυσικά,υπάρχει μια έκτακτη ανάγκη για invite για ένα κολλητό,αν υπάρχει κάποια διαθέσιμη και αχρείαστη θα το εκτιμούσα!

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και το δικο μου επιτελος (το 64ρι)! Σημερα εβαλα και την official μεμβρανη της OPO οτι και να λεμε το κινητο ειναι κουκλι

 

Να ρωτησω κατι αφελες. Αμα κανεις μια αγορα μεσω invite ανοιγει ο δρομος να ξανααγορασεις αν θες χωρις προσκληση;

(Σκεφτομαι να παρω και ενα για τον αδερφο μου)

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρων οχι,καποια στιγμη θα σου στειλουν αλλες 3,

Και εγω δεν φοραω τίποτα ουτε οθονη ουτε θήκη naked!

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σκέφτομαι να βάλω μεμβράνη (μάλλον κοιτάζω προς τις matt), γιατί οι δαχτυλιές είναι πολύ έντονες στην γυμνή οθόνη.

Δυστυχώς όταν έκανα την παραγγελία δεν σκέφτηκα να ελέγξω το accessories section στο official site, και να παραγγείλω από εκεί να έρθει μαζί με το κινητό.

 

Τώρα βέβαια σκέφτομαι ότι θα καθυστερήσουν και πολύ, αν πρόκειται να παραγγείλω από Κίνα για να γλυτώσω τα μεταφορικά.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Η άλλη πρόσκληση μόλις δώθηκε στον φίλο dragonmaster.

Και έτσι δυστυχώς, μου τελείωσαν οι προσκλήσεις.

Όσο για τον φίλο που ψάχνει πρόσκληση, από ότι είπαν από Οκτώβριο θα γίνονται πωλήσεις χωρίς προσκλήσεις.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=193941&dateline=1426239248
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σκέφτομαι να βάλω μεμβράνη (μάλλον κοιτάζω προς τις matt), γιατί οι δαχτυλιές είναι πολύ έντονες στην γυμνή οθόνη.

Δυστυχώς όταν έκανα την παραγγελία δεν σκέφτηκα να ελέγξω το accessories section στο official site, και να παραγγείλω από εκεί να έρθει μαζί με το κινητό.

 

Τώρα βέβαια σκέφτομαι ότι θα καθυστερήσουν και πολύ, αν πρόκειται να παραγγείλω από Κίνα για να γλυτώσω τα μεταφορικά.

 

αυτο διαβασα οτι ειναι παρα πολυ καλο "Orzly Tempered Glass Screen Protector".το γνωριζετε?

Link to comment
Share on other sites

Στο Nillkin Tempered Glass αυτο που με ''χαλαει'' ειναι οτι δεν ειναι 2,5D. Οταν σερνω το δακτυλο απο κατω προς τα επανω για να ''πατησω'' καποιο απο τα πληκτα (home - back - Ξ) ή οταν το δακτυλο ειναι χαμηλα ''ετοιμο'' για να επιλεξω καποιο απο τα πληκτα νιωθω το ''σκαλοπατακι''.

Καποια στιγμη θα αγορασω καποιο αλλο καινουριο με 2,5D.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Στο Nillkin Tempered Glass αυτο που με ''χαλαει'' ειναι οτι δεν ειναι 2,5D. Οταν σερνω το δακτυλο απο κατω προς τα επανω για να ''πατησω'' καποιο απο τα πληκτα (home - back - Ξ) ή οταν το δακτυλο ειναι χαμηλα ''ετοιμο'' για να επιλεξω καποιο απο τα πληκτα νιωθω το ''σκαλοπατακι''.

Καποια στιγμη θα αγορασω καποιο αλλο καινουριο με 2,5D.

 

και αυτο εχει καλα review.Orzly Tempered Glass Screen Protector.

Link to comment
Share on other sites

Το 2,5d ειναι αυτο

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν την παλεύουν με τις προσκλήσεις ας δούνε και αυτό oneplus.eu

 

Εγώ το πήρα απο eBay 315 ευρώ , δωρεάν αποςτολη, eBay money back guarantee και φυσικά χωρίς invites.

 

Μια ερώτηση μόλις το πάρω (έρχεται από Χόνκα Κονγκ) πρέπει να περάσω την ευρωπαϊκή rom?

Link to comment
Share on other sites

εχει κανεις την συγκεκριμενη θηκουλα "Nillkin Frosted Case"?κανει σημαδια στην συσκευη ειδικα στο πλαι που ακουμπαει στην οθονη?
Link to comment
Share on other sites

Την έχω εγώ φίλε μου την έβαλα για λίγο καιρό αλλά μόλις ήρθε η aixuan μπήκε στο κουτάκι της δεν άφησε κανένα σημάδι
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσοχή με τις θήκες, κάποιες ΔΕΝ προστατυεύουν την οθόνη. Σταματούν κάτω από την οθόνη , δεν εξέχουν. Αν πέσει το τηλέφωνο με την οθόνη κάτω, ξεκάθαρα θα ακουμπήσει η οθόνη.

Ακόμα και με glass tempered προστασία, δεν το ρισκάρω.

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται για θήκες στυλ πουγγί, χθες παρέλαβα αυτή : FitBAG Genuine Alcantara pouch with MicroFibre lining.

 

Εγώ την πήρα σε γκρί αλλά την έχει και σε άλλα χρώματα και υφάσματα.

Η θήκη είναι απλά φανταστική. Τσιμπημένη τιμή αλλά αξίζει και με το παραπάνω, για όποιον θέλει κάτι ποιοτικό.

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσοχή με τις θήκες, κάποιες ΔΕΝ προστατυεύουν την οθόνη. Σταματούν κάτω από την οθόνη , δεν εξέχουν. Αν πέσει το τηλέφωνο με την οθόνη κάτω, ξεκάθαρα θα ακουμπήσει η οθόνη.

Ακόμα και με glass tempered προστασία, δεν το ρισκάρω.

 

η nillkin frosted που σταματαει?

Link to comment
Share on other sites

Δεν την έχω. Δεν ξέρω.

Πάντως σπαστικό που δεν δείχνουν στις φωτό αυτή την σημαντική λεπτομέρεια. Εκατό φωτογραφίες η πλάτη....... βέβαια μπορεί να μην είναι και τυχαίο. ;)

Link to comment
Share on other sites

έχω μπει να παραγγείλω από το επίσημο site με invite και μου βγάζει δυο επιλογές αποστολής. Ποια διαλέγουμε γιατί στον οδηγό του asot έχει μόνο την express ενώ εμένα μου βγάζει και standard!

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

έχω μπει να παραγγείλω από το επίσημο site με invite και μου βγάζει δυο επιλογές αποστολής. Ποια διαλέγουμε γιατί στον οδηγό του asot έχει μόνο την express ενώ εμένα μου βγάζει και standard!

 

Γνωρίζει κάποιος για να ολοκληρώσω την παραγγελία!

Please!!!

Link to comment
Share on other sites

Την standard διάλεξα κι εγώ 11 ευρώ. Σε δύο μέρες θα είναι στο mailboxde.

 

Ευχαριστώ!!! Προχωράω!

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έγινε η παραγγελία!!! Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον andrikosBO για την πρόσκληση που μου έδωσε! Όταν με το καλό μου στείλουν τις δικές μου θα τις δώσω εδώ!

Link to comment
Share on other sites

διάφορα πραγματάκια και με paypal

 

http://vifocal.com/mobile-accessories/phone-accessories-3/other-accessories.html

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...